ERKEK TERLİK & SANDALET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Gezer Erkek Terlik & Sandalet

Terlik, ev ortamında veya sokakta giyilebilecek bir ürün olarak seçilirken, sandalet ise terlik ile benzer bir yapı oluşturarak sokak ve plaj gibi ortamlarda giyilmesi tercih edilen ayakkabı ürünleri arasında bulunmaktadır. Her iki ürün de açık alanda giyildiği dönemlerde genellikle yaz mevsiminde tercih edilen ürünlerdir. Çünkü bu ürünler ayağı açıkta bırakan ve hava almasını sağlayan tasarımlara sahip olmakla birlikte genellikle deri veya suni deri gibi malzemeler sayesinde üretilmektedir. Bu konuda da Türkiye'de terlik ve sandalet ürünleri açısından bilinen en iyi markalardan birisi olan Gezer, birçok farklı tasarımı ile çeşitli ürün sunumları sağlamaktadır. Ev ortamında giyilebilecek kışlık veya yazlık terlikler, kurum içerisinde giyilebilecek terlikler, banyo terlikleri veya günlük sandaletler gibi birçok farklı ürün Gezer erkek terlik seçenekleri arasında yer almaktadır.

Gezer Erkek Terlik ve Sandalet Ürünleri ile Evde Rahatlık

Gezer Erkek Terlik ve Sandalet Ürünleri ile Evde Rahatlık

Özellikle hangi mevsimde olursa olsun evde rahatlık elde etmek için terlik, hem sağlıklı hem de temiz bir kullanım açısından tercih edilebilir. Çünkü ayaklarınızın zemin ile temas etmesini, kirlenmesini ve üşümesini engelleyen terlik, bir ev giyim ürünü olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bu bağlamda Gezer erkek ev terliği ürünleri genellikle kumaş malzeme ile üretilmektedir. Sıklıkla kış mevsimlerinde kullanılan malzeme kumaş olurken, yaz mevsimlerinde kullanılan günlük ev terliklerinde ise kullanılan malzeme plastik veya deri olarak tercih edilmektedir. Kullanım zemini açısından mermer, karo taş, ahşap, parke veya ıslak zemin gibi her noktada sorunsuz bir şekilde kullanım avantajı sağlayan terlikler kış mevsimlerinde de halı üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Aslında ev içerisinde her sezon yani her mevsim istenildiği şekilde giyilebilecek bir tekstil ürünü olan Gezer erkek terlik modelleri düz veya desenli bir görüntü ile tercih edilebilir. 30 derece gibi bir sıcaklıkta kolaylıkla yıkama imkanı sağlayan, sıcak tutan, keçe malzeme ile üretilmiş, iç tabanının çıkarılma imkanı bulunan ve zeminde ses çıkarmayan bu ürünler bilhassa yumuşak taban terlik ürün serisi içerisinde bulunmaktadır. Aslında bu tip terlikler genellikle gelin bohçası içerisinde damat terliği olarak da tercih edilen yani kız tarafı tarafından erkek tarafına hediye şeklinde sunulan ürünler arasında da yer almaktadır. Kumaş ve yumuşak terlikler yerine ortopedik terlik kullanmayı seçen kişiler hem ev ortamında hem de açık ortamda rahatlıkla giyilebilecek erkek ortopedik terlik serisi içerisinde bulunan ürünleri tercih edebilir. Çünkü Gezer tarafından ortopedik taban ile birlikte üretilmiş sağlıklı terlikler kaydırmaz yapısı ve ses çıkarmayan özellikleriyle sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Özellikle fıtık, romatizma, ayak tabanı rahatsızlığı gibi sıkıntılar ile karşılaşan kişiler için sentetik malzeme ile üretilmiş bu anti bakteriyel ürünler esnek yapısı ile yürümeyi ve kullanımı kolaylaştırmaktadır. Terlik numarası açısından 44 numaraya kadar ulaşan seçenekler ile birlikte bu ürünlerde kahverengi, siyah, gri veya blok renkli tasarımlar tercih edilebilir. Ayrıca yine ev içerisinde sağlıklı ve güvenilir şekilde kullanmak açısından banyo, tuvalet ve balkon gibi noktalarda kullanılabilecek Gezer terlik en ucuz seçenekleri ile günlük kullanım ürünleri temin edilebilir.

Gezer Erkek Terlik ve Sandalet Ürünleri ile Yazın Ayak Konforu

Gezer Erkek Terlik ve Sandalet Ürünleri ile Yazın Ayak Konforu

Yaz mevsimlerinde özellikle ayak terlemesi ve ayak kokusu gibi sıkıntılar ile karşılaşan kişiler veya daha konforlu bir giyim elde etmek isteyen kişiler için seçilebilecek en nitelikli ayakkabı ürünlerinden birisi sandalettir. Çünkü sandalet tarihine bakıldığında, binlerce yıllık bir kullanım kültürü oluşturmak ile birlikte ayakkabı ile terliğin birleşimi sayesinde üretim sağlanan bir yapı göstermektedir. Ayağın üst kısmı ve topuk kısmının kapatılması ile birlikte ayağa tutturulan bu ayakkabı, açık tip sokak ayakkabısı olarak kullanılır. Bu bağlamda da Gezer erkek sandalet ürünleri, günlük hayatta çok sık kullanılan yazlık ayakkabı ürünleri arasında bulunmaktadır. Çünkü markanın gerçekleştirdiği tasarımlarda sandalet ürünleri 31 numaradan başlamak üzere 45 numaraya kadar ulaşan bir aralıkta sunulmaktadır. Ayrıca üretimlerde suni deri, sentetik malzeme, hakiki deri veya kauçuk gibi üretim malzemeleri kullanılmaktadır. Örnek olarak yaz aylarında plaj ve havuz kenarında vakit geçiren kişilerin rahatlıkla kullanabileceği sandalet ürünleri veya kumsal için uygun kullanım oluşturan sandalet ürünleri tercih edilebilir. Su geçirmez ve suya karşı dayanıklı bir yapısı bulunduğu için bu ürünler hafif poli taban sayesinde gün boyunca hareket ve yürüyüş gerçekleştirdiğiniz hac ibadeti sırasında konfor ve rahatlık oluşturmaktadır. 44 numaraya kadar ürün seçenekleri bulunması ile birlikte renk açısından da bej, krem rengi ve beyaz gibi seçenekler yer almaktadır. Ancak bu spesifik kullanım noktaları dışında günlük olarak genç ve yetişkin her erkek tarafından kullanılabilecek şekilde özellikle ortopedik yapılı Gezer erkek sandalet modelleri yer almaktadır. Bu modeller açısından ilk ürün serisi kapsamında Anatomik Sandalet Anti Bakteriyel Taban ürün serisi örnek gösterilebilir. Bu seri içerisinde yer alan modeller terletmeyen bir malzeme yapısına sahip olmakla birlikte çok hafif ve rahat bir kalıp yapısı göstermektedir. Siyah renkten başlamak üzere farklı renk örnekleri de bulunan bu ürünlerde 43 numaraya kadar kullanım özellikleri yer almaktadır. Yine benzer şekilde Gezer erkek sandalet terlik ürünleri konusunda farklı bir ürün serisi olarak da Günlük Anatomik Dikişli Sandalet ürün serisi incelenebilir. Gayet şık ve konforlu bir kullanım oluşturan bu ürün serisi poliüretan taban yapısı ile birlikte sağlığa uygun bir malzeme oluşturmaktadır. Ayaklarınızda ortopedik noktaların doğru temas etmesini sağlayarak, konforlu ve hava alan ayaklar için destek oluşturmaktadır.

Gezer Erkek Terlik ve Sandalet Ürünlerinde Alternatif Kullanımlar

Gezer Erkek Terlik ve Sandalet Ürünlerinde Alternatif Kullanımlar

Ev ortamında kullanılabilecek, açık alanlarda kullanılabilecek veya klasik şekilde sokak, kumsal veya plajlarda kullanılabilecek terlik ya da sandalet ürünleri dışında Gezer markası tarafından spesifik alanlarda kullanılabilecek özel terlik ve sandalet ürünleri de sunulmaktadır. Örneğin, endüstriyel alanlarda veya sağlık kurumları gibi alanlarda personelin günlük çalışma rutini içerisinde konfor ve rahatlık elde edebilmesi için de özel giyim malzemeleri kullanılır. Bu tür giyim eşyaları genellikle hastanelerde doktor, hemşire ve sağlık personelleri tarafından kullanılan terlik ve sandalet ürünleri sayesinde görülebilir. Örnek olarak Gezer ortopedik erkek terlik hemşire, doktor ve sağlık memuru gibi birçok personel tarafından günlük hayatta mesai sırasında kullanılan ürünler oluşturmaktadır. Aslında hem terlik hem de sandalet gibi farklı formlar ile kullanılabilecek bu ürünler ortopedik sabo terlik serisi içerisinde yer almaktadır. Bu ürünlerin renk seçenekleri bağlamında da çok geniş bir yapı göstermesi sayesinde lacivert, siyah, gri, mavi, beyaz gibi birçok modeli bulunmaktadır. Temel özellikler açısından ortopedik işçi, hastane, aşçı, medikal terlik olarak da geçen bu ürünler bu tür mesleklerde yer alan tüm kişiler için anatomik yapıya uygun bir kullanım oluşturmaktadır. Normal koşullarda ürünün üst kısmında takılı olan toka istenilen koşulda arkaya çevrilerek ürün bir sandalete dönüştürülebilir. Özellikle sağlık personelleri ve aşçılar tarafından kullanıldığında, leke tutmama gibi bir özelliğe sahip olduğu için kolaylıkla temizlenebilir. Islak ortamlarda dayanıklı olduğundan dolayı aynı zamanda normal dönemlerde isteyen herkes tarafından plaj ve kum araziler üzerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Yani bu klasik ürünler çalışma alanları dışında Gezer erkek plaj terliği şeklinde de tercih edilebilir. Bu spesifik ve özel ürün dışında yine ayrı bir kullanım yapısı gösteren Sabo terlikler de 4 ortopedik nokta tespit etmesi ile birlikte her alanda konforlu ve sağlıklı bir kullanım ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca diğer alternatiflerden biri olarak parmak arası terlikler, son yılların vazgeçilmezlerinden biri olduğu için havuz ve deniz alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu nedenle markanın sunduğu kaydırmaz erkek parmak arası terlik ürün serisi içerisinde de birçok farklı renk, desen ve model ile ürün seçenekleri yer almaktadır. Bu bağlamda marka çok geniş bir ürün çeşitliliği oluşturduğundan dolayı Gezer erkek terlik modelleri ve fiyatları her ürün modeline göre değişiklik oluşturmaktadır. Bu nedenle erkek terlikleri ve sandaletleri açısından tüm ürünleri incelemek ve daha net bilgi sahibi olmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.