TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dekoratif Harfler

için 239 sonuç bulundu.

Dekoratif Harfler

Farklı malzemelerle beğeninize sunulan dekoratif harf çeşitleri yeni doğan bebeğinizi karşılama sırasında veya bebek odasını düzenlerken isim ve mesaj yazmanıza olanak tanır. Mevcut seçenekler ve yaratıcı fikirler burada sizi bekliyor.

Bebek Odalarına Dekoratif Harfler

Bebek Odalarına Dekoratif Harfler

Dekoratif harfler bebeğinizin ailenize katılmasını kutlamak ve odasını süslemek için göz ardı etmemeniz gereken bir alternatif. Bebek odası dekoratif harfler hem tek başlarına hem de başka dekorasyon ürünleriyle birleştirilerek kullanılabilir. Bebeklere yönelik dekorasyonda kullanılabilecek bazı dekoratif harf modelleri şöyle: Dekoratif harf stickerler diğer sticker çeşitleri gibi dolaplardan duvarlara kadar birçok alana yapıştırılmaya uygundur. Ahşap harfler dayanıklılıklarıyla ön plana çıkarken doğal dekorasyon sevenlere de hitap eder. Dekoratif ışıklı harfler minik LED lambalar içerir ve bu lambalar elektrikle veya pille çalışır hale getirilir. Fosforlu harfler asıl becerilerini aydınlık anlardan çok karanlık anlarda gösterirler. Bütün bu harfler bebek odasını dekore etmekte kullanılabileceği gibi, hastane odası süslemesi ve baby shower partileri için de idealdir.

Yaratıcı Dekoratif Harf Fikirleri

Yaratıcı Dekoratif Harf Fikirleri

Dekoratif harflerin en büyük avantajı, size geniş bir tasarım alanı bırakmasıdır. Mesela, yapışkanlı harfleri kendi belirlediğiniz aralıklarla ister düz bir çizgi halinde ister dalgalı olarak yapıştırabilirsiniz. Ahşap harfleri de dilediğiniz gibi monte etmeniz mümkün. Dekoratif duvar harfleri ile duvar süsü yapmak için bir pano alarak harfleri onun içine yerleştirebilir, sonrasında panoyu başka dekoratif aksesuarlarla çeşitlendirebilirsiniz. Mıknatıslı harfler buzdolabına isim yazacak veya mesaj bırakacak şekilde dizilebilir. Bebek odasındaki ışığın yumuşak olması gerektiğini hesaba katarsanız ışıklı harfler dekorasyonun dışında aydınlatmaya da hizmet edecektir. Işığın tek bir kaynaktan gelmemesi de bebeğinizin yararınadır. Fosforlu harf sticker, başka bir deyişle fosforlu yapışkan harfler de aydınlatmayla beraber düşünülebilir. Geceleri parıldayan harfler bebeğinizin ilgisini çekecek ve bazen de onu sakinleştirecektir.

Dekoratif Harf Fiyatları

Dekoratif Harf Fiyatları

Dekoratif harfler fiyat açısından en ekonomik dekorasyon malzemeleri arasında yer alıyor. Üstelik, kişiye özel setler sayesinde alfabenin bütün harflerini almak zorunda da değilsiniz. Bazı ürünlerde harfleri tek tek sipariş etmeniz beklenir. Bazı ürünlerde ise sipariş sırasında bebeğinizin ismini iletmeniz yeterli olur. Ayrıca, çoğu zaman kızlara özel pembe, erkeklere özel mavi seçimini de sunulmakta. Fakat başta gri olmak üzere üniseks renkleri ve tahta modeller için konuşursak ham ahşap renkleri de tercih edebilirsiniz. Dekoratif harflerin yanı sıra parti setleri ve şekerleri, bebek hediyelikleri, kapı süsleri, albüm ve çerçeveler, sticker ve bordürler, lamba ve abajurlar, dönenceler, sepet ve kutular ile mobilya kulplarının da bulunduğu Bebek Odası Dekorasyon kategorimizi incelemeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (35)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL