Paspas & Bagaj Havuzu

Oto paspasları, araç zeminine yerleştirilen ve aracınızın kolay temizlenebilme imkanı sunan ürünlerdir. Otomobile binildiği zaman ayaklardan gelen kiri ve tozu paspaslar toplar. Bu sayede kirler aracınızın içine yayılmaz, paspas üzerinde birikir, paspasın yıkanıp temizlenmesi de oldukça kolaydır. Yıpranan ve aşınan oto paspaslarının düzenli olarak değiştirilmesi, otomobilinizin hijyeni ve görüntüsü açısından önemlidir. Oto paspaslarının üretiminde genellikle kauçuk malzemesi kullanılır, kauçuk malzemesi sayesinde paspasın üst yüzeyinde kayma olmaz. Bir çok paspas çeşitleri arasından 3D havuzlu paspas en çok tercih edilen paspas çeşididir. Yüksek teknoloji ile termo kauçuk kullanılarak üretilmiştir. Koku ve alerji yapmaz, deforme olmaz, doğayla dosttur ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Altta bulunan cırt cırtlar sayesinde kaydırma yapmaz, üst yüzeyinde kullanılan maddeler sayesinde üst yüzeyinde kayma yapmaz. 34CM yüksekliğinde havuzlu yüzeylere sahiptir ve su ile kolayca temizlenebilir.

Oto paspasları sayesinde aracınızın döşemelerini çamur, su ve tozdan koruyabilirsiniz. Otomobilinize paspas alırken dikkat etmeniz gereken bir nokta da aracınızın markası ve modelidir. Paspas çeşitleri üretilirken genellikle araç marka ve modeline göre üretilmektedir. Oto paspaslarını değiştirmek istediğinizde; oto paspas setlerinden yararlanabilirsiniz. Oto paspas setlerinde ön ve arka koltuklar için uyumlu paspaslar bulunmaktadır. Aracınızın bagajını temiz ve düzenli tutmak için bagaj havuzu geliştirilmiştir. Bagaj havuzları araçların marka ve modellerine göre üretilmektedir ve otomobilde düzeni sağlamak için oldukça tercih edilen ürünler arasındadır.

Automix bagaj havuzları sağlam gövde yapısı sayesinde güneş ışınlarına, sıcaklığa, soğukluğa, suya ve aşınmalara dayanıklıdır. paspasın yan yüzeyinde yer alan yaklaşık 5CM kalınlığındaki bariyer çıkıntısı sayesinde su, toz, çamur gibi maddelerin aracı kirletmesini engelleyebilirsiniz. Pratik kurulum özelliği sayesinde kurulum gerektirmez. Otomobilinizin bagajının temiz ve düzenli durmasını sağlar. Pratik ve kolay şekilde yıkanabildiği gibi çabuk kuruma özelliği de bulunmaktadır. Bagaj havuzları şık ve estetik tasarımları ile aracınızın iç kısmında estetik bir görüntü sağlar. Özellikle temizliğe ve düzene önem veren bayanların kullanmaktan keyif alacağı bir ürün olan bagaj havuzlarının fiyatları özelliklerine göre değişmektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Paspas & Bagaj Havuzu

için 143,624 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(6,203)
ve üzeri (9,696)
ve üzeri (10,878)
ve üzeri (11,217)
ve üzeri (11,685)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL