Ayakkabı Bakım Ürünleri

Ayakkabılarınızı sağlıklı bir şekilde uzun süre kullanmak istiyorsanız, birtakım ayakkabı bakım ürünleri ile düzenli olarak bakımını yapmanızda yarar olacaktır. Ayakkabı bakım ürünleri arasında: ayakkabı koku önleyici sprey, ayakkabı boyası, ayakkabı tabanlık gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Ayakkabılarınızın her daim yeni gibi temiz ve parlak görünmesi için ayakkabı boyası ile düzenli boyamanız gerekmektedir. Ayakkabı boya renkleri arasında onlarca farklı renk tonu bulunmaktadır. En çok kullanılan ayakkabı boyası çeşitleri arasında siyah ayakkabı boyası ve kahverengi ayakkabı boyası yer alsa da; bordo, lacivert gibi farklı renklerde ayakkabılarınız varsa, onlara uygun renklerde ayakkabı boyası satın almanız gerekecektir. Ayakkabı boyalarının kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ayakkabı boya kutusunun içerisinde yer alan sünger ile ayakkabıların her yeri boyanır ve kuruması beklenir.

Ayakkabı boyası çeşitleri arasında bir de likit hazır boyalar yer almaktadır. Tercihinize göre istediğiniz bir ayakkabı boyasını satın alarak ayakkabılarınızın bakımını yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tip ayakkabı boyaları deri ayakkabıların bakımını yapmak için kullanılmaktadır. Süet, nubuk gibi ayakkabı çeşitlerinde kullanılmak için uygun değildir. Süet ayakkabıların bakımı, deri ayakkabılara göre çok daha zordur. Deri ayakkabılar silinerek ve boyanarak kolayca temizlenebilirken, süet ayakkabılar ne yazık ki böyle temizlenemez. Süet ayakkabılarınızın bakımını yapmak için renksiz süet ve nubuk ayakkabı spreyini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Renksiz üretilen süet ayakkabı spreyleri gibi bir de renkli ayakkabı spreyleri yer almaktadır. Ayakkabınızın rengine uygun olan bir ayakkabı spreyini satın alarak ayakkabınızın bakımını yapabilirsiniz.

Ayakkabı kokusu, birçok kişini korkulu rüyası gibidir. Kalabalık bir ortama girdiğinizde, insanların dikkatini ayakkabı kokusu ile çekmek son derece kötü bir durumdur. Çeşitli nedenlerle oluşan ayakkabı kokusuna çözüm bulmak için ayakkabı koku önleyici spreyleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Scholl ayakkabı kokusu önleyici sprey, ayakkabıların kokusunu önlerken, ayaklarda mantar gibi bakterilerin üremesine de engel olmaktadır. Ayakkabılarda en çok kullanılan ürünlerden biri de ayakkabı tabanlıklarıdır. Boy uzatıcı silikon tabanlıklar, ayak kaymasını engelleyici silikon tabanlıklar, ortopedik tabanlıklar, topuklu ayakkabı tabanlıkları gibi birçok tabanlık çeşidi ile ayaklarınızın daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayakkabı Bakım Ürünleri

için 3,001 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1996 (17)
37numara (22)
(1)
(2)
(3)
Ali Erkan (20)
(3)
(2)
(1)
(1)
Cabani (8)
Comfy (25)
(4)
(1)
(2)
(2)
Diga (6)
(2)
(1)
(3)
(2)
(1)
FABCARE (64)
(1)
finn (11)
(4)
(1)
Goldcare (15)
(1)
İcemen (61)
(5)
Kifidis (7)
(2)
(3)
LA (20)
(2)
(2)
Lucky (13)
(1)
(4)
Pegia (8)
Polaris (6)
(1)
(1)
(1)
(4)
(3)
(3)
Show (33)
(2)
Sitil (71)
Smart (31)
(1)
(2)
(1)
(1)
Tergan (21)
Timberland (13)
(3)
Woly (257)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(222)
(27)
(27)
(27)
(26)
(26)
(26)
(25)
(23)
(23)
(21)
(9)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (203)
Erkek (15)
Kadın (9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(597)
ve üzeri (883)
ve üzeri (940)
ve üzeri (959)
ve üzeri (978)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL