TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mobilya Kulpları

için 327 sonuç bulundu.

Mobilya Kulpları

Bebek mobilya kulpları, bebek odası mobilyalarınıza farklı bir hava katmak için tercih edebileceğiniz ürünlerden. Üstelik canlı renklere ve desenlere sahip bu küçük kulpları bebeğiniz de rahatlıkla tutabilecek. Bu ürünler hakkında bilgi edinme fırsatını kaçırmayın.

Bebek Mobilya Kulp Modelleri

Bebek Mobilya Kulp Modelleri

Kulp bir dolabın kapağını, bir çekmeceyi veya bir kapıyı kolayca açmanızı sağlayan tutma yeridir. Gardırop, şifonyer ve komodin dahil bebek odası mobilya parçaları da kulp içerir. Bu kulplar genelde mobilya geneli gözetilerek takılan sade ve şık kulplardır. Mobilyalara hareketlilik katmak ve onları bebeğinizin gözüne daha cazip hale getirmek için mevcut kulpları bebek odası dolap kulpları ile değiştirmeniz mümkün. Bebek odası dolap kulp modelleri renk ve desen açısından geniş bir yelpazede yer alsa da temel olarak iki çeşidi bulunur. Birincisi, yuvarlak kulp. Bu kulplar avuçla kavranır ve arkalarında bir tane çivi yeri bulunur. İkincisi, yay kulp. Bu kulpları parmaklarınızla tutup çekebilirsiniz. Kayma ihtimalleri biraz düşüktür. İki ucundan birer vidayla tutturulur. Bebek odası kapı kulpları alırken değiştireceğiniz kulpun modelinde olması gerekir.

Dolaplara Kulp Seçerken Dikkat

Dolaplara Kulp Seçerken Dikkat!

Bebek odası kulp modelleri ile yerine konacakları kulp modelleriyle aynı olmasının yanı sıra bebeğiniz için de güvenli olmalıdır. Piyasadaki kulp malzemeleri çoğunlukla sert plastik, kaliteli porselen, yumuşak silikondur. Porselen dayanıklı olmasıyla ön plana çıkar. Plastik de ekonomiktir. Silikon ise yumuşak olduğu için bebeklerin diş kaşıma dönemlerinde avantajlı olabilir. Hangi malzemeyi tercih ederseniz edin, desenden önce, bebeğinizin kulpları kıramayacağından, koparamayacağından, yutamayacağından ve yerinden sökemeyeceğinden emin olun. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece bebek odası çekmece kulpları keyifli dekorasyonunuzda ilgi çekici bir yer tutacaklardır. Hangi modeli seçeceğiniz ise bebeğinize bağlı. Küçük elleri genelde yuvarlak kulpları daha rahat kavrar ama parmakları yay kulpları sarmaya yetmeyebilir.

Mobilya Kulp Fiyatları

Mobilya Kulp Fiyatları

Bebek odası kulp modelleri ve fiyatları malzemeye, işçiliğe, lisans olup olmamasına ve ambalajdaki ürün sayısına göre değişiklik gösterecektir. Kulpların takılacağı vidalar genelde standart ebatta olur ama yine de küçük bir ölçüm yapmanızda fayda var. Ayrıca odadaki kulp sayısından bir iki tane fazlasını sipariş vermenizi de öneririz. Böylece vaktinden önce yıpranan kulpları takımı bozmadan değiştirmiş olursunuz. Takım denildiğinde aklınıza tekdüze şeyler gelmesin. Bebek mobilya kulp modelleri aynı modelden birçok renk veya aynı temadan birçok karakter içerebilir. Böylece her biri farklı olan kulplardan takım oluşturmanız da olası. Mobilya kulpları dışında parti seti ve şekeri, bebek hediyeliği, kapı süsü, albüm ve çerçeve, sticker ve bordür, sepet ve kutu, dekoratif harf çeşitlerini ve fikirlerini incelemek için Bebek Odası Dekorasyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (1)
Baby Life (1)
Cookids (4)
Denokids (3)
Dinarsu (1)
(284)
Dr Otto (1)
Gafull (1)
Golden (1)
Mima (2)
NewJoy (3)
Ninikids (1)
Pooly (1)
Rose Mose (1)
Tomuycuk (1)
Zuppers (2)
ÖZELL. (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (69)
ve üzeri (72)
ve üzeri (73)
ve üzeri (74)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL