Dell Monitör & Ekran

Her geçen gün daha da artan teknolojik gelişmeler, yeni ürünlere olan ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Son teknoloji ürünlerine yeni gelişimlerle dahil olmayı başaran Dell markası da ürettiği monitör modelleri ile sektördeki popülerliğini artırarak sürdürmeye devam ediyor. Özellikle oyun tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaran marka, oyuncu monitör modelleriyle kullanıcılarının dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı donanımsal özelliklerle tasarlanan Dell monitörler, görüntüler hızlı ve pürüzsüz bir şekilde ekrana yansıtılmasının kolay bir hale getirilmesinde etkin rol oynuyor. Üstün performans özellikleri konusundaki başarısının ses çıkış noktalarında da sürdürülmesini sağlayan marka, kullanıcılarına en aksiyonlu oyunların içindeymiş gibi keyifli bir kullanım sunuyor. Genel kullanım amacıyla birlikte ev kullanıcısı olarak tasarlanan Dell markalı monitör çeşitlerine bir de oyun için özel olarak tasarlanan modeller dahil oluyor. Ayrıca monitör çeşitleri boyut ve şekil olarak farklı dizaynlarla öne çıkıyor. Hızlı işlemcileri ve en iyi oyuncu grafikleri ile mükemmel bir deneyimin kapılarını sonuna dek aralamayı başaran Dell markası, HD ve Full HD görüntü kalitesine sahip olarak tasarladığı monitör modellerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Geniş panelleri sayesinde kullanıcılarına daha keyifli bir kullanım sunan marka, monitör modellerinde oldukça zengin bir renk yelpazesi kullanıyor. Böylece tüm içerikler daha net ve daha canlı bir şekilde ekrana yansıyor. Geniş ekran tasarımlarıyla görüntülerin daha ayrıntılı bir şekilde yansımasını sağlayan monitörler, özellikle oyun sahnelerinin en iyi şekilde görüntülenmesini sağlıyor.

Dell Monitör Modellerinde Şıklık ve Performans Bir Arada

Dell Monitör Modellerinde Şıklık ve Performans Bir Arada

Tüm kullanıcılar için tasarlanan ve monitörler kategorinde yer alan Dell marka monitör çeşitleri oldukça güçlü bir performans sergiliyor. Görüntü kalitesindeki yeteneklerini tasarımı konusunda da sergileyen ürünler, farklı şekil ve ebatlarla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. İnce profili ile birlikte kompakt bir yapıda tasarlanan monitör çeşitleri şıklığıyla göz alıcılığı yakalamayı başarıyor. Çeşitli renk ve dayanıklı malzemelerden üretilerek tasarlanan ön çerçeve dizaynına sahip Dell ekran modelleri, her zevkten kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Zarif bir görünümle öne çıkan ve görüntülerin odak noktası haline gelmesini sağlayan monitörlerde arka kapak tasarımı ön çerçeveyle ahenkli bir uyum sağlıyor. Kolay bir kuruluma sahip olan modeller kullanıcılarını zorlamadan pratik bir şekilde kurularak istenilen alanda rahatça konumlandırılabiliyor. Yer kaplamayan bilgisayar monitörü ile kullanıcılar için farklı şekillerde değerlendirilebilecek geniş alanlar için yeni imkanlar doğuyor. Ayrıca kabloların monitör modellerinin arka kısmında yer alması kullanıcılara birçok yönden kolaylık sağlıyor. Göz önünde bulunarak görüntü kirliliğine sebebiyet veren kablo sorunsalı Dell bilgisayar monitörü çeşitleri ile neredeyse tarihe karışıyor. Bununla birlikte ultra geniş renk gamıyla öne çıkmayı başaran Dell marka monitör modelleri, daha doğal bir görünüme sahip yeşiller, canlı kırmızılar ve daha derin maviler üretiyor. Böylece bu ultra geniş teknoloji sayesinde kullanılan tüm içerikler daha canlı renk segmentleri ile belirginleşerek seyir deneyimini bambaşka noktalara taşıyor. Ayrıca yüksek dereceli ve ekstra geniş görüş açıları sunan monitör bilgisayar çeşitleri ekranı hemen hemen her açıdan görüntülemenizi sağlayan gelişmiş bir teknoloji kullanıyor. Bu sayede monitörlere hangi açıdan bakarsanız bakın görüntüleri detaylı bir şekilde izleyebilme imkanı sunuyor. Farklı ekran ölçüleriyle öne çıkan Dell markası, bünyesinde bir de ekranı özelliklerine göre ayarlamak için kolay erişilen düğmeler barındırıyor.

8K Monitörler ile Mükemmel Görüntüleme Deneyimi

8K Monitörler ile Mükemmel Görüntüleme Deneyimi

Kavisli yapısı ile şık bir görünüm kazanan Dell monitör curved modelleri, oldukça güçlü bir tasarımla öne çıkıyor. Çeşitli inç büyüklüklerine sahip olan bu modeller en yüksek verim için tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca kavisli yapıdaki Dell monitör 4K teknolojisini destekleyerek görüntülerin Full HD ekranlardan dört kat daha keskin ve çarpıcı renk derinliği ile tüm içeriklerinizin her santimini ultra HD çözünürlükle görüntülemenize olanak tanıyor. Renk derinliği oldukça yoğun olarak tasarlanan bu monitörler karanlık ve aydınlık alanlarda bile tüm görüntülerin olağanüstü ayrıntılı bir şekilde sunulmasını sağlıyor. LED arkadan aydınlatmalı monitörlerde parlaklık derecesi kontrol edildiğinden bazı ekranlarda titreşimler oluşarak göz yorgunluğuna sebebiyet verir. Titreşimi azalmasını sağlayan teknolojilerle geliştirilen LED monitör modelleri daha rahat bir görüntüleme için parlaklığın düzenlenmesini sağlamak amacı ile titreşimi azaltarak oluşabilecek göz yorgunluklarının önüne geçmeyi hedefliyor. Yine buna ek olarak monitör modellerinde mavi ışık teknolojisi olarak nitelendirilen ve mavi ışık emisyonlarını azaltarak diğer renklerin dalga boylarına oranla daha çabuk uyaran göz koruma moduna yer vererek göz yorgunluğunu azaltıp daha rahat bir izleme deneyimi sunuyor. Ayrıca en son teknolojilerle birlikte gelişmeye devam eden markanın bir de Dell 8K monitör modelleri bulunuyor. Bu da görüntülerin yaklaşık olarak 8000 genişliğinde olmasını kapsıyor. Böylece tüm içerikler olabildiğince keskin bir netlik ve pürüzsüzlük ile ekrana yansıyor. Ultra HD örüntü kalitesi sunan 8K LED monitörler tüm görüntü deneyimlerinizi en üst seviyeye çıkarmayı başararak alışılmışın dışında bir seyir keyfi sunuyor. Tüm görüntüleri en iyi şekilde yansıtan PC monitör modelleri video, film, fotoğraf ve oyun noktasında tüm içeriklerin ayrıntılı bir şekilde seyredilmesini keyifli bir hale getiriyor.

Düşük Enerji Tüketimi Sunan Monitörler

Düşük Enerji Tüketimi Sunan Monitörler

A sınıfı, A+ ve A++ gibi çeşitli enerji sınıflarında yer alan Dell monitör modelleri, düşük enerji tüketimi sayesinde kullanıcılarına tasarruf etme noktasında kolaylık sağlamakla birlikte onların bütçelerini korumaya da yardımcı oluyor. Özellikle uzun kullanımlarda kolay bir görüntüleme deneyimi sunan Dell ekran, çeşitli bağlantı portları ile de ekranlar arasında bağlantının kurulmasını ve veri aktarımının gerçekleştirilmesine olanak tanıyor. Monitör oyuncu modelleri oyun tutkunlarının tüm dikkatini oyuna yoğunlaştırarak aksiyon oyunlarında dahi galibiyet üstünlüğünü elde tutmak için tasarlanıyor. Dell monitör game modelleri, hızlı tepki süresi sayesinde her ayrıntının fark edilmesini kolaylaştırıyor. Oyun monitörleri için yenileme hızlarının belli bir normun üzerinde tutulduğu durumlarda ekranlarda daha fazla pürüzsüzlük meydana geliyor. Oyun tutkunu olan ve bu alanda ciddi rekabet oyuncular için saniyede 60 kare üzerinde çalışan monitör tavsiyesi kullanıcılar için rağbet görüyor. Oyuncu monitör gaming çeşitleri bu özellikleri sayesinde oyun sırasında yapılacak tüm hamleler için hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Ayrıca Dell marka monitörler, dayanıklı yapıları sayesinde kullanıcılarına güvenli bir kullanım sunuyor. Çizilmelere ve hafif çarpmalara karşı dirençli monitör modelleri uzun süreli kullanımlar için tercih sebebi olabiliyor. Monitör modelleri genel olarak bilgisayar gibi çeşitli elektronik cihazlara bağlantı portları aracılığıyla bağlanıyor. Bu bağlantı kablolarından en belirgin ve en önemlileri VGA ya da DVI bağlantı portları oluyor. Bu kablolardan ilki görüntünün ekrana hızlı bir şekilde yansımasını sağlayan VGA kablosu oluyor. Diğeri ise yine bilgisayar modelleri ile televizyon ekranlarının projektör ya da monitörler arasındaki bağlantının en iyi şekilde yapılmasını sağlayan DVI portu olarak öne çıkıyor. Birçok donanımsal özellikle öne çıkmayı başaran ve sektördeki popülaritesini sürdürerek dikkat çekmeyi başaran marka, giriş seviyesindeki Dell monitör fiyatları ile de her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Böylece Dell ekran fiyatları kullanıcılar için tercih sebebi olabiliyor. Ayrıca arzu ederseniz Monitör & Ekran kategorimizi inceleyebilir, tüm monitör modelleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dell, Monitör & Ekran

için 1,313 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Dell
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (410)
Aidata (89)
AOC (777)
Apple (1)
Asus (2020)
Avec (2)
Benq (171)
Casper (32)
Dell (1313)
(1836)
ELO (1)
emse (1)
Everest (3)
Exper (60)
Fujitsu (4)
HP (686)
Lenovo (198)
LG (622)
Microsoft (1)
Msi (160)
Oem (85)
Philips (1467)
Samsung (1080)
TouchBox (5)
Vestel (2)
Viewsonic (688)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(325)
(245)
(133)
(130)
(98)
(73)
(44)
(43)
(38)
(32)
(19)
(18)
(14)
(11)
(8)
(7)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Monitör Tipi

LED (538)
LCD (19)
HD (6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL