TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Heyner, Beşik

için 46 sonuç bulundu.

Heyner Beşik

Bebeklerin en hızlı gelişim gösterdiği anlar şüphesiz uyku anlarıdır. Bebeğinizin doğumu itibariyle uyku esnasındaki güvenliğini ve konforunu sağlamanız büyük bir önem taşır. Sağlamlık ve konfor bakımından öne çıkan ve ebeveynlerin tercihi olan Heyner beşik modelleri bebeğinizin güvenliğini sağlamak için gerekli unsurları bulundurmaktadır. Ailenize henüz üye olan miniklerin uykusunda rahatlığın tadını çıkarabilmesi için özel tasarlanan beşikler bulunuyor. Miniğinizin konforu düşünülerek üretilen beşiklerde; ahşap, mdf veya diğer pek çok üretim malzemesi kullanılabilmektedir. Hafif, rahat taşınabilen Heyner beşik kurulum da yalnızca dakikalar içerisinde yapılabilmektedir. Beşiği kullanım talimatlarına uygun şekilde kurulum yaparak en kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz. Bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyen, deliksiz uyku uyuması için gereken unsurları bulunduran Heyner beşik modellerini satın alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ailenizin Yeni Üyesine Heyner Beşik ile Merhaba Deyin

Ailenizin Yeni Üyesine Heyner Beşik ile Merhaba Deyin

Evinizin yeni neşe kaynağının huzurunu ve konforunu temin edebilmek için onun için her şeyin en iyisini istersiniz. Evinizin yeni mensubu için doğru beşik seçimi büyük bir önem taşır. Bebeğinizin deliksiz bir uyku alarak gelişimini sürdürebilmesi için bebek beşikleri gerekir. Yanlış seçimler bebeğinizin rahatını bozarken sağlıklı bir şekilde gelişmesini engeller. Geniş bir ürün yelpazesi içerisinde tercih edebilmeniz için büyük bir alan oluşturan Heyner bebek beşikleri bebeğinizin hızla artan kilosuna ve uzayan boyuna uyum sağlarlar. Sallanan beşikler bebeğinizin rahatlıkla uyuyabilmesi için pratik bir olanak sağlamaktadır. Yavrunuz sallanan beşiklerde uyumaktan büyük bir keyif alır ve beşikler bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olurlar. Hamak şeklinde tasarlanan modeller miniğinizin deliksiz bir uyku uyuyabilmesi ideal bir seçim olabilir. Bebeğinizin sıkılmadan yatak içerisinde vakit geçirdiği sırada güvenli olduğunu bilmeniz ilgileneceğiniz işlerdeki performansınızı da belirler. Beşiğinizin güvenli olduğundan emin olmalı ve uzun ömürlü olarak kullanabilmelisiniz. Yavrunuzu yanınızda güvenle sallayabileceğiniz ve sabitleyebileceğiniz Heyner anne yanı beşik de bebeğinizin ihtiyaçlarını anında giderebilmeniz için uygun seçimler arasında bulunur. Yavrunuz gece boyunca yanınızda olur ve emzirme ihtiyacı olduğunda bebeğinizi emzirdikten sonra yatağına yatırabilirsiniz. Ebeveynlerin ve özellikle de yeni doğan bebek dönemindeki gereksinimlerin karşılanabilmesi için özel ürünler kullanmanız gerekmektedir. Anne yanı beşikler bebeğinizin emniyetli bir şekilde uyumasını sağlarken, yatağa doğrudan monte edilebildiği için anne bebeğin hemen yanında bulunur. Özellikle de yeni doğan bebeği rahatlıkla kucağına alıp emzirebilirsiniz. Katlanabilir ve taşınabilir modellerin de bulunduğu anne yanı beşiklerde amaç bebeğinizin güvende bulunacağı bir oyun alanıdır. Annenin bebeğine anında ulaşabilmesi ve ihtiyaç halinde pratik bir şekilde müdahale edebilmesini sağlayan anne yanı beşiklerde yüksekliğin ayarlanabildiği ve dilediğiniz zaman park yatağa dönüştürebildiğiniz modeller bulunuyor. Asansörlü ön korkuluğu sayesinde yavrunuzu her daim koruyan beşikler bebeğinizin sağlığı düşünülerek üretilir ve herhangi bir kanserojen madde içermez. Kurşun bulunmayan ve E0 normunda üretilen anne yanı beşiklerini bütün ebeveyn yataklarının yüksekliğine göre ayarlayabilirsiniz. Elyaf dolgulu düz, taç yastık ve yorgan ile birlikte bebeğiniz sağlıklı ve huzurlu uykunun tadını çıkarır.

Huzurlu Uykunun Sırrı Heyner Beşik Modelerinde Saklı

Huzurlu Uykunun Sırrı Heyner Beşik Modellerinde Saklı

Ailenizle birlikte seyahat ettiğinizde veya akrabalarınızda yatıya kalıyorsanız yalnızca saniyeler içerisinde ayrılabilen, portatif beşik türlerine de yönelebilirsiniz. Rahatlıkla katlanarak dışarıya çıkarılabilen beşiklerde tekerlek faktörü de dikkate almanız gereken unsurlar arasında yer alıyor. Özellikle de beşiği ev içerisinde bir odadan farklı bir odaya taşımayı planlıyorsanız Heyner beşik tekerlekli model tercih edebilirsiniz. Büyük ve ağır ürünleri hareket ettirebilmek için fiziksel efor sarf etmeniz, beşiği farklı odalara taşımanız bel ve sırt ağrıları yaşamanıza sebep olabilir. Tekerlekli beşikler ise hareket kolaylığı sağlaması yönüyle taşıma işlemini son derece konforlu bir şekilde yapmanızı sağlar. Tekerlek kilidini açarak beşiği hareketlendirir ve daha sonra kilitleyip sabitleyerek yavrunuz için en uygun ortamı hazırlayıp uyumasını sağlayabilirsiniz. Hafif malzemeler ve portatif tasarım özelliklerine sahip beşik modelleri bebeğinizin gereksinimlerini en rahat koşullar altında gidermenizi sağlıyor. Bebeğinizin konforunu muazzam seviyede sağlamayı başaran Heyner beşik modelleri sayesinde bebeğiniz gece uykusunda huzurlu olmasını sağlayacak, deliksiz bir uykunun tadını çıkaracaktır. Ebeveynlerin şüphesiz en fazla sorun yaşadığı problemlerden birisi bebeğin gece sık sık uyanmasıdır. Konforlu bir şekilde uyuyan bebeğinizin gece uyanma problemi büyük ölçüde ortadan kalkar ve doğru beşik seçimiyle bebeğinizin huzurunu sağlarsınız. Birçok renk, model ve tasarım özelliğiyle kullanıma sunulan beşiklerde güvenlik unsurları öne çıkarlar. Hamak şeklinde sallanan beşikler, oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Bebeğinizin kesintisiz bir uyku çekmesine yardımcı olan sallanan beşiklerin üst kısmında koruyuculara yer verilir. Bu koruyucular bebeğinizi sivrisinek gibi haşerelerden korur ve tozun yatağına girmesini engeller. Bebeğinizin ışık vb. uyarıcılardan da uzak kalmasını sağlayan beşik modelleri bebek odasında önemli bir yere sahiptir. Uykusu bölündüğünde uykuya yeniden geçebilmesi için ideal tercihler arasında bulunabilen sallanabilen beşiklerle bebeğiniz kadar siz de rahat edeceksiniz. Bebeğiniz henüz çok küçük ve seyahat etmek zorundaysanız, saniyeler içerisinde kurulan veya katlanabilen beşik seçmeniz ideal olabilir. Katladığınız beşiği rahatlıkla taşıyabilmenizi mümkün hale getiren portatif tasarımlar, yavrunuzun bulunduğu her noktada güven ve huzur içerisinde uyumasını mümkün hale getirir.

Heyner Beşik Bebeğinizin Gelişimini Destekler

Heyner Beşik Bebeğinizin Gelişimini Destekler

Beşikler, bebeğinizin güvenliğinin tam anlamıyla sağlanabilmesi için sivri kısımlar olmadan üretilir. Düz tasarımların tercih edildiği beşiklerle bebeğinizin ayaklanmaya başladığı dönemlerde problem yaşamaması sağlanır. Bebeğiniz beşiğinde uyuduğunda geceleri huzurlu ve konforlu uykunun tadını çıkarır. Gece daha az uyanacağı için daha huzurlu olur ve gün içerisinde de daha mutlu bir şekilde hareket eder. Ailenizin yeni üyesi için tercih edebileceğiniz Heyner ahşap beşik bebeğinizin sağlığı için ideal unsurları bulunduruyor. Kayın ve gürgen ağacı kullanılarak üretilen ahşap beşiklerde hiçbir kimyasal madde kullanılmıyor. Ayarlanabilen 3 kademeli yatak seviyesi de annelere kolaylık sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Bebeğinizi alırken eğilip kalkacağınız için fiziksel rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kademeli yatak seviyesi sayesinde bebeğiniz büyüdükçe beşiğin ayarlamalarını değiştirebilir ve böylelikle bebeğinizi en rahat koşullar altında kucağınıza alabilirsiniz. Derinlik ayarlamalarını rahatlıkla yapabilmenizi mümkün hale getiren asansör sistemi, yavrunuzu beşiğinden güvenle almanızı sağlar. Bebeğinizin kendi kendine oturabileceği veya ayağa kalkabilir seviyede geliştiği evrelerde derinlik ayarlamalarının doğru yapılması, yavrunuzun düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalmaması için kritik bir önem taşır. Asansörlü ön korkuluğu ile bebeğiniz büyüdükçe korkuluğun boyutunu yükselterek veya alçaltarak düşme tehlikesini azaltabilirsiniz. Anne yanı olarak kullanabileceğiniz beşiği, yatağınızdan daha uzakta bir konumda da kullanabilirsiniz. Sahip olduğu derinlik sayesinde bebeğinizin güvenle bulunabileceği park beşik olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. 3-4 yaşına gelen yavrunuzun özgürce uyuyup oynayabileceği bir alan da oluşturabileceğiniz beşik modelini ilerleyen süreçte sedir olarak da kullanmanız mümkün. Ahşap sallama aparatı sayesinde sessiz bir şekilde sallanır. Stabil şekilde hızlanır ve tehlike oluşumuna sebep olmayacak tasarım özellikleri kullanılır. Model çeşitliliğinin fazla olması ve bütçeye uygun satın alımlara hitap etmesi yönüyle Heyner beşik en ucuz şekilde güveni evinize getirmenizi sağlıyor. Sallanabilen beşikleri dilerseniz stoplama özelliğiyle sabit bir şekilde de kullanabilirsiniz. Beşikler, bebeğinizin omurgasını destekler ve bebeğinizin kafasının düzleşmesinin önüne geçer. Yavrunuzun gaz sancılarının azalmasına yardımcı olur ve bağırsaklarının daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Bebeğinizin huzurlu, deliksiz ve güvenilir bir uyku uyuyabilmesi için kalite ve konforu bir arada buluşturan Heyner beşik modellerini ürün kategorimizden inceleyip, satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Heyner
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (4)
4Moms (4)
Abc Baby (1)
AcrCiciko (19)
AisaBaby (5)
Akimba (1)
Aldeba (2)
Alermo (8)
Anadolu (5)
Arnica (18)
Avvio (1)
Aybi Baby (2)
Aymini (1)
Babe (15)
Babies (1)
Baby 2 Go (1)
Baby Home (2)
BABY HOPE (71)
Baby Jem (43)
BABY TECH (42)
Baby&plus (1)
Baby2go (1)
Babycom (25)
BabyDan (2)
Babyfox (1)
BabyHope (22)
Babylight (11)
Babymeyra (1)
Babyone (14)
BabyTio (2)
Babywhen (2)
Babyzone (5)
Bambino (1)
Bamgidoo (78)
Bebecco (16)
bebedecor (6)
bebekevi (1)
Bebekonfor (49)
Bebesi (1)
Bebetto (15)
Bebexi (4)
Bellona (1)
Beneto (8)
Bliss (10)
Bondigo (1)
Caillou (10)
Caploonba (1)
CEEBEBEK (4)
Cembio (1)
Chicco (17)
Ciccim (1)
Convers (21)
Crocodily (1)
Dadibaby (1)
Dede (2)
(1072)
Dolu (4)
Duux (5)
EgeBaby (4)
Evnalia (4)
Exor Baby (3)
Fideko (2)
Funna Baby (18)
G&G baby (22)
Gülümse (1)
Güneysan (11)
happy baby (11)
Heyner (46)
Hugglo (1)
İdaş (5)
Kanz (10)
KiwiBaby (1)
Kraft (4)
Ktm (6)
KUPA (3)
Loocks (5)
Louie (4)
luxmobilya (77)
Maxi Baby (5)
Maxi-Cosi (24)
Mayoral (1)
Minice (1)
Moje (4)
My Baby (6)
Nenny (1)
OPALİN (2)
P&M (1)
Palmera (3)
PashaBaby (3)
Pilsan (9)
Pooly (62)
Prego (8)
Puan Baby (4)
Puremodule (10)
Rose Mose (8)
Setay (38)
Sevi Bebe (86)
Smart (1)
Soo Baby (6)
Stokke (6)
Sunny Baby (51)
SVAVA (1)
Taç (2)
Tevalli (9)
Tommybaby (13)
Tripper (8)
Unimet (1)
Vip (1)
ÖZELL. (3)
Ünal (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (17)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL