Kategoriler

Marka

Kutu Çeşiti

Başka bir kelime deneyin

Kart Okuyucu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

DVD & HDD Kasaları

için 1,530 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

DVD & HDD Kasaları

Bilgisayar kullanırken birtakım özellikleri daha da fazla geliştirmek işlerimizi daha hızlı ve pratik yollarla halledebilmemiz için önem taşır. Verilerimizi daha kolay taşınır bir hale getirmek ve bilgisayardan bağımsız olarak yanımızda taşıyabilmek için veya bilgisayarımızdaki veri depolama alanlarını genişletmek için kullanabileceğimiz belli başlı ürünler vardır. HDD kutusu ve DVD kutusu bu ürünlerden yalnızca ikisidir.

HDD Kutusu veya Harddisk Kutusu Nedir?

HDD Kutusu veya Harddisk Kutusu Nedir?

Örneğin elinizde eski bir bilgisayar var ve içinde bulunan harddisk atıl bir biçimde bekliyor. Oysa sizin günden güne veri depolama konusunda artan ihtiyaçlarınız söz konusu ve atıl durumda bekleyen bu harddiski değerlendirmek istiyorsunuz. İşte bu tür durumlarda yeni bir harici harddisk satın almak yerine uyumlu bir harddisk kutusu satın alarak kullanılmayan harddiskinizi kullanılabilir bir hale çevirebilirsiniz. SATA ve IDE olarak adlandırılan iki tipi bulunan HDD kutusu çeşitlerinde yakın dönemde üretilen bilgisayarlar için uyumlu olan HDD kutusu çeşidi SATA harddisk kutusu olacaktır. Aynı zamanda yüksek hızlı USB ara birimleri sayesinde hızlı işlem gören USB 3 HDD kutusu, harddisk kutusu 2.5 gibi ürünlere kategorimizden ulaşabilir, sabit disk sürücünüzle uyumlu ölçülerdeki çeşitlerimizden hemen satın alarak harddiskinizi taşınabilir harddisk kutusu ile mobil ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

DVD Kutusu Nedir?

DVD Kutusu Nedir?

DVD kutusu aynı zamanda harici DVD kutusu olarak da bilinir ve bilgisayarlarınızın DVD yuvalarını harddiske çevirmek için kullanılır. Bu nedenle piyasada bulunan ürünleri DVD SSD kutusu adıyla da görebilirsiniz. DVD yerine SSD takmak son dönemlerde oldukça popüler çünkü CDler ve DVDler artık hayatlarımızda eskiden olduğu kadar popüler veri depolama ürünleri değiller. Hal böyle olunca, laptoplarımızda ya da masaüstü bilgisayarlarımızdaki yerlerine daha geniş veri depolayabileceğimiz harddiskleri yerleştirmek için uygun kasalara ihtiyacımız daha da belirginleşiyor. İşte DVD kutusu adını verdiğimiz bu ürünler tam olarak bu işe yarıyor. Hem slim yuvalara hem de standart yuvalara uyumlu marka ve modellerde bulunabilen DVD kutusu çeşitlerimize de kategorimizden ulaşabilirsiniz.

HDD Kutusu ve DVD Kutusu Fiyatları

HDD Kutusu ve DVD Kutusu Fiyatları

Kategorimizde farklı marka ve modellerin ürettiği HDD kutusu ve DVD kutusu çeşitlerini bulabilirsiniz. Örneğin Dark, Frisby, Everest, Hiper, LogiLink, Quake gibi kendini kanıtlamış markaların çeşitli bağlantı tiplerine sahip (USB 3.0, USB 2.0, USB 3.5 gibi) HDD kutusu ya da DVD kutusu çeşitleri için kategorimiz zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Alışveriş yaparken aynı zamanda bütçenizi de düşünmek zorunda olduğunuzdan en uygun HDD kutusu fiyatları ve DVD kutusu fiyatları için araştırma yapacağınızı biliyoruz ve kategorimizde size en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Diğer bilgisayar ürünlerimiz için ise buraya tıklamanız yeterli!