Filtreleri Temizle
Marka
Comotomo

Kategoriler

Marka

59S
Nuk
Nip
Wee
Cat
Ezh
Mam
NUK
Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Biberon ve Aksesuarları

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Comotomo Biberon ve Aksesuarları

Bebekler doğduğu andan itibaren annelerinin özel bakımına ihtiyaç duyarlar. Ailelerin hassas konularının başında beslenme gelir. Söz konusu bebekler olduğunda endişeler de artabilir. Anne sütüyle başlayan özenli beslenmeden sonra biberonla beslenmeye geçilir. Comotomo bu aşamada derin araştırmalara başlayan ebeveynlerin işlerini kolaylaştırır. Comotomo biberon güvenilir, sağlıklı ve anne göğsüne yakın biberon modellerine sahiptir. Marka ergonomik tasarımlı biberon çeşitleri ile bebeğinizin beslenmesine yönelik ürünleri yenidoğan döneminden itibaren sizlere sunar. Comotomo biberon ürünleri 0-3 ay, 0-6 ay, 3-6 ay’a kadar kullanılabilen değişik renk ve boyutlarda biberon modellerine sahiptir. Doğal şekilli silikon Comotomo biberon başlığı ile bebeğiniz büyüdükçe biberonları sağlıkla uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Bebeğinizin sağlıklı beslenmesini sayfamızdan Comotomo ürünlerini seçerek keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Comotomo Biberonlar ile Mutlu Anneler, Huzurlu Bebekler

Comotomo Biberonlar ile Mutlu Anneler, Huzurlu Bebekler

Comotomo biberon özellikleri ile hava alımını önler, gaz oluşumuna izin vermeyerek sancıları azaltmaya yardımcı olur. Kolay doldurulması ve fırçaya gerek kalmadan temizlenmesi kolaylık sağlar. Comotomo biberon nasıl bir pozisyonda doğru beslemenin olacağını doğal şekilli, ofset meme ucu tasarımlı biberon başlığıyla çözmeyi başarır. Kolayca kilitlenmesi ve dik beslemeyi desteklemesiyle sorunsuz süt akışını sağlar. Biberonun şekli kadar emzik şekli de bebeğin ağız ve diş yapısının sağlıklı gelişmesinde önemlidir. Anne sonrası modelleri ile annenin doğal göğüs şeklini taklit eden tasarım uygun dil konumlandırmasını teşvik eder. Comotomo biberon çeşitleri BPA, PVC ve ftalat gibi kötü kimyasallar içermez. Toksik olmayan hijyenik medikal sınıfı silikondan, (polipropilen) malzemeden üretilmiştir. Bulaşık makinasında %100 yıkanabilirler. Makina kullanmak dışında kaynar suda, mikrodalga fırında kullanım, sterilizatörlerde kaynatma gibi kolaylıklar sunar. İhtiyaç duyduğunuzda elinizin altında güvenli şekilde temiz biberon bulmanıza olanak verir. Dondurucuda saklamaya uygundur. Hijyen sağlamadaki bu kolaylıklar sayesinde bebeğinizi risklerden uzak tutabilir, sağlıklı kalması için taşıdığınız endişeden de kurtulmuş olursunuz.

Bebeğin Gelişimine Uygun Comotomo Biberon Modelleri

Bebeğin Gelişimine Uygun Comotomo Biberon Modelleri

Biberon çeşitlerimizden Naturel Feel serisi biberonlar emzirmeyi taklit edecek şekilde tasarlanmış olup 3 aya kadar yenidoğan bebeklerde kullanılabilir. 150 ml ve 250 ml boyutları bulunur. Pembe ve yeşil renkleriyle görsel olarak da dikkat çekicidir. Yavaş akışlı ve boğulmayı önleyen sadece bir deliği bulunur ve sızıntı yapmayan özelliktedir. Bebeklerin hava yutmasını önleyen tasarıma sahiptir. Tutması kolay dokusu ve temizliği kolaylaştıran geniş boyunlu Olababy biberon modeli merkezsiz meme başı ile sürekli akışa ve beslemeye izin verir. Comotomo biberon renkleri grinin, pembenin, turuncunun ve yeşilin güzel tonlarıyla görsel duyularını teşvik eden Boon NURSH silikon biberon modelleri etkileyici dokusuyla dokunma duyusuna hitap eder. Hava içermeyen yenilikçi keselere sahip olan modeller tekrar kullanılabilme imkanı sağlar. Bebeğiniz büyüdükçe ayına göre uygun olan silikon biberon başlığını seçmeniz gerekir. Sayfamızda uygun fiyata sunulan ikili paketleri tercih edebilirsiniz.

Comotomo Biberonları ile Beslenme Saatlerini Konforlu Hale Getirin

Comotomo Biberonları ile Beslenme Saatlerini Konforlu Hale Getirin

Bebekler doğru biberonla beslenemezse koliği artabilir. Gaz sebebiyle kolik olan bebekler ise hayatınızı kabusa çevirebilir. Silikon biberon başlıkları Anti kolik delikler sayesinde kolik oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Comotomo biberon kullananlar bebeklerinin beslenme zamanlarını keyifle geçirirler. Hava alımını engelleyen tasarımlarıyla anne göğsünden biberona kolayca geçilebildiğinden babalar da bu özel paylaşıma dahil olur. Baba kucağında biberonla beslenen bebek baba sevgisi ve güvenini derinden hisseder. Markanın şekli, kullanılan malzemenin hijyenik olması, kolay temizlenmesi tercih sebebidir. Comotomo biberon yorumlarında biberonların şeklinden öte emziklerin dokusu, temizliğinin kolaylığı, bebeğin gelişime ağız ve yeme kapasitesinin değişimine göre ürünler sunması tercih nedenleri arasında bulunur. Biberonlarla uyumlu uçlar farklı delik sayılarına sahiptir. Çocuğunuzun büyüme sürecine göre akış hızını ayarlayabilirsiniz. Comotomo biberon ve aksesuarları arasından size uygun modelini sayfamızdan inceleyip tercihinizi yapabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde çocuğunuzun beslenmesini doya doya yaşayın. Bebeklerimiz gülünce dünyamızın daha güzelleştiği gerçeğiyle memnuniyetiniz bizim için çok önemli.