TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Erkek Bot

için 211 sonuç bulundu.
Numara seçiniz

Greyder Erkek Bot

Ayakkabı markaları arasında tercih edilen markalardan biri olan Greyder, soğuk ve yağışlı hava koşulları için tasarladığı Greyder erkek bot serisi ile kullanıcıların takdirini kazanmıştır. Greyder erkek bot serisi hem iş yaşamına hem de günlük yaşama uygun rahat ve şık bot modelleriyle dikkat çeker. Greyder klasik erkek bot serisinde bulunan bot modellerini tasarımları sayesinde günlük yaşamda da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dış yüzeylerinin tasarımı % 100 deri olan Greyder erkek bot serisinin iç materyalinde genellikle tekstil ile deri birlikte kullanılmış, bazı modellerde ise iç materyal olarak sadece deri kullanılmıştır. Greyder erkek bot serisi, hem klasik giyim tarzına hem de gündelik giyim tarzına uygun botlardır. Greyder botlar, dış materyal olarak deri, nubuk ve süet kullanılarak klasik giyim tarzına da uygun hale getirilmiştir. Olumsuz hava koşullarında kullanmak için yeni bir bot almak istiyorsanız, sayfamız üzerinden Greyder erkek bot modelleri için filtreleme yapabilir, beğendiğiniz ve bütçenize uygun olan ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Greyder Erkek Bot Modelleri

Greyder Erkek Bot Modelleri

Greyder erkek bot modelleri arasında hem klasik kullanıma hem de günlük kullanıma uygun erkek bot modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Greyder erkek bot serisi içinde bulunan tüm bot modellerinin dış materyali %100 deri olarak tasarlanmıştır. Dış materyalde deri, nubuk ve süet olarak farklı malzemeler kullanılır. Bot serisinin bazı modellerinde iç materyal olarak Sympatex kumaş tercih edilmiştir. Bazı bot modellerinde ise tekstil ve deri birlikte kullanılmış, bazı modellerde ise iç materyal sadece deri olarak tasarlanmıştır. İç materyali Sympathex kumaş, tekstil ve deri ya da sadece deri olan botlar soğuk havalarda ayağınızı sıcak tutmaya yarar. Greyder erkek bot serisinin tümü Watertight özelliği taşır. Watertight, su geçirmezlik özelliğidir. Yağışlı hava koşullarında botlarınızda bulunan Watertight özelliği sayesinde ayaklarınız her zaman kuru kalır. Greyder erkek bot modellerinde taban olarak termo ve kauçuk taban tercih edilmiştir. Markanın erkek bot serisinde tercih edilen tabanlar karlanma ve buzlanmaya karşı özel desenlere ve tırtıklara sahiptir. Botların tabanlarında bulunan bu desenler ve tırtıklar karlı ve buzlu yollarda kaymadan yürümenizi kolaylaştırır. Greyder marka erkek botların tasarımının hem günlük kullanıma hem de outdoor kullanıma yatkın olması ve tabanlarının outdoor etkinliklerde kullanılabilecek yapıda olmasından dolayı bu botları outdoor etkinliklerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Greyder erkek bot serisinin dış materyali deri, nubuk ve süet olarak kullanıldığından dolayı botlarınız takım elbiselerinizle kolayca uyum sağlar. Böylece, Greyder botlarınızı ve takım elbiselerinizi uyum sorunu olmadan birlikte kullanabilirsiniz. Markanın bot modelleri hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz, Greyder erkek bot yorum sayfalarını inceleyebilir, bu alanlardan kullanıcıların deneyimleri ışığında kendinize en uygun bot modelini belirleyebilirsiniz. Siz de Greyder erkek bot serisi içinden bir ürün satın almak istiyorsanız, Greyder erkek bot fiyatları için filtreleme yapabilir, bütçenize ve beğeninize uygun bir ürünü gardırobunuza kazandırabilirsiniz.

Greyder Erkek Bot Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Greyder Erkek Bot Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her üründe olduğu gibi Greyder erkek bot seçerken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunur. Öncelikle, seçtiğiniz botun formunun ayağınıza uygun olması gerekir. Ayağınız taraklıysa ince ve uzun formdaki botlar ayaklarınızın sağlığı açısından doğru bir seçim olmaz. Seçtiğiniz botlar ayak kemerinizi ve tabanınızı desteklemelidir. Almayı düşündüğünüz botlar ayağınızı ne çok sıkmalı ne de gevşek olmalıdır. Genel olarak bir ayağın diğerinden daha küçük olduğunu göz önüne alarak, bot alırken küçük olan ayağa göre numara tercihi yapmanız daha doğru olur. Botlarınızı sonbahar ve kış aylarında kullanacağınız için seçtiğiniz botların Watertight, yani su geçirmezlik özelliği taşımasına özen göstermelisiniz. Botların su geçirmezlik özelliği sayesinde yağışlı hava koşullarında ayaklarınız kuru kalır. Bot seçerken dikkat edeceğiniz bir diğer kriter ise, botların taban yapılarıdır. Alacağınız botların tabanlarının fazla yumuşak olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede tabanlar ayağınızı en doğru şekilde destekleyecektir. Ayrıca, orta sertlikteki bot tabanları, ayağınızın bot içerisindeki yanal hareketlerini azaltır ve konforlu bir şekilde yürümenizi sağlar. Seçtiğiniz botların tabanları ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur, tırtıklı olmalarıdır. Tırtıklı tabanlara sahip botlar karlı ve buzlu yollarda kaymadan konforlu ve güvenli bir şekilde yürümenizi sağlar. Beğendiğiniz botları satın alırken giyim tarzınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Ofis ortamında daha çok takım elbise giymeyi tercih ediyorsanız; siyah, koyu gri, kahve, lacivert tonlarında deri ya da nubuk bot modelleri arasından fermuarlı ya da hem fermuarlı hem bağcıklı bir bot modeli seçebilirsiniz. Eğer, ofis ortamında günlük ve rahat bir giyim tarzı benimsediyseniz, dış materyali süet veya nubuk olan kauçuk tabanlı bot modellerini kullanabilirsiniz. Greyder erkek bot kullananlar markanın modelleri hakkında ne düşünüyor bilmek isterseniz, ürün sayfalarında yer alan yorum alanlarındaki kullanıcı deneyimlerini inceleyerek botlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Eğer siz de yeni bir bota ihtiyaç duyuyorsanız, sayfamız üzerinden Greyder erkek bot fiyatları ve modelleri için filtreleme yapabilir, bütçenize ve beğeninize uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

Greyder Erkek Bot Fiyatları

Greyder Erkek Bot Fiyatları

Birçok üründe geçerli olduğu gibi Greyder erkek bot fiyatları da ürün tasarlanırken kullanılan materyallerin niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Greyder erkek bot serisinin taşıdığı özelliklere bağlı olarak bot fiyatlarında farklılık olabilir. Greyder erkek botlarının sahip olduğu Watertight özelliği botların farklı fiyatlandırılmasında etkili olan faktörlerden biridir. Olumsuz ve yağışlı hava koşullarında Greyder erkek botlarının sahip olduğu Watertight özelliği sayesinde ayaklarınıza su girmez ve ayaklarınız kuru kalır. Ayrıca, ürünlerin tasarımında kullanılan iç ve dış materyalin %100 deri olması gibi özellikler de fiyatları etkileyen unsurlardır. Greyder erkek bot serisinin farklı fiyatlandırılmasına yol açan bir diğer etken ise Greyder’in tasarlamış olduğu erkek bot serisinin iç yüzeyinde kullanılan materyaldir. Greyder erkek bot serisinin iç yüzeyinde materyal olarak tekstil ve deri birlikte kullanıldığından botlar değişik fiyatlandırılabilir. Botların iç materyalinde tekstil ve deri birlikte kullanıldığında ayaklarınız soğuk havayla temas etmez, hep sıcak kalır. Botların iç yüzeyinde materyal olarak tekstil ve deriden farklı olarak bazı modellerde Sympathex kumaş kullanıldığı da görülür. Bunların yanı sıra Greyder erkek bot serisinin bazı modellerinin iç materyali sadece deriden imal edilmiştir. Greyder’in tasarladığı bot tabanlarında termo ve kauçuk taban tercih edilir. Ürünün tasarımında kullanılan tüm materyaller botların farklı fiyatlandırılmasında rol oynayan faktörler arasında yer alır. Ama genel olarak Greyder erkek bot fiyatları makul bir aralıkta seyreder. Ürünün kullanım rahatlığı ve konforu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, markanın ürün kategorisinde yer alan yorum sayfalarında Greyder erkek bot kullananlar tarafından yazılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Eğer, siz de ayaklarınızı kuru ve sıcak tutacak yeni bir bota ihtiyaç duyuyorsanız, sayfamız üzerinden Greyder erkek bot modelleri ve fiyatları için filtreleme yapabilir, beğeninize ve bütçenize uygun bir ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bot kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Greyder
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (2)
ABESS (1)
Aceka (4)
Adonno (4)
Air Step (4)
Aksesuarix (10)
Alaca (3)
Alisma (34)
Archi (1)
ARİNO (54)
Arısan (6)
Arow (2)
ARRİVA (8)
As 98 (1)
asayakkabi (12)
Attiba (1)
AVVA (8)
Awidox (4)
Ayakland (168)
BANNER (33)
Barbeta (3)
Bates (3)
Bestello (28)
Beta (2)
Blackman (1)
BLU (10)
BOA (458)
Bond (1)
Boots (11)
Buffalo (13)
Bulldozer (333)
Burç (106)
Bygaller (4)
Cacharel (9)
Calsido (8)
Camper (13)
Carinio (2)
CAT (33)
Cattim (1)
Centone (2)
Ceyo (2)
Chekich (1310)
Chetic (2)
Cici Moda (24)
City (4)
CLARKS (2)
Clorts (1)
Columbia (6)
CONTEYNER (80)
COOL (1)
Coqui (1)
Craft (1)
Crash (6)
Crocs (1)
Csr (3)
CZ London (17)
D.NU.D (1)
Dakır's (24)
Dark Seer (23)
Darkwood (211)
Daxtors (32)
DeepSea (103)
Deery (104)
DeFacto (35)
Delta (2)
Derici (1)
Dericlub (2)
Derigo (30)
Derinet (54)
Detector (2)
Dexter (30)
DGN (79)
Diesel (1)
Dijitall (1)
(3386)
DOCKER'S (4)
Dockers (50)
Down Town (4)
Dr.Flexer (10)
Dr.Relax (4)
Dragon (2)
Dropland (17)
Dufas (1)
Dunlop (1)
Ecco (14)
Ekici (1)
Epaş (1)
EŞLE (4)
Famebag (3)
Fast Step (31)
Fast Way (5)
Fearful (6)
fermend (1)
FERTINI (10)
Flexx (1)
Flogart (1)
FootCourt (96)
Footmark (4)
Forelli (50)
Forester (39)
Forex (1)
Forza (54)
Fosco (255)
Frau (45)
Free Line (1)
Freefoot (89)
Freelora (7)
Furla (2)
Föz (25)
Garamond (9)
Gas (1)
Geox (5)
Getcho (2)
Gezer (19)
Ginnex (8)
Goodyear (12)
Gossi (5)
Greyder (211)
Grotto (2)
Guja (1)
Gön (65)
Hammer Jack (685)
Hemington (4)
HI-TEC (2)
Hugo Boss (7)
İlgipark (9)
Imac (6)
İmac (6)
İnci (7)
iriadam (8)
Jack Lion (1)
Jack&Jones (11)
Jagulep (11)
JAMPER (10)
Jeep (9)
JJ-Stiller (14)
John May (158)
Jump (166)
Kalahari (17)
Kale (19)
Karaca (1)
Karnaval (4)
Kayra (1)
KEBO (1)
Kemal Tanca (182)
Khayt (2)
Kinetix (189)
King (1)
King Paolo (21)
KMC (1)
Knack (202)
Komcero (30)
Koşak (11)
L.A Polo (3)
La Grande (1)
La Scada (49)
Laguna (6)
Letao (8)
Letoon (7)
Levi's (3)
Libero (129)
Lotto (13)
Lufian (7)
Lumberjack (186)
M.P (250)
Machossen (7)
Mammamia (19)
Marcomen (351)
markahit (5)
MATİLLA (12)
MCP (5)
Mercedes (15)
Merrell (8)
Moda (55)
Modalist (30)
ModeXL (27)
Morenica (4)
MP (44)
MPP (1)
MUGGO (41)
Muks (1)
Muya (10)
Muzan (33)
Mytrax (1)
NAVİGLİ (3)
Nine West (15)
NStep (12)
Oggi (9)
Oksit (53)
Oland (1)
OWNDAYS (5)
Oxide (12)
Pabucchi (8)
Palalı (1)
Palet (1)
Papuçcity (22)
Parnas (3)
Pegia (1)
Pepita (23)
Pinokyo (2)
Polaris (109)
Prada (1)
Projack (2)
ProSheck (2)
Punto (11)
Raker (1)
Ramero (16)
Ras (9)
Reback (2)
Rego (3)
Renova (12)
Riccon (44)
Rock&Roll (2)
RYT (8)
Sail Lakers (379)
Salomon (17)
Salvano (1)
Sanbe (3)
Santoni (5)
Scooter (801)
SCOOTLAND (15)
Sebago (4)
SEBAGO (2)
shOepi (1)
Show (1)
Skechers (1)
Slayka (10)
Slazenger (3)
Smart (5)
SMASH (7)
Sonimix (2)
Superfit (1)
Supra (1)
SÖZCÜER (1)
Tergan (25)
Tetri (5)
Tigra (1)
Timberland (152)
Timer (1)
Togo (30)
Torex (5)
Tracker (1)
Trend (4)
Treyler (1)
Tripy (20)
Twingo (3)
UGG (7)
Uniquer (25)
VOYAGER (46)
Vronsky (3)
Wanetti (1)
Wessi (52)
West (1)
Wild Bison (24)
WINSSTO (1)
Wolf (11)
Wolverine (37)
XStep (43)
YDS (1)
Yenimod (2)
YOLCU (3)
Ziya (89)
Zümrüt (2)
çelikler (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(101)
(101)
(89)
(87)
(85)
(66)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (205)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

İçerik

(48)
(11)
(11)
(7)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Günlük (46)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL