Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Body Kit & Aerodinamik

için 55,677 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Body Kit & Aerodinamik

Araç Body kit parçaları, modifiye tutkunları tarafından oldukça talep görüyor. Bu parçalar, özellikle yüksek performanslı arabaların yol tutuşunu güçlendiriyor ve manevra kabiliyetini artırıyor. Böylece çok daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Oto body kit fiyatları ise aracın markasına ve modeline göre değişmekle beraber genel olarak uygun aralıklarda seyrediyor.

Yüksek Performans Sunan Kit & Aerodinamik

Yüksek Performans Sunan Kit & Aerodinamik

Oto aksesuar body kit; aracın tamponuna, eteklerine ve daha birçok yerine monte edilen parçalardan oluşuyor. Body kit seti, arabanın aerodinamik yapısını güçlendirerek performansını artıyor. Aynı zamanda mükemmel bir yol tutuşu, güvenli hızlanma ve güvenli yavaşlama sağlıyor. Arabanın gövdesine takılan Spoiler ve kanat gibi Body kit parçaları sayesinde rüzgâr sürtünmesi en aza indiriliyor. Böylece aracın dengesini ve yakıt tüketimini olumlu yönde etkiliyor. Ancak Spoiler yanlış monte edilirse, otomobilin yere tutunuşu azalıyor. Bu da sürüşte kötü sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Ayrıca Spoiler yapımında kullanılan maddenin kalitesi ve otomobille bağlantılarının doğru olması da büyük önem taşıyor. Yanlış bağlantılar nedeniyle yüksek hızlarda otomobile uygulanan rüzgâr basıncının da etkisiyle Spoiler kırılabiliyor ya da yerinden çıkabiliyor. Body kit aksesuarlarının başında gelen ön ve arka tampon altı parçaları ise otomobile sportif bir hava katıyor. Aynı zamanda herhangi bir kaza durumunda aracın çarpma kuvvetini azaltıyor. Bu da yayaya veya araca verdiği hasarı en aza indiriyor.

Oto Aksesuar Body Kit & Aerodinamik ile Güvenli Sürüş

Oto Aksesuar Body Kit & Aerodinamik ile Güvenli Sürüş

Araçların hızı arttıkça üzerindeki basınç düşüyor. Düşen basınç da araç üzerinde emme etkisi yapıyor ve alttan giren hava aracı yukarı kaldırmak için bir basınç uyguluyor. Bu basınçlar aracın tekerleklerinin zeminle olan temasını en aza indiriyor. Ayrıca aracın virajlarda savrulmasına ya da takla atmasına neden oluyor. Bu nedenle otomobillerin ön tampon altına ve arka tampon altına body kit parçaları takılarak zemine yakınlaştırılıyor. Böylece otomobilin altına giren hava en aza indiriliyor. Aynı zamanda yan aynaların aerodinamik özellik taşıması, lastik oyuklarının genişletilmesi ve çamurlukların örtülmesi gibi birçok işlem de arabanın performansını önemli ölçüde artırıyor. Bunun yanı sıra modifiye tutkunları tarafından sıklıkla tercih edilen oto body kit parçaları, arabanın görünümüne de şık ve sportif bir hava katıyor. Body kit aksesuarlarının başında gelen ön ve arka tampon altı parçaları ise otomobile sportif bir hava katıyor. Aynı zamanda herhangi bir kaza durumunda aracın çarpma kuvvetini azaltıyor. Bu da yayaya veya araca verdiği hasarı en aza indiriyor.

Araba Body Kit & Aerodinamik Uygulaması

Araba Body Kit & Aerodinamik Uygulaması

Araba body kit uygulaması, hafif ve ağır olmak üzere iki şekilde uygulanıyor. Hafif uygulamalarda otomobile kısa sürede Body kit parçaları monte ediliyor. Ağır uygulamalarda ise otomobilin birçok açıdan fotoğrafı çekilerek bilgisayara aktarılıyor. Bilgisayar ortamında da aracın üzerinde değişiklikler yapılıyor. Ancak bu değişiklikler arabanın orijinalliğini tehlikeye atıyor ve kalıcı olacak şekilde yapılıyor. Bu nedenle modifiye tutkunları genellikle hafif uygulamaları tercih ediyor. Body kit setleri, arabanın markasına ve modeline göre de değişiklik gösteriyor. Kaliteli ve otomobilin yapısına uygun parçaların seçimi, en iyi aerodinamik performansı elde etmenizi sağlıyor. Ön ve arka camların daha yatık bir şekilde tasarlanması ya da ön ve arka tekerlekler arasına etekler yerleştirilmesi de otomobilin yol tutuşunu iyileştiriyor. Araç altındaki girinti ve çıkıntıların kamufle edilerek düzleştirilmesi ise rüzgar etkisini en aza indirerek arabanın daha kolay hızlanmasına ve yavaşlamasına yardımcı oluyor. Hava akımını kolaylaştırmak ve sürtünmeyi azaltmak amacıyla da otomobillerin üretiminde çoğunlukla yuvarlak hatlar kullanılıyor. Tüm tuning ürünleri için Tuning kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2,165)
ve üzeri (2,929)
ve üzeri (3,340)
ve üzeri (3,494)
ve üzeri (3,829)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL