Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kick Boks

için 886 sonuç bulundu.

Kick Boks

Dövüş sporları, birçok sporcunun rakibi ile birebir temas halinde olması ile biliniyor. Kaliteli ekipmanları sayesinde birçok performansın daha üst seviyeye taşınacağı bilinen spor dallarından olan kick boks , çeşitli alternatifteki ekipmanlar sayesinde birçok sporcunun maç sırasında rakibini devre dışı bırakmasını sağlayan ekstra performanslar gösteriyor. Kick boks ekipmanları, şort, bandaj, eldiven, ayakkabı olmak üzere çeşitli şekillerde karşınıza çıkıyor.

Kaliteli Kick Boks Kıyafetleriyle Yüksek Performanslar Mümkün Oluyor

Kaliteli Kick Boks Kıyafetleriyle Yüksek Performanslar Mümkün Oluyor

Kick boks kıyafetleri, birçok sporcunun antrenman ve maç sırasında dayanıklı, rahat ve konforlu bir giyiniş içerisinde olması için üretilmiş, özel tasarım modelleri olarak öne çıkıyor. Kaliteli yapıdan oluşturulan kick boks kıyafetleri, birçok profesyonel sporcu için oldukça önemli yararlar gösterirken, verimli performans artışı sağlıyor. Genellikle dar kalıplarda üretilen kick boks tişört modelleri, üzerinde kick boks motfileri bulunan model yapısı ile kullanıcılarının beğenisini alıyor. Günlük yaşam içerisinde de rahatlıkla kullanılabilen kick boks tişört modelleri, antrenman sırasında terlemenizin önüne geçen hava delikleri sayesinde memnuniyetinizi sağlıyor. Siyah, beyaz, gri ya da çok renkli model yapısında da karşınıza çıkan kick boks tişörtleri, kılık kuyafet yönetmeliğine uygun olan modelleriyle de biliniyor. Bilek kısmı kesik olan kick boks çorap modelleri, siyah, kırmızı, mavi olmak üzere renkli ya da kapalı çeşitleri ile birçok amatör ve profesyonel sporcunun kullanımına uygun yapılarda üretiliyor. Elastik yapısı ile çoğu bedene uyum gösteren kick boks çorap modelleri, sporcuların ayak bileklerini destekeleyen tarzı ile oldukça önemli yapılarda sizlerin karşısına çıkıyor.

Kick Boks Malzemesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kick Boks Malzemesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kaliteli malzeme yapısından üretilip sporcuların kullanımına sunulan kick boks eldiveni modelleri, dayanıklı yapıları ile uzun süre kullanılabiliyor. cırt cırtlı bilek sisemleri sayesinde rahatlıkla el bileğinize oturan kick boks eldivenleri, iç malzemesinin hava kanallarına sahip olması ile ellerinizin aşırı derecede terlememesini sağlayan ürün özellikleri gösteriyor. Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere birçok kullanıcıya yönelik kick boks eldiven çeşitleri bulunuyor. Pembe renkli eldivenler, kadın kullanıcıların en çok tercih ettiği eldiven renkleri arasında bulunurken, çocuk kullanıcılar, yazılı ve daha görsel kick boks eldiveni modellerine sahip olmayı istiyor. Genellikle saten kumaştan üretilen kick boks şortu modelleri, nakışlı, işlemeli ve parlak renkli yapıları ile birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Geniş yan yırtmaç yapısı ile maç ve antrenman sırasında pozisyon kolaylığı sağlayan kick boks şortları, sporcu rahatlığı düşünülerek üretiliyor. İçerisinde bandaj, dişlik, eldiven, çorap ve tişört modelleri bulunan kick boks seti modelleri, sporcunun tüm gereksinimleri düşünülerek üretildiği için, birçok sporcuya fazlasıyla verimlilik sağlıyor. Kick boks kıyafetleri ve ekipmanları, satın alınmak istenen modele göre çeşitli yapıda olduğu için, farklı şekillerde fiyatlandırılma ile karşınıza çıkıyor.

Kick Boks Sporu Alternatif Ekipmanlarıyla Dikkatleri Çekiyor

Kick Boks Sporu Alternatif Ekipmanlarıyla Dikkatleri Çekiyor

Kick boks malzemeleri , birçok kick boks sporcusuna özel olarak üretilmiş kaliteli, dayanıklı ve tasarım sahibi modelleri ile dikkatleri çekiyor. Renkli tasarıma sahip olan atlama ipleri, ısınma ve forma girmenizi sağlarken, silikon dişlikler şeffaf yapısı ile olası darbelere karşı ağız yapınızı koruyor. Pamuk ve elastik malzeme yapısı ile sizlerin kullanımına sunulan bandaj modelleri ise, bileklerinizin yüksek baskıya dayanamayıp burkulmalar yaşamasını önlüyor. Oldukça önemli bir spor olan kick boks faydaları açısından sizlerin vücut sağlığını zinde tutmaları ile biliniyor. Stresi hayatınızdan atmaya yardımcı olan kick boks, sizlerin forma giymenizi sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Kendinizi olası tehlikelere karşı savunmanızı da sağlayan kick boks, koordinasyon yetinizi ve sinir sisteminizi daha güçlü yapıya kavuşturması ile ön plana çıkıyor. Tekme ve yumruk hareketleri sırasında kaslarınızın gelişimini sağlayan kick boks, her yaştan kullanıcının ilgisini üzerine çeken spor dallarından olmayı sürekli olarak devam ettiriyor. Kaliteli kıyafet tasarımlarına ve dayanıklı ekipmanlara sahip olan kick boks sporunun alternatif spor malzemeleri için, sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4FUN (1)
A&R SPORT (1)
Adidas (8)
Allen (1)
Avessa (11)
BASF (1)
Blind (1)
Busso (2)
By Leon 1982 (100)
Cyclone (29)
Darkstar (1)
Delta (3)
(102)
(69)
Do-Smai (45)
Dragon (134)
Everlast (149)
Evox (37)
Excalibur (19)
Fox 40 (1)
Green Hill (21)
Hattrick (3)
Hepitop (2)
ICS (2)
Lenwave (1)
Leon (82)
Leyaton (11)
Lig (3)
Liggo (9)
Marka (2)
Protech (1)
SCHMILTON (1)
Topten (1)
Venum (2)
Vertex (3)
Voit (1)
WhiteFace (19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(116)
ve üzeri (181)
ve üzeri (194)
ve üzeri (195)
ve üzeri (201)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL