Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Tuning

için 65,537 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Siyah Karbon Folyo

  (589)
  45,35 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Parlak Siyah Folyo

  (508)
  47,28 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  AİR HAVA KOMPRESÖRÜ

  (0)
  1.603,90 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  CB-201 Hava Kompresörü

  (10)
  1.850,00 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  CB-301 Hava Kompresörü

  (13)
  2.050,00 TL
  +

Oto Tuning

Oto tuning, aracın hem dış hem de iç görünümünü değiştirme amacıyla kullanılan pek çok dizayn malzemesinden oluşur. Aksesuarlar, aracınızın görünümü değiştirme ve kendi zevk ve tercihlerinize göre düzenleme olanağı sunar. Aracınızın standart görünümün yerine farklı aksesuarlarla sıra dışı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Aracın iç tasarımı, içerisindeki diğer yolcuları da konforlu hissettirecek şekilde özenle tasarlanabilir. Bu tasarım araç içi aksesuarların dilediğiniz şekilde dizayn edilmesi ile mümkün olabilir. Ayrıca sadece araç içerisinde değil, araç dışında da kullanılan parçalar hem dış görünümünü hem de motor verimini artıracak şekilde seçeneklerden oluşmaktadır. Yüksek performanslı sürüş deneyimleri için aracınıza gerekli bakımı uygulayabilir ve oto aksesuar modelleri ile aracınıza farklı özellikler ekleyebilirsiniz. Oto tuning seçenekleri araç içerisinde ve dışında aracı korumak, performansını arttırmak gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Aracın ilk günkü gibi kullanılması ve hem dış hem de iç tasarımının uyumlu halde dizayn edilmesi amacıyla pek çok oto aksesuarı kullanılmaktadır. Siz de ürün sayfamızda yer alan araç aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Araç İçi ve Araç Dışı Oto Tuning Modelleri

Araç İçi ve Araç Dışı Oto Tuning Modelleri

Araç içerisine farklı özellikler eklemek ve performansını artırmak amacıyla çeşitli ürünler kullanılır. İç ve dış aksesuarlar kendi alanında farklı özellikler gösterir. İç modifiye ürünleri arasında araç içi aynalar, emniyet kemeri lastiği, el freni kılıfı, direksiyon kılıfları gibi ürünler bulunmaktadır. Oto tuningler, araç içerisinde aynı kumaştan ve aynı renkten tercih edilerek uyumlu bir görünüm oluşturulabilir. Ayrıca araç içi çizgiler ve hatlar dikkate alınarak pek çok alternatif araç aksesuar modeli kullanabilirsiniz. Dış modifiye ürünleri arasında ise tampon aksesuarları, body kitler, difüzörler, egzoz aksesuarları bulunmaktadır. Aracın hızının artmasına ve rüzgârın önünü kesmemesine yardımcı olan body kitler ve diğer tuningler, araç performansını arttırmayı amaçlamaktadır. Aracın şekline ve ağırlığına göre tasarlanmış dış oto tuningleri, aracın hızını kesmeden rüzgara yön vermesini sağlar. Tampon veya bagaj üzerinde kullanabileceğiniz spoiler, kaldırma kuvvetini azaltarak aracın yer ile olan temasını ayarlar. Aracın önemli virajlarda veya zorlu yollarda ilerlemesine yardımcı olan oto aksesuar ürünleri yüksek hız seviyelerinde bile aracın zarar görmemesi amacıyla tasarlanmaktadır. Araç dışında kullanılan alüminyum folyolar, aracın yoğun yağmurlu havalarda zarar görmesini veya uzun süre güneş altında kaldığında renginin solmasını önlemek amacıyla kullanılabilir. Aracın iç ve dış korumasının sağlanması amacıyla pek çok modifiye ürünü kullanılmaktadır. Bunları set halinde veya tek tek seçerek uygun şekilde dizayn edebilirsiniz. Kullanışlılığının yanında görünümde de farklılık yaratan bu ürünler, her araca uyumlu modeller sunmaktadır. Dış modifiyeler arasında yer alan çamurluklar, kapı koruma diskleri darbeye karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. %100 ABS plastikten elde edilen ve araç için uygun malzemelerden tasarlanmış ürünler, aracınızı uzun ömürlü ve ilk günkü gibi kullanmanıza yardımcı olur.

Çok Amaçlı Oto Tuning Modelleri

Çok Amaçlı Oto Tuning Modelleri

Araç içi aksesuar emniyet kemer lastiği veya el feneri gibi araç içerisinde aracı sürmeye yardımcı olan pek çok yerde kullanılır. Yumuşak kılıflar, aracınızı sürerken elinizi desteklemek amacıyla tasarlanmaktadır. Ayrıca görünümüyle de araçta farklılık sağlayan bu ürünler, çok amaçlı kullanılabilir. Vites topuzu koruma kılıfı, direksiyon kılıfı, ayna kılıfı gibi pek çok ürün sık kullanılan eşyalara zarar gelmemesi amacıyla da kullanılabilir. Uzun yolculuklarda emniyet kemeri belli bir süre sonra sıkabilir ve rahatsız edebilir. Bu durum sürüş konforunuzu olumsuz etkileyebilir. Her araca uyumlu emniyet kemeri kılıfları, araç içerisinde konfor sağlamak amacıyla üretilmektedir. Reflektörlü, özel nakışlı, bayrak desenli ve daha pek çok kemer kılıfı bulunmaktadır. Aracı park ederken el frenini çekmekte güçlük yaşıyorsanız, el freni kılıfları hareketlerinize destek sağlamaya yardımcı olur. Daha rahat el freni çekmek ve el frenini çeşitli darbelerden ve aşınmalardan korumak için kılıf seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Direksiyon kılıfları direksiyonu daha rahat hareket ettirmek, soyulmalardan ve yıpranmalardan korumak amacıyla tercih edilebilir. Devamlı güneş altında kalan aracınızın güneşten dolayı soyulma ve izlere maruz kalmaması için koltuk kılıfları, araç üstü örtüler kullanabilirsiniz. Araç modifiye parçaları bir arada set halinde de satılmakta, kullanıcıya uyumlu parça seçenekleri sunmaktadır. Uyumlu ve aynı kumaştan üretilmiş bu parçaları edinerek araç içerisinde modifiye uygulaması yapabilirsiniz. Araba aksesuar malzemeleri arasında yer alan diğer ürünler ise teyp çerçeveleri, bağlantı kabloları, anfi sistemleri, kumanda kılıfları, vites topuzu, yapışkanlı ses yalıtım malzemelerinden oluşmaktadır. Araç dışı aksesuarları, yüksek basınçtan aracın etkilenmemesi ve konforlu bir şekilde yola devam edebilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Tasarımındaki detaylar ve kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, hem görünüm hem de işlevsellik açısından önemlidir.

Oto Tuning Kullanım Alanları

Oto Tuning Kullanım Alanları

Araç aksesuar dış modifiye ürünleri, görünümü daha iyi hale getirmek ve performansı güçlendirmek gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Tüm araçlara uygun ön tampon eklerini arabanın ön tamponunda değişiklik yapmak isteyenler tercih edebilir. Yapıştırılabilir bantlar sayesinde kolayca takıp çıkartılabilen ürünler, zaman zaman farklı renkler kullanılarak görünümde değişiklik oluşturulabilir. Aracın dış camlarını filmlemek, siyah ve sade bir görünüm oluşturmak isteyenler için siyah karbon folyolar bulunur. Arabanın kapı ve tampon kısmında kullanılan panel itme pim tutucular, plastikten üretilmekte ve her arabaya uygun şekilde tasarlanmaktadır. Araçta ses yalıtımı sağlamak için kullanılan yalıtım malzemeleri, UV ışınları karşı yüksek koruma sağlayarak aracın güneş ışınlarından zarar görmesini önler. Alüminyum ve polyester gibi malzemelerden üretilen ürünler, yalıtım sağlamak amacıyla farklı kalınlıklarda seçenekler sunmaktadır. Titreşimi içerisinde emen ve sesin dışarı ulaşmamasını, dışarıdaki sesin de dışarıda kalmasını sağlayan yalıtım malzemeleri araç içi konforu sağlamak amacıyla üretilmektedir. Kendinden yapışkanlı siyah folyolar, araçta iz bırakmadan basit bir şekilde araç dışına uygulanabilir. Kaplandığı alanın şeklini alarak yüzeyde yüksek koruma sağlar. Plastik yüzeye sahip ürünler kolayca silinebilir, temizleme işlemi yapılabilir. Uzun süre güneş ışığı altında kalan aracınızı koruyarak güneşten kaynaklı renk solması veya yıpranma gibi durumları engeller. Araç desenlerinin kaybolmamasını ve uzun süreçte araçta kalmasını sağlayan, ayrıca su geçirmeyen folyolar; aracın dış modifiye işlemleri için kullanılmaktadır. Hava kanallı ve koruma jelatinli alüminyum folyolar, araç üzerinde su veya nem gibi etkenlere bağlı olarak hava kabarcığı oluşmamasına yardımcı olur. Aracın iç ve dış kısmında kullanabileceğiniz bu ürünler, aracı koruma amacıyla kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Oto tuning aksesuar her araca uyumluluk gösterecek şekilde, farklı model seçenekleri sunmaktadır. Modellerin yapıldığı malzeme, kullanılan parçalar ve dayanıklılıkları fiyatta belirleyici oluyor. Siz de ürün sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir oto aksesuar fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.