TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Prego, Beşik

için 8 sonuç bulundu.

Prego Beşik

Ailenize yeni bir üye katıldığında isteğiniz kuşkusuz onun en sağlıklı, kaliteli ve güvenli bir şekilde büyümesidir. Özellikle bebeklerde sağlıklı büyüme açısından, beslenmenin yanında bir diğer önemli şey ise yeterli ve huzurlu bir uykudur. Çünkü bilindiği üzere büyüme hormonu en iyi, sağlıklı bir uykuda salgılanır. Bunun için bebeğinize alacağınız uyku seti ve beşik önemli bir işleve sahiptir. Bebeğinizin beşiğinin sağlığa zararlı olmayan, uygun bir maddeden yapılmış olması; güvenli, rahat ve sağlıklı olması; ebeveynlere ve özellikle anneye işlevsellik ve kolaylık sağlaması gibi özellikleri önemlidir. Prego beşikleri ile ebeveyn olarak bebeklerinizin kaliteli ve sağlıklı bir uyku uyuduğuna emin olabilirsiniz.

Prego Beşik Çeşitleri

Prego Beşik Çeşitleri

Ebeveynlerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda seçebileceği çeşitli Prego beşik modelleri bulunur. Prego anne yanı beşik, bebeğiyle aynı yatakta uyumayı arzu eden ancak bu durumun risklerinden korkan ebeveynler için uygun bir Prego beşik modelidir. Bunun yanı sıra Prego beşik uyku seti ve Prego bebek sepeti seçenekleri de bulunur. Modellerin genelinde olduğu gibi bebek sepeti modelinin de gövdesi alüminyumdan yapılır. Yüksekliği ayarlanabilir, tekerlekleri sayesinde kolay taşınır, kalın ve konforlu iç yatağı bebeğinize kaliteli bir uyku sağlar. Bazı park yatak modelleri 1 yaşından itibaren bebeğiniz için oyun alanı, uyku ve alt değiştirme olmak üzere 3 farklı işlevi yerine getirir. Müzikli, ışıklı, oyuncaklı dönencesi ile eğlenceli bir oyun alanına dönüşür. Sallanma aparatı ile beşik olarak sallanır. Kısa kenarında bebeğin parka kolayca girip çıkabileceği fermuarlı bir pencere bulunur. Portatif cibinliği vardır. Ek olarak otomatik salıncak, dört ayrı tarafa da dönebilme özelliği ve kullanışlı ön tepsisi, 5 noktalı emniyet kemeriyle ana kucağı modeli ile de güvenle tercih edebilirsiniz.

Prego Beşik Seçerken Öne Çıkanlar

Prego Beşik Seçerken Öne Çıkanlar

Prego beşik özellikleri ile bebeğiniz için ideal koşulları sağlar. Uygun beşik modelini seçerken özellikle yenidoğan bebekler için kolay taşınabilir olma özelliğini göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Bebek sepeti ve anne yanı beşik modelleri bu dönemde büyük oranda ihtiyaçları karşılar niteliklere sahiptir. Kolay katlanır, seyahatlerde taşınma için uygundur. Anne çocuk arasında sağlam bir bağ kurulması açısından ilk dönemlerde bebeğinizle aynı odada uyumayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda beşiğin anne yanı şeklinde kullanılabilmesi ve tekerlekli olması önemlidir. Bu sayede odadan odaya kolaylıkla taşınır. Yaşı ilerledikçe park yatağa dönüşebilme ve ayarlanabilir yükseklik özellikleriyle Prego beşikleri bebeğinizin yeni doğan döneminden sonra oyun çağında da beşiği kullanmasına olanak tanır. Bu anlamda bebeğinizin ilerleyen dönemlerini de hesaba katarak buna uygun bir beşik modeli de tercih edebilirsiniz.

Prego Beşik Fiyatları

Prego Beşik Fiyatları

Prego beşik çeşitleri arasında bebek sepeti ve anne yanı modelleri en uygun fiyatlı ve oldukça kullanışlı olanlarıdır. Park yatak, oyuncaklı dönence, otomatik sallama gibi özellikleri olan beşik modellerinde ise Prego beşik fiyatları artış gösterir. Otomatik salıncak olarak adlandırılan ana kucağı modeli farklı bir fiyata sahiptir. Bu modelde ışıklı, müzikli ve 3 farklı zaman ayarı özelliği olan kumandası ile elektrik ve pille çalışabilme özelliği bulunur. Bu nedenle satın almak istediğiniz beşik modelinde bulunan işlevsel özelliklere göre fiyat da değişim gösterir. Dolayısıyla ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun, en uygun beşik modellerini sayfamızdan incelemeniz mümkündür. Bazı ürünlerimizle ilgili izleyebileceğiniz tanıtıcı videolar da mevcuttur. Ayrıca Prego beşik yorum ve tavsiyelerini de inceleyerek kullanıcı tecrübeleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz. Bu sizlere tercih kolaylığı sağlar. Prego beşik ürünlerini sayfamızdan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Prego
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (4)
4Moms (4)
Abc Baby (1)
AcrCiciko (19)
AisaBaby (5)
Akimba (1)
Aldeba (2)
Alermo (8)
Anadolu (5)
Arnica (18)
Avvio (1)
Aybi Baby (2)
Aymini (1)
Babe (15)
Babies (1)
Baby 2 Go (1)
Baby Home (2)
BABY HOPE (71)
Baby Jem (43)
BABY TECH (42)
Baby&plus (1)
Baby2go (1)
Babycom (25)
BabyDan (2)
Babyfox (1)
BabyHope (23)
Babylight (11)
Babymeyra (1)
Babyone (14)
BabyTio (2)
Babywhen (2)
Babyzone (5)
Bambino (1)
Bamgidoo (78)
Bebecco (16)
bebedecor (6)
bebekevi (1)
Bebekonfor (49)
Bebesi (1)
Bebetto (15)
Bebexi (4)
Bellona (1)
Beneto (8)
Bliss (10)
Bondigo (1)
Caillou (10)
Caploonba (1)
CEEBEBEK (4)
Cembio (1)
Chicco (17)
Ciccim (1)
Convers (21)
Crocodily (1)
Dadibaby (1)
Dede (2)
(1076)
Dolu (4)
Duux (5)
EgeBaby (4)
Evnalia (4)
Exor Baby (3)
Fideko (2)
Funna Baby (18)
G&G baby (22)
Gülümse (1)
Güneysan (11)
happy baby (11)
Heyner (46)
Hugglo (1)
İdaş (5)
Kanz (10)
KiwiBaby (1)
Kraft (4)
Ktm (6)
KUPA (3)
Loocks (5)
Louie (4)
luxmobilya (77)
Maxi Baby (5)
Maxi-Cosi (24)
Mayoral (1)
Minice (1)
Moje (4)
My Baby (6)
Nenny (1)
OPALİN (2)
P&M (1)
Palmera (3)
PashaBaby (3)
Pilsan (9)
Pooly (62)
Prego (8)
Puan Baby (4)
Puremodule (10)
Rose Mose (8)
Setay (38)
Sevi Bebe (86)
Smart (1)
Soo Baby (6)
Stokke (6)
Sunny Baby (51)
SVAVA (1)
Taç (2)
Tevalli (9)
Tommybaby (13)
Tripper (8)
Unimet (1)
Vip (1)
ÖZELL. (3)
Ünal (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL