Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Performans

için 2,425 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Performans

Araç performansını güçlendirmeye hizmet eden birçok model ve ürün bulunmaktadır. Otomobillerin uzun ömürlü ve iyi bir performansta çalışması için gerekli ekipmanlar yer almaktadır. Aracın performansını artırabilmek için özellikle otomobilin özelliklerinin ve donanımının iyi bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir. Yapılmak istenen performans arttırma yöntemleri ise kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktadır. Dolayısıyla bu ürünlerin kolay bir şekilde yürütülebilmesi için araç performans arttırma ekipmanları bulunmaktadır. Kullanıcıların gereksinimleri sonucunda oluşturulan ürünler yer almaktadır. Birçok dış ve çevresel etkenler araçların performanslarını etkilemektedir. Bu durumların önüne geçmek için oluşturulan ürünler bulunmaktadır. Dolayısıyla kolay ve pratik bir şekilde ürünleri araç içerisinde ve dışında kullanabilirsiniz. Araç içerisindeki motorların büyüklükleri ve güç düzeyleri, araç performansını büyük oranda etkilemektedir. Bu doğrultuda araç performansını kapsayan etkenler; tork, beygir gücü, motor hacmi, araç içerisinde bulunan yakıt türü ve miktarı gibi unsurlar bulunmaktadır. Bu doğrultuda geliştirilen ürünler aracın performansını optimum ve maksimum düzeyde arttırmaktadır. Otomobillerin performansını hızlı ve sürekli bir şekilde arttırabilmek için araç bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle uzun yollarda ve sık periyotlarda kullanılan araçların içerisinde çeşitli yıpranmalar meydana gelebilmektedir. Bu durumların önüne geçmek ve düzenli bir bakım sağlayabilmek için oluşturulan birçok ürün bulunmaktadır. Söz konusu araç performans ürünleri yağ kaliper kapakları, egzoz ses aparatı, filtre temizleme kitleri, tampon tutucu, açık hava filtre borusu, gaz tepkime ürünü, genel hava filtresi ve benzeri ekipmanlardan oluşmaktadır. Bu ürünler aracın model ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak işlev olarak benzer fonksiyonlara hizmet eden ürünler yer almaktadır. Aynı zamanda bu ürünler, aracın iç donanımına kolay bir şekilde eklemeler yapılabilmektedir. Araçların daha iyi bir şekilde faaliyetini gerçekleştirmek için tuning sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Araç Performansını Arttıran Ürünler

Araç Performansını Arttıran Ürünler

Araçların motor gücüne ve tipine göre değişiklik gösteren performans arttırma kitleri bulunmaktadır. Otomobillerin motor bakımlarının düzenli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda yapılan bakımlar, uzun vadede aracın performansını güçlendirmektedir. Tüm araçların aktif bir şekilde ve iyi performans gücünde çalışabilmesi için gerekli olan ekipmanlar bulunmaktadır. Bu ekipmanların düzenli periyotlarda çalışabilmesi için aracın donanımının tam olması gerekmektedir. Araç içerisindeki motor ve teknik donanım kontrollerinin düzenli olarak yapılması tavsiye edilmektedir. Jantlara uyum sağlayan kaliper kapakları setli ya da tekli fiyat seçenekleri ile bulunmaktadır. Toplamda 16 inç ve üzerindeki tüm jantlara uyumluluk gösteren kaliper kapak çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda ısıya dayanıklı olan kapaklar, tüm olumsuz sıcaklık etkilerine karşı dayanıklılık göstermektedir. Söz konusu kaliper kapaklarını araç performans kiti içerisinde temin edebilirsiniz. Araçlar için oluşturulan kitler farklı ekipmanlardan ve modellerden oluşmaktadır. Bu doğrultuda birçok ürün kırmızı, sarı, mavi ve turuncu başta olmak üzere farklı renk seçenekleri ile yer almaktadır. Özellikleri belirtilen ürün yağ hortumunun kapatılmasına hizmet etmektedir. Aynı zamanda estetik görünüme sahip olan kapaklar, ısıya dayanıklılık gösteren hammaddelerden üretilmektedir. Bir kaliper kapağı setinin içerisinde toplamda dört adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde tüm yüzeylere takılabilmektedir. Aynı zamanda dizel araç performans arttırma seçeneklerinde tercih edilen ürünler kolay bir şekilde takılmaktadır. Söz konusu ürünleri dayanıklı silikon ya da vidalar aracılığı ile bağlayabilirsiniz. Set içerisindeki ürünlerin boyutları 27 cm ile 23 cm arasında yer almaktadır. Özellikleri belirtilen ürünler, herhangi bir janta sıkışma durumunda kolay bir şekilde kesilebilmektedir. Aynı zamanda janta büyük ya da küçük gelen kaliper kapaklarını kolay bir şekilde törpüleyebilirsiniz. Her türlü balata tozunu janttan uzak tutacak kapaklar, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Performans Güçlendiren Ekipmanlar

Performans Güçlendiren Ekipmanlar

Aracın içerisindeki motorun büyüklük ve küçüklüğüne göre farklı boyutlarda blow off valfı bulunmaktadır. Aracın hızlı bir şekilde çalışabilmesine imkan tanıyan ürün, turbo bölümünde kullanılmaktadır. Aynı zamanda araçların motor tiplerine göre elektronik blow off modellerini uygulayabilirsiniz. Söz konusu motor valfı, aşırı besleme sistemlerinin dengelenmesine hizmet etmektedir. Sistem içerisindeki atmosferik emilimin silindire ekstra fazla aktarılmasını sağlamaktadır. Ayarlı ya da otomatik olarak kullanılabilen blow off çeşitleri bulunmaktadır. Performansı güçlendiren ekipmanlar kategorilere ayrılmaktadır. Bu doğrultuda birçok ürün otomobilin rahat bir şekilde kullanılabilmesi için oluşturulmaktadır. Söz konusu araba performans hava filtresi otomobillerin motor bölümünde kullanılmaktadır. Sahip olduğu özellikler dolayısıyla aracın motorunu normal standartlarından ekstra düzeyde güçlendirmektedir. Hava filtresi, araç içerisine kolay bir şekilde takılabilmektedir. Aynı zamanda hava filtresi için oluşturulan takma filtreleri ürünün tornavida ile takılmasına yardımcı olmaktadır. Otomobil içerisine yerleştirilecek hava filtreleri, aracın model ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Her aracın motor büyüklüğü ve tipi farklı özelliklerde yer almaktadır. Otomobillerin içerisinde yer alan motorların hava silindirine oturabilmesi için hava filtresinin emilmesi gerekmektedir. Motor temiz havaları emerek çalıştırmaktadır. Havanın içerisinde yer alan toz ve partiküllerin motor içerisine girmesini önleyen filtreler bulunmaktadır. Bu sayede ürünleri kolay ve pratik bir şekilde aracın motoruna uygulayabilirsiniz. Her türlü taş ve küçük toz parçacıklarının silindir ve pistonlardan geçmesini önlemek için farklı boyutlardaki hava filtrelerini kullanabilirsiniz. Performansı kolay bir şekilde güçlendirebileceğiniz hava filtreleri, motorların içerisine takılmaktadır. Filtre tarafından emilen hava, motor içerisine arındırılmış bir şekilde ulaşmaktadır. Filtre içerisindeki hava temizleme uygulamaları, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu ürünlerin aktif olarak çalışabilmesi için gerekli bakım periyotlarının yapılması gerekmektedir. Her bir hava filtresi için farklı bakım periyotları bulunmaktadır.

Araç Performans Ürünü Özellikleri

Araç Performans Ürünü Özellikleri

Otomobillerin belirli bir düzeyde faaliyet gösterebilmeleri için tasarlanan ürünler bulunmaktadır. Arabaların içerisindeki tüm depoların belirli periyotlarda temizlenmesi ve dolum işlemlerinin yapılmış olması gerekmektedir. Araç içerisindeki yakıt ve yağ depolarının performansı gün geçtikçe hasara uğrayabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek için oluşturulan depo ve motor temizleme aparatları bulunmaktadır. Motor temizleme ürünlerinin belirli periyotlarda temizlenmesi her açıda aracın hızını artırmaktadır. Otomobil performansının en önemli bölümü lastiklerdir. Lastiklerin güçlendirilmesi, aracın performansını optimum ve maksimum düzeyde arttırmaktadır. Lastiklerin sahip oldukları fren sistemi, kullanıma bağlı olarak aşınabilmektedir. Bu durumların önüne geçmek için lastik bakımlarının uygulanması gerekmektedir. Aynı zamanda lastik gücünü arttıran ekipmanlar da bulunmaktadır. Aracın performansını kapsamlı olarak arttırabilmek için gerekli olan bir diğer unsurda fazla eşyaların araç içerisinde çıkarılması gerektiğidir. Oldukça fazla eşyaya sahip olan araçlarda lastiklerin hasar aldığı gözlemlenmektedir. Araçların lastiklerinin güçlendirilmesine yardımcı olan ürünler, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda otomobillerin performansını güçlendiren tampon lipi bulunmaktadır. Bu ürünleri aracınızın modeline göre tercih edebilirsiniz. Islık egzoz sesi olarak bulunan ekipmanlar, benzin, dizel ve lpg’li araçlarda kullanılmaktadır. Aynı şekilde otomobilin modeli doğrultusunda aparattan çıkacak sesler değişiklik göstermektedir. Çeşitli özellikleri belirtilen araç performans parçaları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Otomobil içerisindeki akü tutmaya hizmet eden aparatlar bulunmaktadır. Bu ürünler, setli ve tekli modelleri ile araç içerisinde kullanılmaktadır. Alüminyumdan üretilen akü tutucu ürünler, hafif ve ergonomik boyutu ile yer almaktadır. Kullanım sırasında oldukça pratik bir şekilde takılabilen akü tutucular, aracın performansını arttırmayı hedeflemektedir. Otomobillerin performansını kapsamlı bir şekilde arttırabilmek için süspansiyon, egzoz, bujiler, hava girişi ve lastik bölümlerinin bakımlarının yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde araç içerisindeki mekanik parçaların belirli periyotlarda yenilenmesi tavsiye edilmektedir. Siz de aracınızın performansını artırmanıza yardımcı olabilecek tüm seçenekleri sayfamızda yer alan ürünler arasında bulabilirsiniz.