Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Odası Dekorasyon

için 4,981 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Odası Dekorasyon

Bebek odası dekore etmek ebeveynler için kuşkusuz en keyifli dekorasyon uğraşlarından biridir. Yeni doğacak bebeğinizin bebek odasını hazırlamak ya da çocuğunuzun odasını yeniden dekore etmek istiyorsanız kategorimizde yer alan birbirinden sevimli ve şirin dekorarasyon ürünlerine göz atabilirsiniz.

Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

Bebek odası kapı süsü, bebekler yeni doğduğunda hastane odası kapısında daha sonra ise bebek odası kapısında kullanılan dekoratif aksesuarlardır. Bebeğinizin odasının daha kapıdan bilinmesini sağlamak ve odasını diğer odalardan ayırmak için odanın kapısına kapı süsü asabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kapı süsünü renkli tüllerle süsleyebilir ve kapıyı daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Albüm & Çerçeve

Bebek odası duvarında çeşitli renk ve boyutlarda çerçeve kullanmak son zamanlarda oldukça popüler. Siz de bebeğinizin doğum anından itibaren çekilmiş fotoğraflarını şirin çerçevelere yerleştirerek odasında bir anı köşesi yapabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin fotoğraflarını bebek albümlerinde muhafaza ederek ilerleyen yıllar için birer anı kitabı hazırlayabilirsiniz.

Sepet & Kutu

Sepet & Kutu

Bebek odalarında kullanılan sepet ve kutuların pek çok farklı işlevi vardır. Bu sepetleri hem bebeğinizin oyuncaklarını muhafaza etmek hem de odaya dekoratif bir hava kazandırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Dekoratif sepet ve kutular ayrıca bebek bakım kremlerini, bakım ürünlerini saklamak için de kullanılmaktadır. Farklı renklerde tasarlanan örme, hasır ve kumaş sepetlerle bebeğinizin odasını renklendirebilir ve düzen sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Harfler

Son zamanlarda hem antre dekorasyonunda hem de bebek odası dekorasyonunda sıkça görmeye başladığımız dekoratif ürünlerden biri de dekoratif harfler. Bebeğinizin baş harflerini ya da isminin tüm harflerini şık çerçevelere asarak bebek odası duvar dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Dekoratif harfler arasında yalnızca kağıt baskı değil kokulu taş, pileksi ve ahşaptan tasarlananlar da bulunmaktadır. Bunları da ister bebek odası mobilyası üzerinde isterseniz de duvara asarak kullanabilirsiniz.

Dönence

Dönence

Dönence temelde bir bebek yatağı süsü olsa da pek çok yararı olan dekoratif bir üründür. Bebeklerin görsel algısının gelişmesine büyük katkıları bulunan dönenceler ayrıca kas gelişimini de destekler. Bebekler biraz büyüdüklerinde yatak başından sarkan dönencelere uzanmak isterler. Böyece eller ve ayak kasları kuvvetlenir. Bebek dönenceleri ayrıca bebek odalarının havasını bir anda değiştiren ve odaya şirin bir görünüm kazandıran ürünlerdir. Dönence modelleri arasında müzikli olanları da bulunmaktadır. Bunlar da bebeklerin ses duyularının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Tüm dönence modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Mobilya Kulpları

Eğer siz de bebek odası dekorasyonu için her detayı en ince ayrıntısına kadar düzenlemek istiyorsanız bebek mobilyası kulpları tam sizin için tasarlanmış. Bebek odası mobilya kulpları arasında; fil, kelebek, balık, köpek gibi farklı figürlerden esinlenerek tasarlananları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra; yumuşak malzemeden üretilen farklı renklerdeki kulplar, çizgi film kahramaları figürlerinin işlendiği porselen kulplar da bebek odası mobilyası için tercih edebileceğiniz diğer kulp çeşitlerinden.