Filtreleri Temizle
Marka
Asus

Kategoriler

Marka

Asus (692)
Samsung (183)
LG (317)
Msi (759)
Dell (716)
Viewsonic (556)
HP (167)
Lenovo (236)
Aoc (219)
Philips (654)
Benq (133)
Gigabyte (102)
Rampage (83)
Acer (77)
Cbox (47)
Turbox (44)
Avantron (32)
Everest (28)
Raydın (19)
Gamepower (18)
Casper (17)
Dahua (14)
Denver (13)
Alpin (12)
Dragos (9)
Hikvision (9)
Huawei (9)
Technopc (7)
Xiaomi (7)
Datron (6)
Izoly (6)
Quadro (6)
Radex (6)
Silverled (6)
Wesee (6)
Ramtech (5)
Avenir (4)
Cenova (4)
Eyoyo (4)
ViewSonic (4)
Alienware (3)
Eurocam (3)
Performax (3)
Inter (2)
Aryond (1)
CHO (1)
Iiyama (1)
Jetvıew (1)
Kamosonic (1)
Maxell (1)
Ofiyaa (1)
Ofıyaa (1)
Pro2000 (1)
Promes (1)
Seenergy (1)
Sharp (1)
Zeiron (1)
Zend (1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(200)
(108)
(90)
(47)
(41)
(40)
(38)
(23)
(23)
(20)
(17)
(13)
(9)
(8)
(4)
(4)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yenileme Hızı

(207)
(154)
(149)
(44)
(42)
(35)
(30)
(8)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(420)
(155)
(38)
(32)
(26)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tepki Süresi

(346)
(286)
(27)
(11)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Monitör Tipi

IPS (343)
TN (118)
LED (102)
VA (83)
LCD (19)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (28)
4 yıldız ve üzeri (39)
3 yıldız ve üzeri (40)
2 yıldız ve üzeri (40)
1 yıldız ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Monitör & Ekran

için 692 sonuç bulundu.

Asus Monitör & Ekran

Dünyanın öncü teknoloji üreticilerinden olan Asus, geliştirdiği teknolojilerle tüketicilerin tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Asus’un oldukça geniş bir ürün gamı bulunması, pek çok teknolojik ihtiyacı karşılaması anlamında önem arz ediyor. Markanın; telefon, masaüstü ve AIO bilgisayar, notebook, 2’si 1 arada, anakart, ağ, görüntü ve ses ürünleri, çevre birimleri, ekran kartı ve oyuncu ürünleri bulunuyor. Bu ürünler arasında en fazla rağbet görenlerden birini ise Asus monitör çeşitleri oluşturuyor.

Asus Monitör Modelleri ile Üst Düzey Görüntüleme

Asus Monitör Modelleri ile Üst Düzey Görüntüleme

Bilgisayar monitörü denildiğinde ilk akla gelen markalardan olan Asus’un geniş bir monitör çeşitliliği bulunuyor. Eye Care, Designo, 4K ve WQHD, geniş ekran, profesyonel, gamer, portatif ve essential kategorilerinde ekran modelleri olan markanın tüm bu ürünler birbirinden farklı özelliklerle geniş bir kitleye hitap ediyor. Farklı modeller farklı ihtiyaçlara cevap veriyor olmakla birlikte özellikle üst segmentte yer alan monitörler birkaç teknolojik yeniliği bünyesinde barındırıyor. Tercih edilme oranı yüksek olan ekranlardan biri oyuncular için tasarlanan monitörler oluyor. Gamer monitör tavsiyesi listelerinde üst sıralarda yer alan Asus, oyun sırasında üstün performans ve verimlilik sağlaması ile fark yaratıyor. Asus monitör gaming modellerinde markanın geliştirdiği özel yazılım ve donanım bileşenleri bulunuyor ve bu birimler hız, netlik ve yüksek kontrast başta olmak üzere pek çok açıdan oyunseverlere avantaj sağlıyor. Eye Care özellikli monitörleri de markanın bir diğer önemli kategorisini oluşturuyor. Uzun süre ekrana bakmak durumunda olanların göz sağlığı gözetilerek üretilen Eye Care teknolojili monitörler göz yorgunluğu ve diğer zararlı etkileri en aza indirgiyor. Asus 4K monitör modelleri görselleri gerçeğe en yakın biçimde ve muazzam netlikte görüntüleme olanağı sunuyor. Geniş renk gamı, piksel değeri ve yüksek karşıtlık oranı içeren ultra kaliteli görüntüleme özellikli monitörler, bilhassa filmseverleri ve oyunseverleri cezbediyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran 4K ile en yeni filmler ve oyunlardan kareler donma, görüntü kayması ya da piksel kaybı gibi sorunlar olmadan ekrandan yansıyor. Geniş ekran ile desteklenen yüksek çözünürlüklü monitörler hem daha fazla ekran alanı sunuyor hem de yüksek detaylı görselleri deneyimleme olanağı sağlıyor. Örneğin WQHD 2560 x 1440p panelli bir ekran 720p’nin tam dört katı çözünürlük sunuyor. Yeni nesil bu tür ekranlar Full HD’ye oranla yüzde seksene yakın daha fazla ekran alanı ve çok daha fazla detay görüntüleme vadediyor. Geniş ekranlı 4K monitörlerin aynı zamanda görsel içerik oluşturanlar, video-fotoğraf editörleri ve tasarımcılar açısından da faydalı olduğunu belirtmek gerekiyor. Görsel anlamda üst seviye kullanıcı deneyimi yaşatmayı amaçlayan Asus ekran fiyatları ise monitörlerin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

Dikkat Çeken Modern Tasarım

Dikkat Çeken Modern Tasarım

Asus ekran, tasarımsal özellikleri ile hem modern bir görüntü hem de işlevsel bir kullanım alanı yaratıyor. Çerçevesiz tasarımlı modeller uçtan uca parlaklık sağlama amacına hizmet ediyor. Ev eğlencesini üst seviyeye çıkaran ultra geniş Designo monitörler ideal en – boy oranı ve geniş görüş alanı özellikleri ile fark yaratıyor. Curved (kavisli) tasarım teknolojisi sayesinde görüş açısı kapasitesi maksimize ediliyor. IPS teknolojisinin 178 derece yatay ve dikey izleme açısı sunması sayesinde bakış yönüne göre meydana gelebilen renk bozulmaları ve kararmalar ortadan kalkıyor. Kablo düzenlemeli modeller, fiziksel yer işgalinin önüne geçiyor. Dağınık biçimde duran kablolar yahut hatalı kullanıma sebep olabilen yanlış şarj cihazı takılması sorunu Asus Designo model monitörlerle ortadan kalkıyor. Monitörün arkasında yer alan “Akıllı Kablo Yönetimi” özellikle oyun alanını muntazam tutmak isteyenlerin işini bir hayli kolaylaştırıyor. Bu kablo yönetim tasarımı temel olarak kabloların gizlenmesine, düzenlenmesine ve ekran alanının kalabalık görünmemesine olumlu etki ediyor. WQHD PC monitör modelleri Full HD monitörlere kıyasla yüzde 35’ten daha fazla ekran alanı sağlıyor ve bu yapı hem eğlenceyi hem de verimliliği doğrudan artırıyor. Qi sertifikalı ekranlarda kablosuz şarj cihazı bulunuyor ve bu ürünlerin tabanında şarj sırasında “Aurora” benzeri parıltılar yatay dahili LED’ler yer alıyor ve markanın geliştirdiği Aura Sync yazılımıyla bu aydınlatmalar özelleştirilebiliyor. Panel donanımı ve yapısı işlevselliği şık, teknolojik ve modern görüntüyle birleştiriyor. İnce profilli ekranlar, süper ince çerçeve, VESA montaj desteği Asus monitörlerin avantajları arasında yer alıyor. Ekran üzerinde yer alan bağlantı birimleri ile kullanıcıya geniş bir kullanım alanı sağlanıyor. Örneğin, Asus monitör HDMI bağlantı seçenekli modelleri ile görüntü kalitesinde kayıp olmaksızın görüntüleri farklı bir medya aygıtından yansıtabiliyor. Ergonomik eğme, döndürme, yükseklik ayarlama ve dik döndürme gibi özelliklerin birini, birkaçını ve tamamını içeren Asus monitörler kullanıcının oturma konumuna ve göz hizasına göre ideal görüş açısı elde etmesini sağlıyor. ROG model ekranlarda yer alan özel ısı bloğu oyuncuları memnun eden bir diğer tasarım özelliği oluyor. Bu teknoloji ile uzun oyun seansları süresince ekran serin kalıyor. Fan içermeyen, sessiz çalışan ve herhangi bir bakım gerektirmeyen Akıllı Hava Akış Tasarımı da etkili soğutma sağlıyor.

Asus’a Özgü Üstün Performans

Asus’a Özgü Üstün Performans

Asus monitörler markaya özgü teknolojilerden besleniyor ve bu sistemler esasen performans, verimlilik ve işlevselliği artırmayı amaçlıyor. Asus monitör oyuncu için en iyi olanı düşünerek hareket ediyor. Kişisel kullanıcılar, görsel tasarımcılar ve yazı işleri ile uğraşanlar için de ideal bir kullanım alanı sunan Asus monitör modellerinde düşük veya ultra düşük mavi ışık teknolojisi bulunuyor. Gözleri zararlı mavi ışıktan korumak amacıyla Asus ultra düşük mavi ışık filtreleri işlevsel oluyor. Asus GameVisual teknolojisi ise farklı tür içerikler için görüntüyü optimize eden görüntüleme modları sunuyor. GameVisual ile hem görüntüye en uygun renk teması seçilebiliyor hem de göz yorgunluğu önleniyor. Bu noktada, Asus’un oyuncular için geliştirdiği Asus GamePlus kısayol tuşunun da son derece etkili bir yenilik olduğunu eklemek gerekiyor. Bu kısayol Croshair, FPS Counter, Display Alignment ve Timer adında 4 farklı nişangah arayüzünü içeriyor ve oyundan maksimum veri alınması adına iyileştirmeler sunuyor. Tüm bunlar sayesinde Asus monitör gaming için ideal ekranlardan biri oluyor. Markanın geliştirdiği diğer önemli teknolojiler arasında MultiFrame Management yazılımı, Asus GamePlus, Splendid Video Intelligence ve Flicker-Free de yer alıyor. Flicker-Free de göz sağlığını temel alan bir teknolojiyi ifade ediyor. Uzun süre ekran başında olmanın yarattığı baş ağrısı ve göz yorgunluğunu azaltmaya yarayan bu teknoloji ile film izlemek ya da oyun oynamak daha keyifli bir hâl alıyor. Asus Splendid ise renk netliğini, parlaklığını ve kontrastı zenginleştirerek görselleri optimize ediyor. Karanlık oda, standart, film, sRGB, gece görüşü, oyun ve okuma modları arasından uygun olanın seçilmesi ile optimize edilmiş görüntüye geçiliyor. Asus MultiFrame Management yazılı ise hem masaüstünün düzenli tutulmasını sağlıyor hem de çoklu pencereleri birden fazla ekran üzerinden yönetmeye imkân tanıyor. Gerek yenilikçi yapısı gerekse müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile tercih sebebi olan Asus monitör fiyatları ile de tüketiciyi cezbediyor. Yüksek hız ve performans gibi niteliklerine nazaran avantajlı satın alım olanağı sunması bu anlamda memnuniyet yaratıyor. Arzu ederseniz Monitör & Ekran kategorimizi inceleyebilir, tüm markalara ait monitör modelleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.