Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sticker & Bordür

için 500 sonuç bulundu.

Sticker & Bordür

Stickerlar ve bordürler, dekorasyon aksesuarları arasında en fazla öne çıkan trendlerden birisi. Özellikle bebek odası sticker ve bordür, kız ve erkek çocukları için farklı şekillerde tasarlanıyor. Kolay uygulanabilmeleri ve şık bir görüme sahip olmaları nedeniyle sticker ve bordürler, mekanlara küçük dokunuşlar yaparak farklılık yaratıyor. Bebek odalarına yeni bir görünüş kazandıran bu ürünler, birbirinden farklı renklerle üretiliyor.

Bebek Odası Sticker ve Bordürlerle Odalara Şık Dokunuş

Bebek Odası Sticker ve Bordürlerle Odalara Şık Dokunuş

Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarımlarıyla ebeveynlerin ve çocukların ilgisini çeken sticker ve bordürler, hem duvarlara hem de mobilyalara uygulanabilir. Bebek odalarının görsel olarak havasının değişmesini sağlayan bu ürünler, bir yandan da çocukların hayal gücünün desteklenmesini sağlar. Anne ve babalar, bebeklerinin odasının dekorasyonunu yaptırırken sağlıkları ve güvenlikleri birinci sıradadır. Bu nedenle en kaliteli malzeme ve sağlıklı imalat şartlarına dikkat ederler. Kız ya da erkek bebek odası sticker modelleri, yapıştırılan bir üründür. Yapışkan olarak kullanılan malzemenin de çocukların sağlığına zarar vermeyecek özellikte olmaları gereklidir. Ayrıca bu ürünler yapıştırıldıkları için düşme ya da devrilme gibi bir riski barındırmaz. Bu nedenle çocukların güvenliği için en uygun aksesuar olarak nitelendirilir. Stickerler ve bordürler, farklı malzemelerden tasarlanırken kullanılan malzemenin de sağlığa zararlı olmamasına dikkat edilir. Çocuk odalarına farklı bir stil kazandıran sticker ve bordür seçilirken hem zemine hem de mobilyaya uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ancak zıt renklerin estetik bir görüntü verdiğini de unutmamalısınız. Renk ve desen olarak hangisi seçilirse seçilsin öncelik çocuk odasının şık bir görüntüye kavuşmasıdır. Piyasada farklı kaliteye sahip çok sayıda ürün vardır. Bunların arasından en kaliteli olan ürünü seçmelisiniz.

Bebek Odası Bordür ve Sticker Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek Odası Bordür ve Sticker Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek odası stickerlar ve bordürlerin imalat malzemesi, baskı çeşidi ve ürünün boyutuna göre farklı fiyatlardan satılıyor. Bebek odası bordür çeşitleri ile stickerlar genel olarak PVC kaplama, kağıt, plastik ya da kumaş gibi farklı materyallerle tasarlanır. En bilineni ise PVC kaplamadır. Birbirinden farklı baskı alternatiflerine sahip olan bu ürünler arasında özellikle üç boyutlu tasarımlar, doğal gerçeklik sunar ve fiyat olarak diğerlerinden daha farklı bir seviyededir. Sticker ve bordürlerin her bütçeye uygun seçenekleri vardır ve rolayısı ile kolay ulaşılabilir seviyededirler. Bebek Odası Dekorasyon stickerları arasında genel olanak duvar stickerları tercih edilir. Birbirinden farklı renk ve baskı seçeneğine sahip olan bu ürünler, duvarlara hem renkli hem de gerçekçi bir görüntü sağlar. Sticker ve bordürler, bebeklere sevdiği karakterleri görmelerine imkan sağlar. Bu ürünlerin arasında olan stickerlar genellikle dolaplara, yatak başlıklarına, masalara, komodinlere uygulanır. Bu ürünler bebeklerin eğlenceli bir odada zaman geçirmesini sağlaması açısından önemlidir. Farklı renk ve desene sahip olan bu ürünler, duvarların gerçekçi bir görüntü kazanmasını sağlar. Bu ürünlerin modelleri de birbirinden çok farklıdır ve her zevke uygun tasarımın seçilmesi söz konusudur.

En Uygun Bebek Odası Bordür Fiyatlarına Ulayabilirsiniz

En Uygun Bebek Odası Bordür Fiyatlarına Ulayabilirsiniz

Bebek odaları için en uygun sticker ve bordürleri bulmak için çok sayıda adresin dolaşıldığı bir gerçek. Amaç ise hem kaliteli hem de hesaplı olan modeli bulabilmek. Elbette bebekler hayatımızın en değerli varlığı ve onlar için en mükemmelini bütçeye uygun olarak satın almak istemek normal. Anca ucuz diye kalitesiz bir ürün satın almaktan da kaçınmak gereklidir. Bebek Odası & Park Yatak bordürleri de duvarlara özel bir ayrıntı kazandırır. Bebeklerin en çok sevdiği modeller ise çizgi film karakterleridir ancak bu karakterlerin de bebeğinizin gelişimine katkı sağlayabilecek olanların arasından seçmenizde yarar vardır. Bebek odaları için seçilen sticker ve bordürlerin genellikle mobilya, zemin ve duvar rengi ile uyumlu olmasına dikkat edilir ancak bunlara dikkat edilirken öncelikli olarak bebeğin huzurlu bir ortama kavuşmasını sağlamak olduğu unutulmamalıdır. Üzerinde sevimli hayvan baskılarının yer aldığı bebek odası bordür modelleri, özellikle rengarenk kuşlarla bezenmiş tasarımlar, bebek odalarına cıvıl cıvıl bir görünüm katar. Bunun yanı sıra bebeklerin hayvanları tanımalarına da yardımcı olur. Çizgi film karakterleri ile masal kahramanlarının baskılandığı sticker ve bordürler de bebeklerin hayal dünyasının gelişmesini sağlayan önemi ürünlerin arasındadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Stories (2)
4Moms (6)
Abc Baby (2)
Aloe (1)
Angel (1)
Artikel (26)
Baby Home (4)
Baby Zoo (4)
CANNUS (11)
Cem (1)
Disney (6)
(409)
Ekoaktif (2)
Mou Moshi (5)
Mycey (3)
Star (1)
Tarçın (3)
Vip (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (73)
ve üzeri (80)
ve üzeri (84)
ve üzeri (88)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL