Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sarrafiyeli Takılar

için 1,350 sonuç bulundu.

Koleksiyon Altın

Altın kolay işlenebilmesi, her şekle sokulabilmesi, hava ve su şartlarından etkilenmemesiyle birlikte çok değerli bir elementtir. Bu özellikleri onu muazzam bir yatırım aracı yapar. 22 ayar koleksiyon altın çeşitleri, altına yatırım yapmak isteyenler için cazip bir seçenek.

Koleksiyon Altın Nedir?

Koleksiyon Altın Nedir?

Koleksiyon altın, 22 ayar altından yapılmış farklı türdeki eşyalara verilen genel bir addır. Altın para, İAR 0.625 gr yarı çeyrek altın, Reşat altını ve diğer 22 ayar takıların hepsi koleksiyon altın dahilinde sayılabilir. Altında ayar, onun saflığını gösterir. 24 ayar altın demek altının içine karışmış başka hiçbir metal olmadığını belirtir. 22 ayar da tam 24 ayarın altında bulunan, saf olmaya yakın bir altındır, dolayısıyla oldukça değerlidir. İsçilik farkı haricinde zamanla değerinde pek düşme yaşanmaz. 22 ayar, 22 K, yani binde 916 milyemdir. Reşat altın fiyatları ve diğer koleksiyon altınların fiyatları gram üzerinden belirlenir. Gram arttıkça fiyat da artar. İAR yarı çeyrek altın dışındaki koleksiyon altınlarının ağırlığı üründen ürüne değişiklik gösterecektir. Koleksiyon altın, özellikle altın takılar sevdikleriniz için son derece anlamlı bir hediye de olabilir.

22 Ayar Altın Takılar

22 Ayar Altın Takılar

22 ayar altın takılar da uzun yıllar değerini koruyarak saklanabildiği için koleksiyon altından sayılır. Bu takılar sadece yatırım aracı değil aynı zamanda şık aksesuarlardır. Altın fantezi yüzük diye de geçen 22 ayar yüzük modelleri işçilik açısından farklılık gösterse de hammadde açısından aynı. Kendinizin ya da hediye ettiğiniz kişinin hoşuna giden bir model olduktan sonra değer açısından sorun yaşamazsınız. 22 ayar altın bileklik veya bilezik de hem kıymetli bir yatırım aracı hem de şık bir takı çeşididir. Koleksiyon altınlardan bir set oluştururken altın bilezik modellerini göz ardı etmemelisiniz. 22 ayar altın kolyeler de setinizi tamamlayacak parçalardan biri. İnce işçilik ürünü bir kolye yerine 22 ayar altın zincir ve Reşat altın kolye gibi alternatiflere de yönelebilirsiniz. Son olarak, setinize altın küpe de eklemeniz mümkün.

Koleksiyon Altın Fiyatları

Koleksiyon Altın Fiyatları

Koleksiyon altın fiyatlarını, gram altın fiyatlarını günlük olarak takip ederek hesaplayabilirsiniz. Fiyatlar sürekli değişebildiği için eşyanızın değeri de değişir ama bazı dönemlerde istisnalar yaşanabilmesine rağmen bu değişim genelde yukarıya doğru olur. Taşsız olduklarını varsayarsak, 22 ayar yüzük fiyatları, 22 ayar altın bileklik fiyatları veya altın kolye fiyatları için de bu hesaplama geçerli. Değerli taşlar bulunan kolye, bileklik ve altın yüzük fiyatları için işin uzmanlarına danışmanız gerekir. Altınbaş, Bilezikçi, Bilezikhane, Favori Gold, Hanoğlu Kuyumculuk, İAR, Nadir, Altınaşkı, TC Darphane, Tuğrul Kuyumculuk ve diğer markaların koleksiyon altın çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Yatırımlık Altın & Gümüş kategorimizde yer alan, cumhuriyet altını, ziynet altını, külçe gümüş ve diğer yatırım altın ve gümüş eşyalarla birikiminize birikim katmanız mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Taş Durumu

(677)
(523)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Gram

(912)
(215)
(50)
(8)
(6)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(103)
ve üzeri (117)
ve üzeri (127)
ve üzeri (129)
ve üzeri (133)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL