Filtreleri Temizle
Marka
Wee

Kategoriler

Marka

59S
Nuk
Nip
Wee
Cat
Ezh
Mam
NUK
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Biberon ve Aksesuarları

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Wee Biberon ve Aksesuarları

Çocuklara ve bebeklere süt, sulu yiyecek ve su içirmek için biberon kullanılması gerekmektedir. Wee biberon sayesinde, çocuklarınıza ve bebeklerinize en doğru en ideal biberon modellerinden birini verebilirsiniz. Tek biberon şeklinde satılan modellerin dışında, set halinde ek gıdaya geçiş adı altında satılan Wee ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Wee biberon seti olarak satılan bu ürün, bebeğin ek gıdaya geçme aşamasında kullanmanız için uygun olan eşyaları barındıran bir settir. Çocuğunuzun ihtiyacına göre Wee biberon çeşitleri arasından, dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Tamamen organik hammaddeler ile üretilen Wee imzalı biberonlar, bebeğinizin sağlığına zarar vermez. Kolay yıkanabilir, oldukça hijyenik ürünlerdir. Bebeğinizin kaç aylık olduğuna göre farklı biberon çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Wee Biberon Aksesuarları Bebeğinizin En Yakın Arkadaşıdır

Wee Biberon Aksesuarları Bebeğinizin En Yakın Arkadaşıdır

Bebeğinizin anne sütünden sonra ilk besin sahibi olduğu, karnına ilk yiyeceği soktuğu ürünler olan Wee baby biberon modelleri, bebeklerinizin aynı zamanda en yakın arkadaşı haline gelmektedir. Bu biberon çeşitleri, aynı zamanda çocuğunuzun bardağa alışması için de minik alıştırmalar olarak görülebilir. Genellikle bebeğin su ihtiyacını karşılamak için alıştırılan biberon modellerinden biri, 30 ml boyutundadır. Cam şeklindedir ve mavi, sarı, pembe gibi tatlı, farklı renklerden oluşmaktadır. Yuvarlak emzik ucu ile anne göğüs ucunu aratmayan bir kullanım söz konusudur. Üründe yer alan bardak başlığı sayesinde, çocuğunuzun alışması takdirinde bardak şeklinde de kullanılabilir. Ürün, soda kireç camından üretilmiştir, tamamen çevre dostu ve sağlığa zararsızdır. BPA içermeyen hammaddeler ile üretildiği için bebek sağlığınızı olumsuz etkilemez. Cam olması, ürünü daha da dayanıklı kılan özelliklerinden biridir. Baş kısmının çıkarılması ile ürünü kolaylıkla yıkamanız mümkündür. Wee baby biberon cam modellerinden bir başkası ise, mavi deniz altı desenli bir üründür. Geniş ağızlı bir üründür. Emzikteki hava sistemi, bebeğin emme esnasında olabilecek gaz oluşum riskini azaltır. Isıya ve ısı değişikliklerine dayanıklı bir ürün olması nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Ürünün içinde, 1 numara biberon emziği vardır. Üründeki başlık kısmının değişmesi takdirinde, bardak olarak da kullanılabilir. 180 ml olan bu cam biberon modeli, bebeğin damak yapısına zarar vermez. Tek olarak satın alabileceğiniz cam biberon modelleri gibi Wee cam biberon seti şeklinde satın alabileceğiniz ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerden biri 3 adet cam biberondan oluşmaktadır. Pembe ve mavi renkli seçenekleri bulunmaktadır. 120 ml, 180 ml ve 240 ml olmak üzere 3 adet ısıya dayanıklı cam biberondan oluşan bir settir. Saf borosilikat cam ile üretilmiştir. Yıkanmaya ve ısıya dayanıklıdır. 0-6 aylık bebekler için en ideal seçeneklerden biridir. Dayanıklı kapakları ile taşınması oldukça kolay olan ürünlerdir. Wee baby cam biberon seti fiyatları, tek tek alınmalarından daha uygun sayılara gelmektedir. Bu açıdan set şeklinde yapılan alışveriş, daha avantajlıdır. İhtiyacınız olmaması takdirde tek olarak bir adet biberon da satın alabilirsiniz.

Wee Biberon Aksesuarları ile Çocuğunuzun Gazını Azaltabilirsiniz

Wee Biberon Aksesuarları ile Çocuğunuzun Gazını Azaltabilirsiniz

Bazı biberonlar ile ve yanlış biberon kullanımı ile çocuğunuzun daha fazla gaz yapması mümkün olunabilir. Böylelikle huysuzlaşan ve daha az uyuyan bir çocuk ile karşı karşıya kalırsınız. Bu gibi durumların önüne geçmek için Wee baby gaz önleyici biberon modellerinden yararlanabilirsiniz. En fazla tercih edilen ve gaz önleyen biberon modellerinden biri, 240 ml sıvı kapasitesine sahiptir. Anne göğüs ucu emzirme hissini veren bu biberon modelleri, bebeklerim emmeyi çok sevdiği bir üründür. Mevcut hava sistemi sayesinde, bebek bu biberon ile besin alırken ya da su içerken, gaz ve hıçkırık oluşumu minimum düzeyde tutulur. 150 ml gibi farklı kapasitelere sahip olunan gaz önleyici biberon modelleri de mevcuttur. 0-6 yaş için uygun olan emzik ucu 1 numara, ürün ile birlikte verilmektedir. 1 numaralı emzik ucu, bebeğinizin gıdayı veya suyu sürekli ve düzenli bir şekilde almasını sağlar. Wee gaz yapmayan biberon kullananlar bebeklerinin daha az gaz çıkardığını ve daha az hıçkırık ile karşılaştıklarını paylaşmışlardır. Kaliteli emzik ucu ile üretilen bir ürün olduğu için emme esnasında çökme olma olasılığı yoktur. Cam ile üretilen bu ürünün temizlenmesi oldukça kolaydır. BPA içermeyen hammaddeler ile üretilmiştir. En fazla tercih edilen Wee baby geniş ağızlı biberon modellerinden biri, tamamen doğal malzemeler ile üretilmiştir. 0-6 yaş için uygun olan bu modelin emzik kısmının geniş ağızlı olması, bebeğinizin biberonu anne göğüsü gibi kavramasına neden olur. Emzik ucundaki özel kabartmalar ile bebeğinizin ağzının içine masaj yapılır ve emme işlemi desteklenir. Bu biberonun içine oldukça kolay gıda ya da sıvı yerleştirebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde temizlendiği için uzun süreli bir kullanım söz konusudur. 1 numaralı biberon emziği ile satılmaktadır. İhtiyaç duyulması takdirde 2 ve3 numaralı biberon emzikleri de satın alınarak takılabilir. 150 ml kapasitesi vardır. Wee baby biberon fiyatları modelden modele göre değişmektedir. Genel olarak bebek sağlığınızı ön plana koyup üretim yapan bir marka olduğu için, tamamen doğal hammaddeler ile üretim gerçekleşmektedir. Bundan dolayı da fiyatları makul denilebilecek düzeydedir. Her bütçeye uyan seçenekler mevcuttur.

Wee Biberon Aksesuarları, Tamamen Doğal Ürünler ile Üretilir

Wee Biberon Aksesuarları, Tamamen Doğal Ürünler ile Üretilir

Bebek sağlığının önemi söz konusu olduğu için, Wee bütün ürünlerini tamamen doğal malzemeler ile yüksek üretim şartlarında üretmektedir. Kanserojen ve BPA gibi sağlığa zararlı maddelerden kaçınılmakta, bebeği rahatsız edecek herhangi bir madde ile üretim yapılmamaktadır. Doğumdan belirli bir süre geçtikten sonra, bebekleri bardaklara alıştırma aşaması olmaktadır. Bunun için Wee baby kulplu biberon modelleri oldukça kolaylık sağlamaktadır. Mevcut kulpu ile birlikte bebeğiniz kendi sıvısını alabilecek, kendi sıvı gıdasını tüketebilecek kadar deneyim sahibi olduktan sonra bardak alıştırmalarına geçilebilir. Bu kulplu biberon modellerinin genellikle üst kısmının çıkarılması, bardak olarak kullanılmalarına neden olmaktadır. Dayanıklı ve sağlıklı bu ürünleri ilerleyen zamanlarda bardak işlevi ile de kullanabilirsiniz. Wee kulplu biberon modellerinden, en fazla tercih edilen bir model; mavi balık detaylarına sahiptir. Kulplarının da açık mavi olması, biberonu daha dikkat çekici bir görünüme kavuşturmaktadır. 6 ile 18 aylık bebekler için kullanılan bu biberon modelinde 2 numaralı biberon emziği vardır. Dilediğiniz takdirde satın alıp 3 numaralı biberon emziğini de takabilirsiniz. Yuvarlak emzik ucu ile bebeğinizin alışmış olduğu anne göğüsü emme hissinden çok fazla uzaklaşması mümkün olmaz. Ellerini daha sağlıklı ve daha bilinçli kullanabilmesi adına bebeklerinize Wee’nin ürettiği kulplu biberon ya da biberon modellerini kullandırtmanız önemlidir. Anne sütünden alınan su ihtiyacını, Anne & Bebek arasında anne sütünü kestikten sonra manuel olarak verme durumunda kalırsınız. Bundan dolayı da Wee su biberonu modellerinden birini satın almanız gerekebilir. En çok sevilen su biberonlarından biri, kulplu beyaz bir modeldir. Önündeki birbirine sarılan iki ayıcık deseni oldukça tatlı bir görünüme neden olmaktadır. 6 aydan daha büyük olan bebekler için kullanılması mümkün olan bir üründür. Silikon ve esnek emzik ucu ile bebeğinizin su içmesi oldukça kolaydır. Çantaya atıldığı süre boyunca, yani kapağı kapatıldığı takdirde akma yapmaz. Kırılma gibi durumlar ile karşılaşmamanız için oldukça dayanıklı üretilen bir biberon modelidir. Plastiklere oranla Wee biberon cam modelleri, daha sağlıklı olmaları açısından daha fazla tercih edilmekte ve önerilmektedir. Biberon ve Aksesuarları kategorisini incelemeyi unutmayınız.