AYAKKABI BAKIM ÜRÜNLERİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Ayakkabı Bakım Ürünleri

Günlük hayatta oldukça sık tercih edilen ayakkabılar, belirli metotlar aracılığı ile temizlenmektedir. Bu uygulamaları yapabilmek için ayakkabı bakım ürünleri yer alır. Her yerde kullanılabilen ayakkabılar, ortamın durumuna göre kirlenebilir. Bu doğrultuda belirli kısa bakım işlemleri ile söz konusu ayakkabıları temizleyebilirsiniz. Ürünlerin uzun ömürlülüğünü sağlayan ayakkabı bakım seti bulunur. Bu ürünler, ayakkabının modeline, materyal türüne ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Ayakkabıların temizliği ve bakımı için gerekli olan ürünlere sayfa üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her türden materyale sahip olan ayakkabıların, belirli bakım metotları bulunmaktadır. Deri materyaline sahip olan ayakkabılar için hassas içerikli ürünler yer alır. Uzun süre temizlenmeden duran ayakkabılar, aşınabilmektedir. Bu aşınma etkenleri, deri materyaline sahip ayakkabılarda da olabilir. Belirli periyotlar ile bakımı yapılmayan ayakkabılar üzerinde küfler oluşur. Bu etkenlerin önüne geçmek için deri ayakkabı bakım metotlarını uygulamak gerekir. Söz konusu deri ayakkabınızı sirkeli su karışımı ile silebilirsiniz. Nemli bir bez ile temizleyeceğiniz ayakkabı uzun süre küflenmeden muhafaza edilebilir. Kullanım sırasında ve sonrasında pratik olarak ayakkabıyı temizlemek, ürünün üst derisinin aşınmasını önleyecektir. Aynı zamanda deri materyaline sahip ayakkabılar için özel olarak hazırlanan bakım kitleri bulunur. Bu kitlerin içerisinde sünger, nemli bez, sprey ve benzeri aparatlar yer alır. Ayakkabınızın boyutuna göre söz konusu ürünleri kullanabilirsiniz. Yerli üretim sonucu meydana gelen ayakkabı boyaları yer alır. Bu ayakkabı boyaları, ürünün materyaline göre değişiklik gösterir. Deri materyaline sahip olan ayakkabılar için özel olarak hazırlanan boyalar bulunur. Ayakkabı üzerindeki deri materyali, her türlü dış etkene karşı aşınabilir özelliktedir. Aynı zamanda boyalar, kahverengi ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile kullanıcılara sunulur. Bu hassas materyalin kullanım ömrünü arttırmak için söz konusu bakım boyalarını tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı Bakım Ürünleri ile Uzun Ömürlü Kullanım

Ayakkabı Bakım Ürünleri ile Uzun Ömürlü Kullanım

Uzun ömürlü ayakkabılar için çeşitli bakımlar yer alır. Kullanıcıların pratik bir şekilde yapabileceği uygulamalar, ayakkabının ömrünü uzatacaktır. Aynı zamanda bu bakım uygulamaları ayakkabının görünümünü güzelleştirir. Eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşan ayakkabılar, temizleme kitleri sayesinde arzu edilen görünüme kavuşmaktadır. Ayakkabı temizleme köpüğü ürünün temizlenmesini ve parlamasını sağlar. Ayakkabıyı yeni haline getiren köpük, pratik bir şekilde kullanılabilir özelliktedir. Ayakkabıların içerisindeki materyal türlerine göre temizlik malzemeleri bulunur. Ürünlerin içerisindeki çeşitli temizleme aparatları, ayakkabıyı parlatma özelliğine sahiptir. Ayakkabı temizleme spreyi sayesinde pratik bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayakkabının türlerine göre farklı metotlarda temizleme uygulamaları bulunur. Aynı zamanda ayakkabının yan ve ön yüzeyleri için çeşitli bakım kitleri bulunur. En fazla aşınma durumuna sahip olan ayakkabı ön yüzeyini dış etkenlere karşı koruyan bakım kremleri ile koruyabilirsiniz. Temizleme kremlerini herkes kullanabilir. Söz konusu ürünler, likit veya katı malzemelerden oluşmaktadır. Tüm ürünlerin kullanım ömrü değişiklik gösterebilir özelliktedir. Bu yüzden kullanım sırasında ürünlerin talimatlar kılavuzuna bakabilirsiniz. Ayakkabının içi ve dışı için farklı materyallerde ürünler bulunmaktadır. Ayakkabının dışını, hava koşullarına karşı koruyan bakım kremleri yer almaktadır. Yağmur yağması ve benzeri etkenler, ayakkabının derisinde hasar oluşturulabilir. Bu yüzden temizleme sonrasında bakım kremlerini, ayakkabının üzerine sürebilirsiniz. Ayakkabılarınızı belirli periyotlarda temizlediğinizde kullanım ömrü artmaktadır. Aynı zamanda ayakkabıların küflenmesini önleyecektir. Ayakkabı bakım kitleri, boya, cila, sünger ve fırçadan oluşmaktadır. Ayakkabınızı bakım fırçası ile temizledikten sonra kauçuk sünger ile parlatabilirsiniz. Ayrıca içerisindeki ayakkabı cilası, ürünün uzun süre temiz kalmasına yardımcı olmaktadır. Ayakkabı boyası 200 ml boyutu ile yer almaktadır. Farklı renk seçeneği sunan ayakkabı boyası, ürünün üzerini rahat bir şekilde temizlemektedir. Ayrıca farklı periyot aralığı ile ayakkabınızın genel bakımını tamamlayabilirsiniz.

 Pratik Kullanımı ile Ayakkabı Bakım Ürünleri

Pratik Kullanımı ile Ayakkabı Bakım Ürünleri

Ayakkabının temizliği kadar genel boyutunun hasar almaması da önemlidir. Bu yüzden ayakkabı kalıbı ile ayakkabılarınızın şeklini korumasını sağlayabilirsiniz. Farklı ebatlarda yer alan ayakkabı kalıbı, ayarlanabilir özelliktedir. Söz konusu ayakkabı kalıpları, ayakkabıyı gerdirerek şekil bozukluklarının önüne geçer. Aynı zamanda ayakkabının üzerine konulabilen herhangi bir cisim ayakkabılarınıza zarar vermemektedir. Ayakkabı kalıpları, beş farklı beden seçeneği ile yer alır. Belirli ayakkabı ölçülerini baz alarak oluşan kalıplar, pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Özellikle sezonluk olarak kaldırılıp yerleştirilen ayakkabılar için birçok farklı ayakkabı kalıpları yer alır. Söz konusu ürünler, rafta hasar almadan ayakkabının durmasını sağlar. Ayakkabıların sezonluk modellerine göre farklı kullanım metotları bulunur. Ayakkabılar, spor ayakkabısı, sandalet, bot, çizme, günlük ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı ve terlik kategorilerinde yer alır. Ürünlerin materyallerine göre farklı temizleme uygulamaları bulunur. Söz konusu spor ayakkabıları için derisine hasar vermeyen temizlik kitleri yer alır. Bu doğrultuda günlük kullanımlarınız için pratik bir uygulama oluşturur. Aynı şekilde günlük kullanımlarda tercih edilen ayakkabılar, pratik bir şekilde temizlenebilmektedir. Bot ve çizme gibi kış mevsimlerinde tercih edilen ayakkabılar için kapsamlı temizleme ürünleri bulunur. Yoğun hava koşulları için üstün koruma ve bakım sağlayan ayakkabı temizleme kiti yer alır. Bu sayede ürünlerin kullanım ömrü artmış olur. Kar ve benzeri hava koşulları, ayakkabıların yapısına zarar verebilir. Dolayısıyla ayakkabıların üzerine koruma cilası sürebilirsiniz. Pratik bir şekilde uygulanabilen ayakkabı koruma cilası, set olarak veya tekli olarak bulunmaktadır. Söz konusu ayakkabı cilasını, ayakkabının üzerine ve yan kısımlarına sünger ile uygulayabilirsiniz. Koruma cilasını temiz olan ayakkabı yüzeylerine uygulamak gerekmektedir. Bu şekilde yapılan uygulamalar hem temizliğin uzun vadede etkili olmasına hem de parlak bir şekilde kalmasını sağlamaktadır.

 Her Yerde Kullanılabilen Ayakkabı Bakım Ürünleri

Her Yerde Kullanılabilen Ayakkabı Bakım Ürünleri

Ayakkabı boyası olarak yer alan ürün, deri materyaline sahip mont ve benzeri ürünlerde de kullanılabilir özelliktedir. Bu sayede geniş bir kullanım imkânı sağlar. Ayakkabı temizleme fırçası süet ve nubuk materyalli ayakkabılar için pratik boyutu ile yer alır. Ürünleri, ayakkabınızın tüm yüzeylerinde uygulayabilirsiniz. Parlaklık etkisi oluşturan temizleme kitleri, ayakkabılarınızın hem temiz hem de parlak olmasını sağlar. Aynı zamanda ekstra cilalama uygulamalarını gerektirmez. Günlük temizleme periyodu için ayakkabı temizleme mendilleri bulunur. Söz konusu ayakkabı temizleme mendilleri ile hızlı bir şekilde temizleme uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Belirli periyotlarda uygulanan temizlik mendilleri, ürünün hasar almasını engellemektedir. Aynı zamanda ayakkabı üzerinde oluşabilecek küf ve benzeri etkenleri uzaklaştırmaktadır. Ayakkabı temizleme mendili set olarak veya tekli olarak kullanıcılara sunulur. Söz konusu mendiller, ayakkabı materyallerine göre değişiklik gösterir. Deniz ve benzeri etkenlerden dolayı hasar alan yazlık ayakkabılar için temizleme ve bakım kitleri bulunur. Tuzlu su, ayakkabılar üzerinde ciddi hasarlar oluşturabilir. Dolayısıyla tuzlu su ile temas eden ürünlerin özenli bir şekilde temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Kullan at mendilleri ile deniz suyu alan ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Sandalet, terlik ve benzeri ayakkabılar genel bakım kitleri ile temizlenebilir özelliktedir. Ayakkabıların topuk boyutlarına göre temizleme faaliyetleri değişiklik gösterir. Kalın topuk yapısına sahip olan ayakkabılar için özel olarak hazırlanan kitler bulunur. Bu kitler ile ayakkabıların ve topuklarının temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde uygulanan temizleme aparatları sprey veya likit olarak yer alır. Genel ve günlük bakım kiti olarak yer alan ayakkabı bakım malzemeleri kullanıcılara sunulur. Genel bakım kitleri, kapsamlı bir şekilde temizlemektedir. Günlük bakım kitleri ise mendil gibi pratik kullanım sağlayan ürünlerden oluşur. Söz konusu ayakkabı temizleme kitlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.