Salıncak & Hamak

Çocuğunuzla birlikte sürekli parka gidip sallanabilme imkanı bulamıyorsanız, bebeğinizin salıncak keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Kategorimizde yer alan bebek salıncaklarını inceleyerek, bebeğiniz için en uygun olanına kolayca karar verebilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda bebeğinizi dışarıdaki parka götürmek, üşütüp hastalanmasına sebep olabilir. Ev içinde huysuzlanan bebeğinizin eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesine katkıda bulunmak için ev tipi bebek salıncaklarından yararlanmanız bebeğinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Ev tipi bebek salıncaklarını, evinizin dilediğiniz bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekstra kurulum gerektirmediği için hemen kullanılabilir yapıdadır. Duvara ya da tavana delik delme gibi durumları gerektirmediği için ekstra enerji harcamanıza gerek kalmaz. Son derece pratik ve kullanışlı olan bebek salıncakları ile evde minik yavrunuzun canı hiç sıkılmayacak. Bahçeli bir evde yaşıyorsanız, rahat ve konforlu tasarıma sahip bebek salıncağını bahçeye yerleştirebilir, siz keyifle çayınızı yudumlarken, bebeğiniz de temiz havanın tadını çıkarır.

Bebeklerin canı çok çabuk sıkıldığı için sürekli bir aktivitede bulunmak gerekmektedir. Bebeklerin en çok sevdiği şeyler arasında sallanmak yer aldığı için, yavrunuz ağladığında ya da huysuzlandığında onu sallayarak ödüllendirebilirsiniz. Bebek salıncaklarının yatar ve oturur pozisyonları olduğu için bebeğiniz büyüdüğünde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebeğiniz henüz çok küçükse, yatar pozisyonda yatırarak sallayabilir, derin ve deliksiz bir uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz. Bebek salıncaklarının emniyet kemeri bulunduğu için oldukça güvenlidir. Bebeğiniz oturmaya başladığında ise salıncağa oturur pozisyonda yerleştirebilir ve dilediği kadar sallayabilirsiniz. Bebeğiniz sallanmadan uyumakta zorlanıyorsa, kaliteli bir uyku geçirmesi için ona bebek hamağı alabilirsiniz.

Svava markası tarafından üretilen çocuk salıncağı çok geniş bir alana sahiptir ve çocukların yatar pozisyonda dilediği gibi sallanmasına imkan sağlamaktadır. Üstelik bu salıncakta ebeveynler de çocukları ile sallanabilme imkanına sahiptir. Böylece çocuğunuzla birlikte daha çok eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. 4Moms, Bright Starts, Sunny Baby, Fiat, Baby 2 Go gibi çeşitli markalar tarafından üretilen bebek salıncaklarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek en ucuz bebek salıncak modelini bulabilirsiniz. Salıncak renklerini, bebeğinizin cinsiyetine göre seçebilir ve evinizin içinde bebeğinizin mutlu anlar geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Salıncak & Hamak

için 1,074 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (25)
(2)
(1)
(1)
AndyWawa (16)
(4)
(3)
Baby Home (10)
BABY HOPE (59)
(1)
(1)
(3)
(1)
(2)
(3)
(2)
(2)
Bebecco (7)
(1)
Beneto (15)
Bliss (26)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
Dede (15)
(1)
(1)
(1)
(349)
Dolu (6)
(3)
Elele (6)
Exor Baby (22)
(1)
(1)
(4)
happy baby (39)
(1)
Infiniti (10)
(2)
(2)
(5)
(3)
(2)
Louie (6)
(3)
(1)
(4)
MiniTarz (9)
(1)
(4)
(3)
(1)
(5)
(3)
(1)
Prego (11)
Smart (56)
(5)
(5)
Sunny Baby (46)
(3)
SVAVA (56)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
Yonca (25)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(103)
ve üzeri (214)
ve üzeri (247)
ve üzeri (253)
ve üzeri (259)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL