Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Pedal Seti

için 1,602 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pedal Seti

Otomobilin çalışması için önemli aksamlar arasında yer alan pedal seti, aracın kontrol mekanizmasının temelini oluşturuyor. Krom malzeme ile üretilen pedal modelleri kalitesi ile dayanıklılığını da ön plana çıkarıyor. Satın alınan ürünün aracın orijinal pedal sistemi ile birebir uyum sağlayabilmesi için marka ve model bilgilerini dikkate alarak seçim yapmakta yarar bulunuyor. Pedal seti takımı, ihtiyaç duyulan her bir parçayı bünyesinde barındırdığından montaj ya da kullanım bakımından başka bir aparat ihtiyacına gerek kalmıyor.

Kaymaz Yapısı ile Otomobil Pedal Seti

Kaymaz Yapısı ile Otomobil Pedal Seti

Pedal seti denince her ne kadar manuel setler akıllara gelse de otomatik vites pedal seti de ürün grubunun önemli seçenekleri arasında bulunuyor. Otomobillerin en sık kullanılan aksamından olan pedallar zaman içerisinde kullanıma da bağlı olarak yıpranabiliyor. Otomobil pedalları aracın durup kalkmasını ve yavaşlamasını sağlayan parçalardan olmakla birlikte yol güvenliği bakımından da dikkate alınması gerekiyor. Yıpranan pedal sisteminin değiştirilmesi güvenliğin yanı sıra daha keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Son yıllarda otomatik vites araçlara olan talebin artması ile birlikte manuel pedal sistemleri kadar otomatik vitesli araçlar için özel olarak tasarlanan pedallara da ihtiyaç duyuluyor. Elektronik bir işlemci tarafından motor ile gaz arasında ilişki kurmayı sağlayan otomatik araç pedal seti chipli seçenekleri ile de alternatifleri genişletiyor. Manuel araç pedal sistemlerinde kullanılan kaymaz yapı ise daha kolay kavrama kabiliyeti veriyor.

Maksimum Sürüş Deneyimi İçin Pedal Seti Takımı

Maksimum Sürüş Deneyimi İçin Pedal Seti Takımı

Otomobil kullanımı esnasında güvenliği sağlamanın yanı sıra aracın iç donanımına da şık bir görüntü kazandırmak isteyenler için farklı alternatifler bulunuyor. Özellikle metal görünümlü oto pedal seti yerine canlı renkler ile hareketlendirilmiş tasarımları da değerlendirmek mümkün oluyor. Ürünlerin malzemelerinde alüminyum tercih edildiği için paslanma gibi sorunlar da ortaya çıkmıyor. Böylece metalik detaylara sahip olan ürünler de tercih edilebiliyor. Otomobil pedallarının orijinal duruşları ile paralel bir biçimde üretilen araba pedal seti, kurulumu ile de kolaylık sağlıyor. Ürünü pedala yerleştirerek sadece vidaların yeniden sıkıştırılması ile monte edilen ürünler yıpranmış pedallar nedeniyle ayağınızın kaymasını da engelliyor. Araç pedallarını takım biçiminde temin edebileceğiniz gibi tekli olarak ihtiyaç duyduğunuz pedalı da satın alabiliyorsunuz. Pedal setlerinde kaydırmayı engellemek adına kullanılan malzemelerin yerleşim biçimleri ürüne göre farklılık gösterebiliyor. Tasarımların bir kısmında komple kaymaz bir taban tercih edilirken bir kısmında da lokal olarak kaymaz taban ekleniyor.

Kalite Kontrol Testlerinden Geçen Araç Pedalları

Kalite Kontrol Testlerinden Geçen Araç Pedalları

Araç pedal seti markaları ürünlerini aşınmazlık özelliği kazandırarak geliştiriliyor. Yoğun bir AR-GE çalışmasından sonra üretilen pedal setleri satışa çıkmadan önce mutlaka gerekli testlerden geçiriliyor. Başarılı tasarımlar kullanıcı ile buluşturulurken ürünlerdeki hafiflik de dikkat çekiyor. Pedal setinin hafif bir yapıda olması pedalı ağırlaştırmadığı gibi kullanıma da pratiklik kazandırıyor. Sadece binek otomobiller için değil, minibüs ya da otobüs gibi ticari araçlar için de üretilen modeller hava koşulları değişse sürüş sırasında pedal kavrayışını koruyor. Universal özelliğe sahip olan tasarımların tercih edilmesi durumunda pedalın araca kusursuz uyum sağlaması kolaylaştırıyor. Otomatik ve manuel tasarımların dışında manueli otomatiğe çevirebilen modeller de bulunuyor. Geçmeli pedal setleri ise ürünün herhangi bir montaj aparatına gereksinim duymadığını gösteriyor. Vidalı tasarımlarda ise üç farklı montaj noktası bulunuyor. Montaj noktalarına vidaların yerleştirilip sıkıştırılması ürünü kullanıma hazır hale getirir. Araç pedal seti fiyatları, manuel ve otomatik modellere göre değişiyor. Fiyat aralığının geniş olması farklı bütçelere sahip sürücülerin ürünlerden yararlanmasına imkan tanıyor. Eğer aracınız için diğer performans ve aksesuar ürünlerini incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (197)
ve üzeri (206)
ve üzeri (208)
ve üzeri (220)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL