Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Folyo Kaplama

için 1,202 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Folyo Kaplama

Otomobillerin, günlük yaşamın bir parçası haline gelmesiyle birlikte, araç sahipleri için farklı ihtiyaçlar doğmaya başlamıştır. Özellikle araçların dış etkenlerden korunması konusunda farklı malzeme arayışına gidilmiştir. Temel koruma ihtiyacının yanında, farklı zevkleri olan sürücülerin, araçlarının görünümünü değiştirmek amacıyla çeşitli aksesuarlar kullandıkları da bilinir. Otomobillerin ve sürücülerin bu ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda, folyo kaplama çeşitleri gereken çözümü sağlar.

Her İhtiyaca Uygun Folyo Kaplamalar

Her İhtiyaca Uygun Folyo Kaplamalar

Folyo kaplamaların en büyük özelliği, farklı kullanımlar için pratik çözümler sunmasıdır. Araçları için en iyisini isteyen otomobil sahipleri, folyo kaplamalar ile her an her yerde çözüm yaratabilirler. Örneğin; araç üzerinde oluşan çizikleri, boya hatalarını ve darbeleri, folyo kaplamalar sayesinde kapatabilirler. Böylece küçük sorunlar için boya maliyetinden kurtulmuş olurlar. Folyo kaplamalar, küçük hataların giderilmesi dışında aracın tamamının veya sadece belirli bir bölümünün kaplanması için de kullanılır. Tamamı folyo ile kaplanan araçlar folyo kaplama araba olarak da bilinir. Araçlar farklı nedenlerden dolayı tamamı folyoyla kaplanır. Bunlardan en bilineni, otomobilin değerinin düşürülmeden renginin değiştirilmek istenmesidir. Taksi olarak kullanılacak bir otomobil, tamamı sarı renk folyo ile kaplanarak, piyasa değeri düşmemiş bir folyo kaplama araç haline getirilebilir. Folyo kaplanacak aracın ışıltılı bir görünüme sahip olması isteniyorsa, oto parlak folyo kaplama çeşitleri tercih edilmelidir. Eğer otomobilin sade bir görünüme sahip olması isteniyorsa, araç mat folyo kaplama çeşitleriyle kaplanmalıdır. Bazı araç sahipleri, otomobillerinin belli parçalarını dış etkenlerden korumak ister. Sadece belli parçalar için üretilmiş folyo kaplama çeşitleri de bulunur. Bunlardan en çok tercih edilenleri kaput koruma ve tavan koruma folyo kaplamalarıdır. Kaput korumalar, oto şeffaf folyo kaplama çeşitleri içinde bulunur. Kaput koruma folyoları sayesinde, otomobilin kaput kısmı, her türlü çizilmeye ve taş çarpmalarına karşı korunur.

Farklı Tasarımlar İçin Folyo Kaplamalar

Farklı Tasarımlar İçin Folyo Kaplamalar

Yaşam tarzlarını yansıtmak isteyen araç sahipleri folyo kaplamaları kullanarak mükemmel görüntüler ortaya çıkarabilir. Otomobillerinin parçalarını farklı folyo kaplama çeşitleri ve renkleriyle kaplayarak, istedikleri etkileyici görünümleri yakalayabilirler. Farklı ölçülerdeki folyo kaplamalar ile spor bir araba görünümü de oluşturabilirler. Özellikle tuning tutkunlarının tercih ettiği folyo kaplamaların başında karbon folyo gelir. Kabartmalı yapıda olan karbon folyolar, kaplanan bölüme harika bir görünüm kazandırır. Özellikle siyah renginin en çok tercih edildiği karbon folyolar, otomobilin kaput, tavan, tampon gibi birçok bölümüne uygulanabilir. Karbon folyolar otomobillere kazandırdığı farklı görüntülerin yanı sıra, koruma özelliği de yüksek bir üründür. Üretildiği malzemeden dolayı kalın bir yapıya sahiptir. Otomobil tutkunlarının tercih ettiği diğer bir folyo kaplama da far folyo olarak bilinir. Şeffaf bir yapıya sahip olan far folyolarının, birçok renkte olan çeşidi mevcuttur. Kaplandığı farın rengini değiştiren far folyoları, adeta bir renk şöleni sunar. Üretildiği malzeme uygulanma alanlarına göre değişiklik gösteren araç folyo kaplama fiyatları ise her bütçeye uygun olarak belirlenir. Folyo kaplamalar, satın alınmadan önce fiyat karşılaştırması yapılmalıdır.

Kolay Uygulama ve Sökme İmkanı

Kolay Uygulama ve Sökme İmkanı

Folyo kaplamalar, kendinden yapışkanlı oldukları için araç yüzeyine kolay bir şekilde uygulanır. Üzerindeki yağlı kağıt sayesinde, uygulama yapılacak ana kadar yapısını korur. Su geçirmez ve oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan folyo kaplamalar, uygulanmadan önce yüzeyde herhangi bir şekilde toz veya yabancı madde kalmadığından emin olunmalıdır. Yüzeyde yabancı madde kalması durumunda, folyo kaplama üzerinde kabarcıklar oluşabilir. Bu kabarcıklar, toplu iğne gibi araçlar kullanılarak dikkatle giderilmelidir. Folyo kaplamalar, normal şartlarda kaplandıkları bölgeden çıkarıldıklarında iz bırakmazlar. Ancak uzun süre kullanımdan ve güneş ışınlarına aşırı maruz kalmadan dolayı yıpranma ve iz bırakma gibi sorunlarla karşılanabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kullanım talimatlarına uyulmalıdır. Folyo kaplamaların, dış etkenlere karşı daha uzun süre korunması amacıyla yapılan, şeffaf laminasyon kaplama işlemi de oldukça yaygındır. Aracınızı zenginleştirecek diğer ürünleri incelemek isterseniz Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(198)
ve üzeri (354)
ve üzeri (402)
ve üzeri (421)
ve üzeri (447)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL