Filtreleri Temizle
Marka
ViewSonic

Kategoriler

Marka

Asus (692)
Samsung (183)
LG (317)
Msi (760)
Dell (716)
Viewsonic (556)
HP (167)
Lenovo (236)
Aoc (219)
Philips (653)
Benq (132)
Gigabyte (102)
Rampage (83)
Acer (77)
Cbox (47)
Turbox (44)
Avantron (32)
Everest (28)
Raydın (19)
Gamepower (18)
Casper (17)
Dahua (14)
Denver (13)
Alpin (12)
Dragos (9)
Hikvision (9)
Huawei (9)
Technopc (7)
Xiaomi (7)
Datron (6)
Izoly (6)
Quadro (6)
Radex (6)
Silverled (6)
Wesee (6)
Ramtech (5)
Avenir (4)
Cenova (4)
Eyoyo (4)
ViewSonic (4)
Alienware (3)
Eurocam (3)
Performax (3)
Inter (2)
Aryond (1)
CHO (1)
Iiyama (1)
Jetvıew (1)
Kamosonic (1)
Maxell (1)
Ofiyaa (1)
Ofıyaa (1)
Pro2000 (1)
Promes (1)
Seenergy (1)
Sharp (1)
Zeiron (1)
Zend (1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (0)
4 yıldız ve üzeri (0)
3 yıldız ve üzeri (0)
2 yıldız ve üzeri (0)
1 yıldız ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Monitör & Ekran

için 4 sonuç bulundu.

ViewSonic Monitör & Ekran

Son teknoloji ile birlikte en gerekli bilgisayar ekipmanlarından birisi haline gelen monitör ve ekranlar ne amaçla kullanacak olursanız olun yaşamlarınızda büyük yer tutan bir hal almıştır. Viewsonic ekran ve monitörler, her kullanıcı tarafından çok farklı amaçlarla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Film, dizi izleme, oyun oynama, proje ve çalışmalar yapabilme gibi amaçlar için farklı özelliklere sahip monitör ihtiyacını karşılayacak tasarımlarla seçenek çeşitliliği sunmaktadır. Monitörlerin pek çok özelliği kullanım amacına göre şekillenerek geliştirilir. Görüntü kalitesi, renk geçişleri, hassasiyet özellikleri, hız seviyesi ve göz sağlığına özel geliştirilen diğer özellikler monitör ve ekran çeşitlerini incelerken göz önünde bulundurulması gereken niteliklerden bazılarıdır. Kullanıcılar bütün bunlara göre değişik tercihler yapabilmektedir. Hız ve diğer özellikleri yanı sıra Viewsonic monitörlerin ve ekranların büyüklükleri de çeşitlilik göstermektedir. Dilerseniz sayfamızdan tüm Viewsonic monitör ve ekran çeşitlerini daha yakından keşfedebilirsiniz.

İdeal Deneyim için Viewsonic Monitör ve Ekran

İdeal Deneyim için Viewsonic Monitör ve Ekran

Viewsonic markası farklı düzeylerdeki beklentileri en iyi şekilde karşılayabilen ürünleriyle dikkat çekmektedir. Çok fazla sevilen monitör modellerinde tercih edilen bir marka olmayı sürdürmektedir. İnternetteki Viewsonic monitör yorumları incelendiğinde, kullanıcıların çok memnun kaldıklarını ve mükemmel performans alabildiklerini ifade ettikleri görülür. Hatta böyle güzel bir ürünü daha önce neden almadıklarını kendilerine sorduklarından bahsetmektedirler. Viewsonic monitör ve ekran modelleri, kullanıcıya özel çözümler sunan yapıda olduğu için tercih edilmektedir. Değişik kullanıcılar tarafından farklı farklı modellerin tercih edildiği görülmektedir. Örneğin, Viewsonic monitör 144hz bu düzeyde özelliklere sahip olmak isteyen kullanıcılara tam istedikleri deneyimi sunabilmektedir. Kimi kullanıcılar için Viewsonic kavisli monitör yapısı öncelikli aradığı özellik olmaktadır. Viewsonic monitör ve ekranlar, Ultra HD performansı çok daha net görüntüler elde etmenizi sağlayan çeşitliliğe sahiptir. Renk teknolojisi ve renklere özgü özellikler geliştirilerek oluşturulan gerçek renk doğruluğu ile renkleri olduğu gibi görebilmenin mümkün olduğu modeller ideal bir deneyim için gerekli olan görüntüyü size sunar. Viewsonic markasının önemsediği ve eklediği AMD Free Sync teknolojisi sayesinde bütün aksiyon sahnelerinde kesintisiz görüntü deneyimini yaşayabileceğiniz modeller size sunulmaktadır. Görüntü ve grafiklerin akıcı olması her zaman için mükemmel kullanıcı deneyimini sağlar. Viewsonic monitör ayarları, her an mükemmel deneyimi hizmet etmek üzere tasarlanmaktadır. Karanlıktaki ayrıntıları seçmeyi de çok daha kolaylaştıran, HDR 10 desteği ile çalışan teknoloji sayesinde en ince detaylara hakim olmanızı sağlayan Viewsonic monitör ve ekran modelleri istediğinizi fazlasıyla size veren ideal özelliklere sahiptir. Bir diğer özellik olan resim içinde resim teknolojisi sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz şeyleri izleme özgürlüğüne sahip olabilme şansınız olacaktır. Hem PC hem de TV’deki içerikleri bir arada izleyebilmenizi sağlayan bu teknoloji ile bir ekranda TV seyrederken, diğer ekranda çalışmaya devam edebilirsiniz. Geniş bağlantı seçenekleri ile farklı ihtiyaçlar için yine ideal bir deneyim sunabilmektedir. Esnek bağlantı seçenekleri farklı ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanıp ayarlanmıştır. Modunuzu sizin seçebileceğiniz ürünleriyle Viewsonic, Metin, Mac, Mono, İnternet ve Sinema modları bulunan bir sistemi sizler için mümkün kılar. Farklı modlar için farklı renk sıcaklığı, kontrast, parlaklık ve iyileştirmeler yapılabilir. Modunuza en uygun ayarları optimum değerlerde yakalamış olursunuz. Viewsonic ekran ayarları gerçek anlamda beklentilerinizi karşılayacaktır. Dahili çift hoparlör ile görüntülerinize yüksek kaliteli sesin eşlik edebildiği modeller de Viewsonic markasının sunduğu seçenekler arasındadır.

Viewsonic Monitör ve Ekran Beklediğinizden de Fazlasını Sunuyor

Viewsonic Monitör ve Ekran Beklediğinizden de Fazlasını Sunuyor

Oyunlar için çok önemli bir özellik olarak karşımıza çıkan çözünürlük hızı, net ve anlık görüntüleri algılayabilme ve tepki verebilme için olmazsa olmazdır. Viewsonic modellerinde oyun aktivitesine birebir uygun özelliklerde olan cihaz seçenekleri de bulunabilmektedir. Viewsonic dokunmatik monitör seçeneğini de kullanıcılar ile buluşturan teknolojisiyle dikkatleri çekmektedir. Viewsonic markasının en son teknolojilerle geliştirdiği ve monitör çeşitleri arasında oldukça büyük ivme kazanarak popülaritesini artıran dokunmatik monitör modeli oldukça farklı özellikleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Birden fazla donanımsal özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dokunmatik model oyun, film, fotoğraf ve video içeriklerinin en net ve geniş bir şekilde ekrana gelmesini sağlayan özelliklerde çeşitlere sahiptir. Kullanıcılarına eşsiz bir seyir deneyimi vadeden büyüklükteki ekran paneliyle öne çıkan model çeşitliliği beğenileri toplamaktadır. Kusursuz netlikte görüntüler yansıtmasının yanı sıra bünyesinde yer alan ses sistemiyle güçlendirilen özelliğiyle de başarıyı yakalamaktadır. Viewsonic ekran üzerinde işlem yapabilmenize izin veren dokunmatik modelleriyle ile hem şık, hem de tüm alanlara kolaylıkla taşınan hafif yapıda monitörler tasarlamaktadır. Bu modellerde de en yeni teknolojiler kullanılarak görüntülerin daha iyi şekilde kullanıcıya aktarılmasını sağlayan monitör ve ekranlarla beğeni toplamaktadır ve popülaritesini korumaktadır. Monitöre oldukça şık ve modern bir görünüm kazandıran tasarımlar kaliteli ve üstün özellikleri teknolojiyi bir araya gelince günden güne daha çok kullanıcının tercihi bu yönde oluyor. Konu boyutlar olunca, Viewsonic monitör 19 inch boyutlarında cihaz arayan kullanıcıların yine aradıkları ölçülerde modeller sunarak model seçeneklerini kısıtlamamaktadır. Viewsonic monitör 22 inch boyutlarında bir arayışta olan kullanıcıların beklentilerine de yanıt verebilecek çeşitlilik görülmektedir. Yaklaşık boyut aralığı bu ölçüler arasında ilerlemektedir. Viewsonic markasında hemen her ihtiyaca yönelik boyut özelliklerine sahip zarif tasarımlar bulabilmek mümkündür. Tasarımları incelemek için çevre birimleri sayfamıza uğrayabilirsiniz.

Son Teknolojinin Zarafet ve Şıklıkla Buluşması: Viewsonic Monitör ve Ekran

Son Teknolojinin Zarafet ve Şıklıkla Buluşması: Viewsonic Monitör ve Ekran

Viewsonic monitör modeli, zarifliği ve inceliği sayesinde evinizin ya da ofis gibi çalışma alanlarınızın dekorunu tamamlayabilecek şekilde tasarlanabilmiş olmasıyla bir adım öne çıkmaktadır. İnce profiliyle hareket kolaylığı sağlayan cihaz, birbirinden çok farklı pek çok ortam ve yaşam alanı için oldukça uygun ve pratik bir kullanım imkanı sunabilmektedir. Kullanıcıların isterlerse tavana ya da duvara monte etme gibi bir imkanları da olabilir. Böylelikle cihaz hem makul seviyede yer kaplamış olur, hem de kullanıcılarının farklı tercihlerine de karşılık gelebilmektedir. Daha canlı ve daha keskin görüntüler için son derece elverişli imkanlar sunan modellerin ekran çözünürlüğü ve piksel boyutları dikkat çekmektedir. Gerçeğe yakın görüntü deneyimi sunan monitör yaratabilme konusunda yine bir adım önce çıkan Viewsonic, kullanıcının ihtiyaç ve isteği doğrultusunda konumlandırılabilen seçeneklere de sahiptir. Zengin içerikleri daha canlı bir şekilde ekrana yansıtmayı başarması zaten beğeni toplamasına neden olurken, diğer pek çok ek özellikte de kullanıcı ihtiyacına yönelik iddialı çözümler sunabilmektedir. Monitörden yayılan, gözün retinasını etkileyen ve uzun süreli cihaz kullanımlarında gözün yorulmasına, yanmasına ve yaşarmasına sebep olan ışığın kullanıcıyı rahatsız etmesini önlemek adına teknolojiyi en son düzeyde kullanabilmektedir. Devreye girerek belirtilen şikayetlerin en aza indirgenmesini sağlayan mavi ışık (Blue Light Filter) teknolojisi kullanıcıların daha sağlıklı ekran deneyimleri yaşamasını sağlayabilmektedir. Viewsonic markasının ayrıca, aynı zamanda LED arka aydınlatmalar için gönderilen enerjilerin dalgalanmalarını önlemeye yarayan ve gözlerde yanma hissini azaltmaya yarayan titreşimi azaltma (Flicker-free) teknolojisi de bulunan modelleri var. Monitör modellerinin, yansımasız (Anti-glare), MVA, dokunmatik (2 Parmak) ve sert kaplamalı (Hard-coating-6H) özelliği gibi pek çok farklı kullanıcı dostu çözümleri de göre çarpmaktadır. Viewsonic markası, kullanıcılarına üç farklı enerji tasarrufu modu sunması ile de öne çıkmaktadır. Enerjiden tasarruf etme imkanı sunan bir sisteme sahip olan cihaz seçenekleri, bu yönüyle de gönülleri fethetmektedir. Viewsonic monitör fiyatları, ekran boyutları ve tasarım yönünden olduğu kadar, pek çok yönden farklı özelliklere ve birtakım ek niteliklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. İhtiyacınıza yönelik seçenekler oldukça geniş yelpazede sunulmuş ve seçebilmeniz için kategorilendirilmiştir. Dilerseniz sayfamıza uğrayabilir, tüm Viewsonic monitör ve ekran modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.