Vites Topuzu

Aracınızın görünümünü saha sportif hale getirmek için vites topuzu seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Sürüşlerinizi keyiflendirmek ve aracınıza farklı bir hava katmak için ışıklı vites topuzundan faydalanabilirsiniz. BMW aracınız varsa, aracınıza özel üretilen LED ışıklı vites topuzunu satın alabilir ve aracınızın içinde hareketli bir ortam oluşturabilirsiniz. Deri olması ile kullanımı oldukça kolay ve konforludur. Aracınızın içine deri havası katarak, daha modern bir ortam oluşturabilirsiniz. Deri vites topuzu hem şık görünür hem de kavrayabilme kabiliyeti oldukça rahattır. LED ışıklı vites topuzu, aracınızın içini renklendirir, aracınızın havasına hava katar. Vites topuzu seçenekleri ile aracınızın içini sportifleştirebilir veya klasikleştirebilirsiniz. Klasik ve ağır bir görünüm seviyorsanız, aracınızın konsol tasarımına uygun bir tane vites topuzu satın alabilirsiniz.

Aracınızın vitesi sürekli elinizin altında olduğu için, kavrayabilme kabiliyeti rahat olan vitesi topuzu tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Değişik tasarımlarda üretilen vites topuzlarının bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Modifiye sever otomobil kullanıcıları için renkli vites topuzları bulunmaktadır. Renkli vites topuzu ile aracınızın içindeki ortamı renklendirebilir, araç sürme keyfinizi yükseltebilirsiniz. Bazı vites topuzu çeşitlerinin yarısı deri, yarısı metal kaplamadır. Bu tür vites topuzu modeli, aracın içine hem spor hem de klasik bir hava katar. İki renkli vites topuzu satın alarak vites topuzunuzu göz önüne çıkarabilirsiniz.

Vites topuzunuzu rahat kullanabilmek ve hareket ettirebilmek için vites körüğüne ihtiyaç vardır. Renkli vites körüğü seçeneklerinden satın alarak aracınızın içini kişiselleştirebilir, araba kullanmayı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Klasik görünüm seven otomobil kullanıcıları siyah deri vites körüğü tercih edebilir. Sportif görünüm seven otomobil kullanıcıları için bir çok renkte üretilmiş vites körüğü seçeneği bulunmaktadır. Vites topuzları, manuel vites topuzu ve otomatik vites topuzu olarak satılmaktadır. Aracınızın vites türüne göre vites topuzunuzu tercih edebilirsiniz. Otomatik vites topuzu modelleri daha çok dikdörtgen görünümündedir. Manuel vites topuzları ise genellikle yuvarlak şekillerde üretilmektedir. Vites topuzu fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Vites Topuzu

için 1,438 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (151)
ve üzeri (175)
ve üzeri (184)
ve üzeri (201)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL