Filtreleri Temizle
Marka
Acer

Kategoriler

Marka

Samsung (184)
Asus (698)
LG (315)
Msi (807)
Dell (760)
Viewsonic (564)
HP (170)
Lenovo (253)
Aoc (236)
Philips (662)
Benq (118)
Gigabyte (108)
Rampage (82)
Acer (77)
Cbox (47)
Turbox (43)
Avantron (31)
Everest (28)
Raydın (19)
Casper (18)
Gamepower (18)
Dahua (14)
Denver (14)
Alpin (12)
Huawei (10)
Dragos (9)
Hikvision (9)
Technopc (9)
Xiaomi (8)
Silverled (7)
Datron (6)
Izoly (6)
Quadro (6)
Radex (6)
ViewSonic (6)
Wesee (6)
Cenova (5)
Ramtech (5)
Avenir (4)
Eyoyo (4)
Eurocam (3)
Alienware (2)
Inter (2)
Performax (2)
Promes (2)
Aryond (1)
CHO (1)
Iiyama (1)
Jetvıew (1)
Kamosonic (1)
Maxell (1)
Ofiyaa (1)
Ofıyaa (1)
Olivetti (1)
Osmart (1)
Seenergy (1)
Sharp (1)
Zeiron (1)
Zend (1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(27)
(20)
(17)
(7)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yenileme Hızı

(20)
(20)
(18)
(15)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(63)
(11)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tepki Süresi

(34)
(19)
(12)
(6)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Monitör Tipi

IPS (38)
LED (27)
VA (8)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (14)
4 yıldız ve üzeri (18)
3 yıldız ve üzeri (19)
2 yıldız ve üzeri (20)
1 yıldız ve üzeri (20)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Monitör & Ekran

için 77 sonuç bulundu.

Acer Monitör & Ekran

Acer markası dünyanın önde gelen bilgisayar üretici firmaları içerisinde yer alıyor ve ürettiği farklı segmente sahip ürünleri ile birçok kullanıcının ilk tercihi olan markalar arasında bulunuyor. Acer monitor sektöründe de oldukça başarılı bir konumda hizmet veriyor. Öncü markanın monitörleri birçok kurum, kuruluş ve bireysel kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Yüksek kaliteli materyaller ile geliştirdikleri ürünlerine ileri teknolojiyi de entegre eden Acer, kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım imkanı da tanıyor. Ekran boyutlarına çözünürlük değerlerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren Acer monitör fiyatları, kullanıcılara her bütçeye uygun farklı seçenekler sunabiliyor. Marka bu anlamda kullanıcılara, bütçelerine uygun, farklı özelliklerde monitör çeşitleri sunuyor. Acer markasının geliştirdiği Acer monitör gaming serisi, bilgisayarda oyun oynamayı seven kullanıcılara özel olarak geliştiriliyor. Diğer monitörlere göre daha güçlü bir sisteme sahip olan oyun monitörleri, video oyunların dinamikleri göz önüne alınarak üretiliyor. Diğer monitör modellerine göre çok daha yüksek çözünürlük sunan Acer Gaming serisi, mavi ışık filtresi, titreşimi azaltma gibi özellikleriyle; bilgisayar başında uzun süreler geçiren oyunseverlerin göz sağlığını da korumalarına büyük oranda yardımcı olabiliyor. Yüksek kontrast oranları ile birlikte kulaklık çıkışı ve USB bağlantıları ile birlikte video oyun oynamayı seven kullanıcıların daha verimli ve konforlu bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayabiliyor. Acer monitör LED modelleri de monitör ihtiyacı olan kullanıcılar tarafından öncelikli olarak aranan ürünler arasında bulunuyor. İleri bir teknoloji ile üretilen Acer LED monitör ailesi, bilgisayar kullanıcılarına LED ekran teknolojisinin tüm avantajlarını sunabiliyor. Kolay bir kullanıma sahip olan Acer monitör ailesi, kullanıcılarına konforlu ve pratik bir bilgisayar süreci yaşatıyor.

Acer Monitörler ile Teknolojiyi Yakından İzleyin

Acer Monitörler ile Teknolojiyi Yakından İzleyin

Birçok farklı özellikte monitör üretimi yapan Acer markası, kullanıcılarına çok çeşitli model yelpazesi ile hizmet veriyor. Dünyanın dört bir yanında kullanıcılar tarafından beğeni ile kullanılan Acer monitörler, son dönem teknoloji ışığında üretiliyor ve kullanıcıların deneyimine sunuluyor. İş hayatında aktif bir şekilde bilgisayar kullanan veya gündelik hayatında bilgisayar kullanan teknoloji severlerin tüm beklenti ve taleplerine kolaylıkla yanıt verebilen Acer ekran ailesi, kullanıcıların monitör kullanımlarını kolaylaştıracak özellikler ile donatılıyor. Aşağı ve yukarı ayarlanabilir özelliğe sahip modelleri bulunan ekranlar, bu özellikleri ile kullanıcıların oturma açısına uygun şekilde konumlanabiliyor. Sunduğu teknik becerilerle fark yaratan Acer monitör LCD modelleri, şık ve sade tasarımları ile de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Acer ekran fiyatı modellerin taşıdığı özellikler ışığında değişebiliyor. Kullanıcılar fiyat aralıklarını bu özellikler eşliğinde ayarlayabiliyor ve bütçelerine uygun bir Acer monitör modeli edinebiliyor. Bilgisayar monitörü ihtiyacı olan kullanıcılar, kullanım alanlarına ve bütçelerine uygun ürünler arasında seçim yapıyor. Bu anlamda kullanıcılara önemli ölçüde yardımcı olabilen Acer markası, PC monitör modellerini bilgisayar sahiplerinin beğenisine sunuyor. Birçok modeli ile hizmet veren marka, farklı ekran büyüklüklerine sahip monitör çeşitleri ile her alanda oluşabilecek ihtiyaçları kolaylıkla karşılayabiliyor. Modellerin özelliklerine göre değişen kendinden hoparlör sistemi ile üretilen Acer ekran ailesi, dahili ses sistemlerine de destek olabiliyor. Bu anlamda kullanıcılarına çok amaçlı bir kullanım avantajı sağlayan ekran modelleri, yüksek değerlerde renk paletlerine sahip bir teknoloji ile üretiliyor. Acer monitör modelleri, sahip oldukları renk palet özellikleri ile durağan ve hareketli görsellerde yer alan tüm detayları net bir şekilde yansıtabiliyor. Görüntülerde yer alan tüm renkleri etkiletici bir şekilde kullanıcısının deneyimine sunabiliyor.

Acer Ekran Ailesi ile Tüm Görüntüler Çok Net

Acer Ekran Ailesi ile Tüm Görüntüler Çok Net

Kullanıcılarına sunduğu net, canlı ve yüksek çözünürlüğe sahip görüntü ile dünyanın dört bir yanında büyük beğeni ile kullanılan Acer monitör ve monitör bilgisayar modelleri; genel amaçlı kullanımlara ve kurumsal kullanım alanlarına uygun bir şekilde üretiliyor. Bu sayede her alanda pratik bir şekilde kullanılan Acer marka ürünler, her yıl son teknoloji eşliğinde geliştiriliyor ve teknolojinin geldiği son gelişmeleri bünyelerinde barındırıyor. Öncü markalar arasında yer alan firma böylece kullanıcılarına uygun fiyat aralıkları ile kullanıcılarının teknolojiyle buluşmalarını sağlayabiliyor. Materyal kalitesini ve yüksek çözünürlük değerlerini göz önünde bulundurarak üretilen Acer ürünler, yenilikçi tasarımları sayesinde şık bir görünüme de sahip bulunuyor. Her bilgisayar modeliyle uyumlu bir şekilde çalışabilen Acer monitör modelleri, sahip oldukları bağlantı portları sayesinde de birçok farklı cihazla çalışabiliyor. Bu anlamda kullanıcılarına çok yönlü bir kullanım avantajı sunan monitör oyuncu olmak isteyen veya video oyunu oynamayı seven kullanıcıların tüm beklentilerine karşılık verebiliyor. Acer monitör gaming serisi oyuncular için özel olarak geliştirilen teknolojileri, oyun oynamayı daha konforlu hale getiren özellikleri ve güçlü performansları ile dikkat çekiyor. Oyunlarda hızla değişen grafik ve görüntüleri hızlı bir şekilde ekrana yansıtabilen Acer Gaming serisi, sahne değişimlerinde yaşanabilecek takılma ve bozulmaların da büyük oranda önüne geçebiliyor. Böylece oyuncu, oyun esnasında hiçbir takılma veya hata ile karşılaşmıyor ve akıcı bir şekilde oyun oynayabiliyor. Tepki süreleri daha az olan Acer oyuncu monitörleri, özellikle oyuncuların, oyunlardaki başarısını daha da arttırabilmelerine yardımcı oluyor. Düşük tepki süresi, yüksek ekran yenileme hızı, donanımsal dikey senkronizasyon sağlama çözümleri, yüksek çözünürlük ve ekran parlaklık seviyesi, oyunculara yönelik geliştirilen Acer monitörlerin tercih nedenleri içerisinde yer alıyor.

Acer Monitörlerin Güçlü Performanslarına Tanıklık Edin

Acer Monitörlerin Güçlü Performanslarına Tanıklık Edin

Genel ve kurumsal kullanımlara uygun bir şekilde üretilen Acer monitör modelleri, iş hayatında, gündelik kullanımda ve bilgisayarda oyun oynamayı seven teknoloji tutkunlarının beklentilerine karşılık verecek bir teknoloji ile üretim bandından çıkıyor. Bu anlamda kullanıcılarının tüm taleplerine yanıt verebilen Acer ekranlar, monitör tavsiyesi isteyen bilgisayar sahiplerine en çok önerilen cihazlar arasında bulunuyor. Uygun fiyat aralıkları, işlevsel özellikleri ve şık tasarımları ile kullanıcılara tavsiye edilen Acer monitör çeşitleri, sahip oldukları kaliteli materyalleri sayesinde de uzun yıllar deforme olmadan, işlevlerini kaybetmeden aynı performans ile çalışabiliyor. Arama motorlarında monitör satın al ifadeleriyle arama yapan kullanıcıların sıkça tercih ettiği markalar arasında bulunan Acer, 1976 yılından itibaren Tayvan merkezli olarak hizmet veriyor. Doğayla uyum içerisinde çalışan Acer monitörler, enerji tasarrufu modları ile kaynakları etkili bir şekilde kullanabiliyor. Model özelliklerine göre değişebilen tasarruf seçenekleri sayesinde kullanıcı, gereksiz enerji tüketiminin de önüne geçebiliyor. Markanın ürünlerinde kullandığı sistem sayesinde performanslı çalışan Acer monitör modelleri, ekran kullanımlarında oluşabilen hata ve sorunların da önemli ölçüde önüne geçebiliyor. Bu sayede kullanıcı herhangi bir sorunla karşılaşmadan bilgisayarını kullanabiliyor ve görüntü alımında bir sorun yaşamıyor. Acer monitörler, ekran boyutuna doğru orantılı şekilde tasarlanan piksel aralıkları sayesinde görüntülerde yer alan tüm detayları ayrıntılı bir şekilde ekrana yansıtabiliyor ve oluşabilecek tüm kayıpların önüne geçebiliyor. Bu sayede kullanıcı tüm grafik ve görselleri çok daha net ve çok daha parlak bir şekilde görüntüleyebiliyor. Acer monitör modellerine göre değişkenlik gösterebilen kontrast özellikleri ile görüntülerde yer alan karanlık kısımlar da net bir şekilde görüntülenebiliyor. Üzerlerinde bulunan ayar tuşları aracılığıyla menü seçenekleri arasından parlaklık, kontrast, renk sıcaklığı gibi verilerin özelleştirilebildiği monitörler, teknoloji meraklılarının gereksinimlerini karşılıyor. Dilerseniz Monitör & Ekran kategorimizi ziyaret edebilir, tüm markalara ait monitor modelleri ile alakalı detaylı bilgi edinebilirsiniz.