Filtreleri Temizle
Marka
Bambino

Kategoriler

Marka

59S
Nuk
Nip
Wee
Cat
Ezh
Mam
NUK
Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Biberon ve Aksesuarları

için 161 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bambino Biberon ve Aksesuarları

Ebeveynlerin küçük çocuklarına süt ve sulu gıdaları verme amacıyla kullandıkları biberon, cam, plastik ve silikon olmak üzere üç çeşittir. Her yaş grubuna göre özel olarak tasarlanan Bambino biberon ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Kalitesi ve içerisinde kullanılan malzemelerin insan sağlığına zararlı içeriklere sahip olmaması, markanın güvenilirliğini artırır. 50 yılı aşkın süredir ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerde, kalite ve dayanıklılığı ön planda tutan markanın tüm ürünleri standartlara uygundur. Sağlıklı bebekler mutlu anneler sloganıyla, yıllardır sektörün öncüsü olan markanın tüm ihtiyaçlara yönelik ürünleri BPA içermez. Bebeklerin beslenmesinde ebeveynlerin en büyük yardımcısı olan biberonlarla sıcak ve soğuk tüm yiyecekleri istediğiniz zaman hazır bir şekilde kullanabilirsiniz. İçerisinde meyve pürelerinden hazır mamalara kadar birçok besinin, bebeklerin yemesine hazır halde muhafaza edilebilmesine imkan sağlayan ürünler, ev dışında kullanım için de idealdir. Özellikle çalışan ebeveynler çocuklarının beslenmesi için biberon tercih ederek anne sütünün tüm vitaminlerini almasını sağlar. Bazı durumlarda annenin sağlık durumu emzirmeye elverişli olmayabilir. Burada bebeklerin sağlığına zararsız biberonları tercih ederek karınlarının doymasını sağlayabilirsiniz. Kullanım amacına göre biberonların emzik başlıkları ve akış seviyeleri farklılık gösterir. Markanın biberon ve bebek malzemeleri konusunda yaptığı çalışmalar sonucunda en uygun ürün materyalleri belirlenir. Ebeveynler uygun fiyatlı Bambino ürünlerini sayfamız aracılığıyla satın alarak bebeklerinin sağlığını korurlar. Marka, biberon ve emzikler kategorisinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünlerinde, sağlıklı ve dayanıklı malzemelerle ebeveynlerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaç edinir. Ürün çeşitlerini inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Bambino Biberon ve Aksesuarları ile Sağlıklı Bebekler

Bambino Biberon ve Aksesuarları ile Sağlıklı Bebekler

Anne ve babaların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan Bambino cam biberon, sterilize edilerek kullanılır. Camın sağlıklı ve hassas yapısı, kullanımda daha dikkatli olmayı gerektirir. Her kullanımdan önce biberonları sıcak suda kaynatarak mikroorganizmaların oluşmasını önleyebilirsiniz. Burada biberon kullanırken kırılma ve düşmelere karşı bebeklerinizi yalnız bırakmamanız tavsiye edilir. Bilindiği üzere biberonlar, bebeklerin emme isteklerine uygun olarak tasarlanır. Bambino gaz yapmayan biberon, sahip olduğu özel hava akış kanalları sayesinde bebeklerin hava yutmadan mamalarını yemesini sağlar.Bu ürünler, havayı biberonun altında toplayarak bebeğinizin keyifle mamasını yemesine imkan sağlar. Bambino gaz önleyici biberon ile beslenen bebeklerde, gaz sancısı ve hava yutma problemleri neredeyse hiç yaşanmaz. Her çeşit biberonlarla uyumlu olarak üretilen emziklerin seçimlerinde bazı hususlar önem taşır. Emziklerin sıcaklığa ve ısırmalara karşı dayanıklı olmaları gerekir. Kaliteli kauçuk ve silikon malzemelerden üretilen Bambino biberon emziği ilk kullanımda düşük akışlı olanlardan seçilmelidir. İlerleyen aylarda büyük başlıklı emzikler tercih ederek beslenmelerini daha rahat yapabilirsiniz. Kauçuk emzikler, doğal maddelerden üretilen sağlıklı seçimlerdir. Silikonlara göre yıpranmaları daha çabuk gerçekleşir. Her iki emzik çeşidinin kullanım sıklığına bağlı olarak belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Bambino antikolik biberon, emme refleksi yeni gelişen bebeklerin, emzikte oluşan havayı alarak gaz oluşmasını önler. Yeni doğan bebekler için uygun olan ürünlerin kullanımı, ebeveynler için büyük kolaylık sağlar. Gaz sancısı oluşmayan bebekler, uyku problemleri yaşamadıkları için anne babalara bakım aşamasında rahatlık sağlar. İçerisine konan sıvıları 1,5 saate kadar sıcak veya soğuk tutabilme özelliğine sahip olan Bambino termos biberon, seyahatlerde kurtarıcı ürünler arasında yer alır. Ayrıca gece sık beslenmek isteyen bebekler için uygun olan biberonların çelik yapıları sağlıklı olmalarını sağlar. 250 ml kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünler bulaşık makinesinde yıkanmaya elverişlidir. Sayfamızın geniş ürün gamına sahip ürün çeşitleri, uygun fiyatlarla ebeveynlerin beğenilerine sunulur. Siz de bebeklerinizin sağlığı ve konforu için tercih edeceğiniz tüm ürünlere sayfamızdan ulaşarak satın alabilirsiniz.

Bambino Biberon ve Aksesuarları Seçimlerinde Ebeveynlere Tavsiyeler

Bambino Biberon ve Aksesuarları Seçimlerinde Ebeveynlere Tavsiyeler

Bebek beslenmelerinde önemli paya sahip olan biberonların seçiminde hassas davranmak gerekir. Konu bebek sağlığı olunca, ebeveynler biraz daha titiz olmak durumunda kalır. Yanlış biberon seçimleri, bebeklerin çene ve ağız yapılarında bozulmalara sebep olur. Bebeklerinizin doğum ayına uygun olarak seçeceğiniz biberonlar, onlara daha konforlu bir emme deneyimi yaşatır. Ayrıca biberonun cam veya plastik olması sağlık açısından önemlidir. Bu tip biberonları kullanırken saplı olanları tercih ederek rahat kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Biberon seçimleri yaparken emzik tercihleri de önem taşır. Bebeğin durumuna göre ince veya kalın akışa sahip emzikler, yeterli beslenme yapılmasını sağlar. Ayrıca gaz probleminin oluşmasını önlemek için Antikolik biberon tercih etmek hem bebek hem de ebeveynler açısından konfor sağlar. Yarım yüzyılı aşan süredir bebekler için sağlıklı seçimler sunan markayı kullananlar, Bambino biberon nasıl sorusunaolumlu cevaplar verirler. Sektörde kalite ve sağlığın simgesi olan marka, tüm ürünlerinde konforu öncelikli olarak kullanıcılarına sunar. Biberon seçimi yaparken farklı şekillerde ve boyutlarda olan modelleri denemek sizin doğru ürünü bulmanıza yardımcı olur. Yuvarlak ağızlı olan biberonlar, hem kullanım hem de temizlik açısından kolaylık sağlar. Mükemmel mama akışına sahip olan köşeli biberonlar, bebeklerin ağız yapılarına uygun tasarıma sahiptir. Bebeklerin daha kolay kavrayabildiği üçgen biberonlar, silikon olanlardan seçilerek rahat kullanım imkanı sağlar. Tüm ürünlerinde sağlığa zararsız materyaller kullanan marka, hem emzik hem de biberonlarıyla anne babaların destekçisidir. Sayfamızda bulunan kullanıcıların yaptığı Bambino biberon yorum ve önerileri doğrultusunda daha yerinde seçimler yapabilirsiniz. Sayfamızın geniş ürün yelpazesi arasından, bütçenize ve kullanım detaylarınıza göre uygun seçimler yapma imkanı bulabilir; bebeklerinizin sağlığı için birbirinden farklı biberon ve aksesuarları arasından seçim yapabilirsiniz.

Bebeklere Özel Seçimlerle Bambino Biberon ve Aksesuarları

Bebeklere Özel Seçimlerle Bambino Biberon ve Aksesuarları

Bebek sağlığı ve gelişimi açısından anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda ek gıdaların verilebilmesi için gerekli olan biberonlar, markalı ürünler arasından tercih edilir. Markanın sağlıklı olarak ürettiği biberon ve emzikler arasında anne babaların tercihleri farklılık gösterir. Silikon biberonlar daha hafif oldukları için kullanım kolaylığı sağlar. Sık kullanımda belli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Cam biberonlar ise daha ağır olmalarına karşılık steril edebilme özelliğiyle tercih edilir. Kırılma riski taşıyan biberonların dışına kılıf takılarak bu sorunun önüne geçilir. İçerisinde biberon, emzik ve temizleme fırçası bulunan Bambino biberon seti, bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır. Yeni doğan bebekler için ilk günlere uygun emzik olan setlerin içerikleri farklı aylara göre değişkenlik gösterir. Genel olarak set içinde iki boy cam biberon bulunur. Antikolik modeller, kolik bebeklere özel damla sistemli emzikleri sayesinde gaz sorununa kökten çözüm sağlar. Dilerseniz sayfamızda bulunan markanın tüm ürünleri arasından, bebeğinizin durumuna göre seçimler yapabilirsiniz. Yeni doğan bebeklere özel emzik çeşitlerine de sayfamızdan kolaylıkla ulaşarak satın alabilirsiniz. İster kauçuk isterseniz silikon emzikler, size ve bebeğinize özel seçimler sunar. Sayfamızda bulunan ürünler arasından Bambino biberon fiyatları ve detaylarını araştırabilir size uygun olanlar arasından tercihler yapabilirsiniz. Markanın ürünleri bütçe dostu olmanın yanı sıra kaliteli ve sağlıklıdır. Yılların deneyimine sahip olan markanın ürünlerinde kullanılan malzemeler, Bps adı verilen zararlı kimyasallar içermez. Bebeğinizin rahat ve konforlu bir şekilde beslenmesi için tasarlanan markanın ürünleri, sayfamızda uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Siz de kaliteli içeriklere sahip zararsız bir biberon almak için ürün çeşitlerini görüntüleyebilirsiniz. Bebeğinizin yaşına uygun ürünleri tercih ederek onun beslenmesi için gereken tüm şartları sağlayabilirsiniz.