Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Gram

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Sarrafiyeli Takılar

için 581 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Koleksiyon Altın

Koleksiyon altın içerisine çeyrek altın, reşat altın gibi birçok altın türü ve takısı dahildir. Altın mücevherler 22, 18 ve 14 ayarlık altın alaşımlardan oluşur. Bunun yanında 24 ayar altın saf altın sayılır. 14, 18, 22 ayarlar ise altın karışımlarından oluşur. Cumhuriyet altını, ziynet altın, yarım altın, külçe altın gibi birçok altın boyutu vardır. Ayrıca altın takılar içerisine altın kolye ve altın kolye küpe set gibi birçok model takı bulunmaktadır. Genellikle düğünler için tercih edilen altınlar önemli bir yatırım malzemesidir. Uzun dönemde bir tasarruf aracı olarak altınların tercih edilmesinin nedeni fiyatlarında kesin inişler ve çıkışların olmamasından dolayıdır. Koleksiyon altın çeşitleri içerisinden altın takılar hem paslanmamaları hem de yatırım amaçlı olarak tercih ediliyor. Altın takılar içerisinden koleksiyon altın küpe gibi uzun yıllar kullanılabilecek olan altın takılar düğün gibi özel merasimlerde öne çıkıyor. Her bütçeye uygun bulunabilen koleksiyon altın modellerini yatırım olarak kullanabileceğiniz gibi takı olarak da tercih etmeniz mümkün. Ayarlar içerisinden kendi bütçenize göre 14 ayar veya 24 ayar arasından bir altın seçimi yapabilirsiniz. Bu ayarlar saf altın alaşımlarını gösterir. Koleksiyon altın fiyatları döviz fiyatlarına ve piyasaya göre değişiklik gösterebilir. Altınlar ayarlarına göre yüksek veya düşük fiyatlar alabilir. Tekli tercih edebileceğiniz takıların yanı sıra altın kolye bileklik set gibi set halinde koleksiyon altınlar, fiyatlar bakımından çeşitlilik gösterir. Çeyrek altın, cumhuriyet altın gibi yatırımlık altın fiyatları piyasaya ve dövizin durumuna göre şekillenir. Koleksiyon altın fiyatları uzun vadeli olarak büyük değişimlere uğramaz. Piyasaya ve dövizin etkilerine göre fiyatlarda inişler ve çıkışlar olması mümkündür. Sizler de sayfamızda yer alan koleksiyon altın ve gümüş çeşitleri arasından bütçenize uygun ürünleri keşfedebilirsiniz.

Koleksiyon Altın Çeşitleri

Koleksiyon Altın Nedir?

Koleksiyon altın 22 ayar altın takıları ve çeyrek altın, reşat altını içerisine alır. Takılar da koleksiyon altın dahilinde sayılabilir. koleksiyon altın bileklik , küpeler, kolyeler ve bilezikler olarak karşımıza çıkar. Yatırım açısından ilerleyen dönemlerde de bozdurulabilen bu altınlar çok fazla tercih ediliyor. Koleksiyon altın çeşitlerinden biri olan tam altın bileklik modeli ipli tasarımı ile yatırım için taşınabilir bir takı olarak karşımıza çıkıyor. Orta kısmında yarım altın veya cumhuriyet altın bulunan bu bileklikler, ipli olması ile kolay takılabiliyor. Çok fazla tercih edilen bu çeşit, ince ipli olabildiği gibi kalın örgü modelde de olabilir. İp kalitesine göre tam altın bileklik fiyatları değişiklik gösterecektir. Altın kolye takıları da koleksiyon altın içerisinde sayılıyor. Bu takılar zincirli olarak satılabildiği gibi kolye ucu olarak da satılır. Altının ayarına ve modeline göre altın kolye fiyatları değişiyor. Ayrıca set halinde, kolye bileklik ve küpe üçlüsü de piyasada çok satılan modellerden biri. Bu setler altın koleksiyonu olarak farklı isimlerle karşımıza çıkıyor. Setler üçlü olabildiği gibi bileklik ve kolye olarak ikili olarak da tasarlanabilir. Bir diğer koleksiyon altın çeşidi ise altın zincirli bilekliklerdir. Bu modeller, işçilik bakımından değişiklik gösterir. İşçiliği yoğun olan bileklikler fiyat açısından farklılık gösterecektir. Ayrıca yatırımlık amacıyla alınacak olan bileklik, koleksiyon altın kolye gibi altın takılarda işçiliğin az olması önemli bir noktadır. Koleksiyon altınlar içerisinde yarım altın, çeyrek altın, reşat altın gibi klasik altınlar da vardır. Bu altınlar genellikle tasarruf amacıyla satın alınır. İlerleyen dönemlerde bu altınları bozdurulmasında fiyat farkı çok fazla olmayacaktır. Böylece yatırım için, klasik altınların tercih edilmesi uygun olacaktır. Sizler de sayfamızda yer alan altın çeşitlerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Koleksiyon Altın Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koleksiyon Altın Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koleksiyon altın çeşitleri geniş bir yelpaze sunar. Bu yelpazeden altın seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken belirli noktalar vardır. Öncelikle satın alacağınız altının üzerindeki ayarına dikkat etmelisiniz. Tercihinizi 14 ayar altın kolye çeşitlerinde belirlediyseniz imalatçı firmanın patentine dikkat etmelisiniz. Ayrıca altın kolye seçimlerinizde altın kolye zincirli modellerden birini tercih ediyorsanız zincirin kalın veya ince olmasına da dikkat etmelisiniz. Kalın zincirli altın kolyelerin fiyatları daha yüksek olmalarının yanı sıra ayar olarak da değişkenlik gösterecektir. Bir diğer koleksiyon altın modellerinden biri olan tam altın bileklik ipli çeşitler de çok fazla tercih edilir. Bu modelin seçiminde dikkat etmeniz gereken nokta bileklik ipinin kaliteli olmasıdır. Ayrıca altının gramajı ve ayarıda dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Bu tam altın ipli bileklik modelleri iplerine göre farklı çeşitler içeriyor. Örgü ipli altın bileklikler, ince ipli altın bileklikler bu modellerden bazılarıdır. Çeyrek altın, cumhuriyet, yarım altın bileklik modelleri de mevcuttur. Bir diğer altın takı çeşidi ise koleksiyon altın bileklik modelleridir. Bileklik seçiminizde işçilik ve altının ayarı önemlidir. Satın alacağınız altın bilekliğin işçiliği sonradan bozdurmak için önemli bir noktadır. Yatırım amaçlı bir altın alınmak isteniyorsa 22 veya 24 ayarlı işçiliği az olan altın veya takılar seçilmelidir. Böylece alınan fiyat ile bozdurulan fiyat arasında çok fazla fark olamayacaktır. Tam altın bileklikler yatırım için tercih edilebilir. Koleksiyon altın seçiminizde yatırım olarak mı yoksa takı olarak mı tercih edeceğiniz önemli bir noktadır. Sizler de sayfamızda yer alan ürünler arasındaki koleksiyon altın modellerini keşfedebilirsiniz.

Koleksiyon Altın Çeşitleri

Koleksiyon Altın Çeşitleri

Koleksiyon altın takıları içerisine altın kolyeler, küpeler, bileklikler dahil edilebilir. Altın takı seçimi kişinin zevkine göre değişir. Bu takılar altın ayarı bakımından farklılık gösterecektir. 18 ayar altın kolye modelleri ile 24 ayar kolye modeli arasında hem görüntü farkı hem de altın miktarı olarak farklar bulunur.Koleksiyon altın çeşitlerinden biri olan altın kolyeler birçok model içeriyor. Zincirli satılabildiği gibi kolye ucu şeklinde de satılabiliyor. Altın kolye uçları hem ağırlık olarak hem de model olarak fiyat farkı gösterir. Bu kolyeler, paslanmaz özellikte olmaları nedeniyle uzun süre kullanılıyor. Bir diğer koleksiyon altın çeşidi ise altın bilekliklerdir. Altın bileklik çeşitleri hem modele hem de kalınlığa göre farklılık gösterir. Bu bileklik çeşitlerinden biri olan tam altın bileklik modelleri insanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Hem spor bir takı hem de şık bir görüntü vermesiyle birlikte tam altın çerçeveli bileklik modeli yatırım amacı ile de tercih edilebilir. Bir diğer koleksiyon çeşitlerinden biri olan altın küpe ve kolye setleri birçok model içeriyor. Kalın zincirli kolye setleri ve ince zincirli kolye setlerinde fiyatlar değişiyor. Zincirlerine göre farklılık gösteren altın kolye çeşitleri tekli olarak da satılıyor. Koleksiyon altın çeşitleri arasına reşat, çeyrek ve cumhuriyet altını da dahildir. Bu altınlar genellikle yatırım amacıyla tercih edilebileceği gibi kolye ucu, bileklik gibi takı olarak da tercih ediliyor. Koleksiyon altın çeşitlerinde fiyatlar değişebiliyor. Hem yatırım hem de takı olarak kullanılabilecek altın bileklik, küpe, kolye setleri uzun yıllar kullanılıyor. Altın dayanıklı olmasının yanı sıra paslanmaz özelliğe sahip olmasıyla da bilinir. Bu durumda ayarına göre seçeceğiniz altın takılar model olarak da farklara sahiptir. Sizler de sayfamızdaki koleksiyon altın çeşitlerini inceleyebilir, dilerseniz beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.