Koleksiyon Altın

Yatırım maksatlı altın satın almaya karar verdiyseniz kategorimizde yer alan koleksiyon altın modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kategorimizde yer alan altın çeşitleri 22 ayardır ve özellikle yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Altına yatırım yapmak isterseniz, siz de kategorimizde yer alan 22 ayar altın takılardan satın alabilirsiniz. Yatırımlık altın takılar arasında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Küpeden kolyeye, yüzükten bileziğe kadar dilediğiniz yatırımlık altın takıyı satın alabilirsiniz.

Hem yatırımlık altın satın almak hem de satın aldığınız bu altını kullanmak isterseniz hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Yatırımlık altın küpe modelleri arasında son derece eşsiz ve güzel tasarımlara sahip olan modeller bulunmaktadır. Koçak Gold markası tarafından üretilen altın takı setinin içerisinde bir adet kolye ve bir çift küpe bulunmaktadır. Tamamen el işçiliğine sahip olan bu altın takı seti 22 ayar altından üretilmiştir ve 8,50 gram ağırlığındadır. Başka markalar tarafından da 22 ayar altın gerdanlık setleri üretilmektedir. Altına yatırım yapmayı düşünenler arasında yer alıyorsanız diğer markalar tarafından üretilen çeşitli fantezi setlerden satın alabilir, dilerseniz kullanabilir, dilerseniz bir köşede bekletebilirsiniz.

Altın, düğünlerde gelinlere en çok takılan takı çeşitleri arasında yer almaktadır. Gelininize ya da kızınıza yatırımlık altın takmak isterseniz, koleksiyon altın kategorimizde yer alan fantezi takı setlerini inceleyebilirsiniz. 22 ayar Trabzon düğün seti, en çok tercih edilen yatırımlık altın çeşitleri arasında yer almaktadır. Zirkon taşlarla süslenmiş olan Trabzon düğün seti 22 ayar altından üretilmiştir ve 108,67 gram ağırlığındadır. En çok takılan altın takılar arasında bilezikler yer almaktadır. Yatırım yapmak için siz de altın bileziklerden satın almayı tercih edebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda bozdurabilirsiniz. Koçak Gold, Altıncım, Tuğrul Kuyumculuk, Altınpınarı, Label Jewellery, Akgold, Myra Gold, Bilezikci, 2B Trendy, Şahin gibi çeşitli markaların ve üreticilerin yatırımlık altın modellerini inceleyebilirsiniz. Yatırım altın fiyatlarını incelemek için kategorimizde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Diğer altın takıları incelemek isterseniz, altın takılar kategorisine bakabilir ve birçok seçenek arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Koleksiyon Altın

için 1,482 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altınbaş (436)
Bilezikci (211)
Bilezikhane (152)
(1)
(1)
(1)
(2)
(5)
NZP Gold (19)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (38)
ve üzeri (38)
ve üzeri (38)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL