Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Salıncak & Hamak

için 418 sonuç bulundu.

Salıncak & Hamak

Çocuklar için evde kullanılabilecek salıncak ve hamak, sürekli parka gitme imkanı olmayan ebeveynler için harika bir çözümdür. Özellikle kış aylarında ve soğuk havalarda bebeklerin hastalanmaması için pek çok ebeveyn dışarı çıkma sıklığını azaltır. Bu zamanlarda çocukların sıkılmaması ve keyifli vakit geçirmesi için eve kuracağınız bebek salıncağı ve hamak ile bu sorunu aşabilirsiniz.

Bebek Salıncakları

Bebek Salıncakları

Bebek salıncakları farklı model seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz bebek salıncağı modelleri arasında; tavan salıncağı, ahşap salıncak, elektrikli bebek salıncağı, salıncaklı mama sandalyesi gibi çeşitli seçenekler yer almaktadır. Sıklıkla tercih edilen çocuk salıncağı çeşitlerinden biri olan Svava bebek salıncağı evde, piknikte, bahçede gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir modeldir. Farklı renk seçenekleri ve sünger lamineli konforlu kumaş özellikleri bulunan bu salıncak uygun fiyatlı olması nedeniyle de kullanıcılara alım kolaylığı sağlamaktadır. Bir diğer model olan salıncaklı mama sandalyeleri ise bebeklerin çok keyif aldığı bir salıncaktır. Özel mama tepsisi sayesinde bebeğinizin kendi mamasını kendi yiyebilmesi ve bir yandan da keyifli vakit geçirebilmesi olanağı sunan bu modeller özellikle 6. aydan itibaren tercih edilebilir. Ahşap salıncaklar ise genellikle ev salıncağı olmaktan ziyade piknik, bahçe ya da balkon gibi alanlarda kullanmak için daha elverişlidir.

Bebek Hamakları

Bebek Hamakları

En az bebek salıncakları kadar rağbet gören bebek hamakları, özellikle bebekleri uyutmak için kullanılmaktadır. Portatif yapıları sayesinde taşınabilirliği kolaylaştıran bebek hamakları beşik görevi de görmektedir. Bebek hamak beşik modelleri sayesinde yatılı bir yere gittiğinizde bebeğiniz uykusuz kalmamış ve yerini yadırgamamış olur. Bebek hamak modelleri arasında da farklı alternatifler bulunmaktadır. Beşik tipli portatif hamakların yanı sıra; tavana asmalı hamak, yaylı zıpzıp hamak ve standart iki ucundan asılan çocuk hamağı modellerine kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kolayca kurulabilen beşik hamakların ritmik sallanma avantajı da bulunmaktadır. Beşik ile hamağı tek bir üründe buluşturan beşik hamak modelleri ile bebekler konforlu ve mışıl mışıl uykuya kavuşacaklar. Farklı renk ve boyut seçenekleriyle sunulan beşik hamak modelleri arasında seçim yaparken bebeğinizin kilo ve boyunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Salıncak ve Hamak Kullanmanın Faydaları

Salıncak ve Hamak Kullanmanın Faydaları

Evde salıncak ve hamak kullanmanın pek çok faydası bulunmaktadır. Hamak kullanımının en bilinen faydası sağlık açısından yararıdır. Bel ve boyun ağrılarının önemli ölçüde azalmasını sağlayan hamaklar, yatakta yatmaktan daha farklı bir his sunmaktadır. Hamaklar bebeğinizin vücudunu sardığından ağırlık, vücut yüzeyine eşit olarak dağılmaktadır. Bu sayede kasların ve omurganın üzerine binen ağırlık azalır ve basınç noktalarındaki ağrılar da azalmış olur. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde bebeklerin uyku kalitesi artar ve daha derin bir uyku uyumalarına yardımcı olur. Ayrıca kenarlarında tahta bulunmayan hamaklar bebek vücudunu sardığından bebeklerin kendini anne karnındaki pozisyonlarından tutarak daha güvenli ve daha hızlı uyumalarını da sağlar. Salıncakların en bilinen faydası ise çocuğun oyun ve tek başına vakit geçirme alışkanlığı kazanacak olmasıdır. Siz kendi işlerinizle meşgul olurken bebeğiniz salıncakta kendi başına vakit geçirebilir. Ayrıca zorlu olan mama yedirme sürecini sallama hızını düşürerek salıncaklı mama sandalyelerinde tamamlayabilirisiniz. Hamak ve salıncakların yanı sıra beşik ve park yatakları da incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Salıncak (152)
Hamak (128)
Beşik (110)
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

(60)
(51)
(51)
(28)
(26)
(15)
(11)
(10)
(9)
(9)
(9)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (130)
Metal (28)
Plastik (28)
Alüminyum (15)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(70)
ve üzeri (142)
ve üzeri (161)
ve üzeri (162)
ve üzeri (169)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL