Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çocuk Odası Sticker

için 2,931 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk Odası Sticker

Son dönemlerin öne çıkan moda trendleri arasında yer alan dekorasyon aksesuarları arasında stickerlar yer alır. Kolay uygulanabilir ve şık oldukları için sık tercih edilen duvar sticker modelleri, pek çok değişik mekanda kullanılabilen ve küçük dokunuşlar ile fark yaratan ürünlerdir. Evlerdeki yaşam alanlarına farklı bir hava katan stickerların en çok kullanıldığı alanların başında çocuk odaları gelmektedir. İlgi çeken baskı modelleri ve eğlenceli tasarımları ile çocuk odası sticker çeşitleri, renkli ve alanlar oluşturulmasına yardımcı olur. Stickerlar hem duvara hem de mobilyalara uygulanabilen oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Çocuk odası sticker modelleri, çocukların hayal gücünü geliştiren ve eğitimini destekleyen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin kullanımı ile duvar boyama gibi zahmetli işlerden kurtulmak mümkündür. Değişen dekorasyon ve çocuk odası eşyalarına uygun model seçimi de kullanımı arttıran detaylar arasında yer alır. Aileler tarafından çocuk odası dekorasyonunda kullanılan ürünlerin seçiminde kaliteli, güvenilir ve sağlıklı olmalarına dikkat edilir. Bu doğrultuda çocuk odası sticker çeşitleri kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlıklı ürünler olmalıdır. Ayrıca bu ürünlerin yapıştırıldıkları yerden kolayca çekip çıkartılamaması veya düşmemesi gerekmektedir. Çocuk odalarını; rengarenk, ışıl ışıl ve eğlenceli hale getirmek için size en uygun olan modelleri duvar sticker sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Çocuk ya da bebek odası modeller dışında tüm yaşam alanları için sunulan ürünlere göz atmak için duvar sticker sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk Odası Sticker Nedir?

Çocuk Odası Sticker Nedir?

İnsanlar, yaşadıkları alanlarda bulunan duvarları yalnızca boyayarak kullanmak yerine farklı ürünler ile dekore etmeyi tercih ederler. Çerçeveler, tablolar, duvar kağıtları ve stickerlar dekorasyon için sık kullanılan duvar ürünleridir. Duvar dekorasyon ürünleri arasında yer alan çocuk odası tavan duvar sticker çeşitleri, son derece pratik ve kullanışlı süsleme yöntemleridir. Ürünler; tavanları, dolapları, duvarları, kapıları ve benzeri alanları süslemek ve renklendirmek için kullanılan işlevsel ürünlerdir. Uygulaması kolay ve kullanım süresi uzun olması stickerları tercih edilir hale getirmiştir. Duvarları kaplamak veya renklendirmek çaba gerektiren uygulamalardandır. Ayrıca çocuk odası stickerların dekore edilmesi oldukça kolaydır. Kolayca yapıştırılabilen bu ürünler, saç kurutma makinesi ve elektrikli süpürge gibi ısıtıcılar yardımıyla çıkarılabilir. Çocuk odası sticker nasıl yapıştırılır sorusu bu ürünler ile ilgili merak edilen konulardandır. Bu ürünlerin arka kısımlarında transfer kağıdı yer alır. Kullanılacak alanın kuru ve temiz olduğuna emin olunduktan sonra, arka kısımlarındaki transfer kağıdı sökülerek, istenilen alana yerleştirilir. Daha sonra üzerinden hafifçe bastırılarak tam olarak sabitlenir. Çocukların beğenileri ve istekleri doğrultusunda, ebeveynlerin bebek ve çocuk odalarını dizayn etmelerine yardımcı olurlar. Çocukların gelişimleri doğrultusunda istekleri ve beğenileri değişmektedir. Bu nedenle çocuk odası sticker modellerinin kolayca değiştirilebilir olması oldukça önemlidir. Kırılabilecek ürünler olması yerine, bu ürünler güvenli kullanım alanı oluştururlar. Çocuk odası sticker modelleri, hastane anasınıfı gibi ortak kullanım alanlarının dekorasyonu için de kullanılmaktadır. Böyle alanlardaki eğlenceli stickerlar, çocukları kalabalık ortamlara adapte edebilmek için kullanılır. Hastaneye gitmekten korkan çocuklar için ilgi çekici olan bu duvar süsleri onların rahat hissetmelerine yardımcı olur. Modeller üzerinde aile, arkadaşlık, sevgi gibi kavramlar öğretici ve eğitici bilgiler yer alır. Okullarda kullanılan farklı ilgi alanlarına hitap eden stickerlar, çocukların alışma sürecine katkıda bulunur. İlkokul sınıflarına çarpım tablosu, mevsimler, alfabe gibi öğrenmeye teşvik edici sticker modellerine sık rastlanmaktadır. El ve göz koordinasyonu sağlanmış olan çocuklar ile bu stickerlar birlikte yapıştırılarak eğlenceli zamanlar yaratılabilir. Ayrıca bazı çift taraflı bantlı çocuk odası sticker modelleri iki yanlı olarak kullanılabilir. Bu tür stickerlar çift kullanım olanağı sağlayarak ürünü daha tasarruflu hale getirir.

Çocuk Odası Sticker Modelleri

Çocuk Odası Sticker Modelleri

Bebek odası sticker modelleri, estetik ve hoş bir görünüm ile bebeklerin dikkatini çekmek için tasarlanır. Son dönemlerde özellikle bebek odalarında pastel tonlar kullanılsa da canlı renk kullanımı da tercih edilebilir. Bebek odalarında özellikle isim sticker modelleri sık kullanılmaktadır. Bu ürünler kişiye özel olarak hazırlanabilir. Çocuk odası sticker modelleri arasında da yer alan bu isimli modeller farklı yazı tipleri ve renkler ile oluşturulabilir. Bebek odalarında dolaba, kapıya, beşiğin yanına veya yanına yapıştırılabilir. Bebek odalarında dolap modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu ürünler hem süsleme hem de aksesuar olarak kullanılır. İçerisinde deniz hayvanlarının yer aldığı akvaryum tasarımlarını içeren çocuk odası sticker modelleri, bebek odalarında da sık sık kullanılır. Ayrıca çeşitli balıkların yer aldığı modeller de ayrıca yapıştırılabilir. Fok balığı, balina, hamsi, köpek balığı ve deniz yıldızı sık tercih edilen ürünlerdir. Deniz bitkisi ve yosun figürleriyle bu tablolar tamamlanabilir. Ayrıca bebek boy ölçümü içinde hamsi kılçıklarından oluşan ölçme stickerları da ürünler arasındadır. Araba, tren, uçak, gemi gibi ulaşım araçlarıyla, çocuk odası stickerları uzay ile ilgili olan çocuk odası modelleri de bulunur. Gezegenler, uzay araçları, astronot ve yıldızlar ile galaksi bebek odanıza taşınabilir. Bunların yanı sıra bebek odaları için tercih edilen figürler arasında bulut, yıldız, kalp, balon gibi şekillerde yer alır. Kareli, çizgili, çemberli şekillerden oluşan modelleri de oldukça sık kullanılır. Bebek odalarında eğer duvar kağıdı kullanılmış ise, bu kağıtlara uygun modeller tercih edilebilir. Ayrıca hayvan figürlerini seven bebekler için yavru hayvan figürleri kullanılabilir. Konfeti, balon, hediye kutusu gibi desenler hem güzel görüntü sağlarlar hem de özel günler için kullanılabilirler. Çizgi film ve çocuk filmi kahramanlarından oluşan tasarımlar son dönemlerin popüler ürünler arasındadır. Çok bilinen çocuk odası stickerları Elsa gibi figürlerin yanı sıra tasarım ürünleri de yer almaktadır. Uçurtma figürü bebek ve çocukların ilgisini çeken figürler arasındadır. Bebek odalarında genel olarak kullanılan pastel tonlardaki duvar kağıtlarının üzerine; pembe, sarı, mavi, yeşil, turuncu gibi canlı renkler ile dikkat çeken süslemeler yapılabilir. Simli modeller ile de bu aksesuarlar daha dikkat çekici hale getirilebilir.

Çocuk Odası Sticker Kullanımının Avantajları

Çocuk Odası Sticker Kullanımının Avantajları

Küçük yaştaki çocuklar için görsel hafıza oldukça önemlidir. Okuma yazma öğrenmeden önce çocuklar, gördükleri nesneler ve şekiller yardımıyla bilgi edinirler. Öğrenme dönemlerindeki küçük çocuklar sürekli etraflarında bulunan objeler hakkında sorular sorarak ne olduğunu keşfetmeye çalışırlar. Bu nedenle ürünler görsel olarak destekleyici unsurlardır. Çocukların gelişimine ve öğrenim durumuna göre duvar stickerları farklı temalar ile değiştirilerek öğretici tasarımlar sunulabilir. Çocuk odası sticker modelleri kolay temizlenebilen ve uygulanabilen ürünlerdir. Bu nedenle hem kullanım aşamasında hem öncesinde büyük kolaylıklar sağlar. Farklı modelleri bulunan çeşitlerin avantajları da bu doğrultuda değişir. Türkiye ya da dünya haritası modelleri, çocuklar için temel coğrafya bilgisi kazanımı amacıyla kullanılabilir. Görsel hafızaları sayesinde illeri, bölgeleri ve kıtaları birbirlerinden ayırt edebilirler. Ayrıca bu harita özelliğindeki çocuk odası sticker modelleri ile; dünyanın büyüklüğü, dağlar, denizler ve okyanuslar hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Harita dışında mevsimler tabloları şeklinde hazırlanan ürünler de bulunur. Bu ürünler mevsim renklerine uygun şekilde hazırlanarak, çocukların küçük yaşlarda mevsimleri kavramalarını sağlar. Bu stickerlar da; ilkbahar çiçeklerle, yaz güneş ve tatille, sonbahar sararan yapraklarla, kış kar ve kardan adam resimleriyle betimlenir. Bu şekilde hem çocukların ilgisi çekilir hem de öğretici içerikler sağlanmış olur. Kar, sis, yağmur gibi hava olaylarının olduğu çocuk odası sticker seçenekleri eğitici ve öğretici avantajları ile ön plana çıkar. Çocuklar için etkileyici olaylar arasında hava olayları yer alır. Yağmur ve kar karşısında oldukça heyecanlı ve meraklı olmaktadırlar. Avantajlı modeller arasında çocuk odası duvar sticker boy ölçen çeşitleri de yer almaktadır. Bu ürünler ile çocukların boy ölçüme hem kolay hem de keyifli hale gelmektedir. Ağaç ve zürafa şeklindeki temalar ile çocukların boylarının ne kadar uzadığı kolayca ölçülür. Boy ölçme sürekli takip edilmesi gereken aktiviteler arasındadır. Boylarının uzadığını fark eden ve bunu sticker üzerinde görebilen çocuklar, ileriye dönük çalışmalar için daha istekli olurlar. Çocuk odası modellerinin avantajları arasında çocuğa öğretilmek istenilen her türlü objeye ilişkin çeşitlerinin olması da yer alır. Bu doğrultuda seçilen ürünler arasında hayvanlar yer alır. Bu modeller, çocukların hayvanları tanımasına ve özelliklerini keşfetmesine yarımcı olur. Kedi, köpek, aslan, zebra, maymun ve zürafa gibi hayvanlar çocuklar için oldukça ilgi çekicidir. Ayrıca çocukların dünyayı tanımasına da olanak sağlarlar. Çocuk duvar sticker seçenekleri ile hayvan sevgisi geliştirilebilir. Ayrıca bu figürler ile hikayeler oluşturularak çocukların yardımseverlik duygusuna katkıda bulunabilir. Orman teması bulunan ürünler kullanılarak çocukların hayal dünyası geliştirilebilir ve çevre konusunda bilinçlenmesi sağlanabilir. Orman teması içine farklı işlevler ekleyerek, aile kavramı işlenebilir. Kardeşlik, aile, sevgi, yardımlaşma gibi kavramlar bu tarz modeller ile kolayca aktarılabilir.

Çocuk Odası Sticker Özellikleri

Çocuk Odası Sticker Özellikleri

Çocuk odası sticker modellerinin en önemli özelliklerinin başında sağlığa zararlı maddeler içermemesi yer alır. Bu ürünler üretim aşamasında çocukların sağlığı ve güvenliği dikkate alınarak çeşitli testlerden geçirilirler. Kreş, kütüphane ve hastane gibi ortamlarda çocukların dikkatini çekmek için kullanılabilen bu ürünler, rahatlatıcı ve güven verici özelliğe sahiptir. Bu ürünler kolaylıkla boş alanlara uygulanabilir özelliktedirler. Uygulanacak alan belirlendikten sonra nemli bir bezle silinerek ürünün yapıştırıcı özelliği kullanılarak kolayca uygulanabilir. Çocuk odası stickerları fosforlu modelleri gece lambası özelliği taşımaktadır. Yaydıkları ışık sayesinde özellikle tavana monte edilenler, aydınlatma sağlayabilir. Fosforlu özelliği bulunan modeller, çocukların hayal dünyasını geliştirmektedir. Gezegenler ve gökyüzü her daim çocukların ilgisi olan konular ve konseptler arasında yer alır. Özellikleri sayesinde zaman tasarrufu da sağlayan ürünler, diğer duvar ürünlerine oranla daha çabuk uygulanırlar. Çocuk odası stickerlar farklı tasarımlarda olabildiği gibi farklı boyutlarda da olabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde istenilen her türlü alana uygun ölçüye sahip ürün bulunmaktadır. Farklı tasarımlar ile değişik kolajlar ve konseptler yaratılabilir. Ayrıca hazır konsept olarak satışa sunulan ürünler de vardır. Bebeklerin ve çocukların dikkatini daha fazla çekebilmek için hazırlanan çocuk odası sticker renkleri oldukça fazladır. Küçük yaşlardaki çocukların dikkatini çeken ilk özellik ürünlerin renkleridir. Küçük boyutlu olan stickerlardan duvar kağıdı modelleri oluşturulabilir. Bu özellik sayesinde aynı ürün farklı amaçlarla kullanılabilir. Çocuk odası stickerları boy ölçme ve tasarım gibi farklı amaçlarla kullanılabilir özelliktedir. Gökyüzü ile ilgili olan farklı modeller bir araya getirilip çocuğun bunları bir tasarıma dönüştürülmesi istenerek, beyin gelişimine katkıda bulunulabilir. Aynı şekilde aynı hayvan figürünün farklı boyutları satın alınarak küçük, orta, büyük kavramları kolayca aktarılabilir. Uykuya zor dalan çocuklar için uygun özellikte olan ürünlerde bulunur. Uykuya geçiş sürecinde özellikle sevdiği hayvan figürlerini tavanda görmesi çocuğu rahatlatabilir. Bu sayede rahatlayan bebek veya çocuklar kolayca uyuyabilir. Çocukların zihinlerini güçlendirmeye yardımcı olan çocuk odası stickerlar da bulunmaktadır. Bu modeller genel olarak bir ağaç gövdesine yerleştirilmiş farklı figürler olarak tasarlanır. Masallarda karşılaşılan olaylar ve hikayeler bu figürler ile çocukların zihninde canlandırılabilir. Okula başlayan çocuklar özellikle matematik dersinin bazı konularında zorlanabilir. Bu nedenle tasarımcılar bu özellikte ürünler üretmektedir. Bunların başında çarpım tablosu gibi modeller gelmektedir. Temel seviye matematik bilgilerini duvar üzerindeki eğlenceli tasarılardan tekrar etmek çocuklara keyifli gelebilir. Bazı çocuk odası çeşitleri büyük boyutlu ve silinebilir özelliğe sahiptir. Bu ürünler genel olarak çocuklar tarafından yazı tahtası gibi kullanılır.

Dekoratif Çocuk Odası Sticker Çeşitleri Nelerdir?

Dekoratif Çocuk Odası Sticker Çeşitleri Nelerdir?

Çocuk odası sticker modelleri, çocukların hayal dünyasına uygun ortam hazırlamak isteyen anne ve babalar tarafından oda dekorasyonlarında sık olarak tercih ettiği ürünlerdir. Modeller arasında yer alan çocuk odası duvar sticker Sünger Bob çeşitleri, tüm çocuklar tarafından beğenilen ürünler arasındadır. Bu stickerlar, renkleri ve çeşitli tasarımları ile çocukların hayal dünyasına uygun ortam hazırlanmasına yardımcı olur. Bunların yanı sıra, masal kahramanlarının yer aldığı modeller de oldukça beğenilen çocuk odası sticker çeşitlerindendir. Bu ürünler çocukların sevdiği karakterler ile keyifli zaman geçirmelerine olanak sağlar. Gerçekçi bir görünüme sahip olan ürünler, masa, komodin, yatak başlığı gibi alanlara da uygulanabilir. Sevimli hayvan figürlerinin yer aldığı çocuk odası sticker modelleri, çocukların ilgisini çeken modellerdendir. Bu doğrultuda renkli kuşlarla süslenen tasarımlar, çocuk odalarını cıvıl cıvıl bir görüntüye kavuşturur. Ayrıca çiftlik temalı modeller içinde yer alan hayvanlar eğitici olabilir. Çocuk odası sticker kalpli modeller, farklı görseller ile birleştirilerek sevgi temalı tasarımlar oluşturulabilir. Ayrıca kalpli modellerin farklı boyutlardaki çeşitleriyle sıralamalı ya da karışık tasarımlar oluşturulabilir. Doğa manzaralı çeşitler, görsel açıdan ferah bir görünüm sağlar. Çocukların hem şaşırtıp hem de eğlendiren modeller arasında üç boyutlu çeşitler yer alır. Son derece gerçekçi görüntü sunan 3 boyutlu modeller farklı tasarımlara sahip olabilir. Çocuk odası sticker modelleri duvarlara uygulanabileceği gibi tavana da uygulanabilir. Tavanlarda sık olarak, çocuk odası sticker yıldızlı modeller tercih edilir. Parıltılı olan bu modeller karanlıkta parlayarak gökyüzü izlenimi yaratırlar. Bu ürünler; baskı türüne, üretim malzemelerine ve ürün boyutlarına göre farklı çeşitlere ayrılır. Genel olarak PVC kaplama yöntemi ile üretilen modellerin yanı sıra plastik, kağıt ya da kumaş gibi malzemelerden oluşan modeller de bulunmaktadır. Çocuk odası sticker modelleri arasında özellikle eğitici olanlar da sık olarak tercih edilir. Bu ürünler harf ve sayı şeklindeki çeşitlerdir. Tek tek ve ayrı olarak satın alınabileceği gibi, alfabe ya da sıralı sayılar olarak da temin edilebilirler. Çocuk odası sticker modelleri arasından seçim yapılırken çocuğun ilgi alanları dikkate alınmalıdır. Bazı çocuklar bitkiler ile ilgili görselleri daha dikkatli inceler. Bu doğrultuda gül, kaktüs, lale, papatya gibi farklı bitki çeşitlerinin tanınmasına yardımcı olunabilir. Bazı modeller de ise ağaç ve hayvanlardan konseptler oluşturulmuştur. Okuma yazma bilen ya da sınavlara hazırlanan çocuklar için motive edici sözler veya İngilizce-Türkçe kavramların yer aldığı modeller seçilebilir. Özellikle küçük yaşta dil öğrenmeye çalışan çocuklar için evdeki masa, sandalye ya da dolap gibi alanların üzerine İngilizce karşılıkları olan kelimelerin örnekleri yapıştırılabilir. Bu sayede çocukların öğrenme hızları artırılabilir. Çocuk odası sticker modelleri her türlü nesne için üretilmektedir. Bu durum öğrenmeye her daim açık olan çocuklar için oldukça önemlidir. Görsel hafızaları sayesinde daha kolay öğrenen çocuklar için stickerlar keyifli öğreticilerdir. Ebeveynler çocuklarının beğenileri ve eksik yönleri üzerinde değerlendirmeler yaparak bu amaca hizmet eden keyifli stickerlar kullanabilirler. Çeşitler arasından çocuğunuza ve gelişimine uygun olan modelleri incelemek için sayfamızı inceleyerek, kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.