Filtreleri Temizle
Marka
Cbox

Kategoriler

Marka

Asus (692)
Samsung (183)
LG (317)
Msi (760)
Dell (716)
Viewsonic (556)
HP (167)
Lenovo (236)
Aoc (219)
Philips (653)
Benq (132)
Gigabyte (102)
Rampage (83)
Acer (77)
Cbox (47)
Turbox (44)
Avantron (32)
Everest (28)
Raydın (19)
Gamepower (18)
Casper (17)
Dahua (14)
Denver (13)
Alpin (12)
Dragos (9)
Hikvision (9)
Huawei (9)
Technopc (7)
Xiaomi (7)
Datron (6)
Izoly (6)
Quadro (6)
Radex (6)
Silverled (6)
Wesee (6)
Ramtech (5)
Avenir (4)
Cenova (4)
Eyoyo (4)
ViewSonic (4)
Alienware (3)
Eurocam (3)
Performax (3)
Inter (2)
Aryond (1)
CHO (1)
Iiyama (1)
Jetvıew (1)
Kamosonic (1)
Maxell (1)
Ofiyaa (1)
Ofıyaa (1)
Pro2000 (1)
Promes (1)
Seenergy (1)
Sharp (1)
Zeiron (1)
Zend (1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(16)
(15)
(8)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yenileme Hızı

(34)
(10)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(26)
(21)
Başka bir kelime deneyin

Tepki Süresi

(44)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Monitör Tipi

LED (20)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1)
4 yıldız ve üzeri (2)
3 yıldız ve üzeri (2)
2 yıldız ve üzeri (3)
1 yıldız ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Monitör & Ekran

için 47 sonuç bulundu.

Cbox Monitör & Ekran

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile bilgisayar kullanımı yaygınlaşır. Bu da bireylerin birbirinden farklı monitör ve ekran ihtiyaçlarını ortaya çıkarır. Özellikle görüntü kalitesi ve canlı renkler iyi bir ürün için aranan unsurlardır. Cbox monitör başarılı ekran çözünürlüğü ve canlı görüntü yansıtma özelliği ile dikkat çeker. Çeşitli amaçlar için kullanılan ekranlarda değişik ihtiyaçları karşılayan özellikler bulunur. Film ve dizi izlemek ya da oyun oynamak için tercih edilen ürünlerde canlı ve gerçekçi görüntü özelliği aranır. Özelliklerinin yanında ekran boyutları da önemlidir. İhtiyaca ve zevke göre çeşitli ekran genişlikleri bulunur. İş ortamında kullanılmak amacıyla seçilen cihazlarda ise genellikle büyük ekran tercih edilir. Çizim, proje üretimi ve yazışma gibi işlemlerin kolay yürütülebilirliği amacıyla bu tarz cihazların kullanımı talep görür. Bilgisayarın iyi bir monitöre sahip olması, onun kusursuz olmasına olanak sağlar. Ekran ve bilgisayar işlemcisi birbirleriyle uyumlu çalışarak kaliteli bir kullanım sağlar. Her bilgisayar kasasına uyum sağlayan bu cihazların yanında farklı özellikleri barındıran ürünler de bulunur. Uygun ürün seçimi ile kaliteli bir kullanım ve yüksek performans elde edebilirsiniz. Cbox monitör kurulumu yapılırken kullanım kılavuzundan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Netliğe, iyi bir görüntü kalitesine, titreşimsiz ve canlı renk özelliklerine sahip olan bir ekran tercih ederek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Bilgisayar kasasının kaliteli ve iyi olmasının yanında ekran özelliklerinin de fazla olması avantaj sağlar. Böylece bilgisayarın performansı artar. Dilediğiniz özellikleri sayfanın filtreleme özelliğinden yararlanarak araştırabilirsiniz. İhtiyacınız olan monitör ve ekran özelliklerini işaretleyerek arama yapabilir, kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Cbox Monitör ve Ekran Modelleri ile Mükemmel Görüntüye Ulaşın

Yüksek Çözünürlüklü Cbox Monitör ve Ekran Modelleri ile Mükemmel Görüntüye Ulaşın

Günümüzde ekran karşısında çok fazla zaman geçirilir. Bu nedenle teknolojinin giderek daha fazla geliştiği bu dönemlerde sağlığınıza dikkat etmek ve etkili performans elde etmek için bu tarz ürün seçimine önem vermeniz önerilir. Oyun, kod yazma, internet araştırmaları yapma ya da görüntü düzenleme gibi konularla ilgiliyseniz görüntü kalitesinin yüksekliği önemlidir. Ürünün parlaklık ve renk ayarlarının dengeli olması, kaliteli bir görüntü elde etmek için dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Renk, parlaklık ve boyutlandırma ayarlarının uyumlu olması görüntü netliğini etkiler. İdeal ürünlerden olan markanın ekran özellikleri oldukça dikkat çeker. Gelişen panel ve işlemci kalitesiyle kesintisiz ve hızlı kullanım sunar. Uyumlu ve net görüntü elde edilebilmesi için, iyi çözünürlük sağlamaya yarar. Cbox monitör özellikleri çeşitli ihtiyaçlarınızı bir arada sağlar. Kaliteli ve geliştirilmiş panel içeriği ile uzun ömürlü kullanım sunar. Cbox uzun ömürlü ürün kullanımı için ayarların gereksiz değiştirilmemesi ve bakımlarının aksatılmaması önerilir. Bakım yapılırken bazı püf noktalar göz önünde bulundurulur. Örneğin; Cbox monitör nasıl temizlenir gibi konularda bilgi sahibi olmak gerekir. Fazla nemli olmayan ya da kuru bir bez yardımı ile ürünün dış yüzeyleri silinebilir. Ekran ölçüleri monitörün kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak ihtiyaca göre farklılık gösterebilir. Yeni nesil tasarımları; film severlerin, oyun tutkunlarının ve görüntü kalitesini ön planda tutanların isteklerini göz önünde bulundurularak geliştirilir. İyi çözünürlük sağlayan, hareket kabiliyeti yüksek olan bu ürünler tasarımlarıyla ilgi görürler. Her ihtiyacı karşılayan; birçok özelliği bir arada sunan ürünler beğeni kazanır. Cbox ekran ölçüleri çeşitli ihtiyaçlar için farklı boyutlarda üretilir. Hem sınırlı alanlarda fazla sayıda ekran ihtiyacını gideren hem de yüksek kaliteli görüntü talebini karşılayan çok çeşitli boyutlarda modeller geliştirilir. Bu sayede yalnızca alan tasarrufu yapılmaz, aynı zamanda doğru monitör sayesinde verim alınır. Modelin bağlantı noktalarını da araştırarak geniş seçenekli ürünleri görebilirsiniz. Her boyutta ve her ihtiyaca uygun seçenekleri filtreleme özelliğinden yararlanarak bulabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Oyun Meraklısı için  Cbox Monitör ve Ekran Modelleri

Oyun Meraklısı için Cbox Monitör ve Ekran Modelleri

Oyun tutkunları için önemli unsurlardan olan yüksek çözünürlük ve ekran boyutu gibi özellikleri bir arada toplayan modelleri oldukça ilgi görür. Oyun oynarken görüntünün hızlı olması ve gerçekçiliği önem verilen diğer unsurlardır. Görüntünün donmaması ve gerçekçi oyun deneyiminin yaşanması için monitör kalitesine önem verilir. Monitör ve ekran kategorisinden Cbox ekran çeşitlerine ulaşabilir, iyi görüntü kalitesi ve bilgisayarla eşsiz uyumu açısından gözde olan bu cihazlardan birine sahip olabilirsiniz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı olan bu ürünlerin çözünürlüğü büyük beğeni toplar. Oyun tutkunlarının dikkat ettiği özelliklerden olan görüntü hızı çok önemlidir. Bu nedenle kesintisiz görüntü sağlamak için Cbox monitör 144hz özellikli ürünler tercih etmek avantaj sağlar. Böylece oyun sırasında görüntü akışı oldukça hızlı olur. Yüksek çözünürlük ve hızlı bir kullanım sayesinde, oyun oynarken donma olmadan aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. Kesintisiz görüntü ile birlikte ekran genişliğini de istekleriniz doğrultusunda seçerek oyun kalitenizi yükseltebilirsiniz. Görüntü akışının iyi olması ile oyunlardaki detayları en ince ayrıntısına kadar takip edebilirsiniz. Cbox ekran özellikleri geniş yelpazesi ve kalitesiyle dikkat çeker. Yüksek kaliteli seçenekler ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Hz birimini görmek için ürünü almadan önce özellikler bölümünden detaylı bilgilere bakabilir ya da menüdeki denetim masasına giriş yaparak çözünürlük ayarları kısmından istediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. Başka bir yöntem olarak ekranınızdaki arama bölümüne çözünürlük ayarları yazarak ilgili özelliklere erişebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde sahip olduğunuz mevcut monitör ile ihtiyacınızı karşılayacak modeli kıyaslayabilir, size uygun olan modele karar verebilirsiniz. Cbox monitör yorumları bölümünden kullanıcıların deneyimlerine göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda en ideal ürüne sahip olabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Tetikleyecek Kaliteli Cbox Monitör ve Ekran Çeşitleri

Yaratıcılığınızı Tetikleyecek Kaliteli Cbox Monitör ve Ekran Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre monitör tercihleri farklılık gösterir. Günümüzde ofis için kullanılan programların yanında, çeşitli ihtiyaçları karşılayan ürünler tercih edilir. Örneğin; video ve film izlemek, çeşitli projeler tasarlamak için büyük ekranlar kullanım kolaylığı sağlar. Fiyat aralığı her bütçeye ve ihtiyaca yönelik değişir. Ancak ihtiyaç duyulan özellikler göz önünde bulundurularak fiyat seçenekleri araştırılabilir. Çevre birimleri arasında yer alan ve yoğun ilgi gören Cbox led monitör, çeşitli özelliklerin bir arada bulunduğu popüler seçeneklerdendir. Led ekranların yenileme hızının yüksek olması, iyi çözünürlük sağlaması ve genişlik avantajı sunması nedeniyle tercih edilenler arasındadır. Fiyat araştırma aşamasında ihtiyaçlarınızın farkında olarak ürün tercihi yapmak önemlidir. Teknik özelliklere ve ekstra fonksiyonlara göre geniş bir fiyat skalası mevcuttur. Ekran boyutları tercihinde monitörün kullanıldığı alana göre yapılabilir. Cbox monitör 18.5 inç ekran boyutu ile ofislerde rahat bir kullanım sağlar. Ofis programlarının kolay kullanımı ve kesintisiz görüntü akışı için ideal boyuttadır. Cbox 19.5 monitör ofis ve ev ortamında oldukça fazla tercih edilir. Ekran boyutları teknik özellikleri kadar önem taşır. Bilgisayarın kullanıldığı alan ve amaç göz önünde bulundurularak ürün incelemesi yapılması önerilir. Biraz daha geniş ekrana sahip olanlar çizim, proje taslağı oluşturma, video düzenleme ve izleme gibi ihtiyaçları karşılayabilir. Ayrıca oyunseverler tarafından da aranan özelliklerden biri olan geniş ekranlar her zaman ilgi görür. Cbox 21.5 inç monitör geniş ekranı, düşük ağırlığı ile ideal boyutta kullanım sağlar. Tepki süresi oldukça hızlıdır. Cbox monitör 23.8 inç boyutu kolay ve profesyonel kullanımı ile dikkat çeker. Aradığınız özelliklere sahip ekran boyutlarını inceleyerek geniş fiyat skalası arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.