SARRAFİYELİ ALTIN KOLYE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Sarrafiyeli Altın Kolye

Altın koleksiyonlarının vazgeçilmez takılarından biri kolyeler oluyor. Koleksiyon altın kolye modelleri kategorisinin son derece çeşitli olması, kişilerin zevklerine göre model bulmasını kolaylaştırıyor. Koleksiyon altın kolye yapımında kullanılan değerli materyallere göre tasarımlarda ve fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Bazen birikim bazen de takı koleksiyonunu çeşitlendirmek için alınan modellerle kategori her geçen gün çeşitleniyor.

Koleksiyon Altın Kolye Modelleri Beyaz Altının Eşsiz Parıltısıyla Birleşiyor

Koleksiyon Altın Kolye Modelleri Beyaz Altının Eşsiz Parıltısıyla Birleşiyor

Yusufçuk, kar tanesi, nal, bereket eli, çapa gibi pek çok simge koleksiyon altın kolye çeşitleri üzerinde bulunabiliyor. Farklı simgelerin anlamlarından faydalanılarak yapılan bu kolyeler, pırlantının parıltılı görüntüsüyle desteklenebiliyor. Beyaz altın ve pırlantının zarif uyumu, bazen çok şık gecelerde kullanılabilecek modellerde bazen de günlük kullanım için gayet uygun olan sade modellerde kendisini gösteriyor. Kolye ucunun tek başına zarafeti temsil ettiği modeller olabildiği gibi, kolye zincirine eklenen çeşitli simgelerle daha naif modeller de elde edilebiliyor. Beyaz altının parıltılı görüntüsünü muhafaza etmek için ihtiyaç duyulan dönemlerde amonyak veya deterjan yardımıyla parlatma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda ilgili yerlerde özel parlatma işlemi de uygulatmak mümkün oluyor. Koleksiyon altın kolye ucu, kolye zincirindeki simgelerle desteklendiğinde simgelerin star parça kabul edilen kolye ucundan daha küçük olmasına özen gösteriliyor. Çoklu kolyelerde, kolye zincirinin tamamında küçük simgelerin kullanıldığı da oluyor. Spor kıyafetlerle de şık bir uyum yakalanmasına sağlamasından dolayı yaygın olarak tercih ediliyor.

Koleksiyon Altın Kolye Kategorisi Oldukça Çeşitli Oluyor

Koleksiyon Altın Kolye Kategorisi Oldukça Çeşitli Oluyor

Beyaz, sarı ve gül rengi çeşitleri bulunan altının ayarlarına göre modeller çeşitleniyor. Söz konusu altın çeşitlerinin birleştirilmesiyle modeller de elde ediliyor. Beyaz altından tasarlanan kolyelere gül rengi veya sarı renk altından elde edilen damla gibi motifler eklenerek zariflik had safhaya ulaştırılıyor. Koleksiyon altın kolye fiyatları da altının ayarına ve tasarıma göre değişkenlik gösteriyor. Çeşitli değerli taş eklemeleriyle parıltı veya özgünlük nitelikleri arttırılıyor. Koleksiyon tuğralı altın kolye çeşitlerinin geleneksel duruşu özellikle düğünler için vazgeçilmez bir model olmalarına sebep oluyor. Aynı zamanda bu alanda koleksiyon çeyrek altın kolye modelleri de bulunuyor. Bu tür modeller hem birikim hem de takı ihtiyacını karşılamak isteyenler için kurtarıcı görevi görüyor. Büyük bir değerli taş kullanımında taşın etrafında küçük taşlar kullanılması suretiyle son derece zarif model tasarımlarına imza atılması mümkün oluyor. Özel günlerde, şık gecelerde, düğün benzeri davetlerde kullanılabilen zarif modeller oluşturulan kombinleri daha da göz alıcı hale getiriyor.

Koleksiyon Altın Kolyeler Vazgeçilmez Bir Hediye Çeşidi Oluyor

Koleksiyon Altın Kolyeler Vazgeçilmez Bir Hediye Çeşidi Oluyor

Hediye seçimlerinde kişiye özel tasarımlardan yana tercih yapmak her zaman daha etkileyici oluyor. Koleksiyon isimli altın kolye modelleri, kullanıcının zevkle taktığı ve kendisini özel hissettiren modellerden biri olarak kategorideki varlığını sürdürüyor. Koleksiyon erkek altın kolye modelleri genelde sade bir görünüme sahip oluyor. Hafif karartma beyaz altın kullanımının yoğunluğundan da bahsetmek gerekiyor. Daha sade tasarımlarla maskülen görünüm desteklenmiş oluyor. Özellikle baş harflerden kolye ucu kullanılan kolyeler de erkek kullanıcılar için yaygın olarak tasarlanıyor. Kılıç, miğfer gibi simgelerin yanı sıra yalnızca zincir görünümünde olan altın kolyeler koleksiyonların vazgeçilmezi oluyor.