TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

UPS & Güç Kaynağı

için 1,790 sonuç bulundu.

UPS & Güç Kaynağı

Günümüzde evlerimiz elektrikli ve elektronik cihazlarla donatılmış durumda. Bu cihazları satın almak yüksek bütçeler gerektirdiğinden, söz konusu cihazları korumak konusunda daha titiz davranıyoruz. Bilgisayar da bu cihazlar arasında yer alıyor. Elektrik problemleri olan bir evde ya da iş yerinde bilgisayar kullanıyorsanız ya da olası elektrik problemleri esnasında bilgisayarınızı korumak istiyorsanız, satın almanız gereken birtakım ürünler bulunmakta. Bu ürünlere kısaca UPS ya da güç kaynağı adını veriyoruz.

UPS Nedir?

UPS Nedir?

İngilizcede Uninterruple Power Supply’ın kısaltılmışı olan UPS, Türkçeye çevrildiğinde kesintisiz güç kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Peki kesintisiz güç kaynağı nedir, ne işe yarar? Kesintisiz güç kaynağı ya da PC güç kaynağı olarak bilinen bu cihazlar tamamen elektrikten kaynaklanması muhtemel zararlardan bilgisayarınızı korumak için kullanılmak üzere üretilmiştir. Bilgisayarınız elektriğe bağlı halde yani çalışır durumdayken, elektrik tesisatınızda ve akımda meydana gelebilecek elektrik gerilim dalgalanmalarını dengeler. Akımda meydana gelmesi olası alçalmalar, yükselmeler ya da dalgalanmalar bilgisayarınızın kapanmasına ve hatta donanımların yanmasına bile sebebiyet verebilir. Hassas cihazlardan biri olan bilgisayarlarımızın kesintisiz olarak çalışması ve olası veri kaybını da önlemek amacıyla güç kaynağı kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kuru Akü

Kuru Akü

Kuru akü ya da kuru tip akü olarak duyabileceğiniz bu akü çeşitleri aynı zamanda bakımsız olmalarıyla da avantajlı güç kaynakları arasında yer alırlar. Bakımsız olarak adlandırılmalarının sebebi, kuru akü içine su ya da elektrolit ilavesi yapılmasına gerek duyulmamasından kaynaklanmaktadır. Farklı amperlerde, şarj gerilimlerinde çeşitleri bulunan kuru aküler kesintisiz güç kaynakları olarak kullanılırlar. Kolay taşınabilir tasarımları ve hafif olmaları nedeniyle kuru aküler sayesinde kolayca mobil olabilirsiniz. Özellikle acilen güç kaynağına ihtiyacınız olduğunda ya da ana enerji kaynağı olarak da kullanabileceğiniz kuru tip akü çeşitlerine ve en uygun kuru akü fiyatlarına kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

UPS Fiyatları Ne Kadar?

UPS Fiyatları Ne Kadar?

UPS güç kaynağı satın alarak bilgisayarınızı korumayı şansa bırakmamaya karar verdiyseniz öncelikle kesintisiz güç kaynağı tavsiyesi aramaya başlarsınız. En çok tavsiye edilen UPS marka ve modelleri arasında yer alan Necron, Tunçmatik, Inform ve Makelsan markalarına ait kesintisiz güç kaynağı çeşitlerine web sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Kesintisiz güç kaynağı alırken bütçenizi de düşünmeniz gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle size en uygun UPS fiyatlarını sunuyoruz. Güç kaynağı dışında, eğer bilgisayarınız için başka ihtiyaçlarınız da varsa, buraya tıklayarak tüm ürünlerimizi görebilir, size uygun ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ups Türü

(588)
(538)
(205)
(144)
(47)
(15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Agp Enerji (11)
Alba (13)
Alpex (4)
Andees (3)
Apc (119)
ARB (4)
Ataba (5)
Atex (12)
Carspa (9)
Datasafe (2)
Dbatt (5)
Deeppower (2)
Delta (2)
Digipower (12)
(16)
Eag (2)
Eaton (44)
Emerson (17)
Enel (12)
Enerbox (5)
Energy (4)
Fcm (26)
Fsp (51)
FSP (2)
Güveniş (28)
Inform (143)
Jel Power (8)
Leoch (18)
Lexron (33)
Linetech (2)
Long (8)
Makelsan (344)
Mexxsun (47)
Microiş (9)
Motech (4)
Necron (2)
Netion (2)
Or-Tec (3)
Orbus (22)
Panasonic (2)
Power-Xtra (18)
Powerful (64)
Powerup (15)
Ritar (10)
S-Link (60)
Schneider (29)
Spower (2)
Ssb (2)
Tescom (11)
Tommatech (51)
Ttec (47)
Tunçmatik (259)
Upset (24)
Usb (3)
Vertiv (3)
Vigor (3)
Vision (10)
Voltronic (8)
Yama (2)
Yuasa (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(253)
ve üzeri (321)
ve üzeri (333)
ve üzeri (336)
ve üzeri (340)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL