Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Vites Topuzu

için 3,015 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vites Topuzu

Vites topuzu, araçların zamanla en çok yıpranan bölümlerinden biridir. Araç kullanırken binlerce defa değiştirilmesi nedeniyle vites topuzu üzerinde bulunan vites seviyesi belirteçleri silinebilir, yıpranabilir, hatta değiştirilmesi gerekebilir. Bu sebeple vites topuzu kılıflarına ve vites topuzu modellerine ihtiyaç doğar. Vites topuzları, otomatik vites topuzu ve manuel vites topuzu olarak ikiye ayrılır. Aracınızın modeline uygun olarak tasarlanmış olan vites topuzu kılıflarını kullanarak aracınızın vites başlığını koruyabilir, aynı zamanda aracınızın iç dizaynını daha estetik bir hale getirebilirsiniz.

Vites Topuzu Kılıfları

Vites Topuzu Kılıfları

Vites topuzunun orijinal formu hafif kaygan bir yapıya sahiptir: Bu nedenle araçla seyir halindeyken vitesin rahat bir şekilde değiştirilme konforunu azaltır. Özellikle eski model otomobillerde geri vites sırasında avuçtan kayabilen vites topuzları bazı güçlükler yaratabilir. Bu sorunu önlemek için silikon bir yapıya sahip olan araç vites topuzu kılıflarını tercih edebilirsiniz. Araç vites topuzları, vites başlığına takıldıktan sonra, vites topuzlarının avuçtan kaymasını önler. Aynı zamanda vites başlıklarının korunmasına yardımcı olur. Vites geçişi baskılarını göstermek için küçük bir pencereye sahip olan silikon kılıf modelleri de kategori içerisinde kolayca bulabileceğiniz ürünlerdir. Vites topuz kılıfı türleri arasında silikon ve masajlı olan ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürünler uzun yol seyahatleri sırasında ellerinizin yumuşak bir başlık üzerinde hareket etmesini sağlayarak yol boyu yorulmanızı engeller. Vites topuzu kılıfı çeşitleri, silikon yapıları sayesinde her araca uyum sağlayan, oldukça ekonomik parçalardır. Kılıflar, vites topuzu fiyatları ile karşılaştırıldığında daha düşük bir maliyetle elde edilebilir. Araç vitesi topuzları için kılıf kullanılmadığında zaman içerisinde vites topuzunuzu değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunu önlemek için küçük bir bütçe ayırarak vites başlığınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.

Vites Topuzu Kaplama Modelleri

Vites Topuzu Kaplama Modelleri

Vites topuzu kaplamaları, karbon, krom, deri, gibi malzemeler aracılığıyla yıpranmış veya dökülmüş vites topuzları için tercih edilmektedir. Ayrıca, aracı içerisinde şık bir görüntü oluşması için özen gösteren kullanıcılar da araba vites topuzu kaplamalarını kullanabilir. Mevcut vites topuzlarına uygun olarak tasarlanan araba vites topuzu kaplama modelleri, vites topuzlarının rakam ve gösterge baskılarının uzun yıllar bozulmadan ve silinmeden kullanılmasını sağlar. Vites topuzlarını koruma altına alan kaplama ürünler, aynı zamanda vites topuzunun daha kullanışlı bir hale gelmesini sağlayarak hızlı ve kolay bir şekilde vites değişimi yapabilmenize de yardımcı olur. Deri araç koltuklarına uyum sağlayan deri kaplama modelleri ve araç içerisinde zarif bir görünüm yaratan peluş vites kaplamaları, hem araçların iç görüntüsünü güzelleştirir hem de vites topuzlarını kullanım süresi boyunca korur.

Araba Vites Topuzu Çeşitleri

Araba Vites Topuzu Çeşitleri

Yıpranmış, eskimiş, yırtılmış veya kullanılmaz hale gelmiş olan vites topuzlarınızı araç modelinize uygun olan vites topuzu modelleri ile değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda araç vites topuzunuzdan memnun değilseniz, ihtiyaç duyduğunuzdan daha küçük veya büyük yapıdaysa, vites topuzunuzu değiştirerek daha rahat ve güvenli bir şekilde araç kullanabilirsiniz. Vites topuzu modeliniz klasik bir malzemeyle yapılmışsa, aracınızın vites topuzunu krom kaplı vites topuzu seçenekleriyle de değiştirebilirsiniz. Vites topuzu seçenekleri arasında hem manuel hem otomotik vites topuzu çeşitleri görebilirsiniz. Araç modelinize uygun olarak tasarlanmış olan vites topuzlarını değerlendirerek aracınızı yenileyebilirsiniz. Vites topuzu satın almadan herhangi bir değişim noktasına gittiğinizde yapacağınız harcama tutarı oldukça yüksek olabilir. Fakat vites topuzu satın aldıktan sonra değişim için yalnızca el işçiliği maliyeti ödemeniz yeterli olacaktır. Vites topuzuna ve aracınızın iç dizaynına yapacağınız her harcama aracınızın değerinin yükselmesini de sağlayabilir. Herhangi bir satış durumunda sağladığınız ek özelliklerin geri dönüşünü alabilirsiniz. Eğer diğer aksesuar ve performans ürünlerini de incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(312)
ve üzeri (472)
ve üzeri (531)
ve üzeri (544)
ve üzeri (579)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL