Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Body Kit & Aerodinamik

için 65,981 sonuç bulundu.

Body Kit ve Aerodinamik

Araçlarda kullanılan tuning ürünleri, araçların farklılaşması ve zamanla hız kullanımının artmasıyla ihtiyacın artmasına neden olmuştur. Araçlarınızla hız yaparken, yavaşlarken araçta sürtünmeden kaynaklanan sorunları neredeyse sona erdiren parçalar, araçlarınızı yıpratmamaya ve sürüş güvenliğinizi arttırmaya çalışır. Body kit, araç gövdesi için kullanılan bir parça setidir. Arabaların arka tamponları, kaput ve bazen de ön ve arka kısmındaki tamponlarda kullanılan araçlardır. Otomobili daha güçlü hale getirmek için tasarlanan body kit arabanın ek parçalarındandır. Araca monte edilen bu parçalar, görsel olarak da modern bir görüntü elde etmek isteyenlerin kullandığı ürünlerdendir. aerodinamik araçların taşıma kuvveti baz alınarak tasarlanmaktadır. Modifiyeye ilgi duyanlar tarafından body kit ve aerodinamik çeşitleri talep görmektedir. Doğru bir montaj işlemi sonrası body kitler araçlarınıza güvenli bir sürüş imkânı sağlıyor. Araçlara direnç sağlayan aerodinamikler, tampon etek ve kanat kısmında kullanıma uygundur. Aracın çarpma kuvveti azaltılarak hasar en aza indirilmeye çalışılıyor. Ürün sayfamızdan göz atabileceğiniz body kit ve aerodinamikler farklı markalarda ve modellerde yer almaktadır.

Body Kit ve Aerodinamik Modelleri

Body Kit ve Aerodinamik Modelleri

Otomobildeki dış aksesuarı sağlayan modifiye ürünler aracın sportif ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Araçlar virajlarda dönüş sağlarken savrulabiliyor veya kolaylıkla takla atabiliyor, bu durum Hafif yapısı ve kolay montajı ile Arabalarda manevra kabiliyetini arttırarak, fazla hıza karşı dayanıklılığı arttıran aerodinamikler güvenli bir hızlanma konforu sunuyor. Hızlanırken ve yavaşlarken, arabanın mekanizması değişmektedir, bu değişime ayak uydurması için kullanılan parçalar arabayı destekleyici görev üstlenerek gerekli parçalarla aracın performansını arttırıyor. Body kit ürünleri başlıca marşpiyel takımı, ön ve arka tampon altları, rüzgârlık gibi parçalardan oluşur. Hızlanma ve yavaşlamayı daha güvenli hale getiren parçalar araçların gövdelerinde de sık kullanılmaktadır. Aracın gövdesine doğru monte sağlanarak yerleştirilen body kitler, sürtünmeyi azaltarak aracın yakıtını dengelemesine yardımcı oluyor. Rüzgârla birlikte araçtaki sürtünmeyi en aza indirerek aracın dengesini sağlayan body kitler, doğru monteleme ile yüksek hızlarda dahi sürtünme sağlamayan yapısıyla aracı koruyor. Aracı görsel olarak etkileyen bu parçalar, asıl amacı olan aracı güçlendirme olarak kullanılıyor. Oto body kit parçaları, aracınızın temasını değiştirmek ve daha spor bir hale getirmek için de kullanılmaktadır. Aracı şık bir görünüm sağlanması amacıyla kullanılan body kitler, farklı model ve renk seçeneklerine sahiptir. Body kit ve aerodinamikler şunlardan oluşur: body kit, spoiler & kanat, spor tampon, spor ızgara. Araba markalarına göre değişen body kit ve aerodinamikler otomobil aksesuarı olarak kullanılmaktadır. Yan aynalarda, ön ve arka camların yatık şeklini tasarlama amacıyla, çamurlukları örtmek için, tekerleklerin arasına etek yerleştirmek amacıyla, hava kesici yerleştirme göreviyle kullanılan aerodinamikler yapısını da spoilerla korumaktadır. aerodinamik otomobil altı ve gövdesine yerleştirilerek spoilerla kullanılmakta ve dayanıklı bir araç sürüşü sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

 Body Kit ve Aerodinamik Montajı

Body Kit ve Aerodinamik Montajı

Body kit ve aerodinamikler doğru montelendiği zaman aracın sürüş güvenliğini arttırarak, aracın daha sağlıklı ilerlemesini sağlıyor. Bu olumlu etki yanış monteleme ile sağlanamadığı gibi, araç zarar da görebiliyor. Otomobili yere tutunuşunu azaltan monteleme hataları, otomobille bağlantıları ile de önem taşıyor. Otomobilinize kaliteli ve doğru montelenen body kit ve aerodinamik parçaları modifiye ederek olumlu etkileri arttırabilirsiniz. Yanlış monteleme araçtan çıkmasına, sökülmesine sebep olabiliyor. Rüzgâr basıncına dayanıklı olmayan aerodinamikler, dayanıksız yapısıyla aracınıza olumsuz etki sağlıyor. Aracınıza uygun olan modeldeki body kiti, dayanıklılık sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Ön ve arka tamponlara body kit modifiye edilerek aracın zemine olan etkisi arttırılmaya ve kazaya karşı dayanıklı hale getirilmeye çalışıyor. Arabanızın performansını arttırmayı sağlayan modifiye ürünleri yan aynalarda, lastik oyunlarında ve çamurluklarda kullanılmaktadır. Hafif ve ağır olmak üzere iki çeşit modifiye uygulaması bulunmaktadır. Hafif olan modifiye uygulamalarında araca en kısa sürede parçalar yerleştiriliyor. Ağır uygulamalar ise, araç fotoğraflarının çekilmesi ve incelenmesi ile değişiklikler yapılmasını sağlıyor. Aracın yapısını bozacak uygulamalardan kaçınmalı ve otomobilinizin yapısına uygun modifiye şeklini uygulamalısınız. Modifiyeye ilgi duyanlar için body kit seti içerisindeki ürünlerle çoklu kullanımlarda aracın ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı oluyor. Kendi otomobil markanıza uygun bir seti edinerek araç gücünüzü ve performansını arttırabilirsiniz. Otomobilde rüzgârın etkisini en aza indiren uygulamalar, hızlanma ve yavaşlama sırasında hava akımını arttırarak aracın performansını güçlendiriyor. Body kit setinin içerisinde ön tampon eki, arka tampon eki, marşpiyel takımı bulunur. Boyasız olarak kullanılan ürünler, araç modellerine uygun olarak farklı tasarlanmaktadır.

 Araçlarınızda Dayanıklılık Sağlayan Aerodinamik & Body Kitler

Araçlarınızda Dayanıklılık Sağlayan Aerodinamik & Body Kitler

Çok farklı tasarımlara sahip aerodinamik üretimi gerçekleşmektedir. Otomotiv sektörü geliştikçe bu parçalar sık kullanılmaya başlanmıştır. Taşıma kapasitesinin artması ve yüksek hız yapmanın da etkisiyle body kitlere ihtiyaç duyulur olmuştur. Araçlarda motor gücünü arttırma amacıyla kullanılan body kit ve aerodinamikler, doğru değerlerin hesaplanması ile araçlarda direnci arttırmayı sağlıyor. Aracın hızlanmaya bağlı olarak düşen basıncını yukarı kaldırmak için basınç uyguluyor ve yukarıya kalkan tekerlekler aracın kaza yapmasına sebep olabiliyor. Olması muhtemel kazalardan korunmak için kullanılan modifiye ürünleri, aracınızın takla atması, savrulması gibi güvenli olmayan davranışlarından sizi korur. En iyi performansı elde etmenizi sağlamak için kaliteli aerodinamik modelleri kullanabilirsiniz. Araçtaki girinti ve çıkıntıları gizleyen yapısıyla araçtaki dayanıklılığı arttıran body kitler, yol tutuşunu olumlu etkiliyor. Dayanıklı fiberglastan üretilen body kitler, araçtaki dayanıklılığı arttırıyor. Aracınızın yapısını koruyan spoiler, aracın ağırlığını arttırma görevi üstleniyor. Uyguladığı basınçla araçta yere tutunmayı sağlayan aerodinamikler, kaza yapma ihtimalini azaltmaya çalışıyor. Body kit setleri ile araç tamponlarınızı, aynalarınızı ve diğer araç gövdesindeki alanı modifiye edebilirsiniz. Birçok malzemeden üretilen modifiye parçaları, orijinal malzemeler kullanıldığı zaman araçlarda hasar bırakmadan kullanılmaya uygun hale geliyor. Ayna kapağı, bagaj üstü spoiler, parlak spoiler ve daha birçok modifiye ürünü aracın daha dayanıklı hale gelmesinde rol oynuyor. Renkleri aracınıza uygun şekilde tasarlanarak, araçla uyum sağlayan modifiye ürünleri parlak yapıları veya mat görünümleriyle de ilgi çekici görüntü sergiliyor. Ön veya arka ekleri aracınıza uygun montaj aşamalarından geçirdikten sonra güvenli bir sürüşe başlayabilirsiniz. Ek karlıklar kullanarak, araç altında sağlam bir kullanım sağlayabilirsiniz. Esnek dayanıklı plastikten yapılma body kitler ve aerodinamikler, body kit sökme ve takma işleminde kolaylık sağlıyor. Pütürlü yüzeyler ve üniversal ürünler birçok araç modelinde kullanılabilir halde bulunmaktadır. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir body kit fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(3,572)
ve üzeri (5,021)
ve üzeri (5,841)
ve üzeri (6,130)
ve üzeri (6,736)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL