TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Albüm & Çerçeve

için 1,934 sonuç bulundu.

Albüm & Çerçeve

Bebek albümleri ve bebek çerçeveleri gerek özel günlerde gerekse günlük hayatta güzel hatıraları canlandırmanıza yardımcı olur. Bu ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olarak albüm hazırlama hakkında fikir edinme fırsatını kaçırmayın.

Bebek Albüm ve Çerçeve Modelleri

Bebek Albüm ve Çerçeve Modelleri

Fotoğraf albümü, içine birçok fotoğraf yerleştirilebilen bir nevi anı defteridir. Bebek fotoğraf albümleri de aynı mantıkta hazırlanır ama renkleri ve desenleri daha cıvıl cıvıldır. Bu albümlere bebeğinizin doğduğu andan itibaren fotoğraflarını yerleştirerek büyüdüğünde ona harika bir hatıra bırakabilirsiniz. Bebek albüm modelleri farklı özelliklere sahip olarak karşınıza çıkar. Kapak desenlerinden sayfa sayısına kadar değişiklik gösterebilirler. Albümlerde sıklıkla kağıda basılmış fotoğrafları manyetik şeffaf bir filme yerleştirirsiniz. Ama dijital fotoğraflar için dijital albümler de epey yaygın. Bunlar pille veya elektrikle çalışır ve belli aralıklarla fotoğrafları değiştirir. Albümler kapalı biçimde, hatta çoğunlukla dolap içinde tutulur. Fotoğraflarınızı sergilemek istiyorsanız bebek odası çerçeve aradığınız ürün. Bebek çerçeve modelleri bir veya birkaç fotoğrafı duvarda veya masa üstünde göstermenize olanak tanır.

 Bebek Albümü Nasıl Hazırlanır?

Bebek Albümü Nasıl Hazırlanır?

Bebek albümü hazırlama epey keyifli bir uğraş. Üstelik geleceğe yatırım da sayılabilir. Fotoğraf albümünü bebeğinizin büyüme aşamalarına göre düzenlenebilir. Bu esnada kaç albüme ihtiyacınız olacağı sizin ne kadar fotoğraf çekip bastırmayı düşündüğünüzle orantılı. Seçilmiş fotoğraflardan oluşan kalın tek bir albüm de hazırlayabilirsiniz. Albümün yıllara meydan okuyacak kadar sağlam bir şekilde ciltlenmiş olmasına dikkat edin. Daha geçici etkinlikler için, mesela baby shower ve diş buğdayı için daha hafif malzemelerden daha şaşaalı ürünlere göz atabilirsiniz. Bu durumda arşivlemelik albümlerden çok sergilemelik çerçevelere yönelmeniz gerekecek. Baby shower çerçeveleri ince ahşap, karton veya plastikten olabilir. Siparişi verirken isim ve bazen mesaj yazdırmanız da mümkün. Bebeğiniz henüz dünyaya gelmediği için bu çerçevelere ultrason fotoğrafı veya sembolik bir resim konulabilir ya da içleri boş bırakılabilir.

Bebek Albüm ve Çerçeve Fiyatları

Bebek Albüm ve Çerçeve Fiyatları

Bebek albüm fiyatları ve bebek çerçeveleri fiyatları için yelpaze epey geniş çünkü işin içinde sadece ürün yok, yaratıcılık ve işçilik de var. Bunun en güzel örneği isim yazan, kişiselleştirilmiş çerçeveler ve albümler. Hem ürün hem de fiyat çeşitliliği neredeyse sınırsız olduğu için bütçenize ve zevkinize hitap eden birçok seçenek arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Çerçeveler ve albümler, anılarınızı yaşatan ve uzun süre dayanan dekorasyon parçalarıdır. Dolayısıyla, onları doya doya kullanabilirsiniz. Albüm ve çerçevelerin dışında parti setleri, parti şekerleri, bebek hediyelikleri, kapı süsleri, sticker ve bordürler, lambalar, abajurlar, dönenceler, sepetler, kutular, mobilya kulpları ve dekoratif harfler de Bebek Odası Dekorasyon kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Stories (44)
4Moms (10)
abentiny (3)
AcrCiciko (1)
Adaliko (5)
Akfil (1)
Akimba (7)
Akova (1)
Alaca (1)
Anadolu (23)
ARAS BEBE (1)
Aybi Baby (2)
Babe (2)
Babies (1)
Baboo (1)
Baby Home (1)
Baby Jem (1)
Cam (1)
Cem (1)
DECORITA (1)
dekorsende (32)
Dinaboo (1)
(1511)
Dodo (1)
Elainee (2)
Fufizu (2)
Go Baby (1)
Golden (1)
Gonk (2)
İrya (1)
JENNY (1)
Kraft (1)
Lolybon (12)
Mayoral (3)
Mikidoo (2)
Minik Ayı (31)
Nuby (2)
Pepee (3)
Recos (1)
Safety (1)
Skip Hop (1)
Star (60)
Svan (1)
Tarçın (1)
Tevalli (1)
Vms (1)
Woodlove (2)
ZerenHome (1)
Zeyland (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(113)
ve üzeri (153)
ve üzeri (166)
ve üzeri (169)
ve üzeri (177)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL