Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Duvar Sticker

için 12,194 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Duvar Sticker

Eviniz, hayatınızın önemli bir mekanıdır. Burada kendiniz ve sevdikleriniz ile beraber vakitler geçirirsiniz. Hayatta bu kadar önemli bir yer tutan mekanın da dekorasyonu sizin için önem arz edebilir. İstediğiniz gibi, şık, göz alıcı ve zevkinizin evin her yerinde olduğu bir dekorasyon oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunu alınan mobilyalar, duvarda kullanılan boyalar, tavandaki avizeler gibi farklı eşyalar ve aksesuarlar ile yapabilirsiniz. Duvar sticker ürünleri de bu aksesuarlar arasında yer almaktadır. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz kağıtlar bu ürün evinizde farklı bir ortam sağlayacaktır. Mutfağınızda, odanızda, çocuk odalarında ve salonunuzda duvar sticker ürünlerini kullanarak evinize ayrı bir hava katabilirsiniz. İlaveten, sadece bu alanlarda değil banyo gibi kullanım alanlarınızda da bu ürünü kullanabileceksiniz. Özellikle banyo duşakabininde kullanılan duvar sticker ürünü banyoya tarz katmakla birlikte eğlenceli bir görünüme de fırsat verecektir. Sayfamızdaki cıvıl cıvıl renklerdeki, farklı desen ve figürlerdeki ürünler ile seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda, evinizde kullanacağınız bu ürün ile evinize gelen kişilere de ilham olabilirsiniz. Hatta, sevdiğiniz birine hediye vermek isterseniz bu ürünlerden birini satın alarak bu kişinin mutlu olmasını ve evinin güzelleşmesine katkıda bulunabilirsiniz. Keyfinize, beğeninize uygun olarak ve kullanım mekanına uyum sağlayacak bir duvar sticker ürünü satın alarak evinizde farklılığı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kullanımı pratik ve görünümleri çok hoş olduğundan duvar sticker ürünlerini zevkle kullanacaksınız.

Tasarım Şıklığına Sahip Yaşam Alanları

Tasarım Şıklığına Sahip Yaşam Alanları

Her birey evinin şık olmasını isteyebilir ve bu amaçla farklı dekorasyon teknikleri ve ürünleri ile evini güzelleştirmeye çalışır. Evin her yeri ayrı bir yaşam alanıdır. Ve her yerde o yaşam alanına uygun olan ürünleri ya da eşyaları seçmeye çalışıyor olabilirsiniz. Örneğin, masa, kitaplık ya da gösterişli avizeler salon ve evin diğer odaları için uygunken, banyo için uygun ürünler olmayabilir. Bu sebeple, evin kullanım alanını ve işlevini göz önüne alarak seçimlerimizi yapmaya çalışırız. Bazı eşyalar ve ürünler bu şekilde tasarlanır. Fakat duvar sticker ürününü ise evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyo, odalar, salon ve mutfak için uygun seçenekleri ile evinizin istisnasız her yerine şıklık katacak bir ürününüz olabilir. Aynı zamanda, sadece belirlisticker modelleri de yoktur. Bunun yerine, fazlasıyla çeşitlilik gösteren modeller sayfamızda mevcut. Duvar sticker ürününü kullanarak evinize farklı bir tasarım yakalayabilirsiniz. Ayrıca duvarlarınıza çok kolay uygulanabilecek bu ürün sayesinde zahmetsiz bir şekilde bunu yapabileceksiniz. Siz istediğiniz boyut, şekil, materyal ve rengine karar verin. Satın aldıktan sonra kısa sürede yapıştırabilecek ve sonunda çok şık duvarlara sahip olacaksınız. Her marka farklı malzemelerle ürettiği ürünlerini değişik fiyatlarla satmaktadır. Ayrıca üç boyutlu sticker ya da gece olunca (ışıklı aydınlatma) gibi olan ürünlerin fiyatı da farklılık gösterebilir. Kısacası, model, marka ve üretildiği maddeye göre duvar sticker ürünleri farklılık göstermektedir. Farklı kişiler tarafından da fark edilecek dekorasyon ve aydınlatma ürünleri sayesinde yaşam alanlarınızın tarzı çok konuşulacak.

Duvar Sticker Fiyatları ve Önemli Detaylar

Duvar Sticker Fiyatları ve Önemli Detaylar

Duvar sticker modelleri çok sayıda olup değişiklik göstererek sizlere sunulmaktadır. Seçenekler arasında gezinirken gözünüze çarpan ve beğendiğiniz bir ürünü hemen satın almak isteyebilirsiniz. Zevkinize uygun olan ürünü almak istemek çok doğaldır. Ama yine de belli başlı detaylara dikkat ettiğinizde daha doğru bir seçim yapıp sonunda daha mutlu olabilirsiniz. Üretilen her duvar kağıdı aynı mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiyor. Örneğin, kadife duvar sticker gibi modeller temizlenme açısından farklı bir özen gerektirebileceğinden mutfak gibi sıkça kirlenen mekanlara uygun olmaz. Zaten baktığınız zaman salon gibi kullanım alanları için daha farklı, çocuk odası sticker içinse daha değişik ürünleri görürsünüz. Bu nedenle nerede bir duvar sticker ürünü kullanacaksanız ona göre bir ürün seçmelisiniz. Dahası, renk ve desen skalası konusunda sayfamız size fazlasıyla çeşitlilik sunacaktır. Kullanacağınız yerde absürt durmaması adına kullanım mekanı ile daha uyumlu olan ürünü almanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin, bir odanız daha soft ve sade ürün ve renklerden tasarlanmışsa; buraya çok karmaşık desenli ve fazlasıyla göz alıcı renkte bir duvar sticker ürünü almamak daha güzel olabilir. Mesela, fosforlu duvar sticker modelleri böyle salonlar için değil de daha canlı renklerle döşenmiş evler için uygun olabilir. Bunlarla birlikte, sticker ürününün üretildiği materyal da yapıştırırken sorun çıkarıp çıkarmaması noktasında önemli olacaktır. Ayrıca temizliği konusunda çok endişeleriniz var ise, temizlenmesi kolay olanını tercih edin. Duvar sticker ürünü fiyatı konusuna gelindiğinde de tek bir fiyat yerine farklı fiyat aralıkları görmekteyiz. Bu aralık ürünlerin markasına göre değişim göstermektedir. Fiyat konusunda, sayfamızdaki filtreler ile fiyat aralıkları kısmı ile ilgili belirlediğiniz fiyatta olan ürünlere bakabilirsiniz.

Duvar Sticker Model ve Markaları

Duvar Sticker Model ve Markaları

Evinizin dekore etmek size güzel bir kullanım alanı açmakla birlikte, gösterişli ve güzel görünümlü bir hava katmasını da sağlayabilir. Kullanılan mobilyalar, perdeler ve aksesuarlar dahil olmak üzere evinizi tarzınızı yansıtacağınız bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Duvar sticker ürünleri de evinizi istediğiniz hale getirmek için size alternatif sunacaktır. Duvarlarınızda kullanacağınız bu ürün evinize ayrı bir hava katacaktır. Sayfamızı incelerseniz farklı model ve markalarda olan duvar sticker ürününü de görebilirsiniz. Çeşit çeşit duvar sticker modelleri ile eviniz renklenecek! Hayvan figürlü, çizgi film karakterleri içeren ve eğlenceli duvar sticker ürünleri modellerimizden bazılarıdır. Aynı zamanda, kişiye özel isimli duvar sticker ürünleri eviniz için farklı tarzda bir ürün olabilir. Hatta, hediye olarak da verebileceğiniz isme özel sticker ürünleri farklı ve güzel düşünülmüş bir hediye olacaktır. Çok ilgi gören ve ilk bakışta değişik gelebilecek bir başka ürünümüz ise üç boyutlu duvar sticker modelleridir. Kelebek modellerini de içeren 3 boyutlu ürünlerimiz duvarda da farklı bir hava yaratarak dikkat çekmektedir. Evinizde renkleri çok seviyorsanız ise gökkuşağı duvar sticker ürünleri de bu istek doğrultusunda bir seçim olabilir. Yıldız duvar sticker ise farklı bir model ürünümüzdür. Hatta bu ürünler gece olduğunda parlayarak odanızın tavanını gökyüzü haline getirebilir. Üretilişi itibariyle de işlevini kaybetmeyen bu ürün yine tercih edilen ve çok beğenilen modellerimiz arasındadır. Belki de çocuğunuzun odasında kullanmak isteyeceğiniz bu ürünle birlikte, onların uykuya gökyüzüne bakarak dalar gibi uyumalarını sağlayabilirsiniz. Daha farklı ürün modelleri için de sayfaya detaylıca göz atmanızı tavsiye ederiz. Duvar sticker markalarına baktığınız zaman ise beyaz eşya sticker sayfamızda farklı markaları bir arada görerek karşılaştırmalı bir seçim yapabilir ve ürün çeşitliliği hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duvar Sticker Temizliği İle Hijyenik Görünümü Yakalayın!

Duvar Sticker Temizliği İle Hijyenik Görünümü Yakalayın!

Kullanım özelliklerinin yanı sıra duvar sticker ürününün temizliği gibi bir konu da merak konusu olmaktadır. Hiç kimse duvarında kullanacağı ve görünen bu ürünün kirli veya lekeli gözükmesini istemeyebilir. Bu nedenledir ki temizlik konusu önemli. İlk başta, bu ürünü satın aldıktan sonra duvara yapıştırma aşamasında bir temizlik söz konusudur. Duvarın temiz olması gerekiyor. Bu yüzden, sticker ürününü yapıştırmadan önce duvar temizliğini yapmanız iyi olacaktır. Bu işlemi de bir nemli bez ve azıcık deterjan yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında da ise kurulamayı ya da duvarın kendi kendine kurumasını bekleyin ki ürünü duvara yapıştırırken herhangi bir sıkıntı çekmeyin. Duvar sticker ürününü duvara yapıştırdıktan sonra da nemli bir bez yardımı ile ürünü silebilirsiniz. Üretim anında farklı aşamalardan geçerken toz gibi farklı şeylere maruz kalabilir. Bu sebeple de astığınız zaman kötü bir görüntü oluşabilir. Hem daha güzel görünüp içinize sinmesi açısından hem de üzerinde herhangi bir toz veya leke gibi olumsuzlukların olmaması açısında ürünü ilk aldığınızda silebilirsiniz. Zamanla, evinizde oluşan tozlar veya pencere açıldığı zaman dışarıdan gelen tozlar sebebiyle ürününüz tozlanıp kirlenebilir. Özellikle, aynalı duvar sticker modelleri sıkça kirlenebilen modeller arasında sayılabilir. Bundan dolayı, belirli aralıklarla temizliğini yapmak ürününüzü daha hijyenik kullanmanızı sağlayacaktır. Yalnız burada önem vermeniz gereken bir konu olacaktır. Bu konu da temizlik için kullandığınız ürünlerin cinsidir. Eğer bir deterjan kullanacaksanız, deterjanın içerisindeki maddeler konusunda bilgi sahibi olmak önemlidir. Çünkü bilinçsizce kullanılan deterjanlar duvar sticker ürününe zarar veripduvar sticker baskı detaylarında olumsuzluk meydana getirebilir. Ürününüz yıpranabilir, rengi değişebilir ve asıl işlevini yitirebilir. O yüzden deterjanla ilgili bilgileri okumanız veya ürüne zarar vermeyecek deterjanı çok az bir miktarda kullanabilirsiniz. Kimyasal ürünler konusunda emin değilseniz de bitkisel temizleyiciler yardımı ile temizliği yapabilirsiniz. Ürünün yanında bir kullanım kılavuzu da varsa ya da siz sayfamızı incelerken ürün temizliği konusunda bazı bilgiler okursanız, bunlara da uymanız gerekir. Bu sayede ürününüz yıpranmayarak size uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

Evinizin Her Yerini Güzelleştiren Aksesuar : Duvar Sticker

Evinizin Her Yerini Güzelleştiren Aksesuar : Duvar Sticker

Evinizi güzelleştirmeyi veya evinizi bir yaşam haline getirmeyi hepiniz isteyebilirsiniz. Duvarlar da evin önemli kullanım alanlarıdır ve dikkat çekici özelliğe sahiptir. Saat ya da tablolar astığımız duvarları farklı renklerle veya duvar kağıtları ile daha göze hitap eder bir konuma getirebilirsiniz. Duvar sticker ürünü ise yine duvarınızda şıklığı yakalayabileceğiniz bir üründür. Evinizde farklılık oluştururken bunu sadece bir alanda yapmak yerine evin her yerinde yapmak isteyebilirsiniz. Bir zamanlar banyo sadece temizlik amacı ile kullanılan bir mekan olarak düşünülse de, bugün buna ek olarak bir yaşam alanı olarak düşünülmekte. Bu yüzden banyo gibi, mutfak, salon, yatak odası, çocuk odası gibi evin her alanı yaşam alanı olarak görülüyor. Bu nedenle duvar sticker ürününü evin her yerinde kullanarak şıklık, bütünlük ve farklılık sağlayabilirsiniz. Farklı modelde ürünlerimiz arasından kullanım alanınıza göre uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Çocuk odası veya genç odası duvar sticker konusunda, onların zevkine uygun çizgi film karakterlerini, hayvan veya bitki gibi eğlenceli ürünleri kullanarak hoşlarına gidecek ve sizin de içinize sinecek ürünleri tercih edebilirsiniz. Salonda ise, bir bütünlük yakalamak adına eşyalarınızın sportif ya da klasik oluşuna göre, mobilya ve duvar renklerine göre salonunuza bütünlük sağlayacak bir salon duvar sticker ürünü tercih ederek salonda da isteğiniz görünümü elde edeceksiniz. Mutfak ise yine sıklıkla kullandığımız yaşam alanlarından birisidir. Burada ise renk ve desene karar vermekle birlikte temizlik konusuna da önem vererek bir seçim yapmak sizin için doğru bir seçim olabilir. Banyo da kullanacağınız sticker modelleri için sayfamızı incelediğinizde ise duşa kabinlerinizi süsleyen sticker çeşitlerini göreceksiniz. Genelde camdan üretilen duşa kabinleri daha şık ve eğlenceli hale getirmek isterseniz, kullanacağınız ürün ile okyanus veya çiçek bahçesi gibi şekilleri duşa kabinlerinizle birleştirerek sanki bir okyanusun ya da çiçek bahçesinin içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Kısacası, sadece tek bir alanı değil, her yeri süsleyen duvar sticker çeşitleri ile eviniz farklı bir tarza sahip olabilir. Aynı zamanda, kolay kullanımı sayesinde de yorulmadan beğeninizi yansıtabilirsiniz.

Salon İçin Hangi Duvar Sticker Uygundur?

Salon, evin en önemli kullanım alanlarından bir tanesidir. Hatta yaşam alanımız diyebiliriz. Çünkü, salonda oturur ve misafirlerimizi burada ağırlayabileceğimiz bir alandır. Bununla birlikte, salonda bulunan yemek masasında yemek yiyebileceğimiz ve keyifli vakitler geçirilebilecek bir alandır salon. Bu sebeple salon için duvar sticker seçmek önemli bir konu olacaktır. Salon sürekli kullanılan bir alan olduğundan salon ile bir bütün haline gelen sticker seçimi daha doğru olabilir. Göz yorucu, karmaşık duvar sticker ürünleri salonunuz ile uyum sağlamayabilir. Aynı zamanda bütünlüğün devamı için salonunuzda kullanılan renklere uygun bir sticker seçmek de doğru bir hareket olacaktır. Daha ağır modeller salonda kullanıldığında daha hoş görünüm oluşmasını sağlayabilir. Fakat çocuk odası için kullanılabilecek ürünleri salonda kullanmak iyi bir tercih olmaz.

Mutfak İçin Hangi Duvar Sticker Uygundur?

Mutfak da salon gibi yine sıkça kullandığımız yerlerdendir. Bundan dolayı buradaki seçimimizde önemli bir konu olacaktır. Mutfakta hijyen ve temizlik gibi detaylar önemlidir. Çünkü, burası yemek pişirilen ve aynı zamanda yenilen bir mekan olarak önümüze çıkar. Bu sebeple hijyeni engelleyecek ürünler kullanmamaya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Duvar sticker konusuna gelindiğinde de aynı özeni göstermeniz gerekir. sticker modellerine bakarken özelliklerine de bakmanız ve temizliği kolayca yapılan ürünleri seçmeniz daha uygun olacaktır. Materyallerine göre farklı duvar sticker ürünlerini görebilirsiniz. Her materyal farklı bir temizlik işlemi ya da temizlik ürünü gerektirebilir. Bu nedenle size temizlik konusunda zorluk çıkaracak ürünleri seçmeniz mutfağınız için doğru bir seçim olacaktır. Burada da yine mutfağınızın mobilya ve rengine uygun bir sticker seçmeniz bütünlük açısından güzel olabilir. Fakat burada salondaki gibi ağır ürünler yerine daha renkli veya desenli ürün seçimleri de yapabilirsiniz.

Duvar Sticker Nasıl Yapıştırılır?

Duvar sticker modellerinden kullanım alanınıza ve zevkinize uygun olan ürünü seçtikten sonra sıra yapıştırma işlemine gelecektir. Bu zor bir işlem olmadığından sizin için herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Yine de bazı noktalara dikkat ederek sorunsuz bir şekilde ürünü yapıştırabilirsiniz. Öncelikle, duvara yapıştırılan bir ürün olması sebebiyle duvarınızda dikkat etmeniz gereken şey duvarın ıslak olmamasıdır. Duvar kuru olmalıdır; yoksa sticker yapışmayacaktır. Bununla birlikte duvarda toz ya da pürüz gibi problemler varsa bunları da yok etmek için gereken işlemleri yapın ve duvar kirli ise silerek kurulayın. Daha sonra, duvardaki yeri belirledikten sonra sticker ürününü arkasındaki kısımdan ayırarak yapıştırmaya hazır hale getirin. Dikkatlice, kıvırmadan ve bükmeden ürünü duvara yapıştırın. Bir sorun olmaması açısından sonrasında kontrolleri yapın ve duvarınızın keyfinizi çıkarın. İşte bu ürünü yapıştırmak bu kadar kolay.

Duvar Sticker Neye Göre Alınır?

Kullanım pratikliği ve göze hitap eden renk ve desenleri ile duvar sticker ürünleri evinize yenilik katacaktır. Bu ürün öncelikle kullanım alanlarına göre alınır. Yani, banyoda, mutfakta veya çocuk odasında kullanılan ürünler aynı olmayacaktır. Bununla birlikte, materyal seçimine göre de ürünler satın alınabilir. Her materyal farklı olduğundan kullanım alanlarına da farklı etkileri olabilir. Ayrıca mutfak gibi yerlerde temizliğin önemli olduğu yerler de ise materyal temizliğinin imkanına göre bir ürün tercihi yapılır. Ölçü de önemli olan bir diğer öğedir. Duvardaki boşluğun büyüklük ya da küçüklük detayına göre de seçim yapılır. Bu gibi noktalara dikkat edildikten sonra gerisi sizin zevk ve beğeninize kalır.