TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bebek Hediyelik

için 4,822 sonuç bulundu.

Bebek Hediyelik

Dünyaya gözlerini açan her bebek yeni bir can, yeni bir umuttur. Gerek mutluluğunu paylaşmak isteyen ebeveynleri gerekse onların mutluluğunu paylaştığını göstermek isteyen misafirleri sınırsız çeşitlilikte bebek hediyelik eşyaları bekliyor.

Bebek Hediyelik Eşya Çeşitleri

Bebek Hediyelik Eşya Çeşitleri

Bebek hediyelik eşya çeşitleri doğrudan bebek için olanlar ve bebek adına kutlama için olanlar olarak ayrılabilir. Bebek için hediyelik çeşitleri bebek hediyelik sabunlar ve bebek kıyafetleri dahil geniş bir yelpazeye uzanır. Bu işin misafir yönü. Ebeveyn yönü ise doğumu, mevlüdü ve diş buğdayını kapsar. Bu hediyelikler aslında bu özel zamanları kutlamaya gelen kişilere dağıtmaya yöneliktir. Bebek hediyelik lavanta kesesi, bebek hediyelik magnet, hoşgeldin bebek hediyelik, şekilli şekerler içeren bebek mevlüdü hediyelik, bebek hediyelik kutular, bebek hediyelik sepetleri ve benzeri hatıra niteliği taşıyan eşya çeşitleri bu kategori altında sayılabilir. Bebek şekerlerine ayrı bir parantez açmak şart çünkü bu noktada iş neredeyse sanata dönüşmüş durumda. Ayak şekilli ve diş şekilli şekerler başta olmak üzere birçok şekil ve renkteki kokulu şekerler bebek hediyeliklerinin vazgeçilmezlerinin başında geliyor.

Bebek Hediyelik Eşyası Seçerken

Bebek Hediyelik Eşyası Seçerken

Genel olarak bebek hediyeleri erkek için olduğunda mavi, kız için olduğunda pembe tonlarında seçilir. Ama bu kuralı takip etmek zorunda değilsiniz. Yeşil ve daha başka renklerdeki hediyeliklerle fark yaratmak mümkün. Kişiye özel magnet gibi ürünlerle hediyeliklerinizi tamamen bebeğinize özel hale getirebileceğiniz gibi, kutu ve tül gibi malzemeleri ayrı ayrı alarak bizzat kendi ellerinizle benzersiz kombinasyonlar da yaratabilirsiniz. Bebekler için aldığınız hediyeliklerin bebekler için güvenli olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Mesela bebek hediyelik sabunlar alacaksanız sentetik kimyasallar bulunmayan kokusuz, renksiz ürünleri tercih etmelisiniz. Fakat bebeğiniz için yetişkinlere hediyelik dağıtacaksanız bunlar küçük boyutlu, renkli ve kokulu şekerler de olabilir başka şeyler de. Ayrıca, bebeğe hediyelik alırken kullanışlı olması esastır. Fakat kutlama yaparken hediyeliklerin hatıra özelliği dışında başka bir özelliğini düşünmenize pek gerek kalmayacaktır.

Bebek Hediyelik Eşya Fiyatları

Bebek Hediyelik Eşya Fiyatları

Bebek hediyelik eşya fiyatları çok geniş bir yelpazede yer alır çünkü ürün çeşitliliği fazladır ve ürün sayısı da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. İdeal fiyatı yakalamak için istediğiniz hediyelik eşyayı tespit ettikten sonra onu dağıtmayı düşündüğünüz kişi sayısını da tam olarak belirlemekte fayda var. Süre konusunda muhtemelen sıkıntı yaşamazsınız çünkü artık kişiye özel ürünler bile hızlı bir şekilde hazırlanabilir. Ama yine de satıcıyla iletişime geçip kesin bilgi alabilirsiniz. Bebek hediyeliklerinin kapsamını artırmak ve klişelerin dışına çıkmak isterseniz kapı süsleri, çerçeveler, lambalar, etiketler, dönenceler, sepetler, dekoratif harfler ve daha birçok ürünü içeren Bebek Odası Dekorasyon kategorisi sizi bekliyor. Tabii bir de bebek dünyaya gelmeden önceki aşama var. Bebek bekleyen anneler için birbirinden ilginç hamile hediyesi önerileri için blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(480)
ve üzeri (595)
ve üzeri (631)
ve üzeri (643)
ve üzeri (658)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL