TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dövüş Sporları

için 4,167 sonuç bulundu.

Dövüş Sporları

Spor sağlıklı bir hayatın anahtarı. Dövüş sporları ise hem sağlıklı olmak hem de dövüş sanatına dair becerilerini geliştirmek isteyenlerin en gözde etkinliklerinden biri. Kategorimizde yapmak istediğiniz her bir dövüş sporuna ait spor malzemelerini bulmanız mümkün. Do Smai, Adidas, Excalibur, Nike, Avessa, Delta, Cyclone, Leon, Voit ve White Face gibi ünlü markaların en kaliteli ürünlerini avantajlı fiyatlarla ve indirimlerle satın almak için kategorilerimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Boks

Boks

Boks çok uzun yıllardır dünya çapında hararetli karşılaşmalara sahne olan bir spor. Çok fazla takipçisi ve seveni var. Bu da onun pek çok spor sever arasında popüler olmasını sağladı. Genç yaşlardan yetişkinlere birçok kişi boks sporunu seyretmekle yetinmeyip kendisi de öğrenmek istiyor. Eğer siz de amatör ya da profesyonel boksörler arasında yerinizi almak istiyorsanız, boks eldiveni, boks bandajı, antrenmanlarda kullanmak üzere kum torbası başta olmak üzere çeşitli boks malzemeleri satın almalısınız. Aynı zamanda sert yumruk darbelerinden korunmak için boks dişliği, boks elliği, boks başlığı ya da boks kaskı, göğüs koruyucu gibi ürünler de gerekli ekipmanlardan bazıları.

Kick Boks

Karate ile boks hareketlerinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan kick boks özellikle fit bir görünüme sahip olmak isteyen arasında gitgide popüler hale geliyor. Kick boks eğitimi almak isteyenlerin öncelikle bir kick boks kursu bulması, ardından çalışmalarda ve maçlarda kullanmak üzere gerekli ekipmanı toparlaması gerekiyor. Edinmeniz gereken kick boks malzemeleri arasında kick boks dişlik modelleri, kick boks kaval koruyucu, kick boks bandajı, kick boks eldiveni ve kick boks tekmelik gibi koruyucu ürünler başta geliyor. Dilerseniz tüm bu ürünleri bir kick boks seti alarak tek seferde edinebilirsiniz.

Teakwondo

Yalnızca bir spor değil, aynı zamanda derin felsefi kökleri olan bir Uzakdoğu sanatı olarak düşünülen taekwondo, kelimeyi oluşturan kelimelerin ifade ettiği şekliyle el, ayak ve bunlarla yapılan dövüş sanatı anlamına geliyor. Bedenin bir silah olarak kullanıldığı taekwondoda hem fiziksel hem de zihinsel bir gelişimi öngörebiliyoruz. Her yaştan insan için uygun bir dövüş sanatı olan taekwondo için satın almanız gereken taekwondo malzemeleri arasında taekwondo kıyafeti, taekwondo ayakkabısı, taekwondo kaskı, taekwondo eldiveni ve darbelere karşı sizi koruyacak taekwondo korumalıkları yer alıyor.

Muay Thai

Muay Thai

Thai boks olarak da bilinen muay thai Tayland’ın ulusal sporudur. Ancak ulusal düzeyi aşarak dünyaya yayılan ve dünyanın dört bir köşesinde hem takipçisi hem de sporcusu bulunan muay thai sizin için de bir tutku halini aldıysa, muay thai eğitiminiz ve saha sonraki süreçler için satın almanız gereken muay thai malzemeleri nelerdir, bir bakalım: Koruyucu ürünler içinde koruyucu başlık, dişlik, bandaj ve kaval koruyucu yer alırken, muay thai eldiven, muay thai şortu ve muay thai kuşak çeşitleri de kategorimizde sizleri bekliyor.

Karate

Karate hem popüler kültürde hem de spor camiasında en ünlü sporlardan biri. Silahsız bir savunma sanatı olan karate sporu, ruhsal eğitim ve fiziksel disiplin için idealdir. Başta çocuklar olmak üzere yetişkinler arasında da tercih edilen bir dövüş sporu olan karate için öncelikle korunma amaçlı ürünlere göz atabilirsiniz. Karate koruyucu set adı verilen kompakt ürünler içinde koruyucu dişlik, karate ellik ayaklık modelleri, göğüs koruyucu ve kaval koruyucular bulunuyor. Aynı zamanda geleneksel karate kıyafeti çeşitlerimiz de sizleri bekliyor.

Judo

Japoncada nezaket yolu anlamına gelen judo 1882 yılından itibaren tatbik edilen bir savunma sanatı. Dünya üzerinde en çok yapılan sporlardan biri olan judo, oldukça törensel bir nitelik taşır ve her Uzakdoğu sporu gibi fiziksel disiplinin yanında ruhsal gelişme ve iyileşmeyi de destekler. Derin anlamlar taşıyan judo tekniklerini performe edebileceğiniz kendisine has bir judo elbisesi giymeyi şart koşan bu geleneksel spor için gerekli olan tüm diğer malzemelere de kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Whu Shu

Whu Shu

Çin’in milli sporu nedir diye merak ediyorsanız, karşınızda whu shu. Çoğu kaynakta wushu olarak bilinen bu spor Türkiye’de de ziyadesiyle yaygın. Wushu sanda gibi alt kategorilere ayrılan ve Olimyat Oyunları’nda yıllardır yer alan wushu silahsız bir öz savunma sanatı. Wushuya başlamadan önce siz de gerekli wushu malzemeleri alışverişinizi tamamlamak istiyorsanız, kategorimizde yer alan darbe yastığı, kasık koruyucu, wushu ayakkabısı, wushu şortu, wushu eldiveni ve wushu sopası çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Aikido

Henüz neredeyse 120 senelik bir geçmişi olan aikido, ruhsal ve bedensel bütünlüğe vurgu yapan, Uzakdoğu sporlarının ve dövüş sanatlarının bir sentezi olarak değerlendirebileceğimiz bir spordur. Aikido felsefesi beden ve ruhun birlikteliğini ve gelişimini ön plana çıkarır. Çocuklar kadar yetişkinler arasında da popüler olan bu spor için gerekli olan birtakım ekipmanlar vardır. Aikido malzemeleri alışverişinize temelde aikido kıyafeti satın alarak başlayabilirsiniz. Aikido hakama ve aikido kuşakları da sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer almakta.

Eskrim

Kökenleri Avrupa’nın ortaçağ savaşlarına dayanan bir kılıç kullanma sanatı olan eskrim ilginç bir tarihe ve fiziksel olarak pek çok faydaya sahip. El göz ve ayak koordinasyonu geliştiriyor ve farklı kas gruplarını bir arada çalıştırarak fit bir bedene sahip olmanızın önünü açıyor. Kategorimizde eskrim meraklıları ve profesyonelleri için gerekli olan tüm eskrim malzemeleri mevcut. Epe, eskrim maskesi, flöre, eskrim kıyafeti, eskrim ayakkabısı ve eskrim eldiveni gibi ürünleri satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4FUN (4)
Action (2)
Activa (2)
Adidas (138)
Alex (2)
Allen (2)
Altis (10)
And1 (1)
Avessa (238)
BASF (1)
Busso (38)
Butterfly (1)
Cansın (2)
Cika (1)
CIWAA (1)
Conquer (21)
Cosfer (38)
Cyclone (125)
Dae do (48)
DAFRON (1)
Darkstar (1)
Delta (172)
DHS (1)
(769)
(559)
Do-Smai (230)
Dragon (429)
Dynamic (1)
Everlast (79)
Evox (109)
Excalibur (186)
Fox 40 (4)
Fox40 (5)
Fuse (1)
Green Hill (80)
Harbinger (1)
Hattrick (43)
Hayashi (3)
Hepitop (18)
ICS (2)
Jcalicu (7)
JVD (1)
KİHON (46)
Kwon (3)
Leon (181)
LEON (6)
Leone 1947 (27)
Leyaton (60)
Liggo (74)
LIVEPRO (1)
LP (1)
Marka (3)
Merrell (1)
Nike (3)
povit (9)
Protech (3)
Ravel (14)
Reebok (2)
SCHMILTON (2)
Seftil (1)
SPOR724 (1)
Sportica (2)
Sportive (2)
Tajmahal (3)
Topten (11)
TRIMONA (1)
Tryon (54)
Vello (2)
Vertex (57)
Voit (13)
WhiteFace (129)
Yuko (7)
YUKON (6)
Zoggs (2)
Şampiyon (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(714)
ve üzeri (1,110)
ve üzeri (1,198)
ve üzeri (1,228)
ve üzeri (1,263)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL