Duvar Sticker

Duvar dekorasyonunuz için özgün öğeler arıyorsanız duvar sticker modellerine göz atabilirsiniz. Duvar sticker ürünleri kolay kullanabilir özellikleri ve ekonomik fiyatları ile sıklıkla tercih ediliyor. Evlerde şık ve özgün bir hava yaratan duvar stickerları birbirinden güzel model seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Siz de ev dekorasyonunuzda böyle öğelere yer vermek istiyorsanız, evinizde uygun olan duvarları belirleyip ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Salon, yatak odası, mutfak, banyo ve koridorlarınızda, kısacası evinizin her yerinde duvar sticker ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünler PVC, plastik gibi kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmekte ve son teknoloji baskı yöntemleri ile elde edilmektedir. Ayrıca kağıt ve kadife gibi farklı malzeme türleri de sticker ürünlerinde kullanılabilmektedir.

Duvar stickerları birbirinden güzel ve yaratıcı model ile ev dekorasyonunun birer parçası olmaya hazır. Siz de bu ürünleri tercih edecekseniz evleriniz boş duvarlarını değerlendirebilirsiniz. Evlerinizin salonlarında çiçek desenli sticker ürünleri ile bahar havası estirebilir, modern sticker ürünleri ile salonlarınızda ilham verici sözleri ya da ünlü sözleri her an görebilirsiniz. Yatak odalarınızda geometrik sticker ürünlerine yer verebilir, modern desenler ile fark yaratabilirsiniz. Banyolarınızda balık ve akvaryum desenlerini kullanabilir, böylece deniz konseptli banyolar elde edebilirsiniz. Duvar sticker modellerinin en çok yer verildiği yerlerden biri çocuk odalarıdır. Çocuk odalarında tablo kullanmak yerine sticker modellerini kullanabilir, çocuklarınızın odasında hem güvenli hem de eğlence tasarımlar yakalayabilirsiniz. Çocuk odaları için hayvan figürlü sticker ürünleri, çizgi film figürlü çocuk odası sticker modelleri sıklıkla tercih edilir. Ayrıca bebek odası sticker modelleri de bebeklerinizin odasında fark yaratabilir. Bebeğinizin beşiğinin arkasındaki duvara yapıştıracağınız ağaç sticker modelleri veya sevimli hayvanlar oldukça ilgi çekici olacaktır.

Baskı teknolojilerindeki gelişmeler sayesinde pek çok yaratıcı sticker ürünü üretilmektedir. Yalnızca duvarlar için değil pek çok alan için daha bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin priz sticker modellerini tercih ederek prizlerinizde küçük ama etkili farklar yaratabilirsiniz. Bunun haricinde duvar çıkartmaları mobilyalarda da sıkça tercih edilmektedir. Bu ürünler özellikle dolaplarda ve sehpalarda kullanım için oldukça elverişlidir. Dolap sticker modellerini giysi dolaplarınızda ya da mutfak dolaplarınızda kullanabilir, çiçek ve kelebek gibi desenler ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca sehpa sticker modellerini de eskiyen sehpalarınızda kullanarak yepyeni ürünler elde edebilirsiniz. Sticker modellerinin kullanım alanı oldukça çeşitli. Bunlardan biri de beyaz eşya sticker modelleri. Siz de beyaz eşyalarınızı renklendirmek için buzdolabı sticker ya da bulaşık makinesi sticker çeşitlerine göz atabilirsiniz. Ekonomik yoldan ev dekorasyonu yapmanın yolu duvar sticker ürünlerinden geçiyor. Sizler de sticker modellerine n11.com mağazalarından göz atabilir ve ürününüzü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Duvar Sticker

için 13,550 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001Hediye (19)
(1)
2M (10)
3A Mobilya (16)
(3)
3d Wall (6)
3M (261)
(1)
(1)
(4)
(3)
Artikel (1961)
ArtWALL (529)
(1)
Bosphorus (25)
(1)
(3)
DECOLİGHT (30)
Decor (444)
Decorange (200)
Decostil (1036)
Dekadron (525)
Dekor (10)
(2)
(1)
(2)
(1)
Disney (16)
DİĞER (4262)
(875)
Eslim (12)
(1)
(1)
(1)
(3)
LoveQ (11)
(4)
(4)
Modelce (77)
Mykağıtcım (1473)
Oem (9)
Om (17)
(1)
Printix (161)
(5)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Vinyl (4073)
PVC (870)
Kumaş (581)
Polyester (211)
Plastik (128)
Kağıt (31)
Metal (26)
Ahşap (18)
Kanvas (10)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(375)
ve üzeri (466)
ve üzeri (510)
ve üzeri (523)
ve üzeri (552)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL