Joystick & Gamepad

için 2,084 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Joystick & Gamepad

Bilgisayar kullanımını en çok oyun oynamak üzerine kuranlar için satın alınması elzem olan birtakım ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler, oynanan oyunların türüne ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermekle birlikte, bir gamerın çoğunlukla ihtiyaç duyabileceği en temel iki ürün olarak game pad ve joystick göze çarpmaktadır. Peki bu ürünler nedir, ne işe yarar?

Game Pad Nedir?

Game Pad Nedir?

Game pad, aslında bir tür bilgisayar klavyesidir. Ancak bu bilgisayar klavyesinin üzerinde yalnızca gamerların iletişim kurabileceği bir oyun dili kullanılır ve bu klavye üzerindeki işaret ve semboller de bilgisayar oyunlarını yönetmek için en uygun şekilde dizilmiş ve tasarlanmıştır. Yeni nesil game padlerde oyuncuların oyunu daha fonksiyonel bir biçimde yönetmesini sağlayan tuşların sayısı yaklaşık 12+ olabilmektedir. Karmaşık olmayan ve kolaylıkla oyun yönetmeyi sağlayan yapısı ve ergonomik tasarımları sayesinde game pad çeşitleri yalnızca bilgisayarlar için değil, aynı zamanda diğer oyun konsolu çeşitleri için de üretilmektedir. Şarj olabilen pilleri bulunan game pad çeşitleri, uzun süreli şarj ömürleri sayesinde de oyuncular için kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra bluetooth gamepad çeşitleri kablolu olanlara kıyasla daha rahat hareket imkânı sağlar. Uzun mesafeden koltuğunuza yayılarak oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. USB gamepad adı verilen ürünler ile Logitech gamepad gibi markaları sitemiz üzerinden en uygun game pad fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Joystick Nedir?

Joystick Nedir?

Oyun çubuğu, oyun kolu ya da joystick olarak duyabileceğiniz bu ürünler de oyunlarda kontrol sağlayan ürünlerden biridir. Joystick ile oynanan oyunları oynamanızı sağlayan, oyunu kontrol etmenize imkân veren PC joystick çeşitleri gün geçtikçe daha hafif, daha ergonomik ve daha şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Joystick kolu tıpkı game pad gibi yalnızca bilgisayarlar için üretilmiyor. Aynı zamanda PS4 oyun kolu ve PS3 oyun kolu gibi oyun kolu çeşitlerini de kategorimizde bulmanız mümkün. Giriş ve çıkış fonksiyonları olan yeni nesil oyun kolu çeşitleri, bir yandan da kablosuz teknolojisiyle donatılıyor. Bluetooth joystick çeşitleri sayesinde hareket alanınızı genişletebiliyorsunuz. Pille çalışan oyun kolu çeşitleri uzun pil ömürleriyle de dikkat çekiyor.

Game Pad ve Joystick Fiyatları

Game Pad ve Joystick Fiyatları

Kategorimizde bulabileceğiniz game pad ve oyun kolu yani joystick adını verdiğimiz ürünleri elbette hangi oyunları daha sık oynuyorsanız ve bu oyunlar hangi ürünü daha çok gerektiriyorsa, ona göre satın almaya karar vereceksiniz. Kararınızı etkileyen bir başka faktör de satın alacağınız ürünlerin bütçe dostu olup olmadığı konusudur. Web sitemizde bulunan USB direksiyon seti, oyun kolu ve game pad çeşitleri en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Hem en uygun joystick fiyatları ile en kaliteli oyun kolu çeşitlerimizden birine sahip olmak istemez misiniz? O halde, kategorimizi iyice incelemeyi ihmal etmeyin. Diğer tüm bilgisayar ürünleri için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avec (5)
Axcess (1)
Creative (1)
Dark (10)
(459)
Everest (30)
Goldmaster (10)
Hadron (46)
Havit (1)
Jwin (3)
Logitech (151)
Microsoft (11)
Panther (2)
PLATOON (53)
Rampage (27)
Razer (7)
Saitek (8)
Snopy (140)
Sony (12)
Trilogic (21)
Trust (9)
Var (1)
Zalman (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(162)
ve üzeri (274)
ve üzeri (308)
ve üzeri (316)
ve üzeri (323)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL