Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Spor Yay

için 8.708 sonuç bulundu.

Spor Yay

Yolculuğunuzun daha güvenli ve konforlu olmasını sağlayan spor yaylar, fonksiyonelliği sayesinde oldukça tercih ediliyor. Sağladığı konforun yanı sıra aracınıza şık ve sportif de bir görünüm katıyor. Araç spor yay yorumları arasında öne çıkan birçok özellik, seyir halindeyken arabanın performansını artıyor. Araç spor yay fiyatları ise zengin donanımına göre uygun aralıklarda yer alıyor.

Spor Yay ile Mükemmel Yol Tutuşu

Spor Yay ile Mükemmel Yol Tutuşu

Spor yaylar, aracınızı standart duruşundan daha fazla alçaltıyor ve spor bir görünüm kazandırıyor. Aynı zamanda esnemeyi azaltarak süspansiyonu rahatlatıyor. Bu sayede yüksek performanslı araçların yol tutuşunu artırıyor ve virajlarda mükemmel bir hakimiyet sağlıyor. Ayrıca araç spor yay, orijinal yaylara göre daha uzun ömürlü bir kullanım olanağını sunuyor. Aracı yere daha da yaklaştıran bu spor yaylar, iç tekerleklerin yola tutunması kapasitelerini artırıyor. Böylece dış tekerleklere binen yük azalıyor. Bu da arabanın daha rahat manevra yapmasına yardımcı oluyor. Araçlardaki spor yaylar, adeta bir fırlatma sistemi şeklinde çalışıyor. Bu sistem, yaylara gelen darbeyi yumuşatıyor ve onu tam tersi yönde iletiyor. Böylece engebelerdeki ya da çukurlardaki sarsıntının hissedilmemesini sağlıyor. Spor helezon yayı alçaltma kiti, otomobildeki süspansiyon sistemini güçlendiriyor. Lastiklerle yol arasındaki sürtünmeyi maksimum seviyeye çıkararak sürüş güvenliğinizi de artırıyor. Aynı zamanda otomobilin daha sağlam dönüş yapılabilmesine yardımcı oluyor. Böylece araç içinde seyahat ederken yüksek güvenlik ve konfor sağlanmış oluyor.

Spor Yay ile Konforlu Sürüş Keyfi

Spor Yay ile Konforlu Sürüş Keyfi

Aracın performansını artıran ürünler ve yeni nesil teknolojiler ile otomobillerin hızı kolaylıkla artırılabiliyor. Bu durum da arabanın kontrolünü zorlaştırıyor. Spor yaylar ise araba tekerlerinin yer ile sürtünme seviyesini gereken en üst düzeye çıkararak, yol tutuşunu daha güvenli bir hale getiriyor. Bunu sağlamak için de çukura ya da tümseğe göre lastikleri zemine yaklaştırıyor. Böylece yol tutuş performansının üst seviyede olmasına imkan tanıyor. Bu da aracı savrulmaktan, yan yatmaktan ya da takla atmaktan kurtarıyor. Aynı zamanda otomobilin sportif görünümünün artmasına da yardımcı oluyor. Oto spor yay, arabanın tüm yükünü üzerinde taşıyarak zemine daha fazla yakınlaştırıyor. Böylece rüzgar girişini en aza indirerek yol üzerindeki tümsek ve çukurlarda esneme sağlıyor. Ayrıca herhangi bir kasis, engebe ya da çukurda araçta meydana gelen titreşimi azaltıyor. Bu da virajlarda aracın savrulmasının önüne geçerek kaza riskini azaltıyor. Sürücüler, gelişmiş spor yaylar ile daha rahat bir sürüş deneyimi yaşayabiliyor.

Şık ve Fonksiyonel Spor Yay

Şık ve Fonksiyonel Spor Yay

Araç spor yay markaları, kontrollü bir sürüş sağlamak ve arabadaki yolcuların güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için en son teknolojiyi kullanıyor. Seyir halindeyken küçük tümsekler ve çukurlar, hızlı giden arabalarda, sürücüler için hayati tehlikelere dahi yol açabiliyor. Bu amaçla spor yay araba, can güvenliğiniz sağlamak üzere özel olarak tasarlanıyor. Bu yaylar, çukur ya da tümseğin seviyesine göre aşağı ve yukarı hareket ederek arabaları düz bir sistemde tutuyor. Böylelikle otomobilin her engebede titremesini önlüyor. Spor yaylar, genellikle aracın 20 mm ile 40 mm arasında alçalmasını sağlıyor. Ancak araç spor yay modelleri, aracın model ve donanımına göre de alçaklık farkı gösterebiliyor. Bu yaylar, aracın var olan ve yumuşaklık sağlayan yaylarının aksine aracın ağırlık merkezini yere yaklaştırıyor. Bu sayede rüzgarın aracın altına daha fazla girmesini engelleyerek aracın yol tutuşunu artırıyor. Bu da otomobilin performansını artırarak daha iyi viraj alabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda arabanın yakıt tüketimini azaltarak sürücü bütçesine de katkıda bulunuyor. Aracınıza hem estetik hem performans anlamında değer katacak diğer ürünleri de incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(185)
ve üzeri (222)
ve üzeri (236)
ve üzeri (243)
ve üzeri (272)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL