TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Duvar Sticker

için 17,125 sonuç bulundu.

Duvar Sticker

Bireyler bulundukları ortamı güzelleştirme arzusu içerisindedir. Çevrelerinde güzel dekorlar, süslemeler görülmesi o mekana olan ilginin artmasına yardımcı olur. Gelişen dekoratif ürünler sayesinde daha canlı ortamlar oluşturmak mümkündür. Duvar sticker kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber mekanlarda dekoratif olarak görülme oranı artmıştır. Kolay ve hızlı bir şekilde süsleme amacında olan bu ürünlerin kullanımı giderek yaygınlaşmıştır. Birçok kullanım alanı ve çeşidi bulunan bu ürünler arasında 3 boyutlu duvar sticker dikkat çeken bir modeldir. Üç boyutlu bir görüntü sağlayarak mekanın ambiyansının artmasına yardımcı olur. büyük duvar sticker modelleri de ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler tüm duvarı kaplayabilecek büyüklüklere ulaşarak tek başına ortamın havasını değiştirebilecek nitelik taşırlar.

Duvar Sticker Her Yerde

Duvar Sticker Her Yerde

Ev ve iş yerlerinde dekorasyonlara verilen önem artmıştır. Ortamı daha güzel ve ilgi çekici hale getirmek için birçok ürün kullanılmaktadır. Hayalinizdeki tasarımı meydana getirebilmek için pek çok üründen faydalanabilirsiniz. Evinizde her zaman gözünüzün önünde olacak olan salon duvar sticker ürünleri sayesinde salonunuzu zevkinize uygun hale getirebilmeniz mümkündür. Kolaylıkla yapıştırılabilir oldukları için tercih edildikleri görülür. Birçok desen seçeneğine sahip bu ürünler sayesinde salonlarınız sadelikten kurtulacaktır. Kendi tarzınızı evinizin her köşesinde yansıtma imkanı veren bu süslemeler sayesinde evinize istediğiniz gibi bir görüntü verebilirsiniz. Salonlar evlerin en çok kullanılan bölümlerinden birisidir bu nedenle tasarımına önem verilir. Duvarınız boş kalmasın istiyorsanız bu ürünler ihtiyacınızı karşılayacak niteliktedir. İstediğiniz ürünü kolaylıkla duvara yapıştırabilir ve istediğinizde kolay bir şekilde çıkarıp yerini değiştirebilirsiniz. Sadece salonda değil evlerin her bölümü için kullanılabilecek modeller de bulunmaktadır. Mutfak duvar sticker modelleri ile mutfağınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz. İster bir doğa figürü ister yemek malzemesi olsun dilediğiniz tarzda ürünü kullanabilirsiniz. Mutfağınızdaki tasarım ve yerleşim planınıza uygun modeli seçip ortamın havasını değiştirmek sizin elinizdedir. Duvar boyanızın rengine veya mutfak dolabınızın malzemesine kadar pek çok şeyle uyum sağlayabilecek bir ürün seçimi ile mutfaklarınızı renklendirebilir ve mutfak işlerini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Birçok renk ve desen seçeneği bulunan bu ürünün kullanımı son zamanlarda artış göstermektedir. Her ortama uyum sağlayabilecek özellikler bulundurması nedeniyle bireyler tarafından dekorasyonda tercih edilmektedir. Duvar sticker bebek odası için de kullanılmaktadır. Her aile için bebekleri önemlidir ve onlar için en iyisini isterler. Bebek odalarının tasarımına özen veren aileler için bu ürünler güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Bebeğin cinsiyeti ve ailenin zevklerine göre kullanılacak ürünler ile bebek odaları süslenmektedir. Bazı türleri bebeklerin de hoşuna gidip odalarına alışmalarında yardımcı olabilmektedir. Sadece evlerde değil iş yerlerinde de bu ürünlere rastlarız. Ofis duvar sticker ürünleri sayesinde iş yerleri çalışanlar için daha sıcak bir ortam haline gelebilmektedir. Patron ve çalışanların ortak kararları doğrultusunda dizayn edilen ofisler uygun çalışma ortamı oluşturulması açısından önemlidir.

Duvar Sticker Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Duvar Sticker Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kişilerin isteği doğrultusunda ister ev ister iş yeri olsun pek çok yerde bu ürünler yardımıyla dekorasyon yapıldığı görülmektedir. Birçok renk ve desen seçeneklerine sahip bu ürünler ev ve iş yeri dizaynında önemli bir noktaya gelmiştir. Pratik bir şekilde uygulanabilir olması ve her ortama kolaylıkla uyum sağlama özellikleriyle tercih edilmektedirler. Plastik alaşımlı, kendinden yapışkan özelliğe sahip bir malzeme kullanılarak üretilmektedirler. Duvardaki çıkıntı ve pürüzlere uyum sağlayabilen yumuşak yapısıyla kolay bir şekilde uygulanabilmektedirler. Duvara elle basılarak kolaylıkla yapıştırabilir ve istediğinizde yine kolay bir şekilde çıkarabilir ve yerini değiştirebilirsiniz. Duvar sticker modelleri kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Evinizin her köşesinde, iş yerlerinizde ve daha pek çok mekanda dekorasyon için önemli ürünler haline gelmişlerdir. Her duvara ve her renk boyaya uyum sağlayacak çeşitleri bulunmaktadır. Geleneksel motifler, modern desenler ve daha birçok çeşit ile bulunduğunuz ortamı kendi zevk ve beğenileriniz doğrultusunda dekore edebilirsiniz. 3d duvar sticker modelleri ile görenleri hayran bırakacak düzenlemeler yapma olanağınız bulunmaktadır. Neredeyse canlı bir görüntüye sahip iç boyutlu modeller sayesinde isterseniz evinizde bir aslan varmış gibi ya da ünlü bir mekanda oturuyormuş gibi hissetmeniz mümkündür. Üç boyutlu görüntü kavramı aslında göz yanılmaları kullanılarak üretilmektedir, bu sayede karşınızdaki nesne hareket ediyormuş gibi görünebilir. Dekorasyonda bu ürünleri kullanmak ve evinize hareketlilik getirmek istediğiniz takdirde bu ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz. Bir diğer model ise fosforlu duvar sticker olmaktadır. Bu ürünler gündüz olan görüntülerinin yanı sıra özellikle gece oluşturduğu görüntüler ile dikkat çekmektedir. Karanlıkta parlayan özelliğe sahip fosforlu modeller sayesinde gece uykuya dalmadan önce odanızda birçok görüntü seyretme olanağınız olur. Karanlıkta uyumaktan korkan bireyler tarafından da tercih edilen bu modeller bebek odalarında da kullanılmaktadır. Duvar sticker fiyatları incelenecek olursa bu ürünlerin satın alınma nedenlerinden birisi olduğu görülecektir. Dekorasyon ürünlerinin fiyatlarının yüksek olması kişileri daha uygun çözümler bulmaya yöneltmiştir. Bu ürünler gerek kolay uygulanır olması gerekse fiyatlarının uygunlukları sayesinde evlerde önemli bir dekorasyon ürünü haline gelmiştir.

Çeşitli Modelleriyle Duvar Sticker

Çeşitli Modelleriyle Duvar Sticker

Moda ve dekorasyon sektöründe önemli bir hal alan ve evlerin aranan eşyaları haline geline bu ürünler kattıkları hava nedeniyle tercih edilmektedir. Ev, iş yeri veya kafe, restoran tarzı işletmelerin en sık kullandığı dekorasyon ürünlerindendir. Sahip oldukları çeşitli modeller ile her ortama uyum sağlama özelliği göstermektedirler. Pek çok renk ve desen seçeneğine sahip bu ürünler ile istediğiniz her ortamı dekore edebilmeniz mümkündür. Kafe ve işletmelerin en çok tercih ettiği modellerden birisinin ayna duvar sticker olduğu görülmektedir. Bu model sayesinde ortam daha geniş ve ferah bir görünüme erişmektedir. Bu nedenle müşterilerine ferah bir ortam sağlamak isteyen işletmeler bu modeli tercih etmektedir. Aynı zamanda bu ürünler mekanların giriş bölümlerinde de tercih edilmektedir. Mekana giren müşterilerin kendilerine çeki düzen vermek isteyebileceği ihtimali göz önünde bulundurulacak olursa bu ürünlerin kullanımı önemli bir hal alabilmektedir. Bu tip ürünler normal aynalara kıyasla daha uygun ve daha hafif oldukları için tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı açısından da kolaylık sağlayan bu tip ürünler dekorasyon konusunda iyi bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Evlerde ve işletmelerde en sık rastlanan ürünlerden birinin de yazılı duvar sticker modelleri olduğu görülmektedir. Bu tarz ürünler kişilere büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Şirketinizin veya işletmenizin sloganını istediğiniz yazı biçiminde yazdırıp dekorasyonda kullanabilme olanağınız bulunmaktadır. Gelen müşterilere vermek istediğiniz mesajları da bu ürünler sayesinde ortamın dizaynına uygun biçimde iletebilirsiniz. Bu ürünler ile ünlü düşünür veya şairlerin beğendiğiniz sözlerini de dekorasyonda kullanabilme şansınız bulunmaktadır. Ağaç duvar sticker modelleri genellikle çocuk odası, kreş veya doğa temalı işletmelerde kullanılmaktadır. Bu ürünler sayesinde ortamın daha doğal bir görünüm kazanması sağlanabilmektedir. Özellikle çocukların ilgisini çeken bu ürünler gösterdiği çeşitlilik ile çocuk odalarında ve kreşlerde yerlerini almaktadır. Yıldız duvar sticker modelleri ise kullanıcılarına değişik bir deneyim sunmaktadır. Bu ürünleri odanızın tavanında kullanırsanız fosforlu olmaları sebebiyle gece uykuya dalmadan önce gökyüzünü izliyormuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Uzaya meraklı bir kişi iseniz bu ürünler sizi memnun edecektir. Duvar Sticker kategorisine göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Vinyl (3553)
PVC (2444)
Kağıt (309)
Plastik (125)
Ahşap (110)
Ferforje (90)
Metal (86)
Kumaş (40)
Polyester (24)
Kanvas (12)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (677)
100X30 (46)
125X60 (1)
1A sanat (10)
20X30 (45)
2e Ahşap (7)
2M (26)
30X65 (1)
3d Wall (31)
3M (355)
4S (1)
Ack (1)
Action (89)
Agiva (1)
ALPER (3)
Arsel (1)
ART AYNA (1)
Artikel (1680)
ArtWALL (5)
Atasarım (2)
Avrupa (6)
Bigaimaj (307)
Biranda (1)
Bosphorus (17)
Cars (1)
D.L. & Co (1)
DECOLİGHT (14)
Decoor (1)
Decor (325)
Decorotti (1)
Decortie (2)
DECOSHOP (2)
Decowall (355)
Dekadron (358)
DekoAyna (3)
Dekor (3)
Dideko (1)
Dijitalya (89)
DİSNEY (133)
Disney (11)
(7532)
(1550)
Euro Flora (12)
EVA (1)
EviDekor (1)
Gecem (1)
Günsan (1)
HOMECEPT (1)
Jüppo (75)
Markabi (11)
markadeco (1)
MegaLuce (1)
Mingitav (16)
Mira (3)
Msdesign (49)
Naz Konsept (863)
Necron (3)
Neoz (1)
Noowa (11)
Oem (12)
Om (1)
Ora Dekor (1)
oradekor (1)
Osram (1)
Polisan (2)
Pratikolay (30)
Q&Q (1)
Raks (12)
Rem (1)
Rubens (2)
Siemens (2)
Spiderman (1)
SYLVANİA (1)
Tasarım (8)
technopa (1)
Tefal (2)
The Mia (35)
TİNK (10)
Tuvall (7)
VİKO (3)
Walldek (1)
Winny (9)
Yenice (3)
ÖZELL. (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,273)
ve üzeri (1,647)
ve üzeri (1,759)
ve üzeri (1,812)
ve üzeri (1,899)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL