Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Paspas

için 166,877 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oto Paspas

Otomobillerin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de hem önde hem de arka tarafta kullanılan paspaslardır. Oto paspaslar farklı amaçlar için kullanılırken araçların içinin daha düzenli, temiz ve daha şık görünmesinde önemli bir rol oynar. Araçların içinde kullanılmak üzere farklı malzemelerden üretilmiş olan paspas ve bagaj havuzu modelleri bulunur. Bu modeller farklı avantajlara sahip olabileceği gibi kişinin zevklerine bağlı olarak tercih edilecektir. Oto paspas modellerinde devamlı kullanabileceğiniz ürünler olduğu gibi günlük olarak değiştirebileceğiniz paspaslar da vardır. Kâğıt oto paspas modelleri, günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş olan kullan at modellerdir. Diğer paspas modelleri gibi dayanıklı değildir. Sıvı dökülmesi gibi durumlar karşısında dirençli olmayacaktır. Aracınız için paspas seçerken renk faktörünü de göz önünde bulundurabilirsiniz. Oto paspas renkli modelleri ile de aracınızın içini renklendirmek için satışa sunuluyor. Aracınıza en uygun modeli seçerek sizler de araç içi dizaynı ve temizliği sağlayabilirsiniz.Ayrıca unutulmamalıdır ki araçların dış temizliği kadar iç temizliği de oldukça önemlidir. Araçlarda konforlu ve temiz bir seyahat gerçekleştirmek için kullanılan aksesuarların başında oto paspas çeşitleri geliyor. Otomobillerin içinde en çok kullanılan paspasların başında kâğıt paspas modelleri geliyor. Oto paspas kâğıt modellerinin üretiminde oldukça kaliteli hamurlar kullanılır. Bu hamurların kaliteli olması ıslanma ve kir sorunlarına karşı daha dayanıklı olmalarında oldukça etkilidir. Kâğıt oto paspas modelleri araçların modellerine göre ve ebatlarına göre farklı modellerde üretilir. Genellikle toplu olarak satışa çıkarılan oto kâğıt paspas 5000 adet ya da 3000 adet olarak üretilir. Bu şekilde toptan alabileceğiniz gibi tekli olarak da alabilirsiniz.

 Oto Paspas Modelleri

Oto Paspas Modelleri

Oto paspaslar üretildiği malzemelere göre ve özelliklerine göre farklı modellerde satışa sunulur. İlk olarak en çok kullanılan ve en bilinen modellerin başında oto paspas kauçuk modelleri geliyor. Kauçuk kullanılarak üretilmiş olan bu paspas modelleri araçlarında en çok görmeye alışık olduğumuz paspas çeşitlerinden bir tanesidir. Hem bakımı hem de temizliği oldukça kolay olan kauçuk paspaslar, farklı renklerde de satışa sunulur. Aracınızın iç yapısına uygun bir paspas modeli alarak araç içi temizliği sağlayabilirsiniz. Otomobillerin içinde görmeye alışık olduğumuz bir diğer paspas modeli ise oto paspas halı modelidir. Özel kumaşlar ya da ürünler kullanılarak üretilmiş olan halı paspasların kauçuk paspaslara oranla temizlemesi daha zor olan paspaslardır. Fakat otomobil sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Son yılların en gözde paspas modelleri arasında havuzlu oto paspas geliyor. Havuzlu oto paspaslar diğer tüm paspas modellerinden daha avantajlı bir kullanım imkânı sunuyor. Havuzlu oto paspasların kenarında bulunan çıkıntılar sayesinde içerisinde bulunan tozu ve özellikle sıvıların, aracın döşemesine ulaşmasını engelleyici özellikleri vardır. İçerisine dökülen parçaların yayılmasını önler. Havuzlu paspas modelleri kendi içinde de farklı modellerde satışa çıkmıştır. 3D oto paspas modelleri havuzlu modellerin en bilinen çeşitlerinden bir tanesidir. Bunun yanı sıra bir de 4D havuzlu oto paspas modelleri vardır. Bu modelleri 3D oto paspas modellerinden ayıran en önemli farkı paspasın alt kısmında döşemeyi tutmasını sağlayan çivili bir sisteminin olmasıdır. 3D modellerde bu çivi sistemi bulunmazken 4D modellerde vardır. 4D paspasların altında bulunan bu çiviler paspasın kaymasını önler.

 Oto Paspas Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto Paspas Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobiliniz için herhangi bir aksesuar alacağınız zaman çeşitli faktörlere dikkat etmeniz gerektiği gibi oto paspas çeşitleri arasında seçim yaparken de dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Oto paspas takımı alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken ilk faktör mevsimdir. Paspaslar bilinenin aksine her mevsim kullanılabilecek ürünler değildir. Yaz aylarında kullanacağınız bir paspas ile kış aylarında kullanacağınız paspaslar aynı malzemelerden üretilmez. Yaz aylarında kullanmak için kumaş malzemelerden üretilmiş olan oto paspas halı modellerini tercih edebileceğiniz gibi kış aylarında ise temizliğini anlık olarak sağlayabileceğiniz kauçuk modelleri tercih edebilirsiniz. Mevsime göre uygun paspas seçimi yaptığınız zaman temizlik problemi de yaşamazsınız. Aracınız için oto paspas seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta paspas ve aracın tam uyumlu olmasıdır. Bu uyumu yakalamak hem kullanım kolaylığı hem de estetik açıdan oldukça önemli bir durumdur. Paspasların çok büyük olması ya da çok küçük olması işlevsel olarak sıkıntılar yaşanmasına neden olabilir. Oto paspas seçerken dikkat edilecek önemli özelliklerin başında sabitlenebilir olması gelir. Günümüzde üretilen araçların içinde bulunan paspaslar, ani bir fren ya da darbe durumunda zeminden kaymayan yani sabitlenebilen özelliklere sahiptir. Hal böyle olunca paspas ayağınızın kaymasını ya da farklı güvenlik sorunlarının yaşanmasını bir nebze de olsa engelleyecektir. Renk faktörü estetik açıdan dikkat etmeniz gereken bir faktördür. Örneğin arabanızın iç döşemesi bej renkli ise bütünlüğü sağlamak adına bej oto paspas modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde araç içi döşemeleri gri ise oto paspas gri tonlarını tercih ederek bir uyum yakalayabilirsiniz. Aracınızın içinde kullanacağınız paspaslar uyumsuz olursa çok çirkin bir görüntü oluşacaktır. Bunun yanı sıra düz renkli paspaslar yerine farklı bir görüntü elde etmek için desenli oto paspas modellerini de tercih edebilirsiniz. Paspas alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli son faktör ise kolay temizlik imkânı sunuyor olmasıdır. Aldığınız paspasın mutlaka temizliğe uygun olması gerekir. Paspas temizliğinin oldukça önemli bir detay olduğunu göz önünde bulundurarak kolay temizlenebilen modelleri tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Sayfamızdan 3D oto paspas modellerine de bakabilirsiniz.

 Oto Paspas Temizliği Nasıl Yapılır?

Oto Paspas Temizliği Nasıl Yapılır?

Oto paspasların kullanım amaçlarından bir tanesi ve en önemlisi de araçların temiz kalmasıdır. Özellikle bahar ve kış aylarında yaşanan yağışların ardından aracınıza bindiğiniz zaman aracın çamurlanması durumu ile karşı karşıya kalırsınız. Bu durum karşısında da aracın içinde çamur parçaları birikecek ve zaman içince aracın görünümü pis bir hal alacaktır. Hem böyle durumlar karşısında hem de belli aralıklar ile oto paspas temizliğinin yapılması gerekir. Aracınız için detaylı bir temizlik yapacağınız zaman paspas temizliği atlamamanız gereken önemli bir detaydır. Oto paspas çeşitleri temizlenirken farklı yöntemler kullanılır. Oto paspasların temizlenmesi birkaç aşamalı olarak gerçekleştirilebilir. İlk olarak hem aracın içinde hem de paspas üzerinde bulunan toprak ve toz parçalarını bir elektrikli süpürge yardımı ile çektirebilirsiniz. Bu durumda büyük parçalar temizleneceği için farklı yerlere dağılma ihtimali ortadan kalkacaktır. Süpürme işleminin ardından ise paspasları aracın içinden çıkararak yıkama işlemine geçebilirsiniz. Aracınızın paspaslarını yıkarken farklı temizlik malzemeleri kullanabilirsiniz. Bu malzemelerden hangisi kullanacağınız aracınızda bulunan paspasın çeşidine göre değişir. Aracınızın içinde halı paspas kullanıyorsanız deterjan ve su yardımı ile yıkayabilirsiniz. Bunun yanı sıra halı paspaslar diğer modellere göre daha hassas olduğu için çok amaçlı temizlik spreyi ya da halı temizleme spreyleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sert bir fırça yardımı ile normal halı yıkama mantığında da paspasın temizliğini sağlayabilirsiniz. Halı paspasları yıkadıktan sonra tam anlamı ile kurutmadan aracınıza yerleştirmeyin. Nemli kalan paspas kapalı kaldığı zaman aracınıza kötü bir koku sinmesine neden olacaktır. Kauçuk oto paspas modellerini yıkamak için çamaşır deterjanı ve karbonat ikilisini kullanabilirsiniz. Paspasın üzerine uyguladığınız bu ikiliyi bir fırça yardımı ile paspasın her tarafına yedirdikten sonra bol su ile durulamanız ve paspası tam olarak kurutmanız gerekir. Oto paspasların temizliği için genel olarak bir deterjan ve fırça yeterlidir. Evinizde olan malzemeler ile bu temizliği gerçekleştirebileceğiniz gibi oto paspas yıkama makinelerinden de faydalanabilirsiniz. Daha profesyonel bir temizlik istiyorsanız bu yolu tercih edebilirsiniz. Paspasın çeşidi ne olursa olsun yıkadıktan sonra üzerine spor paspas bakım spreyi ya da güzel kokular sıkabilirsiniz. Böylece koku aracın geneline yayılacak ve hoş bir koku olmasını sağlayacaktır.

 Havuzlu Oto Paspas Modelleri ile Sıvıyı Hapsedin

Havuzlu Oto Paspas Modelleri ile Sıvıyı Hapsedin

Oto paspas modelleri denildiği zaman son yıllarda akla gelen ilk model havuzlu oto paspas çeşitleri olarak karşınıza çıkıyor. Havuzlu oto paspaslar kauçuk ve halı oto paspas modellerine göre daha büyük avantajlara sahiptir. İlk olarak havuz oto paspas modellerinin kenarlarında diğer paspas modellerinde olmayan çıkıntılar vardır. Havuzlu paspas, otomobilinizin içine kirlerin girmesini engelleyen ve ayakkabıların altında bulunan toz ve kirlerin aracın döşemelerine bulaşmasını engelleyen paspas modelleridir. Havuzlu paspas kullanan kişilerin yaptıkları yoruma göre bu paspas modelini kullanmaya başladıkları zamandan itibaren aracın daha uzun süre temiz kaldığı ve araç içinde daha önceden oluşan paspas kokusunun olmadığı gözlemlenmiştir. Havuzlu oto paspaslar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Araç içinde seyahat ederken çoğu zaman bir şeyler yiyip içme ihtiyacı duyarız. Bunların dökülmesi durumunda aracın temizlenmesi zor olabilir. Havuzlu paspas modelleri, özellikle sıvı dökülmelerine karşı oldukça kullanışlı bir modeldir. Kenarlarda bulunan çıkıntılar sayesinde dökülen sıvı paspasın içinde kalacak ve döşemelere taşmayacaktır. Paspası dikkatli bir şekilde kaldırarak sıvıyı aracın dışına taşıyabilirsiniz. Havuzlu paspas seçerken aracınız ile uyumlu bir model tercih etmelisiniz. 3D havuzlu oto paspas ya da 4D havuzlu oto paspas modellerinden aracınıza he yapı hem de renk itibari ile en uygun modeli seçerek aracınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Otomobil sahipleri tarafından en çok tercih edilen modellerin başında gelen havuzlu oto paspas takımı modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda havuzlu oto paspas fiyatları ve havuzlu oto paspas kullanıcı yorumlarını da bulmanız mümkündür.

 Kâğıt Oto Paspas ile Günlük Temizlik Sağlayın

Kâğıt Oto Paspas ile Günlük Temizlik Sağlayın

Oto paspaslar farklı modellere sahiptir. Baskılı oto kâğıt paspas ve baskısız kâğıt oto paspas modelleri arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Araba markalarına özel olarak üretilmiş olan logolu oto paspas modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra baskılı kâğıt oto paspas modellerinin üzerinde yolculara iyi dilekler sunan baskılar bulunur. Bunun yanı sıra baskısız kâğıt oto paspas modelleri sade tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Eğer aracınızın sade ve şık görünmesini istiyorsanız baskısız modelleri tercih edebilirsiniz. Kâğıt oto paspas kullanmanın bazı avantajları vardır. En önemli avantajı araç içi temizliği pratik bir şekilde sağlamanızdır. Kâğıt paspas modelleri, ayakkabınızın altında bulunan tozların ve çamur gibi kirlerin döşemelere bulaşmasını önler. Dayanıklı yapıları ile de sıvı dökülmelerine karşı dirençli ürünlerdir. Kâğıt oto paspas modellerini kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunların başında, kâğıt paspası aracınıza yerleştirirken zemine tam oturduğundan emin olmalısınız. Eğer ürün tam olarak yerleştirilmezse ayaklarınızın altından kayacak ve istediğiniz temizlik şartlarını sağlamayacaktır. Kâğıt paspaslar tek kullanımlık ürünler olarak üretilir. Bu nedenle kullan at mantığı ile aracınızı gün boyunca temiz tutabilirsiniz. Ayrıca bu kâğıt paspasları geri dönüşüm kutusuna atarak doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Kâğıt paspas kullanmanın bir diğer avantajı ile paspası yıkamak için su ve deterjan gibi ürünler kullanmanıza gerek kalmaz. Temizlik için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmaz. Sayfamızda normal paspas modellerinin yanı sıra oto paspas kâğıt modellerini de bulabilirsiniz. Bütün bu ürünleri inceleyebileceğiniz gibi oto paspas fiyatları hakkında da detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Oto Paspas Nasıl Sabitlenir?

Oto paspasların araç içi döşemeye sabitlenmesi oldukça önemli bir konudur. Paspasın kayması, pedalların kullanımına engel olarak çeşitli tehlikeler yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle sabitlenmesi gerekir. Oto paspası sabitlemek için farklı aparatlar kullanabilirsiniz. En çok kullanılan aksesuar ise cırt cırtlı sabitleme aparatlarıdır. Paspasın arkasında sabitleyeceğiniz bir cırt cırt ile döşeme arasında bir tutunma sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra oto paspas sabitleme klipsi de kullanabilirsiniz. Bu da en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Aracınıza en uygun sabitleme aksesuarını tercih edebilirsiniz. Yeni nesil otomobillerin orijinal paspasları ağır bir yapıya sahip olduğu için genelde döşemeye tutunur. Fakat böyle bir paspasınız yoksa 4D paspas modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu paspasların arka kısmında döşemeye tutunmayı sağlayan çiviler mevcuttur. Bu sayede sabitlenir.

Oto Paspası Nasıl Olmalı

Oto paspas modelleri arasında tercih yapabilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. İlk olarak aracınızın yapısına uygun olan bir model tercih etmelisiniz. Aracınızın marka ve modelini göz önünde bulundurarak paspas seçiminizi yapabilirsiniz. Paspas seçimi yaparken renklerine de dikkat etmelisiniz. Araç içi döşemeleri ile uyumlu renklerde paspas tercih etmeniz oldukça önemlidir. Aracınızda farklı bir görünüm yakalamak istiyorsanız rugan paspas modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller genel olarak farklı renk tonlarına sahip olmakla birlikte parlaklığı ile de göz alıcı bir canlılık sunar. Kauçuk oto paspas modellerinde de aradığınız farklı renkleri bulmanız mümkündür. Oto paspas modellerinin nasıl olması gerektiği konusunda bir diğer nokta ise kalitedir. Bir paspasın kaliteli olması uzun süre kullanım açısından oldukça önemlidir.

Oto Paspas Nasıl Temizlenir?

Oto paspas modellerinin temizlenmesi, kullanılması kadar önemli bir detaydır. Paspasın temizliği için hangi modeli kullandığınız son derece önemlidir. Kauçuk oto paspas modelleri için tercih edilecek temizlik yöntemi farklı ile halı oto paspas modelleri için farklı yöntem seçilebilir. Genel itibari ile oto paspasları temizlemek için deterjan, fırça ve su yeterlidir. Güzel bir şekilde fırçaladığınız zaman kirlerden ve tozlardan kurtulabilirsiniz. Oto paspasların temizliği ile sürekli uğraşmak istemiyorsanız kâğıt oto paspas modellerini tercih edebilirsiniz. Kullan at şeklinde günlük olarak değiştirebileceğiniz bu paspasları her gün değiştirerek temizliği sağlayabilirsiniz.