Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yenileme Hızı

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Tepki Süresi

Başka bir kelime deneyin

Monitör Tipi

Başka bir kelime deneyin

Mikrofon Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Oyuncu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çevre Birimleri

için 30,883 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Çevre Birimleri

Bilgisayarlar günümüzde her türlü ve iş ve işlemleri kısa sürede ve rahatlıkla gerçekleştirdiğiniz cihazlar haline gelmiştir. Evde, işte, ofiste, okulda ve daha birçok yerde işlerimizi yürüttüğünüz, verilerinizi depoladığımız bilgisayarlarınızı bu işlevlerin yanı sıra vakit geçirmek, film izlemek ve oyun oynamak gibi aktiviteler için de kullanabilirsiniz. Tercihe ve kullanım alanına göre tercih edilen bilgisayar modelleri farklılık göstermektedir. Dizüstü ve masaüstü özellikler bazı özellikleri bakımından birbirinden ayrılsalar da hemen hemen aynı işlevi görmektedirler. Bu noktada bilgisayarlar için tek bir işlevden bahsetmek de mümkün değildir. Farklı donanımlarla bilgisayarlar, bazı işlevleri daha iyi ve daha kısa sürede yerine getirebilir. Bilgisayarların düzgün bir şekilde çalışabilmesi için bazı materyallere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu materyaller de genel olarak çevre birimleri olarak adlandırılmaktadır. Çevre birimleri genel itibariyle dört grup şeklinde sınıflandırılmaktadır. Bunlar; giriş birimleri, çıkış birimleri, müzik birimleri ve iletişim birimleridir. Her birinin alt kategorisinde birçok farklı donanıma sahip materyaller yer almaktadır. Bunlardan bazıları, mouse, yazıcı, monitör, mikrofon, tarayıcı şeklinde sıralanabilir. Çevre birimleri bilgisayarların daha iyi çalışmasına ve kullanıcılar tarafından beklenen performansı daha iyi yerine getirmesi amacıyla bilgisayar kasalarında bulunmaktadır. Bilgisayarınızı farklı çevre birimleri ile destekleyerek alabileceğiniz en yüksek performansı alabilir ve iyi bir bilgisayar deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun tutkunları için tasarlanan farklı mouse, kulaklık gibi ürünlerle oyun zevkini doruklarda yaşayabilirsiniz. Çevre birimleri olarak genel bir kategoride toplanan bu ürünler bilgisayarınıza usb giriş gibi yollarla bağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünler genel olarak bilgisayarları dışarıdan desteklemekte ve bilgisayar deneyiminizi iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Çevre Birimleri

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayar Çevre Birimleri

Çevre birimleri bilgisayar kullanımlarınızı iyileştirecek özellikte ve yapıda ürünlerdir. Ancak bazı çevre birimleri bilgisayarların düzgün bir şekilde çalışabilmesi için gerekli iken bazıları ise bilgisayara deneyimini iyileştirmek amacıyla kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Örneğin monitör ve ekran , dizüstü bilgisayarlar için olmazsa olmaz bir çevre birimidir. Masaüstü bilgisayar kullanıcıları için monitör bilgisayar kasasını bağlayarak verilerini görüntülemek ve işlerini yürütmek için kullanımı şarttır. Kullandığınız bilgisayar türüne göre de ihtiyaç duyduğunuz çevre birimi değişkenlik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse dizüstü bilgisayarla için mouse bir tercih edilebilirken masaüstü bilgisayarı düzgün bir şekilde kullanmak için mouse kullanmanız gerekmektedir. Aynı şekilde bir oyun kurduysanız, bilgisayar kullanma amaçlarınızdan biri güncel oyunları takip etmek ve zevk aldığınız oyunlardan geri kalmamak ise o zaman gaming mouse + mouse pad ihtiyacınız olan çevre birimleridir. Oyuncu mouse’ları kullanım esnasın büyük bir rahatlık sunan ve rahat kulanım deneyimi için ergonomik tasarımları ile dikkat çeken mouse çeşitleridir. Birçok farklı markaya ait farklı özelliklerde mouse çeşidi için sayfamıza göz atabilirsiniz. Bir diğer çevre birimi kategorisinde yer alan ürün ise klavyedir. Klavye de dizüstü bilgisayar sahiplerinin ayriyeten satın almasına gerek olmadığı ancak masaüstü bilgisayar kullanıcıları için satın alınması şart olan bir çevre birimidir. Ancak oyun severler, dizüstü bilgisayar kullanıcısı olsa da oyun zevkini ve kalitesini iyileştirmek için oyuncular için özel olarak tasarlanmış klavye modellerini tercih edebilmektedir. Profesyonel grafikerler veya kendilerini geliştirmek, bir hobi edinmek gibi amaçlarla bilgisayarda çizim yapmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının ihtiyacı olan grafik tableti kullanıcıların kusursuz çizimlere imza atmasını sağlayan çevre birimleridir. Grafik tableti ve kalemi ile çizimlerinizi daha rahat kontrol edebilir, tablete çizdiklerinizi kolayca bilgisayara aktarabilirsiniz. Daha fazla çevre birimine ulaşmak ve bilgisayar deneyimlerinizi iyileştirmek için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Bilgisayarlar ve Çevre Birimleri Çeşitleri

Bilgisayarlar ve Çevre Birimleri Çeşitleri

Çevre birimleri hem kullanım amacı hem kullanım şekli gibi birçok farklı yönden çeşitlilik göstermektedir. Çevre birimi satın almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz doğru alışveriş yapmanızda sizlere fayda sağlayacaktır. Örneğin mouse pad her bilgisayar kullanıcısının ihtiyacı olan bir çevre birimidir. Mouse tek başına kullanımı mümkün olsa da zor olabilmekte ve farklı zeminlere temas ederek istenmeyen seslerle rahatsızlık yaşatabilmektedir. Bu sebeple bilgisayar kullanıcılarının başta tercih etmesi gereken çevre birimlerinden biridir. Burada dikkat edilmesi gereken ise mouse padlerin ölçüleridir. Normal bir bilgisayar kullanıcıysanız yaklaşık olarak 23 x 26 cm ebatlarında mouse padler sizler için yeterli olacaktır. Ancak bir oyuncuysanız oyuncu mousepad çeşitleri sizler için doğru bir tercih olacaktır. Oyuncu mousepad çeşitleri diğer mousepadlere göre daha büyük boyutlardadır. Böylece mouseu’nuzu daha büyük bir alanda daha rahat hareket ettirebilir ve oyun deneyiminizi en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Oyuncu mouse pad ışıklı modelleri oyun tutkunları tarafından severek kullanılmaktadır. Farklı ışıklarla zenginleştirilmiş oyuncu mouse padleri ergonomik tasarımları ile oyun keyfinize ara vermeden uzun süre oyun oynamanız için özenle tasarlanmıştır. Tasarım yönünden birbirinden ayrılan mouse padlerin farklı tasarım ve çeşitlerine göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Mouse padlar hem normal kullanımlar için hem de oyuncular için tasarlanması sonucu farklı ebatlarda karşımıza çıkmaktadır. Farklı markalara ait oyuncu mouse pad 70x30 cm ebatları ile muazzam bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayabilir. Hem normal kullanım hem de oyuncular için özel olarak tasarlanmış birbirinden farklı tasarımlarda ve ebatlarda mouse padleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun mousepad ile bilgisayar kullanımınızı iyileştirebilirsiniz.

Bilgisayar Çevre Birimi Fiyatları

Bilgisayar Çevre Birimi Fiyatları

Çevre birimleri bazı durumlarda zorunluluk sonucu kullanılması gerekirken bazı durumlarda daha iyi bir deneyim yaşamak için tercih edilmektedir. Örneğin bir çevre birimi olan kulaklık bazı durumlarda bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu bir materyaldir. Ancak gelişen teknoloji ile farklı şekillerde, özelliklerde ve tasarımlarda üretilerek tercihlere sunulan kulaklık modelleri bilgisayar tutkunları tarafından severek kullanılabilmektedir. Bilgisayara fiziksel olarak bağlanan kulaklıkların yanı sıra oyuncu kulaklığı Bluetoothlu versiyonları oyun severlere karşı konulamaz bir kolaylık sağlamaktadır. Ekstra kablo derdi yaşamaksızın bluetooth aracılığıyla bilgisayara bağlayacağınız kulaklığınız ile kendinizi oyunun tam ortasında hissedebilir, oyun zevkinizi artırabilirsiniz. Farklı model ve versiyonları bulunan oyuncu kulaklığı fiyatları modele ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. Özelliklerine göre farklı olarak fiyatlandırılan oyuncu kulaklıklarına göz atmak ve incelemek için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Bilgisayar kullanımında olmazsa olmaz çevre birimlerinden bir diğeri olan klavye ise masaüstü bilgisayarlar için dışarıdan bağlanan bir çevre birimidir. Bilgisayar oyuncuları için özel tasarlanan klavye çeşitlerinin yanı sıra farklı ebatlarda tasarlanan ve tercihlerinize sunulan klavye çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımları ile hem normal boyutta hem de küçük boyutta klavye modelleri ile bilgisayar üzerinden yazı yazma, oyun oynama gibi farklı etkinliklerinizi düzenleyebilir ve daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bilgisayar kullanımlarında ihtiyaç duyduğunuz çevre birimleri ürünlerine göz atmak için sayfamızı ziyaret etmek yeterli olacaktır. Sayfamızda yer alan birbirinden farklı amaçlara ve kullanımlara hitap eden ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürün, model ve marka çeşitliliği arasından hem kullanımınıza hem de bütçenize uygun ürüne karar kılabilirsiniz. Farklı çevre birimleri ile bilgisayar kullanımınızı iyileştirmek amacıyla tercih ettiğiniz ürün ve ürünlere sahip olabilirsiniz.