Paspas

Oto paspasları, araç koltuklarının önüne yerleştirilen paspaslardır. Bu sayede aracınızın döşemeleri, dışarıdan gelebilecek su, çamur, toz gibi yabancı maddelerden aşınmayacak ve ilk günkü gibi sapasağlam kalacak. Oto paspaslarının değiştirilebilme ihtimali olduğu için istenildiği zaman yenisiyle kolayca değiştirilebilir. Oto paspasları kauçuk malzemeden üretildiği için üst yüzeyinde kayma meydana gelmez ve otomobilinizin içinde kaymalardan kaynaklanacak kazalar yaşanmaz. Oto paspas çeşitleri arasında 3D havuz paspas modeli bulunur. Otomobil kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen paspas çeşidi olan havuzlu paspas modeli, tüm marka ve modellerdeki araçlarla uyumludur. Kauçuk malzemeden üretilmiştir, aracın ölçüsüne göre kesilebilir özelliğe sahiptir. Üründe 1 cm yüksekliğinde havuz sistemi uygulanmıştır. Derin havuzu sayesinde aracın için çamurdan ve kirden maksimum derecede korur. Suyun havuz içerisinde toplanmasını ve paspas dışına çıkmamasını sağlar, bu sayede aracınızın içi kirlenmemiş olur. Kauçuk tabana sahip olduğu için paspas yerinden hareket etmez ve kendi etrafında toplanarak sizi rahatsız etmez. Yüzeyinin üzerinde, çamuru tutacak şekilde tasarlanmış oluklar bulunmaktadır. Pratik ve kolay şekilde yıkanır. Çabuk kurur ve koku yapmaz. Havuzlu paspas fiyatı, çeşitliliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Oto paspas çeşitlerinin birçok farklı rengi bulunmaktadır. Aracınızın iç tasarımına uyan bir rengi tercih ederek, hem aracınızın içindeki atmosferi değiştirebilir hem de aracınızın içini kolayca temizleyebilirsiniz. Aracınıza bindiğiniz anda ayağınızdaki pislikler de sizinle birlikte aracınızın içine gelir. Ayağınızın altında bulunan paspas bu tozları veya çamurları emer ve aracınızın içine dağılmasını engeller. Paspasların temizlenmesi oldukça kolaydır ve sabunlu suyla yıkandığında eskisi gibi pırıl pırıl olur.

Aracınızın görünümüne ve tasarımına önem gösterenlerdenseniz, aracınıza özel paspas çeşidi yaptırabilirsiniz. Araca özel yapılan paspasın ölçüsünü, aracınızın ölçülerine göre özel olarak belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz rengi ve dilediğiniz desenleri seçebilirsiniz. Bazı otomobil markaları için, araca özel olarak yapılmış hazır paspas çeşitleri bulunur. Dilerseniz aracınızın ölçüsüne göre hazırlanan oto paspas çeşitlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Oto paspas fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Paspas

için 34,729 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(800)
ve üzeri (1,195)
ve üzeri (1,351)
ve üzeri (1,412)
ve üzeri (1,515)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL