Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Ayak Dayama

için 90 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayak Dayama

Otomobilinizin temiz görünmesini sağlayan ayak dayama ürünleri, farklı fonksiyonel özellikler ile donatılıyor. Böylece sürüş konforunuzu maksimum seviyeye çıkarıyor. Havuzlu oto paspas modelleri ise benzersiz tasarımı sayesinde oldukça kolay bir temizlik imkanı sunuyor. Şık görünümlü havuzlu oto paspas fiyatları ise markasına göre değişmekle beraber genel olarak uygun aralıklarda seyrediyor.

Havuzlu Oto Paspas Nedir?

Havuzlu Oto Paspas Nedir?

Havuzlu oto paspas, arabanın içine dökülen içecekleri ya da çeşitli sıvıları havuz adı verilen bölgede topluyor. Ayakların topuklarına gelen kısmında ise üçgen çizgi şeklinde havuz sistemi yer alıyor. Böylece sıvıların etrafa yayılmasını engelliyor. Kenarları da yüksek olan bu paspas modelleri; suyu, kiri ve çamuru hiçbir yere taşırmıyor. Böylelikle otomobilinizde kötü koku oluşumunu da ortadan kaldırıyor. Havuzlu paspas, işlevsel tasarımı sayesinde aracında hijyen arayan kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor. Böylece aracınızın içi kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. Ayrıca temiz bir araçta yolculuk yapmak çok daha keyifli bir hale geliyor. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen havuzlu oto paspas, uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı ile de rahatlıkla kaldırılıp temizlenebiliyor. Kesilebilme özelliğine sahip olan havuzlu oto paspas seti, otomobilinizin içine uygun olacak şekilde boyutlandırılabiliyor. Kaymaz tabanı sayesinde de otomobilin tabanına tam olarak yerleşiyor. Aynı zamanda üzerinde çamurları tutacak çeşitli oluklar yer alıyor.

Ayak Dayama ile Kolay Temizlik

Ayak Dayama ile Kolay Temizlik

Otomobiller için önemli aksesuarların başında gelen ayak dayama ürünleri, arabanızın tabanını en iyi şekilde koruyor. Ürünler arasında öne çıkan havuzlu paspas modelleri ise arabaların içini temiz tutmak amacıyla özel olarak tasarlanıyor. Böylece aracınızın tabanını zaman içerisinde biriken pisliklerden etkili bir şekilde koruyor. Aynı zamanda dökülen sıvıları muhafaza ederek kolay bir temizlik sağlıyor. Bu sayede arabanızın içi uzun süre yeni gibi temiz kalıyor. Soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı olan ayak dayama ürünleri, kaliteli malzemesi sayesinde yumuşama ya da bozulma yapmıyor. Böylece işlevselliğini uzun süre koruyor. Aynı zamanda mevsimlere göre farklı özellik göstermediği için yıl boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Üzerinde yer alan farklı desenler ile de otomobilinize şık bir detay katıyor. Özel tasarımlı estetik şekilleri ise arabanın içinin güzel görünmesine yardımcı oluyor. Tabanı tırtıklı olacak şekilde tasarlanıyor. Böylece havuzlu paspas, seyir halindeyken kaymıyor ya da yukarı ve aşağı toplanmıyor. Aynı zamanda geri dönüştürülebilen oto havuzlu paspaslar, çevre dostu özelliği ile de öne çıkıyor.

Fonksiyonel Ayak Dayama Modelleri

Fonksiyonel Ayak Dayama Modelleri

3D havuzlu oto paspas takımları, kaliteli PVC hammaddesi ve vakum tekniği kullanılarak tasarlanıyor. Ortalama 3-4 kg ağırlığında olan 3D havuzlu paspas modelleri, tek yüzeye sahip olacak şekilde üretiliyor. Rahatlıkla temizlenebilen 3D havuzlu paspas, herhangi bir koku yapmıyor. Aksine vanilya ve portakal özü gibi çeşitli esanslar sayesinde etrafa hoş kokular yayıyor. Böylece otomobiliniz içinde temiz ve ferah bir hava oluşuyor. PVC hammaddesi soğukta sertleşme yapmıyor ve sıcakta da yumuşamıyor. En son teknoloji ile geliştirilen ayak dayama ürünü, paspaslar için özel olarak geliştirilen temizleyiciler ile yıkandığında fonksiyonunu yıllarca yitirmiyor. Tırtıklı dış yüzeyi sayesinde de pislikleri mükemmel bir şekilde tutuyor. Çeşitli desenlere ve oluklara sahip olan havuzlu paspas takımı, sadece su yardımıyla temizlenebiliyor. Bunun yanı sıra otomobilinizin boyutuna göre özel olarak tasarlanan paspas modelleri de havuzlu oto paspas yorumları arasında öne çıkıyor. Bu modellerde sol ayak dayama dili yer alıyor ve pedal altına rahatlıkla girebiliyor. Bu sayede sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi oldukça artırıyor. Tüm tuning ürünleri için Tuning kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL