Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Paspas & Bagaj Havuzu

için 196.852 sonuç bulundu.

Paspas & Bagaj Havuzu

Binek araçların temizlik ve bakım işlemleri önem taşıyor. Aracınızı temiz tutarak uzun ömürlü olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Dış görünümüne özen verdiğiniz gibi iç zeminini de temiz tutmanız gerekiyor. Çok özen gösterseniz bile araç zemini çeşitli nedenlerle kirlenebiliyor. Dökülen sıvılar, yiyecekler, çamurlu, tozlu ayakkabılar ve bagajda taşınan ürünler araç zemininin kirlenmesine neden oluyor. Arabanızın hem içini hem de bagajını temiz tutmak için kaliteli oto paspas ve bagaj havuzu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Böylece arabanızın orijinal zeminini yıpranmaktan koruyabilirsiniz.

Oto Paspas ve Bagaj Havuzu ile Temiz Bir Araba

Oto Paspas ve Bagaj Havuzu ile Temiz Bir Araba

Aracın iç ve bagaj zeminini korumak için kullanılan araba paspasları, zeminin temiz kalmasını sağlıyor. Kolay kullanım özellikleri sayesinde hemen temizlenebilen oto paspas çeşitleri, aracınızın bakımlı ve temiz kalmasına büyük katkı sağlıyor. Yüksek maliyetlerle alınan araçları korumak ve onlara iyi bakmak kullanıcıların önceliğini oluşturuyor. Aracınızın orijinal iç zeminini korumak için oto paspas çeşitlerini kullanmayı seçebilirsiniz. Böylece aracınızın zemini zarar görmeden ilk günkü gibi yeni kalabilir. Farklı hammadde ve tasarım özellikleriyle üretilen oto bagaj havuzu ve paspas seti çeşitleri arasından kendi aracınıza en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Sık sık eşya, yiyecek ve benzeri yüklerin taşındığı araç bagajları çabucak kirleniyor. Korumasız durumda kalan orijinal araç zemini ise kalıcı lekeler ve kirler nedeniyle hasar görüyor. Bu tarz hasarların önüne geçmek istiyorsanız oto bagaj havuzu ve paspas çeşitlerini kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bakımlı ve Düzenli Bir Bagaj İçin Bagaj Havuzu

Bakımlı ve Düzenli Bir Bagaj İçin Bagaj Havuzu

Bagaj havuzu bir tür bagaj paspası olarak tanımlanıyor. Normal bagaj paspaslarının aksine sabitlenebilme özelliği bulunuyor. Böylece kayma yapmıyor ve kirlerin bagaj zeminine gitmesine izin vermiyor. Oto bagaj havuzu paspas modellerinin yanlarında yükseltiler bulunuyor ve kaza ile dökülen sıvıların kayarak zemine gitmesini engelliyor. Farklı araba markaları ve modelleri için özel üretilen ve bagaja tam uyum sağlayan bagaj havuzu, tek parça olduğu için iç zemine sıvı ve toz geçmesine imkân vermiyor. Bagajınızı rahatça temizleme olanağı sunuyor. Kauçuk ve halıdan üretilen bagaj havuzunuzu kolayca söküp temizleyebilir ve sonra da yerine koyabilirsiniz. Halıdan yapılan ürünleri silkeleyerek veya elektrikli süpürgeyle temizleyebilirsiniz. Yıkama ve silme işlemi de uygulayabilirsiniz. Kauçuktan tasarlanan ürünleri ise söktükten sonra suyun altına tutarak yıkayabilirsiniz.

Oto Paspas Bagaj Havuzu Kullanmanın Avantajları

Oto Paspas Bagaj Havuzu Kullanmanın Avantajları

Oto paspas bagaj havuzu çeşitleri pratik kullanımlı ürünler olmayı başarıyor. Bu tarz ürünler bagajı bir bütün olarak kapladığı için kolay bakım olanağı tanıyor. Olası kirlenmelere ve çizilmelere karşı tam koruma sağlıyor. Montaj gerektirmeyen kolay kurulum özelliği sunan ürünler olarak ilgi görüyor. Bagajınızın her zaman düzenli ve temiz kalmasına katkı sağlıyor. Değişen iklim koşullarından etkilenmeyen kalitede bir bagaj havuzu aldığınızda her ortamda sertleşme yapmadan kaldığını görebilirsiniz. Ürünlerin kauçuk malzemeden yapılan modelleri, direkt olarak suyun altında yıkanma ve hızlı biçimde kuruma konforu sunuyor. Halıdan üretilen modeller ise çabuk temizlenen ve aracınıza şık bir görünüm kazandıran seçenekleri oluşturuyor. Şık tasarımlı halı bagaj havuzları, tarz sahibi kullanıcıların tercihi oluyor. Oto bagaj havuzu fiyatları ile standart bagaj paspasları fiyatları arasında büyük farklar bulunmadığı için kullanıcıların öncelikli tercihi olmayı başarıyor. Arabanızı satmak istediğinizde ise hasarsız bir iç zemine sahip olması, size büyük bir avantaj sağlıyor. Oto paspas fiyatları üretildikleri malzeme ve tasarım özelliklerine göre değişim gösteriyor. Her araba modeli için ayrı ayrı tasarlanan ve kaliteli materyallerle üretilen oto paspas ve bagaj havuzu modellerini kullanarak arabanızın bakımlı ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Aracınızın ihtiyacı olan diğer aksesuarlar için Aksesuar & Tuning kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(9.077)
ve üzeri (14.757)
ve üzeri (17.025)
ve üzeri (17.838)
ve üzeri (18.984)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL