TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Süsleri

için 4,067 sonuç bulundu.

Kapı Süsleri

Bebek kapı süsü çeşitleri, ailenize yeni katılan bebeğinizin gelişini kutlamanın en keyifli yollarından biridir. İster hastane kapısına ister bebek odası kapısına asabileceğiniz süsler hakkında daha ayrıntılı bilgi ve yaratıcı fikirler edinin.

Bebek Kapı Süsü Nedir?

Bebek Kapı Süsü Nedir?

Bebek odası kapı süsü oldukça popüler bir dekorasyon ürünüdür. Bu kapı süsleri genelde iki yerde kullanılır; birincisi hastane odasının kapısı, ikincisi bebek odasının kapısı. Hastane odası kapısına yönelik süslerde “Hoş Geldin” yazısı yaygın olarak kullanılır. Hastanelere hijyenden dolayı gerçek çiçek alınmadığı için böyle süslemeler ön plana çıkar. Bebek odası kapısına asılan süslerde de yine “Hoş Geldin” yazabilir ama süsü daha uzun süre kullanmak isterseniz böyle bir yazıyı tercih etmeyebilir veya daha genel geçer mesajları tercih edebilirsiniz. Bebek kapı süsü aynalı olursa süs dışında başka bir işlev daha kazanmış olur. Bebek kapı süsü çerçevesi de unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirmenize olanak tanır. Bebek kapı süsleme modelleri hayal gücünüzle sınırlı diyebiliriz.

 Bebek Odası Kapı Süsleme Fikirleri

Bebek Odası Kapı Süsleme Fikirleri

Bebek kapı süsleme bir sanat halini almış durumda. Hal böyle olunca engin becerilerin sergilenmesi kaçınılmaz. Hemen her türlü malzeme bebek kapı süsü malzemesi olmaya adaydır. Bebek kapı süsü ahşap olarak epey yaygındır. Onun dışında kumaş, keçe, pleksi, kağıt, polyester, ip ve daha birçok malzeme de bu kapı süslerinde kullanılabilir. Bebeğin gelişini kutlamak için bebek kapı süsü balonlu da yapılabilir. Kapı süsleri modelleri birbirinden çok farklı olsa da yuvarlak formda olanları ve pano şeklinde olanları ön plana çıkar. Yuvarlak yapı süsleri sıklıkla bir iple kapıya asılır. Çivi yerine bir yere bağlanarak da kullanılabilir. Pano tipi süsler bir çerçeve üstüne süslenir. Bunlarda güzel bir sahne işlemek mümkündür. Ama daha ağır oldukları için sağlam çakılmış bir çivi üstüne asılmaları şart.

Bebek Kapı Süsü Fiyatları

Bebek Kapı Süsü Fiyatları

Bebek kapı süsleri fiyatları süste kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişiklik gösterir. Ama çeşitlilik çok fazla olduğu için bütçenize uygun bir ürün bulmakta zorlanmayacaksınız. Bebek kapı süsleri erkek bebekler ve kız bebekler için alternatifler sunmakta. Aynı bebek oda takımlarında olduğu gibi, klasik mavi ve pembe tonları dışında gri renk de çok şık dekorasyonların kapılarını aralamanıza yardımcı olabilir. Bazı bebek bebek kapı süsleri isimli olarak da satışa sunulabiliyor. Bu tarz ürünlerde siparişiniz sırasında bebeğinizin ismini yazabileceğiniz bir alan görmeniz mümkün. Kapı süslerinin yanı sıra bebek hediyelikleri, parti setleri ve şekerleri, albüm ve çerçeveler, sticker ve bordürler, lamba ve abajurlar, dönenceler, sepet ve kutular, mobilya kutuları ve dekoratif harfler de Bebek Odası Dekorasyon kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(368)
ve üzeri (472)
ve üzeri (509)
ve üzeri (523)
ve üzeri (533)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL