TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3 Boyutlu Sticker

için 409 sonuç bulundu.

3 Boyutlu Sticker

Ev dekorasyonu hepimizin en çok ve en rahat hallerimizle zaman geçirdiğimiz evlerimizin güzel görünmesi için olduğu kadar evimizin kendi kişiliğimizi ve zevklerimizi yansıtması konusunda da özen gösterdiğimiz bir mesele. Dekorasyon evin farklı bölümlerinde farklı ambiyanslar yakalayabilmenizi sağlayan, çeşitlendirebileceğiniz ve kendinizi sınırsız yaratıcılıkla ifade edebileceğiniz bir alan. Hal böyle olunca, mutfak dekorasyonu, salon dekorasyonu ya da diğer odalarınızın dekorasyonu için kendisini en çok gösteren kısımlara yani duvarlara mutlaka odaklanmalısınız.

Duvar Dekorasyonu ve Sticker Çeşitleri

Duvar Dekorasyonu ve Sticker Çeşitleri

Evinizin herhangi bir odasının havasını tamamen değiştirmek istiyorsanız, işiniz belki de mobilyalardan önce çıplak duvarlarınıza biraz renk ve hareket katmak olacaktır. Duvar dekorasyonu olmaksızın odalarınızda canlılık ve hareketliliği sağlamak pek mümkün değil. Resimler, fotoğraflar ve tablolar duvar dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen objeler olsa da, son dönemlerde sticker adını verdiğimiz ürünler de ev dekorasyonunda gittikçe popüler hale gelmekte. Duvar süsleme biçimleri klasik iki boyutlu sticker çeşitlerini de aşıp 3 boyutlu duvar sticker olarak bilinen ürünlere doğru bir eğilime tanıklık etmekte. Duvar sticker modelleri arasında benzersiz duvar süslemeleri yapmanızı sağlayacak 3D duvar sticker çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Sticker Modelleri

3 Boyutlu Duvar Sticker Modelleri

Duvar dekorasyonunuzda fark yaratmanıza imkân veren 3 boyutlu duvar sticker modelleri tahmin edebileceğinizden de geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için hemen her zevke hitap eden ürünler bulmak mümkün. Örneğin çocuk odası dekorasyonu için çocuklar arasında popüler olan çizgi film karakterlerinin 3 boyutlu duvar sticker çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Else duvar sticker modellerimiz bu kategoride değerlendirilebilir. Salon dekorasyonu için duvarlarınıza hareket katacak bir manzara resmi arıyorsanız, doğru yerdesiniz. 3 boyutlu manzara duvar sticker çeşitlerimiz sayesinde salonunuzun herhangi bir duvarında ferah bir manzaraya bakarak keyif yapabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu, salon, oturma odası, banyo ve koridorlar gibi diğer bölümler için ise çokça tercih edilen 3D kelebek duvar süsü modelleri hoşunuza gidebilir.

Duvar Dekorasyonunda Modern Çizgiler

Duvar Dekorasyonunda Modern Çizgiler

Gerçekçi görünümleri ile ev sahiplerinin en trend dekorasyon tercihlerini oluşturan 3 boyutlu duvar sticker modelleri, özellikle ev dekorasyonunda modern bir yaklaşım benimseyen kişilerce tercih edilmektedir. Normalde klasik bir sarmaşık motifini üç boyutlu haliyle duvarlarınıza yapıştırmak, daha yenilikçi ve daha günümüze ait bir dekorasyon anlayışını benimsediğinizi gösterir. Duvarlarınıza kolaylıkla yapıştırabileceğiniz 3 boyutlu duvar sticker modelleri, estetik açıdan olduğu kadar bütçe açısından da oldukça avantajlı olacaktır. Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz tüm 3D duvar sticker çeşitleri en uygun 3 boyutlu duvar sticker fiyatları ile adresinize teslim ürünlerdir. 3A Mobilya, 3D Light FX, 3D Wall ve 3M gibi markaların en kaliteli ürünleri için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2e Ahşap (7)
2M (1)
30X65 (1)
3M (21)
Ack (2)
Artikel (16)
Cars (1)
(130)
(43)
Rubens (1)
Walldeco (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Vinyl (41)
Ahşap (16)
Plastik (10)
PVC (8)
Kağıt (6)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (53)
ve üzeri (62)
ve üzeri (64)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL