Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Hoparlör Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kulaklık Girişi

Başka bir kelime deneyin

RMS Gücü

Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ses Sistemleri

için 964 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bilgisayar Ses Sistemleri

Bilgisayar kullanımı esnasında ses unsuru büyük önem arz etmektedir. Çünkü oynanan oyunda ya da dinlenen müzikte kaliteyi belirleyen başlıca unsur, ses sistemidir. Bilgisayar ses sistemleri sayesinde dinlenen müzikler ya da izlenen filmler daha anlamlı bir hale bürünmektedir. Duyuları direkt uyarması ile bireylerin dinlediklerine ya da izlediklerine daha fazla konsantre olmasına vesile olmaktadır. Beraberinde bilgisayarın ömrünü uzatan bir yönü de bulunmaktadır. PC ses sistemi sayesinde oynanan oyunlardan maksimum bir verim alınmaktadır. Çünkü birden fazla duyunun oldukça fonetik bir şekilde etkilenmesini sağlayarak mevcut eylemden alınan verimi de artırmaktadır. Ek bir ses sistemi bilgisayar için olmazsa olmaz noktalardan biridir. Özellikle sinema akşamları ve benzeri zamanlarda ses büyük önem arz etmektedir. Beraberinde müzik dinlemeyi seven bireyler için de oldukça önemli olan bir üründür. Çünkü müziğin fonetik zevkini artırmaktadır. Bilgisayar için ses sitemi edinmenin birbirinden farklı pek çok faydası bulunmaktadır. Bireylerin mevcut müziğin ya da filmin içine dalmasına vesile olmasıyla bilinmektedir. Beraberinde duyma sağlığına yönelik herhangi bir rahatsızlık oluşturmamaktadır. Bu sayede bireyler diledikleri seviyede müzik dinleyebilmekte ve film izleyebilmektedir. PC için ses sistemi edinmek özellikle gamerlar için fazlasıyla önemlidir. Bass seviyesi noktasında gerekli özgürlük alanını tanımaktadır. Bireyler sistem ayarları ile uğraşarak bass ya da fon müziği seviyesini dilediği gibi ayarlayabilmektedir. Bu sayede mevcut eylemden alınan verim de artmaktadır. Özellikle kuvvetli bass özelliği pek çok birey açısından hayat kurtarıcı niteliktedir. Tekno, rap, metal ya da rock müzik dinlemeyi tercih eden bireyler için de bir fonetiklik sunmaktadır. Dinlenen müziği daha kaliteli bir şekilde dışa sunması sayesinde müzik dinlemek kaliteli bir etkinliğe dönüşmektedir.

Bilgisayar için Ses Sisteminin Önemi ve Avantajları

Bilgisayar için Ses Sisteminin Önemi ve Avantajları

Ses sistemi bilgisayar için oldukça önemlidir. Çünkü çıkan sesin kalitesini ve dinamiğini doğrudan bir şekilde etkilemektedir. Özellikle film izlemekten hoşlanan bireyler için de aynı ehemmiyete sahiptir. Çünkü filmi derinlerde hissetmek için gereken başlıca unsur, duyma duyusunu direkt etkileyen bir ses kalitesidir. Pek çok bireyin sinemada film izlemesinden hoşlanmasının bir nedeni de budur. Evinizin salonunda bir sinema havası yaratmak için gereken tek unsur, 5+1 bilgisayar ses sistemi ve benzeri ürünlerdir. Bu sayede mevcut ortamın her alanına eşit oranda ses yansıyacaktır. Özellikle kalabalık aileler için bu durum fazlasıyla ehemmiyetlidir. Beraber film izlenen akşamların daha keyifli ve de verimli geçmesi amacıyla ses sistemi oldukça ideal bir seçim olmaktadır. Küçük boyuttaki odalar ya da bireysel kullanım açısından 2+1 bilgisayar ses sistemi oldukça uygun bir seçimdir. Bu sayede ortamın her alanına müzik ya da filmin sesi eşit bir şekilde yayılmaktadır. Hangi amaca hizmet ediyor olması fark etmeksizin sesin olduğu her an için bu durum vazgeçilmez bir niteliktedir. Aynı zamanda sesin gürültüsünü mevcut ortam ile sınırlı da tutmaktadır. Bu sayede gürültü ve benzeri durumlardan dolayı komşular ile vesaire sorunlar da yaşanmamaktadır. Bilgisayar ses sistemi bass açısından da oldukça idealdir. Bass seviyesini bireylerin kendilerinin ayarlamasına olanak tanıyarak yeni nesil teknolojiyi de konuşturmaktadır. Üreticiler her durumda kullanıcıların rahatını gözetecek şekilde faaliyet sürdürmektedir. Bu faaliyetin bir ürünü olan bilgisayar ses sistemi 2+1 ya da 5+1 gibi modellere sahiptir. Bu sayede her evin ya da ortamın gereksinimleri kolaylıkla karşılanmaktadır. Büyük salonlar ya da alanlar için önerilen bilgisayar ses sistemi 5+1 modelidir. Alanın farklı yerine konumlandırılan sistem sayesinde ses en arakadan dahi rahatlıkla duyulmaktadır. Aynı zamanda bluetoothlu ses sistemi modellerinin olması sayesinde ürünün kullanım alanı her geçen gün artmaktadır.

Bilgisayar Ses Sistemi Modelleri ve Özellikleri

Bilgisayar Ses Sistemi Modelleri ve Özellikleri

Pc ses sistemi 2+1 3+1, 4+1, 5+1 ya da 7+1 şeklinde pek çok modele sahiptir. Bu sayede her bireyin istediği ürüne ulaşması oldukça kolay bir duruma dönüşmektedir. Devasa boyuttaki alanlar için dahi ideal ses seviyesini sunan sistemler sayesinde pek çok durum daha verimli olmaktadır. Örneğin, PC ses sistemi 5+1 modeli, ev kullanımı için oldukça uygundur. Ailecek yapılan film akşamlarının vazgeçilmezi olan sistem sayesinde salonun her alanına eşit ses seviyesi yayılmaktadır. Aynı zamanda bilgisayar 5+1 ses sistemi kurulumu oldukça basit bir işlemi gerektirmektedir. Pratik bir kuruluma sahip olması da gördüğü rağbeti artıran unsurlardan biridir. Ayrıyeten her bilgisayar ile uyumlu olacak şekilde üretilmesi de ürünün olumlu özelliklerinden biridir. Bu sayede bireyler bilgisayar değiştirse dahi ses sistemini de değiştirmek zorunda kalmamaktadır. Tüm bunlara ek olarak bilgisayar ses sistemi yükleme de oldukça basittir. Çünkü her bilgisayarın gereksinimi aynıdır. Özellikle Windows bilgisayarlar için hemen hemen her ses sistemi uyumluluk sergilemektedir. Bu durum beraberinde uzun süreli kullanım imkanını da getirmektedir. Bu noktada bireyler satın almayı düşündükleri ürünlerin kalite düzeyine dikkat etmelidir. Çünkü kalite uzun süreli kullanım imkânı açısından odlukça belirleyici olan noktalardan biridir. Bununla beraber bilgisayar ses sistemi ayarları hakkında da bilgi sahibi olmak faydalı olmaktadır. Bu noktada her ürün özelinde bir araştırma yapılması belirleyici olmaktadır. Bu sayede yanlış bir satın alma işlemi yapılması imkânsız bir duruma dönüşmektedir. Aynı zamanda her bütçeye uygun olacak şekilde satışa sunulması da ürünün nitelikli yönlerinden biridir. Her birey kendi bütçesi çerçevesinde bir satın alma işlemi gerçekleştirebilmektedir. Creative ses sistemleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar Ses Sistemi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bilgisayar Ses Sistemi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bilgisayar ses sistemi satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Başlıca olanı bireyin gereksinimleri, kullanım amacı ya da alanıdır. Çünkü her model her amaç için uygun olmayabilmektedir. Örneğin, çeşitli modeller konferans salonu ve benzer alanlar için kullanılmaktadır. Beraberinde çeşitli modeller ise ev içi kullanım açısından idealdir. Bu nedenle bireylerin kullanacakları alanı gözden geçirmesi faydalı olmaktadır. Bununla beraber bütçe noktası da hesaba katılmalıdır. Çünkü markadan markaya ve de modelden modele bağlı olmak üzere ürün fiyatı değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz bilgisayar ses sistemi fiyatları için çevre birimleri sayfamıza göz atabilir ve bir yandan fiyat skalası hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda her ürün özelliğini ayrı ayrı olacak şekilde inceleyebilirsiniz. Bu durum ideal ürünü bulmanızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Çünkü ürün nitelikleri hakkında donanımlı olarak yapılan satın alma işlemi bilinçli bir tüketici olmanın da temelini oluşturmaktadır. Sıklıkla kullanılan bilgisayar 2+1 ses sistemi fiyatları açısından her bütçeye uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede toplumun her kesimi kendisi için ideal olan ses sistemine kolaylıkla ulaşabilmektedir. 2+1 ses sistemi özellikle küçük boyutlu alanlar için doyurucu bir ses oluşturmaktadır. Aynı zamanda sesin daha kaliteli bir halde çıkmasını da sağlamaktadır. Bu nedenle ev içi kullanım açısından sıklıkla 2+1 PC ses sistemi tavsiye edilmektedir. Bluetooth teknolojisini bünyesine entegre etmiş olan pek çok model de kategoriler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerden yana tercih yaparak yeni nesil teknolojiyi de kalitesi ses ile deneyimleyebilirsiniz. Bir ses sistemi ile müzik dinlediğiniz zamanlar ya da ailecek planladığınız film akşamları daha verimli bir hale dönüşecektir.