Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Paspas

için 41,069 sonuç bulundu.

Paspas

Araç içi temizlikte önemli bir yere sahip olan araba paspas takımları, otomobilinizi kire ve dökülen sıvılara karşı en iyi şekilde koruyor. Şık ve modern tasarımlı araba paspas modelleri ise araç içine hoş bir görünüm kazandırıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen oto paspas takımları, uzun ömürlü kullanım olanağını da beraberinde getiriyor. Aynı zamanda ergonomik tasarımı ve hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Temiz bir yolculuk deneyimi sunan oto paspas fiyatları ise farklı fonksiyonel özelliklerine göre uygun aralıklarda yer alıyor.

Kaliteli ve Dayanıklı Paspas Modelleri

Kaliteli ve Dayanıklı Paspas Modelleri

Oto paspas takımları, otomobiller için önemli aksesuarların başında geliyor. Arabaların içini temiz tutmak amacıyla kullanılan bariyerli ya da bariyersiz araç içi paspas modelleri, otomobil zeminini korumaya yardımcı oluyor. Otomobiller için özel olarak üretilen paspaslar, araç tabanını zaman içerisinde biriken kirlerden ve tozlardan etkili bir şekilde koruyor. Bu sayede araba zemininin daha uzun süre yeni gibi kalmasına yardımcı oluyor. -50°C den +80°C ye kadar yüksek dayanıklılığa sahip olan oto paspas ürünleri, kendini salmayan kaliteli malzemeden imal ediliyor. Ayrıca güneş ışığına, aşınmalara, sıcaklığa, soğukluğa ve suya dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Bu sayede de mevsimlere göre farklı özellik göstermiyor ve yıl boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda ekolojik, çevre dostu ve geri dönüştürülebilen yapısı ile öne çıkıyor. Özel tasarımlı estetik şekilleri ise arabanın içinin güzel görünmesine yardımcı oluyor. Tabanlardaki tırtıklar, paspasın altını dökmüyor ve hareket halindeyken paspasın kaymasını ya da toplanmasını engelliyor. Aynı zamanda üzerinde çamur tutacak şekilde oluklar yer alıyor.

Bariyerli Paspas ile Mükemmel Temizlik

Bariyerli Paspas ile Mükemmel Temizlik

Havuzlu olan araç içi bariyerli paspas modeli, otomobil içerisine dökülen sıvıları havuz adı verilen bölgede topluyor. Ayakların topuklarına gelen kısmında üçgen çizgi şeklinde havuz sistemi yer alıyor. Böylece sıvıların diğer bölümlere yayılmasını önlüyor. Bariyerli araba paspası, kenarlarındaki yükseklikler sayesinde suyu, kiri ya da çamuru kenarlara taşırmıyor. Aynı zamanda araç içinde kötü koku oluşmasını da engelliyor. Bariyerli paspas, fonksiyonel özellikleri ile araç içi hijyen konusunda dikkatli olan kullanıcılara oldukça hitap ediyor. Böylece kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebilme özelliği sunuyor. Ayrıca otomobil kullanmayı ve araç içerisinde yolculuk yapmayı daha keyifli hale getiriyor. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen ürün, uzun ömürlü kullanım olanağını da beraberinde getiriyor. Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı ile de her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Kesilebilme özelliğine sahip olan oto paspas seti, her türlü otomobile de mükemmel bir uyum sağlıyor. Kaymaz tabanı sayesinde de aracınıza tam olarak yerleşiyor.

Şık ve Fonksiyonel Paspas Takımları

Şık ve Fonksiyonel Paspas Takımları

3D ve 4D oto paspas modelleri, farklı özelliklerle donatılıyor. 3D havuzlu paspas takımlarında PVC hammaddesi kullanılıyor. Ayrıca vakum tekniği ile üretiliyor. Sadece üst tek yüzeye sahip olan 3D havuzlu paspas modelleri ortalama 3-4 kg ağırlığa sahip oluyor. 4D havuzlu paspas takımları ise kauçuk ham madde kullanılarak pres baskı tekniği ile üretiliyor. Tabanında da ekstra kaymaz çiviler bulunuyor. 3D paspaslara göre daha kalın ve kenarları daha yüksek olan 4D paspaslar ortalama 6-8 kg ağırlığında tasarlanıyor. Ayrıca pratik ve kolay şekilde yıkanıyor ve hızla kuruyor. Yıkandığında dahi ilk günkü özelliğini koruyor. Aynı zamanda devamlı yumuşak kalıyor. Oto paspas, temizlenirken de koku yapmıyor. Aksine vanilya esansları sayesinde etrafa hoş kokular yayıyor. Böylece sürüş keyfinizi ikiye katlıyor. Soğukta sertleşme ve kırılma yapmayan yapısı ile de uzun ömürlü kullanım imkanı tanıyor. Paspaslar için geliştirilen özel temizleyiciler ile birlikte kullanıldığında uzun yıllar fonksiyonunu yitirmiyor. Kaliteli ve tırtıklı dış yüzeyi sayesinde de lekelere karşı üstün dayanıklılık gösteriyor. Araba paspas takım, sadece su yardımıyla dahi temizlenebiliyor. Araca göre özel olarak tasarlanan paspas modelleri ise sol ayak dayama dili ve pedal altına giren şekliyle de benzersiz bir sürüş güvenliği sağlıyor. Aracınıza özel diğer aksesuarları da incelemek isterseniz Aksesuar & Tuning kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1,132)
ve üzeri (1,605)
ve üzeri (1,829)
ve üzeri (1,931)
ve üzeri (2,128)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL