Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Performans

için 2,142 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Performans

Araç performans ürünleri, otomobilin performansını artırmak isteyen sürücüler tarafından oldukça ilgi görüyor. Arabanın motor gücünü artıran performans ürünleri, araca şık ve sportif bir görünüm kazandırıyor. Arabanın verimliliğini maksimum seviyeye çıkaran performans ürünleri, kolay monte edilebilir oluşuyla da tercih ediliyor.

Oto Elektronik Blow Off ile Yüksek Performans

Oto Elektronik Blow Off ile Yüksek Performans

Araç performans ürünleri arasında bulunan elektronik Blow Off, aşırı beslemeye sahip olan araçlarda oldukça öne çıkıyor. Ancak bu sistem, sağladığı faydadan çok çıkardığı ses ile biliniyor. Oto elektronik Blow Off, atmosferik motorlarda bulunmuyor ve bir motorda kullanılabilmesi için o motorda mutlaka aşırı besleme sisteminin bulunması gerekiyor. Arabalarda, kapalı olan gaz kelebeğinden geçemeyen hava bulunduğu yerde sıkışıyor ve bunun sonucunda fazla hava, turbo pervanesini tersine döndürmeye çalışıyor. Bu da aşırı besleme sisteminin ömrünü kısaltarak aracın iç aksamlarına zarar veriyor. Bu nedenle emilen fazla havanın sistemden atılması gerekiyor. Elektronik Blow Off ise bu konuda mükemmel bir çözüm sunarak fazla havayı atmosfere atarak aşırı besleme sistemini rahatlatıyor. Araçların tepesinde bulunan tavan anteni ise arabanın radyo çekim gücünü destekliyor. Aynı zamanda araç performans ürünleri arasında yer alarak otomobilin görünümüne şık bir hava katıyor. Akü takviye kablosu ise aküsü biten araca akü takviyesi yapmanıza yardımcı oluyor. İki araca da bağlanan kablo sayesinde arabanın aküsü hızla dolduruluyor ve performansı destekleniyor.

Araç Performans Açık Hava Filtresi ile Daha Fazla Güç

Araç Performans Açık Hava Filtresi ile Daha Fazla Güç

Araç performans açık hava filtresi, aracın motor gücünü ve verimliliğini artırabilmek için sürücüler tarafından tercih ediliyor. Böylece arabanın performansı önemli ölçüde artıyor. Aynı zamanda en pratik modifiye yöntemi olarak karşınıza çıkıyor. Performans hava filtresi, otomobilin var olan motor gücünü daha çok artırarak hızlanmasını kolaylaştırıyor. En önemli amacı ise motorun emiş gücünü artırarak daha fazla hava almasını sağlamak oluyor. Kullanılan performans açık hava filtrelerinin birkaç çeşidi bulunuyor. Sünger filtreler, güçlü geçirgenliği sayesinde araçların motorlarının performansını oldukça artırıyor. Yağlı pamuk ve tel karışımı filtreler ise sahip olduğu yağlı yapısından dolayı zararlı partikülleri daha iyi çekebiliyor. Bu sayede motorun verimliğini artırıyor. Havanın daha rahat emilebilmesini sağlayan geniş gözenekleri, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Genellikle pamuk iplikleri ile dokunmuş özel malzemelerden üretiliyor. Ancak araçlarda standart olarak bulunan kağıt hava filtreleri, zararlı partikülleri engelleme açısından daha başarılı bir performans gösteriyor.

Şık ve Fonksiyonel Araç Performans Ürünleri

Şık ve Fonksiyonel Araç Performans Ürünleri

Araç kaliper kapağı, tercih edilen araç performans ürünleri arasında yerini alıyor. Fren merkezi üzerine yapıştırılarak ya da vidalanarak monte ediliyor. Balata tozunu jantınızdan uzak tutacak formda tasarlanan araç kaliper kapağı, araç performansını artırmanıza imkan tanıyor. Aracın çok daha etkili bir şekilde fren yapabilmesini sağlayarak sürüş güvenliğini artırıyor. Aynı zamanda ısıya dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Plastik malzeme ise herhangi bir kırılma ya da çatlama yapmıyor. Kaplama malzemeden imal edilen araç kaliper kapağı, oldukça kolay bir şekilde monte edilebiliyor. Araç gaz tepkime cihazı ise bir diğer performans artırıcı ürün olarak tasarlanıyor. Bu cihaz, elektronik pedal sistemi olan araçlarda, sürücünün gaza bastığında aracın bu etkiye karşı verdiği tepkiyi hızlandırıyor. Ortalama olarak araçlarda bu tepki hızı 5-6 saniye civarındayken araç gaz tepkime cihazı ile 2 saniye gibi kısa bir sürede tepki verecek kadar hızlanması sağlanıyor. Böylece çok daha seri kalkışlar sağlayarak rampada düşük çekiş gücü ve devir düşmesi gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Araç gaz tepkime cihazı, son derece seri bir sürüş keyfine sahip olmanıza yardımcı oluyor. Aracınızı geliştirecek diğer ürünleri de incelemek isterseniz Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(123)
ve üzeri (165)
ve üzeri (189)
ve üzeri (192)
ve üzeri (204)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL