TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Derin Dondurucu

için 2 sonuç bulundu.

Franke Derin Dondurucu

Günlük hayatta büyük bir yardımcı görevi üstlenen Franke derin dondurucu, konforunuz ve güvenliğiniz ön planda tutularak tasarlanır. Gıdaların çok daha uzun süre taze ve lezzetli kalması, bu ürünlerin esas hedefidir. Kalın yalıtım malzemesinden hazırlanan dış çerçeve, elektrik kesintisi gibi beklenmedik durumlarda gıdaların çözünmesini engeller. Çevre sıcaklığından kolayca etkilenmeyen Franke derin dondurucu modelleri açısından beklentileri karşılar. Soğutmanın yanı sıra hızlı dondurma ve şoklama fonksiyonlarına sahip dondurucu, dijital göstergeleri aracılığıyla dışarıdan da kontrol edilebilir. Ayrıca uyarı ve sinyal özelliği, uzun süre kapağı açık kaldığında anımsatıcı sayesinde sizi uyarır. Kullanışlı ürünleriyle geniş kitleye hitap eden Franke modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bütün Bakışları Üzerine Toplayan Franke Derin Dondurucu Çeşitleri

Bütün Bakışları Üzerine Toplayan Franke Derin Dondurucu Çeşitleri

Elektrikli mutfak eşyalarının arasında sayılan derin dondurucu, çeşitli özelliklere sahip modelleriyle ihtiyaçlarınıza cevap verir. Sadece fonksiyon olarak değil aynı zamanda tasarım açısından da ayrılan modeller, her bakımdan beğeninizi kazanmayı hedefler. Teknolojinin son eserlerinden Franke ankastre derin dondurucu, oldukça şık bir tarzdadır. Tasarımın ön plana geçtiği model, modern mutfakların dikkat çekici parçalarından olmayı başarır. Enerji tasarrufunun en üst seviyede seyretmesi, konforlu bir kullanım imkanını sizlere sunar. Karlanma ve buzlanma sorunlarına karşın geliştirilen Franke nofrost derin dondurucu, yiyeceklerinizin buz tutmasını engeller. Dikey ya da sandık şeklinde tercih edilen modeller, mutfağınızdaki boş alanı değerlendirmenizde etkili olur. Dikey modellerin sahip olduğu çekmeceli bölmeler, çok daha fazla gıdanın depolanmasını sağlar. İçerisine koyacağınız ürünleri paketler halinde saklamanızda aracı olan Franke dondurucu seti, oldukça kullanışlıdır. Model, en yüksek verimi almanız için özenle dizayn edilir. Gücünü elektrik enerjisinden alan modeller, çevre kirliliğine yol açmaz. İlginç dizayn ve kullanışlı fonksiyonların bir araya geldiği modelleri sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

Franke Derin Dondurucuların İlgi Toplayan Ayrıntıları

Franke Derin Dondurucuların İlgi Toplayan Ayrıntıları

Beyaz eşya kategorisinde değerlendirilen dondurucular, bazı noktalarda farklılık gösterebilir. Mutfağın genişliğine uyum sağlayacak Franke derin dondurucu ölçüleri incelenirken pek çok seçenek göze çarpar. Sandık tarzına sahip modeller daha çok küçük alanlarda kullanılırken çekmeceli dikey ürünler kalabalık ailelerin tercihi olur. Franke derin dondurucu özellikleri konusunda beklentilerin çok üstüne çıkar. İstediğiniz et, meyve ya da sebze gibi gıdaları aylar boyunca bozulmadan saklar. Kilit sistemi ve elektrikli kontrol paneli, kapağı açılmadan gerekli ayarlamaları yapabilmenize katkıda bulunur. Hem soğutma hem dondurma özellikleri, içerisinde bulunan yiyeceğe uygun ortamı sağlamanızda etki gösterir. Bunların dışında evindeki uyuma önem veren kişiler Franke derin dondurucu renkleri ve tasarımlarını araştırarak mutfağının bütününde uyum oluşturabilir. Pratik kullanımı ile hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere sayfamız aracılığıyla erişebilirsiniz.

Fiyat Konusunda Sayısız İmkan Sunan Franke Derin Dondurucuları

Fiyat Konusunda Sayısız İmkan Sunan Franke Derin Dondurucuları

Çalışma prensibi ve görünümüyle fark yaratan Franke dondurucu, fiyat seçenekleri ile de beğenileri toplar. Üretim tarihi ve detaylı özelliklerine bakılarak ürünlerde uygun bir fiyatlandırmaya gidilir. Performansa paralel seyreden fiyatlar, kullanıcıları tatmin etmeyi başarır. Farklı kesimlerin ortak tercihi Franke dondurucu yorum kısmında olumlu geri bildirimler görülür. Uzun yıllar kullanılmaya uyumlu dayanıklılık, geniş hacim ve üstün kalite; kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılar. Bu nedenle Franke ürünleri tavsiye edilirken her tür avantajdan bahsedilir. Ürünü almaya karar veremeyen kişiler, yorumlardan faydalanarak net bir karara varabilir. Ürün açıklamaları kadar dikkat çeken yorumlar, gözden kaçmış ufak kullanım ipuçlarını sizlere ulaştırır. Ürünleri sayfamız üzerinden sipariş ederek en kısa sürede güvenli şekilde teslim alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Franke
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (39)
Arçelik (4)
Beko (20)
Bosch (33)
Delta (5)
Electrolux (10)
Franke (2)
Liebherr (38)
Oscar (3)
Profilo (17)
Regal (40)
Siemens (32)
Simfer (23)
Uğur (381)
Vestel (101)
Vestfrost (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL