TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lamba & Abajur

için 768 sonuç bulundu.

Lamba & Abajur

Bebek odası lambaları ve bebek abajurları sadece aydınlatmak için değil dekorasyona ışık ve renk katmak için de kullanılır. Bebeğinizin keyif alacağı lambaları ve abajurları bulmak için buradaki bilgilere ve modellere göz atmanız yeterli.

Bebek Lamba ve Abajur Modelleri

Bebek Lamba ve Abajur Modelleri

Lamba, bir ortamı aydınlatmaya yarayan bir cihazdır, abajur da bir lambanın ışığını belli bir noktaya yönelten bir aparattır. Yetişkinleri kıskandıracak bir çeşitliliğe sahip olan bebek odası lamba modelleri hem bebeğinizin odasında huzurlu zaman geçirmesine yardımcı olur hem de odanın dekorasyonuna hoş bir katkı sağlar. Bu lambalar bebek oda lambaları ve bebek gece lambaları. Oda lambaları arasında bebek odası sarkıt lamba, masa lambası ve duvar lambası sayılabilir. Bu lambalarda gün ışığı renginde doğal ampuller kullanmanız daha iyi olacaktır. Bebeğinizin ulaşabileceği yerlerdeki lambaların ampullerinin ısınmayan türden olmasına da özen gösterin. LED ampuller etrafa ısı yaymamalarıyla bilinir ama onların da kırılmaması için gerekli önlemleri mutlaka alın. Bebek odası abajuru masa lambalarında kullanılabilir. Mevcut desenlerin dışında üstüne isim yazılabilen abajurlar da var.

 Bebek Odası Aydınlatması Neden Önemli?

Bebek Odası Aydınlatması Neden Önemli?

Bebeğinizin gece gündüz farkını öğrenebilmesi için odasının doğal ışıkla aydınlanması şart. Doğal ışığın olmadığı gecelerde veya az geldiği kış aylarında karanlığın etkilerini azalmak için odada destekleyici aydınlatma ürünleri kullanmanız gerekecek. Ama sert ışıklar bebeğinizin gözlerine ve psikolojisine iyi gelmez. O yüzden ışığı olabildiğince loş seçmeniz veya yumuşatmanız gerekir. Aslında bebek odası abajur modelleri ışığın üstünü örtüp onu kırarak tam da böyle bir işlevi yerine getirir. Işığı yumuşatmanın başka bir yolu katmanlar yaratmaktır. Tek bir bebek tavan lambası yerine odanın muhtelif yerlerine birkaç ufak bebek duvar lambası, gece lambası veya abajur koymayı deneyebilirsiniz. Elektrikçinizle konuşup ışığın şiddetini ayarlamak için ekstra düğme taktırmanız da mümkün. Uzun saplı bebek lambader konusunda özellikle emekleme döneminde dikkatli olun, hatta ürünü duvara veya mobilyaya sabitleyin.

Bebek Abajur ve Lamba Fiyatları

Bebek Abajur ve Lamba Fiyatları

Bebek gece lambası fiyatları modellere göre epey değişiklik göstermekte. İhtiyacınız doğrultusunda tavan lambası, masa lambası, duvar lambası veya gece lambası alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Bu lambalardan birkaçını barındıran cazip setler de karşınıza çıkacaktır. Bebek odası abajur fiyatları tek başına oldukça ekonomik. Onu evinizdeki bir lambayla birlikte kullanacaksanız içindeki telin ölçülerinin uygunluğunu kontrol edin. Ölçüler uygunsa muhtemelen sorun yaşamazsınız. Kumaştan veya plastikten imal edilebilen abajurlar lambayı değiştirmeden dekorasyonda değişiklik yapmanıza da olanak tanır. Lambalar ve abajurlarla birlikte kapı süsleri, albümler ve çerçeveler, stickerler ve bordürler, dönenceler, sepetler ve kutular, mobilya kulpları, dekoratif harfler, bebek hediyelikleri, parti setleri ve şekerleri için de Bebek Odası Dekorasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (56)
ve üzeri (64)
ve üzeri (68)
ve üzeri (75)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL