Dönence

için 1,351 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dönence

Bebeğiniz beşiğinde yatarken sıkılmasın diye beşiğinin başına dönence asabilirsiniz. Dönence, bebeklerin oyalanması, ağlamaması ve sıkılmaması için beşik ya da yatak başına asılan, üzerinden oyuncak sarkan aparattır. Üstelik müzikli dönence ve uzaktan kumandalı dönence çeşitleri, sizin yerinize bebeğinizi oyalayabilecek niteliktedir. Bebeğinizin uyumasını kolaylaştırmak ve ilgisini dağıtmak için birçok anne müzikli dönence çeşitlerinden yararlanıyor. Müzikli dönencenin renkli tasarımı ve çaldığı melodiler bebeklerin çok hoşuna gidiyor. Dönence çeşitlerini kullanmak için belli bir yaş aralığını beklemeye gerek yoktur. Doğumdan itibaren çocukların ilgisini çekmek ve keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmak için beşik başında dönence eklenebilir.

Müzikli dönenceler bebeklerin görsel ve işitsel gelişimine de katkı sağlamakta. Çalan müzik sayesinde bebeklerin duyuları gelişir, rengarenk ve farklı farklı oyuncakları gözleri ile takip etmeye çalışırken görsel hafızası da gelişmeye başlar. Müzikli dönenceler, adeta evin içinde bebeklerin en iyi oyun arkadaşı durumundadır. Bebeğiniz uyandığında ilk göreceği şey dönence oyuncağı olacağı için onunla oyalanabilecek ve ağlamayacak. Bebeklerin en büyük problemlerinden biri de yatarken çok fazla sıkılmalarıdır. Bebeğiniz sıkılmadan yatağında yatsın diye beşik başına dönence oyuncağı asabilirsiniz. Dönencenin üzerinden tavana eğlenceli görüntüler yansırken, en sevdiği yumuşacık dostları da bebeğinizin başı üstünde dönerler. Son derece eğlenceli bir oyuncak olan dönence ile siz de bebeğinizin kahkahalarına eşlik edebilirsiniz. Bazı dönence çeşitlerinin karyolaya bağlanan bölümü, bebek büyüdüğünde gece lambası olarak kullanılabilir.

Uzaktan kumandalı dönence çeşitlerini, bebeğinizi uyandırmadan açabilir ya da kapatabilirsiniz. Bebeğinizin uyanmaya yakın olduğunu anladığınızda, uzaktan kumanda ile dönenceyi çalıştırabilir, yumuşacık melodiler ile bebeğinizin tekrar uykuya dalmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle uyur uyanık arasında olan bebekler annelerini gördüğünde ağlamaya başlar, bu durumun yaşanmaması için uzaktan kumandalı dönence oldukça iyi bir seçenektir. Dönence fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Basitçe tasarlanmış bir dönence ile çok fonksiyonlu dönence fiyatı arasında fiyat farkı olabilmektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek hangisinin size uygun olduğuna karar verebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(443)
Fisher Price (155)
Playgro (147)
Bondigo (82)
Chicco (70)
Vardem (70)
Tiny Love (62)
Kanz (20)
BABY HOPE (19)
Kraft (12)
Prego (12)
Tomy (11)
ÖZELL. (8)
Baby Muu (6)
Derre (6)
Dolu (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(58)
ve üzeri (98)
ve üzeri (113)
ve üzeri (117)
ve üzeri (122)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL