Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ses Sistemleri

için 4,093 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Ses Sistemleri

Bilgisayar kullanımımız yalnızca belli başlı profesyonel işlerimizi yürütmekle sınırlı değil. Bilgisayarlarımızı en sevdiğimiz müzikleri dinlemek, en favori oyunlarımızı oynamak ve izlemek için sabırsızlandığımız filmleri izlemek için de kullanıyoruz. Eğlence konusunda taviz vermeyenlerdenseniz, örneğin iyi bir filmin tadının harika bir ses sistemi sayesinde katlanarak artacağını bilirsiniz. Bu nedenle, iyi bir bilgisayar ses sistemi demek, keyfinize keyif katmak anlamına gelir.

Bilgisayar Ses Sistemi Nedir?

Bilgisayar Ses Sistemi Nedir?

Evde sinema keyfi yapmak istiyorsanız en önemli faktörü yani sizi filmin havasına sokacak olan ses sistemi konusunu ince ince düşünmeye başlamışsınız demektir. Ya da dinlediğiniz müziklerin sesini tertemiz duymak için kaliteli bir hoparlör satın almak istiyor olabilirsiniz. Bu tip durumlarda ses sistemi ve hoparlör çeşitleri açısından asla sıkıntı çekmeyeceksiniz çünkü teknoloji oldukça ilerledi. Gamerlar için oyunlarının keyfini doyasıya yaşayabilecekleri muhteşem hoparlörler var. Hoparlör kabinleri açısından farklı seçenekler arasından –örneğin kuvvetli bir bass istiyor olabilirsiniz- dilediğiniz ses aralığına ve hoparlör sayısına sahip ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ses Sistemi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ses Sistemi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Öncelikle satın aldığınız ses sistemi hangi amaca hizmet edecek, ne kadarlık bir alanda işlev görecek ona karar vermelisiniz. Yüksek sesle müzik dinlemek ya da etkili bir biçimde film izlemek için öncelikle ses frekans aralığına dikkat etmelisiniz. Ses frekans aralığı ne kadar yüksek olursa o kadar gür ve sizi saran bir ses ile karşılaşırsınız. Ses sistemini uzaktan kumanda ile yönetebilmek büyük avantaj olduğundan bu özelliği olan bir hoparlör almanız avantajlı olacaktır. Ses sistemi konusunda farklı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Örneğin küçük bir alanda etkili ses isterseniz 2+1 ses sistemi işinizi görecekken, daha büyük alanlar ve daha etkili bir sistem kurmak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında 3+1 ses sistemi, 4+1 ses sistemi, 5+1 ses sistemi ve hatta 7+1 ses sistemi bulunmaktadır. Hi fi ses sistemi özelliği olan hoparlör çeşitlerimize de göz atmanız size fikir verebilir. Öte yandan sizin istediğiniz ses sistemi aynı zamanda kolay taşınabilir olmalıysa, taşınabilir hoparlör ve bluetooth hoparlör çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Ses Sistemi Fiyatları

Ses Sistemi Fiyatları

Logitech, Mikado, Creative, Snopy gibi ünlü markaların hoparlör ve ses sistemi çeşitlerini bütçenizi zorlamayacak şekilde satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hoparlör fiyatları nasıl bir marka ve model istediğinize göre değişiklik gösterecek olsa da, web sitemizde bulabileceğiniz ürünler, örneğin 2+1 hoparlör ya da 5+1 hoparlör gibi farklı seçenekler barındırmakla kalmaz, en uygun fiyatlarla kapınıza kadar ulaşır. En uygun taşınabilir hoparlör fiyatları, bluetooth hoparlör fiyatları ve tüm diğer ses sistemi fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterli. Bilgisayarla bağlantılı diğer ürünler için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Hoparlör Sayısı

(1603)
(1506)
(448)
(133)
(71)
(9)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

ASSMANN (1)
Avec (9)
Bluesound (1)
Creative (92)
Dark (30)
(2353)
Edifer (1)
Edifier (2)
Everest (10)
EVO (1)
Firsby (45)
FLAXES (108)
FLX (2)
Forex (1)
Frisby (89)
Goldmaster (15)
Hadron (43)
Hiper (21)
HP (20)
Jameson (3)
JBL (9)
Kamosonic (13)
Klipsch (1)
Leader (35)
LG (2)
Logitech (292)
Mac Audio (1)
Marshall (1)
Microlab (1)
Mikado (383)
Naim (1)
Oblio (1)
Oem (1)
Ortofon (1)
Owwotech (7)
Panther (12)
Philips (10)
Picom (2)
Snopy (220)
Sony (3)
Tigoes (1)
Trust (27)
TTec (3)
Zalman (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Rms Değeri

(2152)
(528)
(271)
(158)
(155)
(124)
(110)
(107)
(106)
(53)
(12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Girişi

(470)
(261)
Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği ( Kablosuz)

(567)
(288)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Plastik (564)
Ahşap (94)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(248)
ve üzeri (382)
ve üzeri (418)
ve üzeri (426)
ve üzeri (444)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL