Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Sallanma

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Mdf
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Alt Açma Ünitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beşik, Park Yatak, Salıncak

için 1,195 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beşik, Park Yatağı ve Salıncak

Bebek odası hazırlamak için detaylı bir araştırma yapan ebeveynler, çocuklarının ihtiyaç duyacağı eşyaları aylar öncesinden hazırlamaya başlar. Bir bebeğin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gerekli pek çok eşyaya ihtiyacı vardır. Elbette bu eşyalar işlevsel olduğu kadar dekoratif anlamda göze de hitap etmelidir. Bebek odasının en önemli eşyalarından biri olan beşik günümüzde pek çok farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Hem bebeğin sağlığı hem de rahatı için bir seçim yapmanız gerekmektedir. Onlarca markanın çıkardığı pek çok yeni modeller arasından, bebeğin ihtiyacı olan uykuyu alabileceği bir ürün seçilmelidir. Gerekli ihtiyaçlar haricinde eğlenmesini sağlayacak, güzel vakit geçirmesine yardımcı olacak ürünler içinde inceleme yapılmalıdır. Park yatağı hem portatif olması yönüyle ev içerisinde ya da dışarısında tercih edilebilecek bir alternatif olurken aynı zamanda bebeğin oyun oynayabileceği ve bundan yorulduğu zaman olduğu yerde uyuyabileceği güvenli bir alan oluşturur. Anneler için bebeklerini gözlerinin önünde tutmalarına yardımcı olan işlevsel bir eşyadır. Bir diğer eğlenceli bebek eşyası olan salıncak, bebeklerin kaba motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bir süre sallanmak bebeklerin huzursuzluğunun geçmesine yardımcı olarak sakinleşmesini sağlamaktadır. Bebek odası için sağlıklı, eğlenceli ve dekoratif tercihler yapmak günümüzde kolaylaşmıştır. Ayrıca teknoloji ile anne babaların daha az yorulmasını sağlayan modeller her evin kurtarıcısı olmaktadır. Bebek odanız için yapacağınız seçimlerle hem kendinizi hem de bebeğinizi mutlu edebilirsiniz. Şuan sizde sayfamızda bulanan onlarca markanın ürünlerini inceleyebilir, odanızı dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.

Park Yatak Modelleri

Park Yatak Modelleri

Her şeyin en iyisi ve güzeline ulaşmak isteyen ebeveynler ilk olarak bebeğin sağlığını düşünerek bir yatak seçerler. Park beşik , bebeğin oyun oynayabileceği güvenli bir alan oluşturması ile bu kategoride dikkatleri üzerine çekmektedir. Park yatak kurulumu kolay ve taşınabilir olduğu için ev içinde ve dışında kullanımı oldukça rahattır. Katlanabilen hafif yapısı ile bebek ile seyahati kolaylaştırmaktadır. Özellikle bebeği ile tüm gün yakın kalmak isteyen aileler için güvenli ve pratik bir seçimdir. Fermuarlı pencereleri sayesinde bebek, yatağın içine güvenle yerleştirilebilir. Ailelerin bebeği izleyebilmesine de fırsat verir. Yatak yanına kolayca yerleştirilebilir. Yatağın üzerinde bulanan ışıklı ve sesli oyuncaklar bebeğin eğlenmesini sağlayarak iyi vakit geçirmesine yardımcı olur. Park yatağı modelleri arasında yan kısımları gözlü modeller tercih edilerek gerekli eşyalar ve oyuncaklar depolanabilir. Genelde iki katmandan oluşan yatağın üst kısmı bebeğin uyuyabileceği ya da oyun oynayabileceği konforlu bir yüzeyken alt kısmı depolama birimi olarak değerlendirilebilir. Özellikle son dönemlerde park yatak tavsiye edilmesinin en etkili sebeplerinden biri, bebeklerin daha rahat uyumasına yardımcı olabilecek otomatik titreşim özelliği bulunan ürünlerin ebeveynler için daha az zaman ve efor gerektirmesidir. Yaşam alanınızda kullanacağınız noktalara göre karar verebileceğiniz park yatak ölçüleri , marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Onlarca ürün arasından sizin için en uygun ölçüleri seçebilirsiniz. Aynı şekilde park yatak uyku seti alırken kumaş türünün bebek için sağlıklı bir seçenek olması ve kolay yıkanabilmesi etkili bir tercih sebebi olacaktır. Bebek için konforlu bir ürün alınırken desenleri ile kendi zevkinizi yansıtarak odanızı güzelleştirebilirsiniz. Bu ürünü tercih etmeye karar verdiyseniz bebek odası ve park yatak fiyatları arasından kendi bütçenize uygun bir ürün bulabilirsiniz.

 Salıncak

Salıncak

Günümüzde bebek eşyaları giderek artan bir çeşitliliğe sahiptir. Yapılan araştırmalarla desteklenen tasarımlar değişerek taleplere ayak uydurma çalışmaktadır. Her geçen yıl daha pratik, sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler piyasada kendine yer bulmaktadır. Eğlence araçları kategorisinde popülerliğini kaybetmeyen salıncak ise hala eskisi kadar tercih edilmektedir. Salıncak bebek için eğlenceli olduğu kadar yararlı etkilere de sahip bir üründür. Bebeklerin motor becerilerinin gelişmesinde, göz gelişiminde ve dengede durmalarında pozitif bir etki sağlar. Ayrıca bebekler üzerinde sakinleştirici bir tesire sahiptir. Her gün parka gitmek istemeyenler ya da evlerinde özel bir seçenek olmasını isteyenler salıncak çeşitleri kategorisinde bulunan ürünler içerisinden beklentilerine göre bir seçim yapabilirler. Sallanma hareketi bebeklerin daha kolay uykuya dalmalarına yardımcı bir harekettir. Uyku düzeninde sorun yaşayan aileler bebeklerinin konforlu ve huzurlu bir uyku çekmesine yardımcı olacak bir salıncak yatak alabilirler. Özellikle elektrikli modeller son dönemlerde büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır, klasik modellere göre kullanırken daha az efor harcanması ve masal, şarkı ya da oyun desteği sağlayarak bebeklerin iyi vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır. Hem ebeveynler hem de bebekleri mutlu etmektedir. Ayrıca gün içerisinde parka gitme şansı olmayan aileler için iyi bir eğlence ve motive kaynağı olacaktır. Bir başka alternatif olarak salıncak hamak , bebeklere rahat bir uyku için yardımcı olmaktadır. Salıncak kurulumu oldukça kolaydır. Portatif bir ürün olduğu için gün içerisinde bahçenizde ya da evinizin istediğiniz yerinde kullanabilirsiniz. Salıncak modelleri , farklı materyallerden üretilebilen sağlam ürünlerdir. Farklı renkleri ve taşıma kapasiteleri, marka ve modele göre çeşitlilik göstermektedir. Bebeğinizin huzurlu ve sağlıklı bir salıncak deneyimi yaşaması için uygun ürünü seçmeniz çok daha yararlı olacaktır. Bebeklerin gelişimine yaptığı olumlu katkılar ve eğlenceli aktiviteler için tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı markaya ait geniş çeşide sahip sayfamızda salıncak fiyatları hakkında daha detaylı bir inceleme yapabilir, beğendiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

 Beşik Modelleri

Beşik Modelleri

Bebek haberini aldıktan sonra ebeveynler, çocukları dünyaya gelmeden önce onların ihtiyaç duyabilecekleri eşyaları bulmak için araştırmaya başlarlar. Bu eşyaların, bebeği rahat ettirirken diğer yandan pratik ürünler olması önemlidir. Beşik modelleri arasından bebeğin uyku sağlığını olumlu yönde etkileyecek bir ürün bulmak ailelerin en büyük önceliklerinden biridir. Bebek odası hazırlarken büyük bir özen gösteren aileler, renkli ve iç açıcı desenleri kullanarak güvenli bir yer oluşturmak isterler. Beşik yatağı için aranan ilk kriter güvenli olmasıdır. Aksi takdirde istenmeyen kazalar ve yaralanmalar yaşanabilir. Bunun önüne geçmek için beşik çeşitleri arasından yaşam tarzı, yaşam alanı ve can güvenliği konusunda size en uygun olan ürünü seçmeniz gerekir. Seyahat etmeyi çok seven ya da gün içinde farklı alanlarda bulunmaktan hoşlanan bir aile için portatif beşik kullanmak oldukça isabetli bir seçim olacaktır. Evin farklı bölümlerinde işlerinizi hallederken, bebeğinizi gözünüzün önünden ayırmadan vakit geçirebilirsiniz. Tekerlekli ürünleri taşımak ayrıca büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Beşik yatak seçeneklerinden bir diğeri olanbeşik hamak, bebeklerin kafa şeklinin korunmasını sağlamasıyla büyük bir artı yaratır. Aynı zamanda bebeklerin cenin pozisyonunda uyumalarını sağladığı için gaz sancılarını azaltmaya da yardımcı olmaktadır. Bebeklerin omurgalarını destekleyerek kemik gelişimlerini katkıda bulunan ürün ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bir yatak türüdür. Beşik kurulumu oldukça basit olduğu için taşınması ya da başka yere kurulması mümkündür. Salıncak beşik, sallanma hareketi ile uyumaya alışmış ya da uyku düzeninde sorun yaşayan bebeklerin aileleri tarafından tercih edilen bir üründür. Sağlıklı bir uyku düzeninin temelini atmak için kullanılmasının yanında bebeklerin keyifli vakit geçirmesini de sağlamaktadır. Bebeğin yatağı seçildikten sonra beşik seti ile tamamlanması gerekmektedir, bu kısımda bebek için sağlıklı kumaşlardan oluşturulan uygun boyutta ürünler seçilir. Bebeğinizin güvenliğini cıvıl cıvıl desenleri ile seçeceğiniz beşik uyku seti ile taçlandırabilirsiniz. Beşik modelleri ve fiyatları için sayfamızı ziyaret ederek aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.