TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dönence

için 323 sonuç bulundu.

Dönence

Beşik üstü dönence deyip geçmemek lazım: Birkaç dakika önce ağlama krizi geçiren kendisi değilmiş gibi, beşiğinde huzurlu bir şekilde yatıp dönencesine bakarken bebeğiniz bir anda bambaşka bir moda bürünebilir. İşte karşınızda bu mucizevi etkiye sahip, birbirinden sevimli dönence modelleri!

Dönence Nedir, Ne İşe Yarar?

Dönence Nedir, Ne İşe Yarar?

En basit haliyle dönenceler, bir dizi bebek oyuncağının ve renkli objenin takılı olduğu, tepeden asılabilen bir bebek odası dekorasyon eşyasıdır. Çoğunlukla beşik üstüne asılması tercih edilen dönence bebek için sakinleştirici ve dikkat dağıtıcı bir etkiye sahiptir. Bebeğinizi eğlendirmeyi, sakinleştirmeyi ve dikkatini başka yöne çekmeyi amaçlayan bebek dönenceleri, ilk aylarının büyük bir çoğunluğunu beşikte sırt üstü yatarak geçiren çocuğunuz için neredeyse tek eğlence kaynağı niteliğindedir. Her ne kadar bebekler ilk doğduklarında çevrelerindeki pek çok etmenin farkında olmasalar da, yatar pozisyondayken düz, beyaz ve sıkıcı tavana bakmak yerine renkli ve hareketli objelere bakmak gelişimi için olumlu bir adımdır.

Dönence Çeşitleri Nelerdir?

Dönence Çeşitleri Nelerdir?

Piyasada karşınıza öyle çok farklı dönence çeşidi çıkacaktır ki arasından seçim yapmakta zorlanmanız oldukça normaldir. Geleneksel bebek odası dönenceleri tavana asılan bir yapıya sahiptir. Özel bir vida ya da kanca kullanılarak asılan bu dönencelerin en büyük dezavantajı, tavana bir delik açılmasını gerektirmeleridir. En popüler dönence çeşitleri ise beşik üstü dönenceler olarak karşımıza çıkar. Bu modeller doğrudan bebeğinizin beşiğine monte edilerek kendisi beşikte yatarken onu sakinleştirmeye ve daha çabuk uykuya dalmasını sağlamaya yaramaktadır. Bu tür dönenceler, tavandan asılan dönenceler ile kıyasla daha fazla ağırlık taşıyabildiği için pek çok farklı obje ve oyuncağı da tasarımı dahilinde barındırabilir. Kategorimizde sergilenen dönence fiyatları, seçeceğiniz dönence çeşidine ve markasına göre farklılık gösterebilir. Fisher Price, Birlik Oyuncak, Prince Lionheart, Kraft, Playgro, Vardem, Baby Hope ve Chicco gibi bebek ürünleri üreticilerinin dönence modelleri bu kategorimizde sizleri bekliyor.

Dönence Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Dönence Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Dönence satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli püf nokta var. Bunlardan bir tanesi, dönencenin hareketli olup olmaması. Temel amacı bebeğinizin dikkatini dağıtmak ve onu eğlendirmek olan bir dekorasyon aracının hareketli olmaması, bu amaca ulaşabileceğinin göstergesi olmaktan biraz uzaktır. Bebekler, renkli, hareketli ve farklılık gösteren objelerden oldukça hoşlanırlar, bu yüzden de onu sakinleştirmek için kullanacağınız dönencenin de aktif olması önemlidir. Kimi dönenceler rüzgar yardımı ile hareket ederken kimilerinin kendiliğinden mekanik olarak dönme ve hareket etme opsiyonu vardır. Elbette fonksiyonellik ve pratiklik açısından çoğunlukla mekanik olarak dönebilen dönenceler tercih edilmektedir. Bu tür dönencelerin genellikle içlerinde ufak bir motor vardır ve bu motor çalışmak için 1 ya da 2 adet kalem pil gerektirir. Dönence seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da dönencenin müzikli olup olmamasıdır. Müzikli dönence de tıpkı hareketli dönenceler gibi bebeğinizin dikkatini dağıtma konusunda oldukça başarılıdır. Her bir ses, miniğiniz için ilgi çekici bir etmen olduğu için dönencenin müziği de onun merakını uyandırmaya yetecektir. Dönencenin bebek odası dekorasyonu temasına uyması, beşiğinizin modeline takılabilir olması ve kaliteli malzemeden üretilmiş olması da dikkat etmeniz gereken diğer etmenlerden.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Stories (9)
abentiny (1)
Adaliko (1)
Baby Hope (5)
BABY HOPE (3)
Baby Jem (2)
Babydola (2)
BabyHope (1)
Bibaby (1)
Bondigo (4)
Canaras (1)
Chicco (17)
Dede (2)
(133)
Dormina (1)
Mattel (1)
Motorola (1)
Pilsan (1)
Playgro (10)
Pooly (2)
Prego (1)
Tarçın (1)
Tommybaby (8)
Tomy (1)
Tuc Tuc (3)
V-Tech (3)
Vardem (40)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (27)
ve üzeri (33)
ve üzeri (36)
ve üzeri (39)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL