Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tuning

için 90,618 sonuç bulundu.

Tuning

Oto tuning, aracınızın dış ve iç görüntüsünü kendi isteğinize ve zevkinize göre dizayn etmenizi ve değiştirmenizi sağlayan ürünlerin tamamına verilen isimdir. Bir diğer adıyla ''oto makyaj'' olarak anılan tuning yöntemleri sayesinde, aracınız için yeni fikirler üreterek aracınızı daha güzel ve özel kılabilirsiniz. Standart araç görüntülerini muazzam yöntemlerle ve oldukça basit bir şekilde değiştirebilen tuning aksesuarları ile aracınızı daha etkileyici, daha güçlü ve daha verimli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Oto tuning kategorisi yalnızca araçların dış ve iç görüntülerini değil, araçların motor gücü ve performans verimliliğini artırabilen ürün seçenekleri sunar. Eski ve bakımsız araçlara da uygulanabilen tuning aksesuarları ile aracınıza farklı özellikler ekleyebilir, görüntüsünü değiştirebilir, gücünü artırabilirsiniz.

Oto Tuning Aksesuar Çeşitleri

Oto Tuning Aksesuar Çeşitleri

Oto tuning aksesuar modelleri, iç modifiye ve dış modifiye aksesuarları olmak üzere iki guruba ayrılır. Tampon, kaporta, yan kapılar, arka panel ve tepe yüzeyi üzerine dış modifiye aksesuarları uygulanabilir. Dış modifiye aksesuarları arasında; oto ayna aksesuarları, ön tampon aksesuarları, difüzör modelleri, spoiler modelleri, body kit modelleri, egzoz modifiye ürünleri bulunur. Difüzör modelleri, araçların yüksek hızda seyir halindeyken rüzgarın etkisiyle birlikte yavaşlamalarını engeller. Özellikle hafif bir yapıya sahip olan araçlarda, rüzgarın aracın altından geçmesini sağlayarak hız yüksekliğini korur. Spoiler modelleri, aerodinamik sistemlerin bir parçası olarak kabul edilir. Spoilerlar araçların ön tamponu, arka bagaj üzeri ya da isteğe bağlı olarak diğer konumlarda kullanılabilen ve araçların kaldırma kuvvetini önemli ölçüde azaltan ürünlerdir. Bu sayede oto tuning malzemeleri arasında bulunan spoilerlar araçların yüksek hızda hareket ederken basınçtan etkilenmesini önler. Arka kanat ürünleri ise sürüklenme etkisini azaltarak viraj dönüşlerini kolaylaştırır ve frenleme süresini kısaltır. Arka kanatlar aynı zamanda araçların yol tutuş seviyesini ve ivmelenmesini artırır.

Oto Tuning Setleri

Oto Tuning Setleri

Oto tuning set çeşitleri, iç modifiye aksesuarları içerir. Bu ürünler arasında araç içerisinde bulunan emniyet kemeri lastiği veya kumaşı, el freni kılıfı, vites topuzu koruma kılıfı, direksiyon kılıfı gibi ürünler bulunur. Bu ürünleri kullanarak araç içerisinde sürekli kullandığınız bölümlerin, korunmasını ve uzun bir süre verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Emniyet kemeri kılıfları aracınızla seyir halindeyken kemerlerin vücudunuzu rahatsız etmesini engeller. Yumuşak bir dokuya sahip olan emniyet kemeri kılıfları sayesinde emniyet kemerinin varlığını da hissetmezsiniz. El freni kılıfları ise aracınızı park ederken, el frenini kolayca çekebilmenize yardımcı olur ve el freni çubuğunu zamanla oluşabilen yıpranmalardan korur. Direksiyon kılıfları aracınızla seyir halindeyken direksiyon hareketlerinizi kolaylaştırır, direksiyonunuzun güneşe maruz kalarak çatlamasını önler ve yumuşak dokularıyla ellerinizin yorgunluğunu azaltır. İç modifiye türleri arasında teyp modelleri, çeşitli bağlantı kabloları, oto anfi teyp sistemleri, koltuk kılıfı modelleri, araç kumanda kılıfları ve kumandaları, paçalık, tozluk ve çamurluk modelleri, klima düğmesi setleri, boyun yastıkları gibi çok sayıda ürün seçeneği yer alır. İhtiyaç duyduğunuz tuning oto aksesuar seçeneklerini değerlendirerek aracınızın içinde daha konforlu ve şık bir alan yaratabilirsiniz.

Oto Tuning Parçaları

Oto Tuning Parçaları

Tuning araba modellerine uygulanan ürün seçenekleri arasında silecek takımları, oto konfor paketleri, hava filtre uzatmaları, hava filtresi aparatları, cam çıtası, boyalı spoiler parça modelleri, boyasız spoiler parçalar ve bagaj üstü spoilerları gibi çok çeşitli seçenekler yer alır. Oto konfor paketleri sürücülere sürüş sırasında konfor sağlayan özel ürün parçalarından oluşur. Oto tuning parçaları arasında boyun yastığı, emniyet kemeri pedi gibi ürünler bulunur. Silecek takımları ise araç modeline uygun olarak tasarlanan muz silecek seçenekleri içerir. Oto tuning fiyatları, her sürücünün ulaşabileceği fiyat seçenekleri içerir. Siz de oto tuning ürünlerini inceleyerek aracınızın değerini ve konforunu artırabilirsiniz. Aracınıza uygun diğer aksesuar ve performans ürünlerini incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(5,148)
ve üzeri (7,499)
ve üzeri (8,560)
ve üzeri (8,931)
ve üzeri (9,686)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL