Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Duvar Sticker Diğer

için 4,970 sonuç bulundu.
 • 119,90 TL 99,90 TL
  % 17
  (5)

  Melek-Pazarı
  %100
 • 99,90 TL 79,90 TL
  % 20
  (6)

  Melek-Pazarı
  %100
 • 107,87 TL 94,37 TL
  % 13
  (1)

  ucuza.gelsin
  %100
 • 23,00 TL
  (3)

  HatayLazerKesim
  %100
 • 109,90 TL 89,90 TL
  % 18
  (2)

  Melek-Pazarı
  %100
 • 87,32 TL 75,52 TL
  % 14
  (1)

  444magaza
  %100
 • 69,90 TL 49,90 TL
  % 29
  (7)

  Melek-Pazarı
  %100
 • 90,00 TL

  StickerMarket
  %100
 • 129,90 TL 99,90 TL
  % 23
  (7)

  Melek-Pazarı
  %100
 • 109,90 TL 89,90 TL
  % 18
  (1)

  Melek-Pazarı
  %100
 • 90,00 TL 79,90 TL
  % 11
  (1)

  Denfaş
  %100
 • 299,99 TL 89,99 TL
  % 70

  egereklam
  %100
 • 99,90 TL 74,93 TL
  % 25

  TeknikReklam41
  %100
 • 89,90 TL 69,90 TL
  % 22

  Melek-Pazarı
  %100
 • 80,00 TL 59,00 TL
  % 26

  TİNK
  %100
 • 79,90 TL 59,90 TL
  % 25

  Melek-Pazarı
  %100
 • 674,00 TL 438,10 TL
  % 35
  (1)

  Yapiburada
  %83
 • 119,00 TL 77,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  62,32 TL

  % 35

  CBTXGlobal
  %100
 • 109,00 TL 70,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  56,72 TL

  % 35

  CBTXGlobal
  %100
 • 80,00 TL 59,00 TL
  % 26

  TİNK
  %100
 • 168,85 TL 129,88 TL
  % 23
  (5)

  DekoratifMarket
  %100
 • 89,90 TL 69,90 TL
  % 22

  Melek-Pazarı
  %100

Diğer Duvar Stickerları

Dekorasyon dünyası, hayli geniş bir çerçevede karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde yaşanılan ve hatta salt bulunulan, vakit geçirilen mekanın dizayn ediliş biçiminin; insana yapmış olduğu pek çok farklı etkiden çok boyutlu şekilde söz edilebilir. En temelde içerisinde yer alınan mekanın tasarımı; doğrudan doğruya kişilerin gündelik hallerine, hissedişlerine, psikolojilerine ve ruh hallerine etki edebilmektedir. Bu sebeple de mekan tasarımını daha iç açıcı hallere büründürebilmek adına çeşit çeşit ve de farklı farklı yolların izlendiği ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu yollar arasında izlenen yöntemler bir mercek altına alınacak olunur ise; ilk etapta duvar stickerları bir masaya yatırılabilir. Bilindiği üzere duvarların üst yüzeylerine yerleştirilmiş olan öğeler, mekan tasarımını direkt şekilde tayin edebilmektedir. Sözü açılmış olan ürünler, ortaya konma biçimlerindeki geniş çeşitlilikten ötürü kullanıcılara geniş bir seçenek havuzunu da pek tabii sunabilmektedir. Bunun yanı sıra modellerin kullanıldığı takdirde ortamın havasını doğrudan doğruya değiştirebildiğine, geliştirebildiğine ve de bambaşka bir noktaya taşıdığına da değinilebilir. Elbette ki sıralanan bu unsurların gerçekleştirilebilmesi adına izlenmesi gereken birtakım yollar yer almaktadır. Ancak bu yolların izlenmesi, gerekli adımların atılması neticesinde kişiler, olumlu bir kullanım deneyimi elde ederek estetik bir mekan tasarımına son noktayı koyabilmektedir. Bunun için işaret edilen adımlar, direkt olarak modellerin satın alım süreçlerine karşılık gelmektedir. Bilindiği üzere satın alınacak ürün her ne olursa olsun, en temelde o ürünün tüm modelleri farklı çerçevelerden masaya yatırılmalı, bu detaylı incelemeler sonucunda bir karara varılmalıdır. Küçük duvar stickerları ve de daha büyük boyutlular için de pek tabii aynı durum geçerlidir. Bunun için modellerin satın alım süreçleri okuyucuya detaylı şekilde aktarılabilir.

Diğer Duvar Stickerları Edinirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Diğer Duvar Stickerları Edinirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Stickerlar geniş bir dünyaya karşılık gelmektedir. Bu sebeple de en temelde alınması gereken reaksiyon, mekanın ihtiyaçlarını doğrudan doğruya saptamaktır. Yani başka bir ifade ile içerisine eklemlenecek stickerın önce aynı mekandaki diğer objeler ile, araç ve gereçler ile ve de birtakım eşyalar ile uyumluluk gösterip göstermediği zihinlerde test edilmelidir. Bunun neticesinde kombinlenebilir bir modele yönelmek isabetli bir tercih olacaktır. Aynı zamanda bilindiği üzere bir mekan tasarımında estetiği yaratan unsur, tasarımsal tarafta bütünlüğü eksiksiz şekilde yakalayabilmekten geçmektedir. Bu minvalde de kombinlenme hususunun altını defaatle çizmek makul olacaktır. Bu amaç doğrultusunda da stickerların hangi renk ve simgeleri yansıttığı büyük önem arz etmektedir. Bilindiği üzere stickerlerin üst yüzeylerinde taşımakta oldukları simgeler, modellere ilişkin temel ipuçlarını da görenlerin kulaklarına fısıldamaktadır. Bu durum, ürünlerin tasarımsal taraflarında da yoğun bir etkiye karşılık gelmektedir. Göz önünde bulundurulması gereklilik arz eden bir diğer unsur ise en temelde modele ilişkin duyulan beklentiden ileri gelmektedir. Ancak kişi kendi beklentilerini ve de yansıtmak istedikleri stili zihninde kararlaştırır ise daha doğru ve de yerli yerinde bir yol çizebilmektedir. Bu bağlamda ürünler iki ana kategoride ele alınmaktadır. Birtakım modeller daha çok göz kamaştırıcı beklentilere hizmet edebilmektedir. Yani başka bir deyiş ile biçimsellikte göz alıcılığı arayan kişilerin adresi, söz konusu modeller olmaktadır. Bunun tam aksine kimi başka gruplardaki kullanıcılar ise satın alacakları bir model ile yalın mekan tasarımını perçinlemeyi arzu etmektedir. Bu noktada da genişçe bir ürün havuzu kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Görüldüğü üzere genel olarak kullanıcılar, kendi arayışlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir. Renkli duvar stickerları ve modellerinin dünyası keşfedilmeye değerdir.

Farklı Kitlelere Hitap Eden Diğer Duvar Stickerları

Farklı Kitlelere Hitap Eden Diğer Duvar Stickerları

Ele alınan ürünlerin fazlaca geniş bir yaş grubuna hitap edişinden konu açılabilir. Pek tabii konusu açılan ürün her ne olursa olsun, o ürüne ilişkin kullanım esnekliğini tayin eden ana unsur, ne genişlikte bir kitleye hitap ettiği bilgisinden ileri gelmektedir. Stickerlar, en temelde çocukların ve hatta bebeklerin dahi fazlaca dikkatini çekebilmektedir. Özellikle rengarenk yapıları bu duruma zemin oluşturmaktadır. Aynı zamanda modellerin üst yüzeylerinde barındırmış oldukları ve de çocuklara da tanıdık gelebilen birtakım motifler, ürünlerin ilgi çekicilik düzeyini artırabilmektedir. Bu bağlamda modeller en temelde çizgi film ya da çizgi dizi motiflerini, birtakım animasyon karakterlerini üst yüzeylerinde bulundurabilmektedir. Çocukların ardı sıra ergenlik dönemindeki bireylerin yaşamlarında da bu tür modeller kıymetli bir yer edinmiş durumdadır. Söz konusu yaş gruplarının ilgisini çekebilecek motifleri barındıran genç odası duvar stickerları da geniş bir çeşitlilikte piyasaya sürülmüş durumdadır. Aynı kategori kapsamında kalpli duvar stickerları da pek tabii sıralanabilir. Tüm bunlara ek olarak eğitim amaçlı kullanılan materyaller, araç ve gereçler; özellikle çocukların yaşamlarında kıymetli bir yer edinmiş durumdadır. Çocukların ve gençlerin eğitim yaşamlarında güçlendirilmesi, destek olunması amacı doğrultusunda birtakım yol ve yöntemlere başvurulmaktadır. Bu söz konusu yol ve yöntemler arasında ise yine stickerlardan konu açmak isabetlidir. Eğitici duvar stickerları, oldukça fonksiyonel oluşu ile iki taraflı bir hizmet sağlamaktadır. Bu iki tarafın ilki, ürünlerin işlevsellik ayağında kendini göstermektedir. Bu modeller sayesinde özellikle öğrencilerin hafızaları, ezber yetenekleri ve öğrenme eğilimleri desteklenebilmektedir. Aynı zamanda tasarımsal tarafta da majör bir etkide bulunarak çocuk ve gençlerin odası daha şık ve estetik bir hale büründürülebilmektedir.

Diğer Duvar Stickerlarına Erişimin Kolay Yolu

Diğer Duvar Stickerlarına Erişimin Kolay Yolu

Stickerların ev içerisinde farklı bölümlerde kendilerine yer bulmuş olduğundan konu açarak başlanabilir. Burada ilk olarak göze çarpan oda elbette ki salondur. Pek çok ev sahibi, salonlarında belli bir standardın üstüne varan şıklığı ve estetikliği yaratabilme hususuna kıymet vermektedir. Bu doğrultuda atılan adımlar arasında duvarlara ve ilgili başka birtakım noktalara stickerlar yapıştırmak da yer almaktadır. Yine aynı amaç kapsamında tercih edilen stickerlar, salonların havasını doğrudan doğruya değiştirmekte, son derece majör bir etkide bulunabilmektedir. Evlerinin bu ana bölümüne gözle görülür bir değişim ile etkide bulunmak isteyen ve bu doğrultuda bir arayışa çıkmış olan kişilere, salon duvar stickerları defaatle tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda salonlarda daha göz kamaştırıcı bir biçimselliği ortaya çıkarmayı arzu eden kişilere de, fosforlu duvar stickerları önerilmektedir. Salonların ardı sıra ilgili ürünlerin en fazla kullanılmış oldukları bir diğer alan ise pek tabii mutfaklardır. Mutfaklar da evler içerisinde fazlaca vaktin harcandığı odalar olarak ifade edilebilir. Bu sebeple de mutfağın göz zevkine hitap eder bir noktaya taşınması kıymetlidir. Bu amaca da mutfak duvar stickerları hizmet etmektedir. Mutfakta daha yalın bir tasarımın arayışında olan kişilere, siyah duvar stickerları öneri olarak sunulmaktadır. Banyolar da benzer yol ve yöntemler ile estetikleştirilmeye teşne bir diğer odadır. Banyo duvar stickerları, banyo tasarımında bütünlüğün yakalanmasına kapı aralamaktadır. Dekoratif duvar stickerları, banyoların biçimselliğini bambaşka bir noktaya taşıyabilmektedir. Görüldüğü üzere ev duvar stickerları, geniş çerçevelerde masaya yatırılabilir. Manzaralı duvar stickerları ve şerit duvar sticker modelleri de piyasada yer alan farklı ürün tipleridir. Tüm bu bilgiler ışığında kişiler, modelleri satın alma yoluna girebilmekte, bu yolda dda zihinlerde filizlenen soru işaretlerinden biri ürünlerin fiyatlarına ilişkin olabilmektedir. Büyük duvar stickerları fiyatları, modellerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siz de arayışınıza en uygun modele erişim sağlama amacı doğrultusunda sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Fethiye (199)
Trc Trafik (124)
222 Concept (112)
2M (108)
Dag2 (44)
Decor (44)
3M (43)
Avrupa (27)
TİNK (20)
Dijitalya (13)
The Mia (12)
10EN (11)
1001Hediye (10)
Ack (7)
GİFİ (4)
Bosphorus (2)
20X30 (1)
30X100 (1)
Arge (1)
Decowall (1)
Dekolight (1)
Mingitav (1)
Winny (1)
XX (1)
aadekor (1)
alfaled (1)
ÖZELL. (1)
(2872)
(732)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Vinyl (666)
Plastik (170)
PVC (139)
Metal (125)
Ahşap (92)
Kumaş (30)
Kağıt (27)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(164)
ve üzeri (205)
ve üzeri (220)
ve üzeri (231)
ve üzeri (247)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL