Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Svava (7)
Babyhope (12)
Holmen (12)
Pasha Baby (11)
Moje (10)
Bundera (8)
Convers (7)
Berrado (5)
Bebeg (4)
Chicco (4)
Kiwi (4)
Rival (4)
Tommybaby (4)
Altev (3)
Bliss (3)
Db (3)
Mamma (3)
Baby Home (2)
Baby&Plus (2)
Bebegen (2)
Hupim (2)
Stylo (2)
4moms (1)
Bebetti (1)
Dağlar (1)
Dukaddo (1)
Elfobaby (1)
Exor Baby (1)
Gezenbebe (1)
Holmer (1)
Huggy (1)
Joki (1)
Kraft (1)
Mordesign (1)
Norfolk (1)
Rosemose (1)
Sevi Bebe (1)
Tois Baby (1)
Wellgro (1)
Özlem (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Salıncak (61)
Hamak (50)
Beşik (32)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

(22)
(21)
(16)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Ahşap (42)
Plastik (11)
Metal (10)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (34)
4 yıldız ve üzeri (82)
3 yıldız ve üzeri (88)
2 yıldız ve üzeri (89)
1 yıldız ve üzeri (90)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Salıncak & Hamak

için 174 sonuç bulundu.

Bebek Salıncak Hamak Modelleri

Anne ve babaların çocukları için alabileceği şeylerin sınırı yoktur. Doğdukları andan itibaren bebekleri için tatlı bir telaş başlar. Bebeklerinin güvenliği, keyifli vakit geçirebilmeleri için her zaman bu telaşa yer vardır. Doğdukları andan itibaren anne yanı bebek beşiği bakmaya başlarken biraz büyümeye başladıktan sonra anne yanı beşikler yerini beşiklere bırakır. Çocuklar eğlenceli vakit geçirmenin tadına vardıkları zaman o seçeneklerin yanına farklı şeyler de eklenir. Çocuklu aileler için dışarı çıkıp eğlenmek her zaman mümkün olmayabilir. İş şartlarının yoğunluğu, park yerlerinin azlığı ve dışarıdaki oyuncak çeşitlerinin çocuklar için güvenli olmayışı gibi nedenlerle aileler bebeklerini parka götürmekte zorlanıyor. Çeşitli durumlardan ötürü ortaya çıkan bu zorluk aileleri mecburen yeni alternatif seçeneklerine yönlendiriyor. Bu seçeneklerin en ideali ve en doğrusu ailelerin ve çocukların bulundukları ortamı eğlenceli bir ortama çevirmeleridir. Akla ilk olarak bebek salıncağı ya dabebek hamağı ürünleri gelir. Kullanıcılar sıklıkla birbirlerine bebek salıncağı tavsiye ediyor. Bebeğiniz doğduktan sonra bulunduğu ortama uyum sağlama konusunda zorluk çekecektir. Bebeğinize alacağınız bebek salıncakları ve hamakları ile bebeğinize sıcak ve güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Onun alışık olduğu sıcak ve korunaklı konumun sağlanmış olması sayesinde bebeğinizin yemek ihtiyacını daha kolay karşılamış olurken aynı zamanda dışarıda vakit geçirmeden evde eğlenceli vakit geçirmesini de sağlamış olabilirsiniz. Sizler de birbirinden güzel model ve seçeneklerden arasından sizler için en uygun olanını almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Güvenli Salıncak Modelleri

Güvenli Salıncak Modelleri

Bebekler yaşları gereği hareketli yapıya sahiplerdir ve kendilerini oyalayacak bir şeylerle meşgul olmak isterler. Ebeveyn olarak bebeğiniz için en iyisini ister, onun güvende olmasını ön planda tutarak her şekilde rahat etmesini dilersiniz. Dışarıda bulunan salıncaklar bebeğinizi eğlendirse bile yapısal olarak pek güvenli sayılmaz. Bebek salıncak çeşitleri modellerinden mama sandalyeli salıncaklar bebeğinizin rahatını düşünerek konforlu olarak tasarlandı. Bebeğinizin vücut yapısında herhangi bozulma meydana gelmemesi için mama oturma sandalyesinde yumuşak, ortopedik malzemeler kullanıldı. Bebek mamalı sandalyeli modeller 5 noktalı güvenlik kemeri ile bebeğinizin hareket etmesini engelleyerek sabit durmasını sağlar. Böylelikle düşme korkusu yaşamadan rahat bir şekilde mamasını yedirebilirsiniz. Mama tepsisini çıkararak rahat bir şekilde temizleme gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğiniz için alerjen hiçbir maddesi olmayan kaliteli ürünler tercih edilmiş, kanserojen madde kullanılmamıştır. Sandalyesinde elektriklenmeyi önleyen pamuk kumaş tercih edilmiştir. Kumaş kısmını çıkarıp elde yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Sabitleme mandalı özel olarak sabitlenmiştir. Çocuğunuzun ellerinin sıkışmaması için özel tasarım kullanılarak yan ayak kısımlarından uzaklaştırma yapılarak parmak güvenlikleri sağlanmıştır. Salıncaklar 3 kademeli gövdeye sahiptir. 3 kademeli gövde sayesinde salıncağa yatma özelliği katabilir aynı zamanda yatak olarak da kullanabilirsiniz. Azami kilo taşıma oranı ortalama 25 kilogramdır. 4 yaş üzeri çocukların kullanımı için uygun değildir. Daha sade ve büyük boyutlarda bir salıncak isteyenler için hem bebekler hem de çocuklar için salıncak modelleri mevcuttur. Ayrıca, SVAVA bebek salıncak modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bebek Hamak Çeşitleri

Bebek Hamak Çeşitleri

Bebek hamakları bebeğinizin keyifli ve rahat vakit geçirebilmesi için tasarlanmıştır. Bebek salıncağı yataklı olsun diyorsanız bebek hamak çeşitleri tam size göredir. Hamakların yapımında birinci sınıf kaliteli ahşap, metal malzemeler kullanılmıştır. Kolay kurulumu ve portatif yapısı sayesinde istediğiniz her yere özgürce taşıyabilirsiniz ve bebeğinize dilediğiniz yerde hamak keyfi yaşatabilirsiniz. Üründe kullanılan kumaşları kolay bir şekilde çıkararak yıkama yapabilir, hijyeninden emin olduktan sonra çok rahat bir şekilde geri takabilirsiniz. Yıkanacak kadar kirlenmediğinde, ufak bir lekelenme ile karşılaştığınızda bir bez yardımıyla lekeyi kumaştan uzaklaştırabilirsiniz. Bebeğiniz eğer uyku zorluğu çekiyorsa ve her zaman sallama gereksinimi hissediyorsanız hamak yardımıyla bu zorluğu daha neşeli duruma dönüştürebilirsiniz. Bebek hamakları sallanabilir şekilde üretilmiştir. Bebeklerinizin akciğerleri ve cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Bakteri, polen ve sinekler onlarda alerji oluşumuna sebep olabilir. Hamak modellerine bebeklerinizi alerjen polenlerden ve onu rahatsız edebilecek sineklerden korumak için cibinlik eklenmiştir. Hamakların askılı modelleri de bulunmaktadır. Yaş aralığı olarak 0-9 aylık bebekler için, 0-4 yaş aralık seçenekleri mevcut olup modellerde yaş aralığı ve seçenekleri değişiklik gösterebilmektedir. Kırmızı, mavi, pembe, kahve, lacivert, beyaz renk seçenekleriyle bebek odasına en uygun rengi seçerek istediğiniz kombini yakalayabilirsiniz. Bebek hamak ölçüleri marka, model ve yaş gruplarına göre değişiklik göstermektedir. Bebek hamak çeşitlerinden istediğinizi seçmek ve bebeğinize keyifli bir uyku sağlamak istiyorsanız tüm detaylar için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Bebek Salıncağı Fiyatları

Bebek Salıncağı Fiyatları

Beşik alırken renk seçimi, model seçimi son derece önemlidir. Beşiklerin renk ve modelleri kadar bebeğinizin sağlığını tehlikeye düşürmeyecek kaliteli maddelerden üretilmiş olması gerekir. Bebeğiniz yeni doğduğu için vücudu tam olarak kuvvetli yapısına kavuşmamış olacaktır. Anne yanı beşik modellerinin yapısı ortopedik olarak üretilmiştir. 0-1 yaş aralığı için uygundur. Yapımında bebeğinize zarar vermeyecek kaliteli ahşap malzeme kullanılmıştır. Sallanabilir beşik modellerinde ilk olarak bebeğinizin konforu ve güvenliği düşünülmüştür. Beşiği sallanabilir şekilde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz sabitleme özelliğini aktif hale getirerek sallanma özelliğini devre dışı bırakıp sabit bir şekilde de kullanabilirsiniz. Beşiği her zaman aynı odada kullanmak istemeyebilir ya da oda değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Bu gibi anlarda zorlanmamanız için beşiklerin alt kısmına tekerlek sistemi vardır. Böylelikle bebeğinizin beşiğini kolay ve pratik bir şekilde istediğiniz odaya götürebilirsiniz. Ebeveynlerin en önemli ihtiyaçları bebeklerinin her an ihtiyaç duyabilecekleri eşyalardır. Sallanabilir beşik modellerinde bu ihtiyacınız göz önüne getirilerek geniş sepet dizayn edildi. Böylelikle bebeğinizin öncelikli ihtiyaçlarınızı şık sepete koyarak her zaman elinizin altında bulundurabilirsiniz. Bebeğinizi müzikle, daha sakin bir şekilde uyutmak istiyorsanız müzikli beşik modellerini inceleyebilirsiniz. Müzikli beşik modelleri 12 farklı tonda müzik tonu eklenerek üretilmiştir. Bebekleriniz yaşları gereği meraklı olacaklardır ve bu duyguyu tatmak, daha da artırmak için müzikli beşik modellere tente yapısı eklenerek bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak oyuncaklar eklendi. Böylelikle bebeğinizin zihinsel yapısının güçlendirilmesine yardım etmiş olurken, uyumasını çok daha rahat bir hale getirmiş olacaksınız. Ayrıca oyuncak ve müzikler için kumanda sistemi geliştirildi. Kumanda sistemi ile bebeğinizin aktiviteler için harcayacağı zamanı belirleyebilir ve onun için en sağlıklı zaman hesaplamasını yapabilirsiniz. Bebek salıncağı fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulabilirsiniz.